Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!! ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ......

cuando MOY KΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ..... ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΕΡΧΕΤΕ!

kon21 ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.... ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ..... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ

σια ΜΟΥ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ..... ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ

αναστασια ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ...... ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ....

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΝΕ. ΦΥΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΕΛΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

abrio telika einai megali mera!!!!

i sia mas tha paei gia embryometafora k i kon tha mathei gia ta wariakia tis!!!sas efxomai ta kalytera koritsia mou!!!tha kserwstaliazoume edw k tha perimenoume nea sas!!!!

koritsia simera mpike i sia katholou??????anisixw opoia einai apousa!!!!pistebw omws pws isws leipei gia na ksexastei k na paei abrio iremi na parei ta sporia tis!!! :lol::):):)

  • KALI EPITYXIA KORITSIA!!!!!THERMES EFXES.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Ρόουζ και γλυκιά μου Μύριαμ, εγώ βρίσκομαι ακόμα Ελλάδα και ετοιμάζομαι για το ταξίδι της επιστροφής. Ο πατέρας μου τελικά θα μπει την Παρασκευή στο ΚΑΤ και χειρουργείται την Δευτέρα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά, αφού πήραμε το πράσινο φως από τον καρδιολόγο, και να επιστρέψω στον αντρούλη μου ήσυχη.

Την Δευτέρα θα επισκεφθώ άλλον έναν γυναικολόγο, για να συζητήσουμε την περίπτωσή μου και τα δανεικά ωάρια. Βλέπετε, πρέπει να πάρω σοβαρές αποφάσεις πρωτού φύγω για Αμερική, γιατί οι γιατροί μου ζητούν να προκαταβάλω την αμοιβή της δότριας και τα φάρμακά της... Ελπίζω να επιστρέψω τον Σεπτέμβρη για δανεικό. Αλλά με τόση δουλειά στο πόστ, προβλέπω ότι θα σας έχω διώξει όλες και θα μιλάω μόνη μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας φιλώ γλυκά και Μύριαμ το νού σου στο σποράκι... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου χιλια ευχαριστωωωωωωω :((:((:((:((:((:((:((:(( με συγκινησατε παλι και κλαιω και ειμαι και ευαισθητη σαν μωρο αυτες τις μερες :((:((:((:((:((:((:((

Δεν μπορεσα να μπω χθες γιατι ειχα να κλεισω ολεςςςςς τις εκρεμοτητες να μην εχω αγχος, και οπως καταλαβενετε μεχρι το βραδυ αργα που δεν μπορουσα ποια να παρω τα παρω μου ειμουνα σε 1 τρεξιμο.....

Θα ηθελα σε ολο αυτο να ξαναπω 1 μεγαλο ευχαριστω σε ολες σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και ιδαιτερα σε εκεινες τις κοπελες που μιλαμε prive και παντα μα παντα εχω τις καταλληλες οδηγιες και συμβουλες......

Σε εσας λοιπον που ξερεται ποιες ειστε μια μεγαλη αγκαλιτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δεν ξερω τελικα αν θα τα καταφερω εκεινο που ξερω ειναι οτι χωρις τις πολυτιμες συμβουλες σας ακομα θα κοιμομουνα σε υπνο βαθυ (-|(-|(-|i-)i-)i-)i-)

Σε εκεινες τις κοπελες που ακομα προσπαθουνε ( και γω μεσα βεβαια ακομα) ευχομαι ο θεος να μας το στιλει, να μην το βαζουμε κατω , ο αγωνας μπορει να ειναι μεγαλος ομως το αποτελεσμα δικαιωνει καθε σκληρη προσπαθεια και καθε απογοητευση....................

ευχομαι και παρακαλαω ολες μας συντομα μανουλες!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Μην το βαζετε κατω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

00good_luck_l.png

περιμένουμε να επιστρέψεις στο σπίτι !!

τώρα που θα γυρίσεις να προσέχεις πάρα πολύ, τουλάχιστον τις 2-3 μέρες να μην κάνεις τίποτα !!

kon ? τι έγινε τελικά ? :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΗΝ ΣΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :x:YMHUG:

ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

ΚΟΝ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!!!! ;)

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ.........

ΚΑΦΕ ΕΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ.............. :?

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ.........ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και καλη επιτυχια στη σια μας..θα περιμενουμε να μας πεις..η κον παει αυριο ε;χουανιτακι αρχισαν τα καφε;ααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΙΑ..... ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΙΑ.... ΑΥΠΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕ ΝΤΑΛΙΚΑ.

ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ..... ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ..... ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ...... ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω ειμαι πριν λιγο μπηκα στο σπιτι μου, καθυστερησαμε γιατι με ειχε κανα μισαωρο και παραπανω ξαπλα εκτος απο την διαδιακασια ολη.......μετα τρεχαμε και στο φαρμακειο για πρρομηθειες

ολα καλα 3 εβρυακια τοποθετησε σε 12 μερες θα δουμε τι ψαρια πιασαμε

αυτα τα νεα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια νεα!!!!!!!!!!!!τι ανακουφιστικα!!!!!!!!μπραβο!!!!!!!!αχ μακαρι να πανε ολα πολυ καλα!!!!!!!!!!!ευχομαι σε 12 μερες να χεις τα πιο ευχαριστα του κοσμου!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοο σιαααααααα.3 εμβρυακια τι ωραια!αντε φιλεναδα ολα καλα θα πανε ειμαι πολυ αισιοδοξη.θα δεις σε 12 μερουλες θα εχεις τα μωρακια σου :ymparty::ymparty: ξεκουρασου τωρα ε?χαλαρααααα ;) αχ θα προσευχομαι για σενα οπως και για ολες τι κοπελες που αναμενουν να δουν θετικο αποτελεσμα :ympray::ympray: για ολες μας συντομα να κοκκινησουμε :-bd:-bd

χ+μ περαστικα σου τα περασα προσφατα και ξερω ειναι ζορι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre koritsia ti epatha....ksekinisa na diabazw tis selides apo xthes to brady trwgontas abgofetes k mexri na ftasw sti selida pou mas anakoinwse ta efxarista i sia.....pnigikaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol: eftyxws itan mazi mou o antras mou :lol::lol::lol:

SIIIIAAAAAA MMOOUUUUUUUUUUU TI OMORFA NEA EINAI AFTA??????AX KORITSI MOU OLA NA SOU PANE KALA!!NA KANEIS § YPEROXA MWRAKIA!!EIXA POLY AGWNIA K PERIMENA....PERIMENA....TWRA EIMAI K EGW PIO AISIODOKSI!!!!NA SOU DWSEI O THEOS OTI POTHEIS KOUKLA MOU.PANTA GERI K DYNATI NA EISAI....K NA KANEIS MIA YPEROXI OIKOGENEIA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

kon mou????pou eisai koritsi mou???ti egine me ta waria sou??ola kala???mpes na mas peis giati exw skasei i gynaika!!!!

xouanitaki oso exeis kafe ekriseis k periodo afanti nomizw einai kalo!!!!!as min erthei i axristi....ti barethikame!!!aman pia ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...