Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

μπραβο cuando!! σου ευχομαι καλη επιτυχια.. η κινητικοτητα πολυ καλη ε? εμας με το ζορι εφτασε στο 56% :cry: αλλα ελπιζω σε ενα θαυμα! πριν την επεξεργασια ηταν μολις 25%.. εσας ποσο ηταν? σορυ που ρωταω απλα αναρωτιεμαι αν ειναι θεμα πρωτης υλης ή επεξεργασιας!! φιλια, ευχομαι μια θετικη χοριακη!!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando μου κάτι μου λέει οτι θα μας ανακοινώσεις σύντομα ευχάριστα νεα. Μακάρι πραγματικά σου το εύχομαι κοριτσάκι μου.

Σου έυχομαι για 9 μήνες μην δεις περίοδο. Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΕΡΜΑΤΑΓΧΥΣΗ..... ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..... Η' ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ.....

ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΣΥΝΕΧΙ, ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ. ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ....

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..... ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΑΠΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.....

ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΡΤΙΟΣ.... ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακια...τουιγγι γλυκια μου δεν απογοητευομαστε...ενα σπερματοζωαριο χρειαζομαστε...ΕΝΑ!!!δεν ξερεις ποτε...ενα να τα καταφερει αρκει...

εμας πριν την επεξεργασια ειχαμε 62% κινητικοτητα..κι εγω στην περισσοτερη κινητικοτητα βασιζομαι και στα περισσοτερα αυγα..και στο οτι ειναι η δευτερη μου... :lol::lol::lol: !!!!!!!!κουραγιο στην αναμονη τωρα...εχω και γενεθλια σε λιγες μερες...ουφ..θα προσπαθω να μη σκεφτομαι καθολου ...αμα δε με βλεπετε θα ναι γιατι προσπαθω να ξεχασω...σιγα μην τα καταφερω..χαχαχα περαστικα χ+μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο cuando!! σου ευχομαι καλη επιτυχια.. η κινητικοτητα πολυ καλη ε? εμας με το ζορι εφτασε στο 56% :cry: αλλα ελπιζω σε ενα θαυμα! πριν την επεξεργασια ηταν μολις 25%.. εσας ποσο ηταν? σορυ που ρωταω απλα αναρωτιεμαι αν ειναι θεμα πρωτης υλης ή επεξεργασιας!! φιλια, ευχομαι μια θετικη χοριακη!!! σε φιλω

γλυκιά μου το 56% είναι πολύ καλό, μην απογοητεύεσαι καθόλου !!

ποτέ δεν ξέρεις !!

χαμογέλα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακια...τουιγγι γλυκια μου δεν απογοητευομαστε...ενα σπερματοζωαριο χρειαζομαστε...ΕΝΑ!!!δεν ξερεις ποτε...ενα να τα καταφερει αρκει...

εμας πριν την επεξεργασια ειχαμε 62% κινητικοτητα..κι εγω στην περισσοτερη κινητικοτητα βασιζομαι και στα περισσοτερα αυγα..και στο οτι ειναι η δευτερη μου... :lol::lol::lol: !!!!!!!!κουραγιο στην αναμονη τωρα...εχω και γενεθλια σε λιγες μερες...ουφ..θα προσπαθω να μη σκεφτομαι καθολου ...αμα δε με βλεπετε θα ναι γιατι προσπαθω να ξεχασω...σιγα μην τα καταφερω..χαχαχα περαστικα χ+μ

ευχαριστω κοριτσια!!! ναι πρεπει να ξεχαστουμε λιγο και να χαμογελαμε!!!

δυνατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELOOO!!!!!

Cuando μου καλή επιτυχία!!!!!Πολύ καλή κινητικότητα,βλέπω σύντομα να μας γράφεις τα ευχάριστα!!!! :P:P:P:P:P Και μην ξεχνάς η πολύ καλή ψυχολογία βοηθάει το σποράκι σου [smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] Οπότε θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Μερεντούλα μου καλά;;;; [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Twiggy μου μην απογοητεύεσαι όντως ένα σπερματοζωάριο είναι αρκετό να κάνει τη δουλειά του και εμάς μανούλες!!!!! ;););):P:P:P

