Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

Φωτεινη μου δεν μου λες εσυ την δικια σου να σου στειλω 3 στιβες?? που ειναι κ αρρωστο το μουτσουνακι μου κ δεν μπορω.....εεεεε????????? :roll::roll::roll::roll::D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι τελειο αυτο που εγραψες!!!Περαστικα στο κοριτσακι σου, να περασει γρηγορα!!! :P:roll:

Να σαι καλα!!!!!!!! ;) υποφερει το Καθολικακι μου και δεν μπορω :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμουν κι εγω τριτοδεσμιτισσα φυτο!!!Αυτο μου εμεινε απο οτι διαβαζω!!!

Υπομονη κατερινακι, θα περασει, να της δινεις πολλα φιλακια, που ειμαι σιγουρη οτι το κανεις!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταισα το μωρο λαχανικα,φαγαμε και εμεις φοσολαδα τρομερη και τωρα μπαμπας και γιος πηγαν για νανακια.Καθε μεσημερι κοιμουνται μαζι και εγω χαλαρωνω.Απο την Παρασκευη ξεκιναμε κοτοπουλο και μοσχαρι.Πρωτα θα βαλλω για δυο μερεςτο κοτοπουλο και μετα το μοσχαρι.Αντε να δουμε.Τα λαχανικα τα τρωει αλλα σιγα-σιγα ενω τη φρουτοκρεμα και το ρυζαλευρο τα λατρευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα περαστικα στη καθολικουλα,...

χαρα δυσκολευομαι να το πιστεψω....ολοι ετσι πιστευαμε για το τμημα μας αλλα εκ των πραγματων ενα καθαροαιμο αλανι,δεν εχει ουτε σημειωσεις ουτε φροντιστηρια κ στοχο δεν εχει σκεφτει ακομα να βαλει! γιατι τον νοιαζει να ειναι αλανι!!!

πριγκιπισσα κ εγω σημερα ελεγα να περασουμε στη χορτοσουπα αλλα εχω λιωσει στις δουλειες κ το αφηνω για αυριο!!!!εσεις μας προσπερασατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stacey την εχω λιωσει στα φιλια :!::!::!::!::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

mitsi μου σε ευχαριστω πολυ!!! εμεις ξεκινησαμε πριν μιαμιση βδομαδα χορτοσουπα...ΤΡΕΛΛΕΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!! [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif]

για τις κρεμες κ τα φρουτα οχι.. :-o ααα και η φαριν λακτε της αρεσει...!!! σημερα εβαλα κοτοπουλακι κ σπανακι και μονο που δεν επιασε μονη της το κουταλι για να φαει!!!!!!!!!!!!! ευτηχως!!! ειχα αγχος με τις σουπες κ ολα αυτα...αλλα περιμενα να τρωει κ αλλα τρωει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουοουουουουου!Εδώ είμαι πάλι!Μπήκα και το μεσημέρι και βγήκα αμέσως γιατί μου έσπαγε τα νεύρα η Στέλλα και δε με άφηνε να γράψω.Μετά όμως κοιμήθηκε και κοιμήθηκα κι εγώ :D:D:D:D:D Οπότε το βράδυ καταλαβαίνετε εεεεεεεε;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Ακόμα κοιμούνται τα μουσουδάκια μου!

Μητσάκο τι έγινε;;;;;

Ελενάκι, :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Κι εγώ έτσι το κάνω με το φαγητό.2 μέρες το καθένα.

Ελα ρε Ρουλάκι,πού είσαι και έλεγα πως χάθηκες.Όλα καλά;;;;

Κατερινάκι,είναι καλύτερα καθόλου το Καθολικάκι;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι φουφουκα....το Καθολικακι ειναι χαλια...αναπνεει με τα χιλια ζορια και την κραταω ΟΛΗ μερα πανω μου....κοιμαται λιγο και ξυπναει με λυγμους! τωρα κοιμαται πανω μου εχει ξεραθει το χερι μου αλλα δεν την αφηνω :(:(:( και τωρα με πιασαν κ τα κλαμματα :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΚΑ ΩΡΕΣ ΚΑΗΚΕ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΘΡΕΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟΤΕ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΤΕ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ Ε ΟΧΙ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΣΚΑΤΟΖΗΛΙΑΡΗΣ :twisted::twisted::twisted:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΗΡΘΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΕ.ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕ Κ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕΙ ΑΦΡΟΥΤΟΣ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΕΜΟΙΑΣΕ :twisted::twisted::twisted:

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΟΤΙΤΙΔΑ Ε!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

ΜΑΡΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ...Κ ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΕΙΣ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΣΟΥ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΙΔΕΣ ΘΕΜΑ Ε!ΟΧΙ ΓΙΟΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΣ

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΛΑΘΗΚΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΕΕΕΕΕΧΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι,βρε κοριτσάκι μου μην κλαις.Δε θα κερδίσεις τίποτα έτσι.Το Καθολικάκι θέλει τη μανούλα δυνατή ε;;; :):):):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Πού είσαι ρε Μαγδούλα και ανησυχήσαμε.Με πυρετό εσένα;Άντε να περάσουν καμια 10αριά μέρες να μπει για τα καλά η άνοιξη να φύγουν οι κωλοϊώσεις :twisted::twisted: Όντως εχθές είχαμε πολύ γέλιο. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;

ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ Κ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΥΛΑ...ΧΙΟΝΙΖΕΙ Κ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΡΩΝΕΙ!!!

