Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011... Η τελική αναμέτρηση2!!!!!


Recommended Posts

Μάχη με το καλό να δείτε το μωράκι σας.

Μπεμπουλίνο κι εγώ όταν έπαθα αποκόλληση δεν πονούσα..

Ο πόνος δεν κρατάει για πολύ ωρα οπότε δεν με ανησυχεί ιδιαίτερα...Κι εγώ αυτό σκέφτομαι ότι μεγαλώνει η κοιλιά!!

Κι η Νικόλ αλλά και άλλα κορίτσια στην λιστα μας χάθηκαν?? Πού ειστε κορίτσια???

΄Πάω να φάω τη σαλατούλα μου κι επιστρέφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σιδερωσα λιγο και επανηλθα!Περιμενω τον καλο μου να φαμε επιτελους μαζι μια μερα!

Μαχη με το καλο ο υπερηχος αυριο και να μας βαλεις και φωτο να σας θαυμαζουμε!!Για το καροτσι που με ρωτας τελικα ναι αυτο πηρα με τα 250 που ειχα βρει μεσω ιντερνετ και σταθηκα πολυ τυχερη!!Ο ανθρωπος οντως το ειχε αμεταχειριστο,τα περισσοτερα εξαρτηματα ηταν μεσα στη συσκευασια τους ακομη και γλιτωσα ακριβως τα μισα λεφτα!!!

Μπεμπουλινο με γεια η πολυθρονα,καλες ξαπλες με το μπεμπουλινο σου!!!!

Μαρακι υπομονη γλυκεια μου,αφου δουλευει εστω ενα προγραμμα παλι καλα!Φανταζεσαι τοσο καιρο να μη δουλευε τιποτα?Αλλα αυτοι οι τεχνικοι πραγματικα ειναι ανυποφοροι ωρες ωρες!

Και τωρα που λεμε για κοριτσια που χαθηκαν....με τη Ζαχαρενια τι γινεται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλη ορεξη. Εγω σε καμια ωρα σχολαω και πειναω ηδη....

Οντως χαθηκαν καποια κοριτσια :?:?:?

Σοφία αρα μια χαρα σας βγηκε!!!! τι χρωμα είναι? κατι κοριτσιστικο ή κατι ουδετερο?

Μολις τωρα τρωω κλωτσιτσες απο το μωρακι μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου για την Ζαχαρένια ούτε στις εξωσωματικές έχετε κανένα νεότερο? εκεί μιλούσε πιο πολύ καιρό, μήπως καμιά κοπέλα έχει το τηλ. της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου έχει πλακώσει δουλειά!!Δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω.. λέτε και πολλά!!:lol::lol::lol:

Σοφάκι μου καλορίζικο και καλές βόλτες!!

Ωραία φαγητά έχετε!!!Εγώ θα φάω σαλατούλα με αυγό βραστό γιατί το στομάχι μου είναι στα χειρότερα του!!δεν αντέχω πολλάπολλά!!

Όντως με τη Ζαχαρένια τι να έχει γίνει??

Δεν είναι τίποτα μεγαλώνουν οι κοιλίτσες μας!!είναι φυσιολογικές οι μικροενοχλήσεις!!

Μπεμπουλίνο καλορίζικη η πολυθρόνα καλά αραλίκια!!!! ;)

Μαράκι μου υπομονή.. είναι μη πέσεις στην ανάγκη τους... δεν βγάζεις άκρη!!

Η Μαρία είχε κι ένα θεματάκι εάν θυμάμαι καλά.. ελπίζω να είναι όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έφαγα και το ευχαριστήθηκα!!! Ευγενία μου το ίδιο με εμένα θα φας κι εσύ...εγώ έβαλα και πατατούλα βραστή.

Σοφάκι μια χαρά σου έκατσε η ευκαιρία για το καρότσι...Βάλε φώτο να το δούμε!

Μάχη μου κλωτσάει?? Κι εμένα κλωτσούσε πριν αλλά τώρα έφαγε και ηρέμησε!!!

