Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 (12) - ΜΕΤΡΑΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ καλο!!!εισαι πανεξυπνη!!

κατερινα να ερθω εγω να στο ταιζω που θελω να κανω κ δευτερο μωρακι??να αρχιζω να συνηθιζω παλι!! :lol::lol::lol:

κατι μου λεει οτι ειμαι εγκυος!!!!!πολλα νευρα κ πολυ συχνουρια!!!!λετε?? :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η Στελλίτσα μου,η μεγάλη δηλαδή κλείνει τα δύο την πρωταπριλιά.

stamymummy,μη λες για μεταμεσονύκτιο τάισμα γιατί τις παίρνω στα σοβαρά τέτοιου είδους προτάσεις :lol::lol::lol: Λες να είσαι έγκυος;Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ

,ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΑΙΣΜΑ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ!!!ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!Ε???

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ???ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΟΥΛΙΟΥ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑΜΟΥ, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑ-ΠΕΤΡΑ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ,ΟΤΑΝ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΕΣ ΣΟΥΒΛΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ>?>????ΝΕΥΡΑ????

ΒΙΚΥ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ Κ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΠΗΛΙΟ!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ???ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΑΝ 3???ΜΑΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΑΣ!!!ΜΑΡΗ ΘΕΛΩ ΠΙΤΣΑ!!!ΜΟΥ ΜΥΡΙΣΕ!!!ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΑΛΜΥΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΤΙ ΠΙΚΛΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΑΠΟ ΝΕΥΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ...ΕΙΧΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ....ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΑ...ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τότε μένουμε κοντά με τα πεθερικά σου.Κι εγώ κοντά στο Θέατρο μένω.Έχεις σουβλιές από κάτω;Αυτό είναι σύμπτωμα ρε συ.Τρως γλυκό με αλμυρό;;;;Και μετά αναρωτιέσαι :lol::lol::lol::lol: Σαν τη Μαρίνα ΚΟυντουράτου στους δύο ξένους που έτρωγε σαλάμι αερος με μέλι και ήθελε να φάει και πίτσα με φράουλες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μας ειχε πει οτι θα πηγαινε πηλιο αντε μακαρι κ να σαστε κ μαζι

κατερινακη μια χαρα δασκαλα θα σαι :D:D:D:D

εγω μενω περαμα....

ρε γμτ προσπθω να σας βαλω φωτο απο το μπαλκονι που χιονααει :lol::lol::lol::lol: αλλα δεν φαινετε καλα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ 14 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!! :lol::lol:

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ Κ ΘΕΛΩ ΚΑΙ 4 ΣΚΟΡΠΙΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΓΕΙΤΟΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Ε???ΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΧΕΤΕ???ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ???ΓΕΙΤΟΝΑΚΙ Κ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ,ΠΟΝΑΕΙ Κ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ Κ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ... :?:?

ΒΙΚΥ ΒΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!ΧΟΧΟΧΟ!!!ΧΙΧΙΧΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι,δεν έχουμε την ίδια παιδίατρο.Φαντάζεσαι να την είχα κι αυτή;Άντε γεια σας κοριτσάκια,όνειρα γλυκά.

Στάμμυ πρόσεχε ε;Όχι απότομες κινήσεις και όχι κούραση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι κανω κ εγω σιγα σιγαα τελειωσε η μπαλααααααααααααααα παω να κατσω να δω το χιονακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω σταυρωτα ολες

βικακυ

σταμμυ

ιωαννα

ασπα

κατερινα

βασω

ελενη

αντριαννα

φλωριαννα

ερη

τονια

τονια 28

ρια

ελενη

φανη

ελισα

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ελπιζω να μην ξεχασα καμια

ελπιζω να

κατερινα

κ

ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΑΛΛΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΤΟΣΗ ΩΡΑ!!!

ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΣΥΚΩΜΩ...ΩΡΑΙΑ Η ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ...

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!

ΣΤΑΜΥ ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ Κ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...