Κορίτσια όλα όσα γράψατε στις προηγούμενες σελίδες για τους γιατρούς συμφωνώ και επαυξάνω,οι περισσότεροι απ'αυτους δυστυχώς προσπαθούν να βγάλουν όσα περισσότερα χρήματα μπορούν απο μας αφήνοντας μας στο σκοτάδι.Ευτυχώς ανταλάσοντας απόψεις και εμπειρίες μαθαίνουμε περισσότερα πράγματα και έτσι τους δείχνουμε οτι ξέρουμε και μας παίρνουν πιο σοβαρά.Τι να πω ας μας βοηθήσει ο Θεός!!!! :roll::roll::roll::roll:

Καλή επιτυχία σε όλες μας,σύντομα μανούλες!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια,

Cuando σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Twiggy και σε σένα καλή επιτυχία

και μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!

ένα σπερματοζωαριάκι χρειάζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σία και σε σένα με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Και σε ολες τις άλλες φίλες μου εύχομαι να

μην την δείτε την ακατανόμαστη!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μερεντα! :x τι κανετε κουκλες?Να σας πω και τα δικα μας νεα...χθες πηγαμε στον ουρολογο.Η θεραπεια για προστατιτιδα τελειωσε και θεραπευτηκε.Σε 2ο ημερες κανουμε σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια και απο οτι ειπε ο ντοκτορ θα ειμαστε ετοιμοι για φυσιολογικη συλληψη!Αντε να δουμε....

Μενει τωρα να παω κι εγω στο γυναικολογο μου να δουμε αν υπολείπεται να κανω καμια εξεταση και να ειμαστε ετοιμοι για το ψητο! =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες !!

mariap1 :YMHUG:

Teddy_Dion σε ποια βδομάδα είσαι :ymdaydream: ;

Καλημέρα Merentoula,

είμαι στην 8η εβδομάδα.

Εύχομαι σύντομα να μας

ανακοινώσεις κα εσύ

ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφ

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μερεντα! :x τι κανετε κουκλες?Να σας πω και τα δικα μας νεα...χθες πηγαμε στον ουρολογο.Η θεραπεια για προστατιτιδα τελειωσε και θεραπευτηκε.Σε 2ο ημερες κανουμε σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια και απο οτι ειπε ο ντοκτορ θα ειμαστε ετοιμοι για φυσιολογικη συλληψη!Αντε να δουμε....

Μενει τωρα να παω κι εγω στο γυναικολογο μου να δουμε αν υπολείπεται να κανω καμια εξεταση και να ειμαστε ετοιμοι για το ψητο! =p~

Αναστασία μου

άντε με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βουρ και θα έρθουν τα ευχάριστα!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα σε ολα τα κοριτσια!

Τwiggy μην στεναχωριεσαι γλυκια μου μονο ΕΝΑ χρειαζεται οπως λενε και τα κοριτσια.Πολλες ευχες και για σενα!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Anastasia ωραια νεα μας ειπες.Επειδη και ο καλος μου εχει προστατιτιδα και τον ταλαιπωρει,εχει παει σε ουρολογους ,εχει παρει και αντιβιωσεις χωρις αποτελεσμα!Εσεις τι θεραπεια κανατε??

Εγω τωρα γυρισα απο το γυναικολογο μου ειχαν πει τα κοριτσια εδω για την καλλιεργεια κολπικου υγρου

και μου την εγραψε.Εχουμε γινει ιατροι βλεπεις!!!!!!!!!!!

Τeddy μου ωραιο αερακι!!!!!

Φιλακια cuandaki :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου

άντε με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βουρ και θα έρθουν τα ευχάριστα!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Αχ!!! τι ωραιο αερακι μ`αρεσε!! :x

cuando μου ευχομαι για αλλη μια φορα καλη επιτυχια, να μας ανακοινωσεις για την εγκυμοσυνη σου!! :YMHUG:

LIL μου 2 ειδων αντιβιωσεις μας εδωσε θεραπεια για 1,5 μηνα!Αν θες να σου πω ποια ηταν στειλε πμ, μην κανουμε και διαφημιση! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ σου ηρθε;χτες δεν περιμενες;

Τη μια με ποναει λιγο η κοιλια και το στηθος την αλλη οχι εχω μπερδευτει λιγο ,τωρα ειδα να ειναι λιγο αχνο καφε και σαν βλεννη κατι αλλα οχι αιμα .Μαλλον θα ερθει η ακατονομαστη ....... :cry:

Εσυ πως νιωθεις cuandaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω καλα δεν ειμαι τοσο ενθουσιασμενη οπως την αλλη φορα..το εχω αφησει στην τυχη του...ελπιζοντας να χει τυχη..χαχαχα...ποναει λιγο το στηθος αλλα και την αλλαη φορα πονουσε ειναι απο τις ορμονες..οποτε τιποτα απλα κοιταω να ασχολουμαι με ο,τι μπορω...και να μη σκεφτομαι αυτο..οσο γινεται..ευχομαι να μην σου ερθει κι εσενα..αμαν πια αυτη η ακατανομαστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

youxouuuuuuuuuuuuuuuuu irtha kai egw!!!!

cuando mou kali sou epitixiaaaaa :D:D:D:D:D:D:D kala kaneis k prospatheis na mi to skeftesai!!!oti k na ginei tha einai thelima theou k einai panta kalodexoumeno k me tis kalyteres prooptikes!!!!i xiotissa sou pou einai????

kon????????????ola kala koritsi mou????

siiiiiaaaaaaaaaaa mou....treli mou filenada pou eisai esy???abrio einai i megali mera etsi??kali epitixia k se sena!!!ola kala na pane!!!

twiggy kali epityxia k se sena!!!!ena mono ftanei opws oles kseroume k eipame!!!

lilaki mou makari na min erthei afti ti fora!!!!!na se ksexase k na erthei meta apo 9 mines pali ;);)

anastasia mou yperoxa ta nea sou!!!!bour twra sto ntoin ntoin xwris skepseis k anxos k ola tha ginoun :D

x+m perastika sou koukla mou!!!!!

merentoula ola kala???

mariap???????????????????????????????????

ksexasa kamia bre koritsia???aa alitheia to marikaki pou einai??egw den to eida i exei meres na fanei???

xwris pareksigisi k sorry an ksexasa kapoia efxomai se oles mas kali epityxia....ola na mas pane kala,na teleiwnei afti i talaipwri istoria k na ginoume epitelous treles xazomamades :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!!!!

jannolino επιστρέψαμε και εμείς από την ωοληψία. 6 αυγουλάκια μου πήραν από τα οποία μόνο τα 2 προχώρησαν... Δυστυχώς δύσκολα τα βλέπω τα πράγματα. Αύριο θα ξέρουμε αν και αυτά τα 2 θα προχωρήσουν, ώστε Πέμπτη να παμε για εμβρυομεταφορά. Χλωμά τα βλέπω τα πράγματα...Περάσαμε και ούτε καν ακουμπήσαμε από ότι φαίνεται...τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou min stenaxwriesai.....k egw kathe fora 2 kataferna na gonimopoiisw!!!!!den einai polla alla arketa gia na se kanoun manoula!!!thetikes skepseis k pisti!!!min apogoitebesai apo to noumero omws!!!!abrio tha matheis efxarista k mi k tyxon apousiaseis k esy k den mas to peis?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou min stenaxwriesai.....k egw kathe fora 2 kataferna na gonimopoiisw!!!!!den einai polla alla arketa gia na se kanoun manoula!!!thetikes skepseis k pisti!!!min apogoitebesai apo to noumero omws!!!!abrio tha matheis efxarista k mi k tyxon apousiaseis k esy k den mas to peis?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εννοείται ότι αν μάθω ευχάριστα θα σας ενημερωσω αμέσως... απλά είμαι λίγο επιφυλακτική γιατί άκουσα την εμβρυολόγο πολύ μαζεμένη..θα δούμε λέει αν θα συνεχίσουν και αυτά τα δυο... και σκέφτομαι μήπως βλέπει ότι δεν εξελίσσονται καλά και γι' αυτό ήταν έτσι ουδέτερη...

Σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να έχεις δίκιο...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete? pws eiste?

cuando mou kalh epityxia sou eyxomai, aythn thn fora na exei thetikh xoriakh

ΣΙΑ mou me to kalo na dexteis ta emvryakia sou avrio, alitheia posa tha valeis?

kon21 mhn stenaxwriesai pou einai mono 2 an einai na piaseis kai me ena mono pianeis na to ksereis

oi ypoloipes pws eiste? filakia se olessssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...