Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι κουράγιοοοοοοοο. Και κάνει και έναν παλιόκαιρο έξω. Στέλνω τη θετική μου ενέργεια και σύντομα η Καθολική θα είναι περδίκι.

Αυτό που έβαλες είναι άπαιχτο, φοβόμουν να γελάσω δυνατά μην τυχόν ξυπνήσει ο μικρός. Κακομοίρες μου κανονίστε να διδάξετε και εσείς τέτοιες μα!@#$%ες στα παιδιά σας. :x:x:x

Σόρυ αλλά τα ρούχα μην τα στείλεις, γιατί ακόμα τα δικά μου δεν τελείωσαν. ~x(~x(~x(~x(~x(

Μήτση αν δεν κάτσεις να διαβάσεις ό,τι γράφαμε χτες βράδυ δεν θα "σε ξαναπαίξουμε" :lol::lol::lol::lol: Τουρνουά τάβλι :shock::shock::shock: τι μου θύμησες;; :roll::roll: Αξέχαστα φοιτητικά χρόνια. Μόνο που επειδή ήμουν μπάζο στο τάβλι παίζαμε μπιρίμπα. Είμαι και πολύ χαρτόμουτρο :lol::lol:

Έλενα και Ρούλα θα αφήσουμε το γάμο να πάμε για πουρνάρια;; :evil::evil: άκου Μυτιλήνη και Σκύρο. Δηλαδή Εμείς στη Ρόδο στο πηγάδι κατουρήσαμε; Κανονίστε είμαστε και δύο :twisted::twisted::twisted: Όχι πείτε μου οι υπόλοιπες, θα προτιμήσετε αυτά τα φτωχονησάκια της συμφοράς και όχι το σμαραγδένιο νησί της Ρόδου !!!!!!!!!!!!!!!!!11 :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγδούλα τέλεια τα νέα για τον Βασιλάκη, και σύντομα να γίνει εντελώς καλά. Ωωωωωωωωχχχχχχχχχχχ είδα τις φωτογραφίες, τα νεύρα μου, όλες οι μοντέλες εδώ μαζευτήκατε για να μου κάνετε τα νεύρα τσατάλια;;;;;;;;;;;;;;

Βρε τούβλο, επιστήμονας σου λέει, τρομάρα σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol: , μην ανησυχείς για τη μικρή. από εδώ και πέρα η αύξηση τους είναι μικρότερη αφού κινούνται περισσότερο, και επίσης πάντα όταν μπαίνουν οι τροφές έτσι είναι. Και το ρυζάλευρο είναι μόνο τζάμπα θερμίδες. Φρόντισε όμως να τρώει καλά τα υπόλοιπα γεύματα.

Μάθημα δεν πήγα, γιατί ο μαθητής δεν είχε διάβασμα και ψιλοβαριόμουν κιόλας. Άσε το σίδερο, τα νεύρα μου :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε με ρε με τη διακοπη :twisted::twisted: ημουν στη μανα μου και γυρισαμε την επομενη μερα τοτε :twisted::twisted::twisted:

Το ξερω ρε οτι παιρνουν λιγοτερο αλλα μου φανηκε πολυ λιγοοοο :?

Αμα λεω εγω οτι ταιριαζομαι :lol::lol: και εγω στη μπιριμπα ασσος :lol::lol::lol: και στο ταβλι ομως καλα τα πηγαινα :lol::lol::lol:

Για να σκασεις ομως σου λεω οτι εγω θα παω Μυτιληνη,εχω δεσμους τι να κανω :?::?::?:

Α :!: ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ :lol::lol::lol::lol:

Μας ζαλισες και εσυ με τα φυλλαδια :!::!::!: πως θα ανεβει η ομαδα :?::?::?:

Παω να βαλω φαι....δεν την ξαναπαταω :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα, τωρα που το θυμήθηκα Κατερίνα (Ρόδου) τελικά δεν θα έρθω αύριο τζάμπο. που να παω με αυτό τον καιρό, οι βόλτες μου έλειπαν.

Εσύ θα πας δουλειά;

Χαρά και εγώ πιστεύω πως δεν έπαθε τίποτα το γάλα. Τώρα για το βάρος ηρέμησε και περίμενε να δεις πως θα πάει. Αν παρατηρήσεις τίποτα άλλο ύποπτο, πχ αδιαθεσία, βλέπεις τότε τι θα κάνεις.

Να πας μωρή στη Μυτιλήνη να δω τι θα καταλάβεις. Και αν μετά μου πεις να έρθεις Ρόδο εγώ δεν θα έρθω στο αεροδρόμιο και θα τους πω να μην σου στρώσουν κόκκινο χαλί. [smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif]

Εγώ έφαγα τοστάκι από τα χέρια του αντρούλη μου. τις Τετάρτες δεν ανοίγει το γραφείο τα απογεύματα και έτσι είναι εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελείωσα σχεδόν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Είμαι όλη δική σας!!!!!!!!(Τυχερούλες :lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Μπράβο ρε Φωτεινούλα!Τι ωραία που είναι όταν μας περιποιούνται οι σύζυγοι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλέ, τι έγινε;;;;;;;;;παιρνω μερος σε ματς και δεν το ξέρω