Εχεις δικιο Γιελιζ και το Μαράκι...μπορεί να ξαπλώνει...μακάρι να είναι όλα καλά για όλα τα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλη ορεξη!!Μαλλον καλη χωνεψη!!!

Μαχη μου γκρι ειναι το χρωμα,οπως ακριβως το ειχα δει και στα mothercare,οποτε μια χαρα μου εκατσε!!

Γιεληζ μου ουτε στο φορουμ της εξωσωματικης ξερουν τιποτα τα κοριτσακια.Μακαρι να ειναι ολα καλα...

Γεια σου Ευγενια μου,καλο κουραγιο στη δουλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας ελπίσουμε ότι όλα θα είναι καλά για όλες!! :):)

Μαράκι ναι το ίδιο θα φάμε!!Εγώ έχω βάλει και μαρουλάκι και λίγη γαλοπούλα βραστή.. ίσα για να πάρει γεύση!!Θέλω να τρώω πολύ ελαφριά.. με ενοχλούν τα πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αν εχει επαφη καμια ας μαθει τουλαχιστον αν ειναι ολα ενταξει....ευχομαι παντως να ειναι καλά και απλά να μην μπορουν να μπουν ή να βαριουνται...

Μαρακι εγω παρολο που ειμαι καθιστη το νιωθω, ενω συνηθως το νιωθω οταν ειμαι ξαπλωμενη. Εσενα εφαγε και επεσε για υπνο μαλλον.

εχω και ενα πονοκεφαλο ρε γμτ.....και σημερα δεν με βλεπω να ξεκουραζομαι καθολου το απογευμα....

Σοφία ωραίο το γκρι. Και ταιριαζει πολύ με το ροζ ;);)

Εμεις παλι το καροτσι το παραγγειλαμε σε μπεζ γιατι αρεσε πιο πολυ στον αντρα μου αυτο το χρωμα και ηταν και καπως πιο ουδετερο. Εμενα μου αρεσε και το μωβ αλλά ειπα να του κανω το χατηρι αφου του αρεσε πιο πολυ. Ητανε καταπληκτικο και το μπλε αλλά ρε γμτ ειναι καθαρα για αγορι και θελαμε να το αποφυγουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι...

Κοριτσάκια ώρα να σας αφήσω... πάω να φάω και εγώ γιατί πείνασααα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και εμένα σήμερα με έχει ταράξει στις κλωτσιές ο μικρός!! Δεν θέλει μάλλον να δουλεύω, θέλει να πάμε σπίτι και να ξαπλώσουμε!! :lol::lol::lol::lol:

Καλό μεσημέρι σε όλες!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι Γιεληζ μου!

Μαχη αυτο ακριβως σκεφτηκα κι εγω,οτι το γκρι ταιριαζει τελεια με το ροζ!!!!Αλλα και το μπεζ πολυ ωραιο,συνδυαζεται με τα παντα!!

Αμαν αυτος ο καλος μου,ακομη να ερθει κι εχω πεθανει της πεινας!Θα στρωσω σιγα σιγα τραπεζι κι αν δεν ερθει με βλεπω να τρωω μονη μου παλι...

Ευγενια κ εμενα τα παντα με πειραζουν πλεον,οχι σε αναγουλες,σε φουσκωμα!!βαρυστομαχιαζω με το παραμικρο :?:?

Αντε σας αφηνω κι εγω!Τα λεμε το απογευματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Γιελιζ και Σοφάκι!

Κι εγώ κορίτσια πήρα το χάπι για τισ συσπάσεις και με επιασε η ταχυπαλμια και το τρέμουλο στο χέρι...γι'αυτο θα ξαπλώσω όσο προλάβω γιατι θα έρθει βόλτα ο αδερφός μου να με δει...

