Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2011


Recommended Posts

Νομιζω οτι ο τιτλος τα λεει ολα :lol:

θελει κανεις να του εξηγησω???

Μπηκε η ανοιξη ανθιζουν τα λουλουδακια....αντε να ανθισουν κ τα κοριτσακια :lol:

Λεω εδω να μαζευτουμε οσες μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαστε εγκυουλες...Για ελατε λοιπον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομιζω οτι ο τιτλος τα λεει ολα :lol:

θελει κανεις να του εξηγησω???

Μπηκε η ανοιξη ανθιζουν τα λουλουδακια....αντε να ανθισουν κ τα κοριτσακια :lol:

Λεω εδω να μαζευτουμε οσες μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαστε εγκυουλες...Για ελατε λοιπον...

Καλορίζικο το θέμα!!! Με το καλό να μείνετε εγκυούλες μέχρι το καλοκαιράκι!!! αυτή η περίοδος είναι η πιο όμορφη :D:D:D:D ????

καλή επιτυχίααααααααααααααααα σε όλα τα κοριτσάκια :lol::lol::lol::lol:%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

και το καλοκαίρι με πολλά πολλά παγωτά!!!!

[smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)))....μπραβο Χρυσάνθη μου......όλες μαζί να ενώσουμε τις δυνάμεις μας για να είμαστε σύντομα καλοκαιρινές εγκυούλες...:)).......άντε με το καλό σε όλες μας........
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το στόμα σας και του καλόυ Θεούλη το αυτί. Μακάρι κορίτσια πραγματικά γιατι έχω κουραστεί ψυχολογικά. Κοιτάω φίλες μου και γνωστές μου που παντρεύτικαν πριν απο μένα και έχουν γεννήσει ήδη. Δεν μπορεί...... θα έρθει και η δική μας σειρά. Υπομονη..............υπομονή.........υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοοο......

Τι κανετε κοριτσια....?

Πολυ καλη ιδεα φιλεναδα μου.........μπαινει η ανοιξη κ ανθιζουν ολα...οπως το ειπες......

Με το καλο, ευχομαι σε ολες !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι ωραίο θεματάκι και ελπιδοφόρο!!!!!!!!!!!!!!!!!Νομίζω πως το καλοκαιράκι σίγουρα θα είμαστε όλες εγκυούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre xrysanthi ti wraio themataki....ante se kalo na mas mpei!!!bre koritsia axti to exw na paw to kalokairi sti paralia k na deixnw ti koilia mou!!!!!tha trexei k o antras mou na mou ferei pagwta k tha ta trww xwris typseis...oxi gia mena,gia to mwro :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Χρυσάνθη, ωραίο το θεματάκι. Εύχομαι σε όλες σας να είστε εγκυούλες μέχρι το καλοκαίρι!

Εγώ δε συμμετέχω, γιατί δε θέλω να βάλω στόχο να μείνω έγκυος.

Αν μου κάτσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανα Μαρια μου ουτε εγω βαζω στοχο :lol::lol::lol::lol: περισσοτερο το γραφω για να περναει ο καιρος :lol: ειναι να το παρω αποφαση κ μετα βλεπουμε...ουτε καν δεν εχω μπει στην διαδικασια..απλα περιμενω να ερθει το καλοκαιρακι γιατι κ στον γιο μου εμεινα ιουλιο...μηπως με παει ποιο γουρλιδικα :lol: κατλαβαινεις τι εννοω...ωραιος μηνας ο ιουλιος του 2008....κ τον αυγουστο ειχα μαθει οτι ημουν εγκυος στο ζουζουνι μου....σε λιγες ημερες κλεινει τα 3....αχ το ζουζουνι μου να τα χιλιασει....

σου ευχομαι ομως να εισαι συντομα εγκυουλα..τα φιλια μου

janolino θα φαμε μπολικα παγωτα...το μωρο το μωρο...κατι σοκολατοπιτες που τσακισα στον γιο μου...17κιλα μονο πηρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa kai egw den to exw balei stoxo!!!apla afto to mina exei pesei poly isixia k mizeriasa k lew ston antouli mou:bre agapi mou den kanoume mia ekswsomatiki etsi gia na spasei ligo i baremara?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ax xrysanthi egw 2 bdomades pou kathomoun k ton ena k kati mina egkymosinis pira 5kilakia!!!afti ti fora tha to rapsw kanonikotata!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα!!!!

Αννα Μαρια μου!!! τι κανεις??? Ειχε ερθει μια φιλη μου εκει την προηγουμενη βδομαδα...κ ειπε οτι ειχατε 22 βαθμους!!κ δω ειχαμε 4...χχαχαχαχ...

Αχ ποτε θα ερθει το καλοκαιρακι.....να βγουνε τα μπρατσακια εξω!!!!!!

Ουτε κ εγω συμμετεχω....αλλα θα σας κανω παρειτσα αν με θελετε :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, ούτε εμείς προσπαθούμε! Δεν το έχω πάρει απόφαση ακόμη... Κάτι δε μου κάθεται... Σκέφτομαι μωρά και γέννες και ανατριχιάζω... Απ' την άλλη, βλέπω γονείς με καροτσάκια και λέω "μήπως;".

jannolino, κι εγώ δυο μήνες εγκυμοσύνης και πήρα περίπου 3 κιλά... Χάλια, χάλια...