ΑΝΑΨΑΜΕ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΘΑΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΟΙ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!! :lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25+1 σημαντικά πράγματα που με δίδαξε η μαμά μου:

:

1. ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ:

"Αν πρόκειται να σκοτωθείτε με τον αδερφό σου, πηγαίνετε έξω. Μόλις τελείωσα το σφουγγάρισμα." :

2. ΠΡΟΣΕΥΧΗ:

"Κάνε την προσευχή σου να βγει ο λεκές από το χαλί." :

3. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ:

"Αν την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο σχολείο σου για το τρίμηνο, δεν έχεις καλούς βαθμούς, καλύτερα να έχεις φύγει από το σπίτι πριν γυρίσω." :

4. ΛΟΓΙΚΗ:

"Δεν έχει γιατί. Γιατί έτσι είπα εγώ." :

5. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗ:

"Αν πέσεις και ματώσεις τα γόνατά σου, θα φας το ξύλο της χρονιάς σου γιατί θα έχεις σκίσει και το παντελόνι σου." :

6. ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΤΗΤΑ:

"Άλλαξε βρακί, ρε παιδάκι μου. Αν χτυπήσεις και σε πάνε στο νοσοκομείο τι θα πουν οι γιατροί;" :

7. ΕΙΡΩΝΕΙΑ:

"Σταμάτα να κλαις δίχως λόγο γιατί θα σε κάνω να κλάψ εις με λόγο." :

8. ΕΥΛΥΓΙΣΙΑ:

"Ωραίο πλύσιμο έκανες! Δεν βλέπεις τον σβέρκο σου που είναι μαύρος;" :

9. ΩΣΜΩΣΗ:

"Κλείσε το στόμα σου και φάε το φαΐ σου." :

10. ΑΝΤΟΧΗ:

"Δεν θα σηκωθείς από το τραπέζι αν δεν τελειώσεις τα ρεβύθια σου." :

11. ΚΑΙΡΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ:

"Το δωμάτιό σου είναι σαν να το χτύπησε τυφώνας." :

12. ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ:

"Ό,τι σου λέω εγώ σου φαίνεται παράλογο. Εσύ τα ξέρεις όλα κι εγώ είμαι παράλογη, έτσι;" :

13. ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ:

"Συνέχισε την γκρίνια και θα δεις! Εγώ σε γέννησα, εγώ σε θα σε σκοτώσω." :

14. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ:

"Πού τάμαθες αυτά, ρε παιδάκι μου;Γιατί δεν βλέπεις τον αδερφό σου; Έτσι κάνει;" :

15. ΖΗΛΕΙΑ

"Εγώ στην ηλικία σου δεν είχα παπούτσια να φορέσω. Χιλιάδες παιδάκια σήμερα γυρνάνε ξυπόλητα. Μην είσαι αχάριστος." :

16. ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΤΗΤΑ:

"Περίμενε να πάμε σπίτι και θα δεις." :

17. ΥΠΟΜΟΝΗ:

"Θα το ανοίξουμε όταν πάμε σπίτι." :

18. ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ:

"Σταμάτα να αλλοιθωρίζεις γιατί στο τέλος θα μείνεις αλλοίθωρος." :

19. ΥΠΕΡΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ:

"Βάλε το πουλόβερ σου. Κάνει κρύο και δεν το καταλαβαίνεις." :

20. ΧΙΟΥΜΟΡ:

"Αν κοπείς με το μαχαίρι μην έρθεις κλαίγοντας σε μένα γιατί θα τις φας από πάνω." :

21. ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ:

"Αν δεν φας όλο το φαΐ σου δεν θα μεγαλώσεις." :

22. ΓΕΝΕΤΙΚΗ:

"Όλα τα χούγια του πατέρα σου πήρες." :

23. ΚΑΤΑΓΩΓΗ:

"Όταν σου δίνουν κάτι να λες ευχαριστώ. Μην είσαι βλάχος." :

24. ΣΟΦΙΑ:

"Όταν μεγαλώσεις θα καταλάβεις." :

25. ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ:

"Θα κάνεις και συ παιδιά μια μέρα.Μακάρι να σου κάνουν ότι κάνεις εσύ σε μένα." :

+1 ΑΜΕΤΡΟΕΠΕΙΑ:

(αμέσως μετά τον γάμο:) :

"Άντε, κάντε κι ένα παιδάκι τώρα. Εγώ είμαι εδώ, εγώ θα το μεγαλώσω." (ένα-δυο χρόνια αργότερα:) :

"Όποιος έχει παιδί κάθεται στο σπίτι του και το μεγαλώνει. Αρκετά! Εγώ τα δικά μου τα μεγάλωσα.

