Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011... Η τελική αναμέτρηση2!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα? Κοιμάστε ακόμα!

Χρυσα να την γραψεις ξερεις που την ξαδερφη σου..... Μην δινεις σημασια, εγω αποφευγω εντελως ατομα που με βγαζουν απο τα ρουχα μου....

Γιελιζ μου αυτο το καροτσι βγαινει σε διαφορα χρωματα, απ'οτι εχω δει, μπορεις αν σου αρεσει να το παρεις σε αλλο χρωμα, κατι αγοριστικο ή ουδετερο.

εμενα μου ειχε αρεσει και αυτο σε καροτσι αλλά ο αντρας μου ειχε κολλησει στο στοκκε

http://www.britax.co.uk/pushchairs/over ... rs/b-smart

και αυτο επισης

http://www.silvercross.co.uk/prams-and- ... tems/surf/

Ααα και πολλά ειδα επισης στην σελιδα του mothercare αγγλιας

http://www.mothercare.com/b/42768041?ie ... obal-top-7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!! Τι κάνετε?

Μάχη πολύ ωραία τα καροτσάκια!

Το mothercare Αγγλίας όντως έχει πολλά!! Τα έβλεπα χθές... και είναι και πολύ ωραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε?? Εδω έχει πολύ κρύο!! Ειναι μόλις 3 βαθμοί, βρέχει και φυσάει πολύ. Τα βουνά απέναντι που βλέπω από το μπαλκόνι μου είναι όλα χιονισμένα!!! :)

Δεν σας πρόλαβα χθες!!

Κίσκα μου ρίξτο στο φούξια να το ευχαριστηθείς!!

Χρύσα μου τι σου έκανε η ξαδέρφη??? Αγνόησε την και μην μου χαλιέσαι!

Γιελίζ κι εγώ όλο καρότσια βλέπω κι όλο μπερδεύομαι!!

Μάχη μου κι εμένα ο άντρας μου είδε το stokke που το κρατούσε ένα ζευγάρι και τρελλάθηκε αλλά ειναι ακριβούτσικο και θα αφού θα το πάρουν κι οι γονείς μου δεν θέλω να τους ζορίσω.

Χθες ο καλός μου έφερε το πρώτο δωράκι για το γιο του!!!!! :lol: Θα σας βάλω φώτο να δείτε...Ειναι ένα μικρό καροτσάκι που έχει μέσα δύο στρουμφάκια!!! Μου αρέσει που κατα τα άλλα εχει απαγορεύσει σε όλους να πάρουμε πράγματα πριν τις 30 εβδομάδες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι!!!

Πολύ ωραίο το δωράκι σας!!! :lol::lol::lol: Τέλειο!!

Και εμένα έτσι κάνει ο δικός μου... δεν θέλει να πάρουμε τίποτα αλλά όποτε βλέπει κάτι που του αρέσει έτοιμος είναι να το πάρει!! Ε και τότε δεν τον αφήνω εγώ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!Τι κάνουν οι φουσκοκοιλίτσες μου???

Μάχη μου μακάρι να κοιμόμασταν.. αλλά που τετοια τύχη??? Πολύ ωραία τα καρότσια αλλα και το στοκε είναι καλό!!

Μαράκι μου όλοι απαγορεύεται να πάρουν δώρα στον μικρό εκτός από τον χαζομπαμπά του!!! :lol::lol::lol: Με γεια σας!!!τέλειο το δωράκι!!!!

Γιελήζ καλημέρα!!!Εσύ κοιτάς διάφορα εμείς ξεσηκωνόμαστε!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου τελικά όλοι οι ίδιοι είναι!!! Οταν το έφερε μου είπε μάλιστα ότι εγώ μόνο κάνει να παίρνω δώρα στο γιο μου προς το παρόν...κατάλαβες???Του λεω ας μπορούσα να κυκλοφορώ και σου λεγα εγώ :lol:

Ευγενία μου καλημέρα!!! Θα σθμφωνήσω μαζί σου με τόσα που βλέπουμε ξεσηκωνόμαστε!!

Εχω δει πολύ ωραία καρότσια στο ίντερνετ και σε πολύ καλές τιμές...αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι πως αν το παρω από το ιντερνετ και πάθει κάτι θα μου το φτιάχνουν εδώ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα.....μαρακι πολυ καλο το δωρακι του μπαμπα!!!ε μπαμπας ειναι το δικαιουται να παρει το πρωτο για το μωρακι του :):) εμενα ο δικος μου οταν μαθαμε οτι ηταν κοριτσακι πηγε κ πηρε ενα ροζ....βρακακι!!! :lol::lol: γιαυτο σου λεω μια χαρα τον βρισκω τον μπαμπα σας....

