Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσοππουλα μετα απο μια δυσκολη μερα σημερα ελπιζω πιο ευκολα ημουνα με 4-5 ωρες υπνο ολη μερα και κοιμηθηκα 2 ωρα γιατι μου εστειλε η μαμα μου λαχανικα για καταψυκτη ξερετε τι δουλεια εχουν...χωρια τα μικρα...αχ...

κατερινα μου αν μπορεις να κανεις καποιο μαζεμα σε μια καλη μοδιστρα αργοτερα και το φορεσεις ξανα μονο.και εγω οταν βαφτιζε ο αδερφος μου πηρα φορεμα ημουνα 8 μηνων εγκυος δεν ηταν εγκυμοσυνης αλλα ηταν xl και τωρα ειναι σαν βαρκα αν μπορεσω να το κανω και εγω καποιο μαζεμα αλλα δεν το πηρα τοσο ακριβο ευτυχως...

χθες κατσαμε στο γιο γιο για κανα τεταρτο παιζαμε μετα μανταλακια δεν καναμε τιποτα αλλα τουλαχιστον κατσαμε...κατι ειναι και αυτο

little-angel τα αγορακια συνηθως αργουν πιο πολυ να βγαλουν την πανα σε σχεδη με τα κοριτσια και πολλα παιδακια κατουριουνται στονυπνο μεγαλα κιολας και η νυφη μου μεχρι 4,5 του φορουσε πανα στον υπνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπεεεεερα!!!

Στελλα μου :(:(:(:( ... Μη την πιεζεις την καημενη.. και μη την ταλαιπωρεις αμα ΔΕ ΘΕΛΕΙ.... Κριμα ειναι... Δεν ειναι ακομη ετοιμη...Αφου με τον ενα και τον αλλο τροπο δε συνεγραζεται.. τοτε ΑΣΤΟ! Δεν εχει νοημα να χαλας την δικη σου ηρεμια και να κανεις νευρικο και το παιδι..Μονης της θα ζητησει τουαλετα-γιογιο... ή οπου αλλου θελει να τα κανει....

Για το μαγαζι σας τι να πω.... Τιποτα δε μου ακουγεται παραξενο πια....

Ολα πανε απο το κακο στο χειροτερο.. Η αγορα ειναι στα χειροτερα της.... :(

Στεφανια μου...Βαριεσαι τα ψωνια???? :o:o:o:o:o:o:o

Θα σε μαλωσω!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Εμενα ειναι η χαρα μου!!! Αλλος ανθρωπος νιωθω οταν επιστρεφω σπιτι με γεματες σακουλες... Κι'ας ειναι τα ποδια μου ετοιμα να διαλυθουν.... :lol::lol::lol:

Κατερινακι μου μεγεια το φορεματακι!!!!!!!

Εφτασε κι' ολας η Β επιπεδου...??? Ουαουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

Περναει ο καιρος πιο ευκολα στο δευτερο ε? Τι καλα!!!

Ιφι μου.. μεγαλο μανικι τα ζαρζαβατια.... Εγω φτιαχνω και τουρσια για τον χειμωνα, χωρια αυτα για την καταψυξη...Αλλα να μου πεις εχω μονο μια Αναστασια... αλλο με δυο παιδια...

Αυτο με την πανα στα 4 και 5 χρονων παιδακια το θεωρω υπερβολη..

Δεν ξερω κατα ποσο εχει η καθε μανα υπομονη να πλενει σεντονια ή το καθε παιδι ποσο συνεγραζεται...Ευτυχως να λεω δοξα το θεο που εχω τελειωσει μ΄αυτο το θεμα απο την πρωτη κι' ολας νυχτα..

Εχω θεμα.... :(:(

Η Αναστασια με δαγκωνει συνεχεια... :(:(:(:(

Εχω 2 μεγαλες δαγκωνιες και στα δυο μπουτια, μια στο στηθος, μια στην κοιλια, και μια στο χερι...

Σε ανυποπτη στιγμη μου της κανει... εκει που την αγκαλιαζω και την χαιδευω... Οχι αντιδραση απο μαλωμα δλδ...

Σημερα την δαγκωσα κι εγω για πλακα και εβγαλε απ' τα νευρα της μια τουφα απ' τα μαλλια της.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Με το καλο δεν καταλαβαινει... αλλα και δε δαγκωνει αλλους εκτος απο μενα....

Αλλο παλι και τουτο.. Εχει 3-4 μερες που το κανει..

Ειμαστε και σε φαση "που ειναι αυτο"? "Απο που το πηραμε αυτο"?

Της διαβαζω παραμυθι και ρωταει οοοοοοοοοοοτι κι΄αν διαβασω...

Μπορει να ρωτησει και 20 φορες "που ειναι η νεραιδα"? Να της πω στο λουλουδακι, "που ειναι το λουλουδακι"... Στο λιβαδι "που ειναι το λιβαδι"? κοκ.... :shock::shock::shock:

Παρακαλαω να μη κολλησει ασχημα με το "γιατι αυτο γιατι εκεινο"....

Ακομη δεν το εχει ανακαλυψει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με χορευει στο ταψι αυτο το παιδι..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό το πολύ παραγωγικό Νο 7 θα το κλειδώσουμε επιτέλους...

μέσα σε αυτό είχαμε 3 γέννες και 1 εγκυμοσύνη!!!!!!!

καλό ήταν......

Χρυύύύύύύύύύσααααααααααα γιούχου...δε μπορεί να κλειδώσει άλλη έτσι???

εύχομαι ο επόμενο να είναι ακόμα πιο παραγωγικό......κούκλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ζαιρα ... ανοιξε εσυ το νο8..... φυσα μας και λιγο τις αγκαστρωτες μπας και παρουμε μπρος.... και βουυυυυυυυυρ κι εσυ για την κορη!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...