KALO!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ, ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΔΥΝΑΤΗ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΝΤΑΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖΑΚΙ!!!

FOUFOU ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ???ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ, ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΠΙΤΙ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ;;;Περονόσπορος έπεσε σήμερα;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol: Πού είσαστε;;;;

Μαγδούλα;;;;;;;;;;;;;;;ΤΙ κούκλα είσαι;;;;;;;;;;;;;;;Α,εσείς είστε όλες μοντέλες.Σιγά μη βάλω εγώ φώτο :lol::lol::lol: Πλάκα κάνω.Για άλλους λόγους δε βάζω.Είμαι πολύ περήφανη για τις μανούλες του θέματός μας :D:D:D Είναι όλες κούκλες!!!!!!!!!!Εμ,βρε Μαγδούλα για αυτό κοριτσάκι μου δέχεσαι συνεχώς μεταμεσονύκτιες επιθέσεις ;););) Πώς να αντισταθεί ο άνθρωπος;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως δε λυσαξατε και σας διαβασα γρηγορα #:-s

Καταρχην να ξεκινησω απο τη θεα τη συμπεθερα μου :!::!::!: καλε τι κουκλα εισαι εσυ :?::?: ωραια..τωρα ησυχησα οτι θα ναι ωραιος και ο γαμπρος μου :lol::lol::lol::lol: ο συμπεθερος τι φοβαται,μην σε ερωτευτει καμια απο εμας :o:o=))=))=))=))=))=))=)) αλλα τι να σου κανω που μπαινεις ασχετες ωρες και χανεις τα καλυτερα :?::?: Ο βασιλακης καλυτερα ε :?: να μου τον φιλησεις :-*:-*:-*:-*:-*:-* απο την πεθερουλα του,να του πεις :lol::lol::lol:

Κατερινακι μου σπαραζεις την καρδια :cry::cry::cry: ηρεμησε καλο μου,και θα πανε ολα καλα :) επειδη διαβαζω και το αλλο θεμα που ανοιξες,μην χρησιμοποιησεις συριγγα ή κατι παρομοιο για τη μυτη :o:o ειναι μικρα ακομα και το διαφραγμα τους ευαισθητο :!::!::!:

Βικουλινιιιιι,τι μου κανες κακουργα :((:((:((:((:((:((:((:(( θελω λουκουμαδες τωρα :!::!::!::!: μην μπαινεις μωρη τρελλη,κατσε και ενα βραδυ με τον χριστιανο γιατι στο τελος θα παει αυτος σε ψυχολογο :lol::lol: πλακα-πλακα κοριτσια το εχουμε παραγ@@@@@ει :o:o και ο δικος μου τωρα με μισο ματι με κοιταει :o:o το 50-50 με σωζει :lol::lol::lol:

Ρουλακι σε περιμενουμε αυριο για κους-κους ;) ο δικος μου εφημερευει παλι ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!Είδες φωτογραφία της συμπεθέρας σου;;;;;;;;;;Αύριο εφημερεύει ο άντρας σου;;;;;Ρε συ ο χριστιανός έχει ρέψει.Πόσες εφημερίες έχει το μήνα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ομως στεναχωρεθηκα λιγο :(:( αν και ο αντρας μου και ο γιατρος με δουλευαν :twisted::twisted:

Η μικρη πηρε μονο 300 γραμμαρια σε 2 μηνες και απο τον προηγουμενο μηνα δεν πηρε αλλον ποντο :(:( ειναι 7570 και 70 ποντους :(:(:(

Στο μεταξυ δεν μου βγαινουν τα 5 γευματα και μου ειπε οτι δεν πειραζει να της δινω και 4,να κοψω το ρυζαλευρο δηλ,αλλα εγω ανησυχω :!::!: βεβαια στις καμπυλες εναι στο 75% αλλα μονο 300 γραμ σε 2 μηνες :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι που δεν θα είσασταν μέσα :lol::lol::lol::lol: Ένα χέρι ξύλο χρειάζεστε για να συνέλθετε [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] Ποια είναι τα νέα της ημέρας; Πάω στα γρήγορα να διαβάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ρε Φουφουκα,7 εφημεριες και τωρα που θα αρχισω και εγω να δουμε πως θα συναντιομαστε :(:(

Ειδες τι κουκλα συμπεθερα εχω :D:D:D

Βλεπω καλα :?::?: μπηκε η Τασω :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε χαζούλι,μην ανησυχείς.Συμβαίνει αυτό.Μια φορά και η δική μου είχε πάρει μόνο 300 ή 400 και λέω στο γιατρό "δεν είναι λίγα" και μου λέει "έχει και φιλότιμο το παιδί".Είναι λίγο γεματούλα.Μη σε ανησυχεί ρε.Είναι δυνατόν να μη σου έλεγε ο γιατρός την αλήθεια;;;;; :):):)

Καλά βλέπεις μπήκε!!!!!!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...