Konstans από τη Δευτέρα μέχρι την Παρασκευή είχαμε παγωνιά. Τη μέρα είχε 14 βαθμούς, αλλά τη νύχτα έπεφτε στους 4 και φυσούσε ένας παγωμένος αέρας που μας έκανε άνω-κάτω... Τώρα έχει ανέβει πάλι η θερμοκρασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koykles ti kanete edw kai egw....xaxaxaxxa χρυσανθη moy ti kaneis???????????

loipon elpizw kai egw na eimai alla na eimai 2 mhnwn mexri ton ioynh giati egw eimai me ekswswmatikh kai thn allh edvomada kanw emvryometaforaaaaa............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να σας φέρει γούρι αυτό το θεματάκι %%-

Το καλοκαίρι είναι πολύ όμορφη περίοδος, κ κυρίως πιο χαλαρή για όλους κ όλες! διακοπούλες, θάλασσα, ξεκούραση, μπάνια, βόλτες.... κι εγώ τον μπέμπη μου τότε τον "τσάκωσα"! ως περυσινή εγκυούλα καλοκαιριού λοιπόν, σάς εύχομαι πολλή τύχη κ πολλές "θερμές" ανακοινώσεις ! Δεν χρειάζεται να γίνει ένας αγχωτικός στόχος, σίγουρα όμως ας είναι μία πολύ όμορφη σκέψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!ωραια ξεκιναει η βδομαδουλα μας με αυτο το θεματακι!μπραβο χρυσανθη!τι κανει το ζουζουνι σου?

niakoylinaki καλη επιτυχια κοριτσακι μου!ευχομαι το καλοκαιρι εσενα ηδη να εχει φουσκωσει λιγο η κοιλιτσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

Καλέ τι ωραίο θεματάκι είναι αυτό???

Και όλα τα όμορφα κορίτσια είναι μαζεμένα εδω!!!! ;););)

Χρυσάνθη μου πολύ καλή η ιδέα σου!!!

Νία μου τι τέλεια νέα είναι αυτάααααααααααααα!!!!!! Με το καλό κοπέλα μου και να πάνε όλα τέλεια!!! Εύχομαι πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις το θετικό αποτέλεσμα!!!

Το ίδιο εύχομαι και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν!!!

Κάλι μου τι κάνεις εσύ? Η μικρή σου? Εύχομαι να είστε όλοι καλά!!! Να μου την φιλήσεις!!

Χρυσάνθη μου να μου φιλήσεις και εσύ το ζουζούνι σου!!!

Καλή συνέχεια και πολλές πολλές εγκυμοσύνες εύχομαι!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γιελιζακι!που εισαι χαμενη εσυ καλε?σε εχω χασει!εισαι καλα?το μπεμπακι?ολα οκ?φουσκωσε αρκετα η κοιλιτσα?

Όντως χαθήκαμε Κάλι μου!!! Μιά χαρά είμαστε δόξα τω θεώ! Και το μπεμπάκι μια χαρά... με έχει ταράξει στις κλωτσιές!! Η κοιλίτσα (δεν τη λές) φούσκωσε και συνεχίζει να φουσκώνει!! :lol::lol::lol:

Εσύ τι κάνεις? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω ολα καλα για να ειναι!ξεκινησα σερπαφαρ αυτον τον μηνα(δεν θυμαμαι αν σου το'χα πει),και πανω που νομιζα πως με ποναει η κοιλια λογω ωορηξιας απο την παρασκευη σημερα σηκωθηκα και βλεπω καφετια!ουτε με χαπια δεν ρυθμιζεται πια αυτη η περιοδος?περιμενα στις 22 αλλα αν δεν γινει κανενα θαυμα θα ερθει πολυ νωριτερα!θα δω και θα παρω τον γιατρο μου τηλ για να τα μειωσω!κατα τ'αλλα καλα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είχες πεί για τα σερπαφαρ... εκεί που αργούσε να έρθει τώρα έρχεται νωρίτερα? Υπάρχει περίπτωση να φταίνε τα φάρμακα?

Τι να σου πώ βρε κοπέλα μου μακάρι να πάνε όλα καλά... πάντως έχω διαβάσει ότι και στην ωορρηξία μπορεί να έχουμε αίμα... ότι και να είναι τελικά εύχομαι να είναι για καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ!στην αρχη με τα σερπαφαρ πρεπει να τεσταρεις με ποσα χαπια εισαι οκ!απ'οτι ξερω τουλαχιστον!αν με 2 χαπια αργει να ερθει παιρνεις 3,αν με τα 3 οπως παιρνω τωρα εγω σου ερθει νωριτερα τα κανεις 2 και παει λεγοντας!θα δειξει!οσο για οωρηξια νομιζω πως ειναι λιγο αργα!βεβαια με μενα ποτε δεν ξερεις!ολα τα κουλα σε μενα συμβαινουν!!!!!!!πολλα φιλακια στην κοιλιτσα γιελιζακι!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...