κ εδω εχουμε ξυλιασει απο το κρυο...πολυ κρυο....μπρρρρρρ

οι υπολοιπες ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και εγώ το σκέφτομαι αυτό που λές για τα καρότσια... +αυτό εγώ θέλω να το δώ και απο κοντά για να αποφασίσω αν μου κάνει... καλές οι φωτό αλλά αλλιώς είναι να το βλέπεις live! :lol::lol:

Καλημέρα Μιχαέλα!!! Κρύο ε? Και εμείς -3 είχαμε το πρωί που ερχόμουν... ευτυχώς σταμάτησε λίγο ο αέρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη ναι έχει και σε άλλα χρώματα αυτό που σας έβαλα χθές... αλλά το ασπρόμαυρο με τα λουλουδάκια μου άρεσε πολύ!!

Αλλά και αυτό είναι πολύ ωραίο χρώμα!! http://www.amazon.co.uk/wheels_4_babies-presents-Travelsystem-BARTATINA-TURQUOISE-GREY/dp/B003HTJDN6/ref=pd_sim_sbs_by_35 Αν το είχε κάποιο κατάστημα εδώ να πάω να το δώ από κοντά θα το έπαιρνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα κοιμαμε ορθια, ξυπνησα 3 η ωρα το βραδυ και δεν μπορουσα να ξανακοιμηθω...

Και το χειροτερο κατα τις 11 θα ερθει καποιος απο την εφορια για ελεγχο και θα ειμαστε ολοι στην τσιτα...

μαρακι τι ομορφο το δωρακι!!!! Οταν θα παιζει το ζουζουνι σας θα σκεφτεσε οτι ειναι το πρωτο δωρακι απο τον μπαμπα του!!!

Να σας πω την αληθεια εμας το πρωτο δωρακι το πηρα εγω, μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος για να το ανακοινωσω στον αντρα μου....ενα μικροσκοπικο φορμακι. Και μετά η κολλητη μου οταν της το ειπα κατι καλτσακια. Τωρα μετα το Βέπιπεδου παραγγειλαμε την κουνια και το καροτσι. Και μενα ο αντρας μου ειδε το στοκκε, πριν καν μεινω εγκυος σε ενα ζευγαρι και του αρεσε παρα πολύ, αφού ρωτησε λεπτομερειες απο τοτε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σήμερα λίγο καλύτερη η θερμοκρσία εδώ....

Χρύσα μην σκας για την ξαδέρφη, απο ζήλια τα λέει-ότι κι αν λέει ;)

Μαράκι χαζομπαμπας ε? Τελικά όλοι ίδιοι είναι. Ο δικός μου πήγε και πήρε ένα παραμύθι και της το διαβάζει τα βράδια. Και ο τίτλος αυτού? "Μήπως είδατε τον μπαμπά μου?" !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα μου!! Βρακάκι ο δικός σου ε??? Μια χαρά τον βρίσκω!!! :lol::lol:

Καλημέρα Ελίς!! Ο δικός σου δεν παίζεται ε!!! Ξέρει τι παραμυθάκια επιλέγει!!!

Μάχη μου υπομονή για τη δουλειά. Κι εγώ χθες σηκώθηκα 3 φορές για πιπί μου!

Γιελιζ κι εγώ θέλω να το δω από κοντά να είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα καλημέρα!!!Κι εδώ έχει πολύκρύο!!έχει ήλιο αλλά είναι παγίδα!..

Γιελήζ πάρα πολύ ωραίο είναι και το γαλάζιο!Δεν υπάρχει πουθενά να το δεις???

Κι εγώ γενικά τις αγορές από το internet γι'αυτό τις αποφεύγω... θέλω να βλέπω από κοντά και να δοκιμάζω ότι είναι να αγοράσω...

Καλημέρα Ελη!!!Ωραίος και επιτυχημένος τίτλος!!!!

Κι εγώ νυστάζω πολύ βρε κοριτσάκια.. νιώθω πολύ κουρασμένη.. αν και δεν ξύπνησε ο μικρούλης μου τη νύχτα.. θέλω κι άλλο ύπνο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

Τι μου κανετε;;;;

παιδια η ξαδελφη ειναι στοκος παει τελειωσε..