Θα τα πούμε αργότερα!! Πολλά φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα,βρε κοριτσιαααα ποσα γραψατε παλι???Διαβασα τα περισσοτερα αλλα ζαλιστικα και τα τελευταια τα αφησα...ωραιο το καροτσακι Γιελιζ μου αλλα εγω αυτη τη φορα θα του δωσω και θα καταλαβει...ολα φουξια θα τα παρω...εμμ τοσα χρονια μπλε μπλε...ελεος...ελπιζω να μην αλλαξει κατι τον αλλο μηνα τωρα που αρχισα και χαιρομαι..Μιχαελα στο γιο μου δεν μου ειχαν πει το φυλο γιατι δε ηταν σιγουρος ο γιατρος και το εμαθα περιπου στους 5 μηνες...αυτη μας ειπε οτι ειναι αρκετα σιγουρη αλλα θα δουμε και τον αλλο μηνα παντος απο φιλες μου που πηγαν εκει για αυχενικη μου ειπαν οτι το ψαχνει πολυ πριν πει τπτ...ετσι εκανε και σε εμας,ηταν αρκετα σχολαστικη με ολα και οταν τη ρωτησαμε φυλο λεει θελω να δω λιγο ακομα και αν ειναι θα σας πω...ετσι και μας ειπε αλλα απο την αλλη ξερω πως στα αγορια κανουνε πιο πολυ λαθος γιατι μπερδευονται με τα κοριτσια που ειναι πρισμενα...τι να πω δεν ξερω..ο αλλος μηνας δεν αργει να μαθουμε..Γιελις αμα θελεις ροζισεμε στη λιστα και αμα αλλαξει κατι στο λεω..εχω δει ενα καροτσι στο baby island ροζ με Hello Kitty φανταστικο αλλα δεν ξερω αν κανει απο νεογεννητο και θελω να τους παρω τηλ...αλλα ειδα στο δρομο ενα καροτσι γκρι ροζ και μου αρεσε παααρα πολυ αλλα ντραπικα να ρωτησω τη μαρκα ειναι και ψαχνομαι..θελω κατι σε ροζ φουξια ειδα εχει και η Pliko αν το λεω καλα ενα ροζ αλλα ειναι ολοκληρο σετ και εγω χρειαζομαι μονο καροτσι,καλαθουνα και καθησματακι αυτοκινητου εχω αλλα οσα εχω δει και μου αρεσουν ειναι σετακια...αμα δειτε τπτ πειτε και απο εδω..παστιτσιο εφτιαξα σημερα...αλλα ειμαι τοοσο χαλια που δεν εφαγα..κριμααα..ρε κοριτσια σαλιγκαρια θελω να φαω...αλλα δεν θελω να τα φτιαξω θελω να βρω μια ταβερνα να φτιαχνει γιατι αμα μυρισω τα κρεμμυδια την ωρα που μαγειρευονται παει δεν θα φαω...πολλα εγραψα παλι ...ελπιζω να μην βαρεθικατε...φιλακια ρουφιχταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες

Εγω σημερα ειχα γιατρο στο Παπαγεωργιου, ξεμπερδεψα γρηγορα δεν μπορω να πω και μετα πηγα με τη μαμα μου σ εμια ξαδελφη μου ενα μηνα πιο εγγυο απο μενα που με συγχησε απιστευτα...και μετα πηγαμε για καφε με τη μαμα μου..ε μετα γυρησα σπιτι

Παλη μου εγραψαν ενα σωρο αιματολογικες...τα νευρα μου...αλλα ΟΚ

Κισκα και εγω δεν μπορω τη μυρωδια απο το κρεμμυδι..γι'αυτο βαζω την πεθερα μου να μαγειρευει συνηθως ακομα και για μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???? είναι καμιά εδώ?? εγώ μόλις έκανα το μπανάκι μου και χαλαρώνω στον καναπέ μου.. νυστάζωωωω!!!!!!!!!!!!

Γιελήζ μου πολύ ωραίο το καρότσι!!μην μου βάζεις ιδέες.... :lol::lol:

Χρύσα μου χάθηκες σήμερα!!θα σου βάλουμε απουσία!!Γιατί σε σύγχησε παιδί μου η ξαδέρφη???

Κίσκα μου βγάλε το άχτι σου καλή μου όλα στο φούξια πάρτα!!! :D:D

Μαράκι μου καλή χώνεψη!

Μάλλον μόνη μου τα λέω.. θα τα πούμε το πρωί ζουζούνες!!!Φιλάκια πολλά!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...