να προετοιμαστώ [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

στα κιλά μου ο κυριούλης :lol::lol::lol::lol:

Ασε ρε δεν δερνω σημερα,ασε που ειμαι και σε αλλη κατηγορια στα κιλα =))=))=))=))=))=))=))=))=)) πλακα κανω ρε :!:

ειδικα τη Φωτεινη δεν τη δερνω με τιποτα,της εχω αδυναμια,τι να γινει :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δε με αγαπάει καμιά σας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Φεύγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :((:((:((:((:((:((:((:((=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σκεφτομαι οτι αυριο βραδυ δεν θα μπορω να μπω γιατι μεθαυριο το πρωι,θα πρεπει να σηκωθω στις 6 :o:o:o μελαγχολησα τωρα :cry::cry::cry::cry:

Πως θα αφησω το κοριτσακι μου :cry::cry::cry::cry:

Και θα μου λειπετε και εσεις χαζουλες :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως να πήγαινες και σήμερα να κοιμηθείς νωρίς;;;;Λέω εγώ...

Πάντως πλάκα πλάκα εγώ νυστάζω. σόρυ κορίτσια αλλά πάω για ύπνο

Τα λέμε αύριο

Μην μελαγχολείς Ζαχαρένια μου :P:P

Φουφού μην είσαι παραπονιάρα, εννοείται πως και εσένα σε αγαπάμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :x:x:x

Λοιπόν όνειρα γλυκά και απονήρευτα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ σας αγαπώ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Α,ναι ρε!Είναι που ξεκινάς δουλειά!Έλα Χαρουλίτα μου,κάθε αρχή και δύσκολη.Θα συνηθίσεις,κάποια στιγμή.Εμείς εδώ θα σε περιμένουμε :-*:-*:-*:-*:-*

Λες να την πέσουμε κι εμείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε θα παω και εγω ,γιατι ο αντρουλης μου ανεβηκε και αυριο παλι θα λειπει :(:(:(

Φουφουκα ζεις :?::?::?::?::x:x:x :

Ααα :!: τωρα σε ειδα :) αντε καληνυχτα Φουφουκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ;;;;;;;;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ...ΕΜΟΝΗ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ Κ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΓΕ ΕΞΩ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΚ.

ΕΔΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΚΡΥΟ!!!

ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΗ ΜΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΜΑΡΟΥΣΩ ΣΥΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΗ!! :lol::lol:

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι μου.Το κρυο συνεχιζεται και μου την εχει δωσει στα νευρα :evil: :evil: :evil:

Καταρχην Φωτεινη μου οχι και φτωχονησι η Μυτιληνη μας.το τριτο μεγαλυτερο νησι της Ελλαδας ειναι.Λιγα τα λογια σου γιατι θα ανοιξουμε διπλωματικο επεισοδιο :lol::lol::lol:

Χαρουλιτα με εστειλες με τον Κοτσιρα,τον λατρευω.Μη στεναχωριεσαι μωρε θα βρεις σιγα-σιγα τους ρυθμους σου.Σιγουρα στην αρχη ειναι δυσκολο για ολες μας.Εγω γυρναω στη δουλεια 20 Ιουλιου.Οταν ερθεις με το καλο Μυτιληνη μη με ξεχασεις....

Καλημερα Βικουλινι μου..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΣΑΣ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΜΕ..

2 ΜΕΡΕΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΗΡΘΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΜΕ ΛΕΕΣ ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ.Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΛΥΤΩΣΑ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΣΟΥΠ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ...

ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ?/?ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ :twisted::twisted:

ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ..ΠΑΛΙ ΛΕΙΠΕΤΕ :cry::cry::cry::cry:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΡΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΤΕ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΩ ΤΟΣΟ Κ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.

ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΡ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΛΕΕΙ ΦΕΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΡΟ ΜΥΤΗΛΗΝΗ ΡΟΔΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΕ Κ ΜΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ.

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΜΟΥ ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΛΑΔΙΑ ΚΑΛΕ ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΝΕΣ Κ ΟΛΟ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ ΛΕΕΙ :oops::oops:

ΜΠΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαγδα!!!! Μπραβο που ειναι καλυτερα το μωρακι σου.Αντε να του περασει τελειως να ηρεμησεις.Εγω δεν τις ειδα τις φωτο.Στο προφιλ σου τις εχεις???

Φουφουκα και Βικουλινι να σας ρωτησω κατι εσεις που εχετε πιο μεγαλα παιδακια? Ποσο κοτοπουλο θα βραζω στο μωρο για να φαει για δυο μερες??? Φιλετο κοτοπουλο χρησιμοποιειτε?? Εννοειται οτι θα τρωει και λαχανικα μαζι με το κοτοπουλο.Ποσα gr πρεπει να ειναι περιπου το μεσημεριανο του??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ,αφου το μυαλο σου το εχεις ολο στις επιθεσεις,ποτε να διαβασεις :lol::lol::lol::lol:

Ρε συμπεθερα εσυ που δουλευεις :?:

Αν ελθετε Χαλκιδικη...τελεια :!::!::!: θα βρεθουμε :!::!: ειναι τα μερη μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...