ειναια πο τους ανθρωπους που θα πανε να παρουν την τελευταιας τεχνολογια ςτηλεωραση αλλα δε θα παρουν καρεκλακι αυτοκινητου στα παιδια τους- γιατι το θεωρουν περιττο...

θα καθονται να παιζουν με τις ωρες στο νετ παιχνιδια αλλα δε θα κατσουν να ενημερωθουν για τις εξεληξεις στην υγεια, στη χωρα,

Ασχετο που ηθελα να ρωτισω..οσες κανατε η ξερετε κοπελες που εκαναν αμνιοπαρακεντηση, ξερετε ποσα εδωσαν και εαν τα καλυψε εστω ενα μερος το ΙΚΑ, ειναι 38 χρονων η ξαδελφη μου

μαρακη πολυ ωραιο το δωρακι σας

Μαχη υπομονη και κουραγιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!!

Α ωραία η ξαδέρφη!!! Τι να πώ!!!! Μη δίνεις σημασία!!!

Όσο γιαυτό που ρωτάς δεν γνωρίζω καθόλου....

Ευγενία μου το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι... μάλλον δεν υπάρχει εδώ :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!! Μην μου συγχύζεσαι...

Βλέπω όλες νυστάζετε!! Εγώ βρε κορίτσια ολη μέρα δεν κέινω μάτι και ξυπνάω και νωρίς, αλλά το βράδυ το πολύ μέχρι τις 10 ειναι σαν να μου κλείνουν τον διακόπτη!!! :lol:

Στο μεταξύ χθες βράδυ είδατε την καινούρια εκπομπή στον Αντ1 "Πλάκα κάνεις"??? Κοριτσια το τι γέλιο έριξα με τον αντρούλη μου δεν λέγεται!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι να σας λέω.... χαζομπαμπας δεν θα πει τπτ. "Τι κάνει η μικρή?" Ρωτάει 15 φορές τη μέρα. Και γω για να του την "σπάσω" του απαντάω πάντα για την άλλη μας κόρη, :lol::lol::lol: η οποία τώρα έγινε "η μεγάλη" για εκείνον.

Χρύσα εγώ έκανα αμνιοπαρακέντηση, πριν λίγο καιρο. Που θα την κάνει? Σε ιδιωτικό ή Παπαγεωργίου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ ωραίο και το τιρκουαζ. Αν μπορεις να το δεις ζωντανα σε καποιο καταστημα και μετά αποφασιζεις απο που θα το παραγγειλεις, θα ειναι καλυτερα.

Βεβαια το κακο με τα καροτσια λογω ογκου ειναι οτι τα περισσοτερα σαιτ δεν τα στελνουν Ελλαδα απο το εξωτερικο, εχω ειχα βρει το στοκκε σε καλυτερη τιμη σε ενα σαιτ δεν θυμαμε πιο, αλλα δυστυχως δεν το εστελναν Ελλαδα. Πχ και το mothercare αγγλιας που ειχε κατι προσφορες που εβλεπα σε καροτσια και πολυ ποικιλια δεν εστελνε ελλαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου ναι δυστυχώς τα περισσότερα δεν στέλνουν Ελλάδα... Έχω την εντύπωση ότι το Amazon στέλνει... Εκτός και αν έχεις κάποιον στην Αγγλία και στα στείλει αυτός...

Βρήκα και αυτή τη σελίδα... http://www.babythings4u.co.uk/ έχει πολύ ωραία πράγματα αλλά ούτε αυτοί στέλνουν Ελλάδα... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου μη δίνεις σημασία... από ότι κατάλαβα είναι από τους ανθρώπους που δεν αξίζει να χαλάς τη ζαχαρένια σου!!Αστην ο καθένας όπως στρώνει κκοιμάται!

Γιελήζ κρίμα... είναι όντως πάρα πολύ ωραίο!!Τίποτα παρόμοιο δεν έχεις βρει?? Το τυρκουάζ με τρελαίνει!!!

Μαράκι μου δεν το είδα να σου πω την αλήθεια το ξέχασα ότι το είχε εχτές΄!!Κρίμα την άλλη Τετάρτη!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ στο τέλος το έφτασες?? Εχασες τα καλύτερα τότε!!! Πολύ γέλιο!!! Αξίζει τον κόπο! :lol:

Κορίτσια βλέπω πράγματα για παιδικά δωμάτια και ενθουσιάζομαι!!!! Αντε να περάσει ο καιρός να ετοιμάσουμε και το δικό μας!

Το Αμαζον πάντως στέλνει Ελλάδα από ότι ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...