Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΑΡΕΣ @ ΜΑΝΑΡΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο21


Recommended Posts

ε ναι δεν γινοταν.φυσικα ακουγα τις τσιριδες τον παιδιων,αλλα κοιμηθηκα!!!!ευτυχως που μενει διπλα η αδερφη μου,οποτε μπορω κ τον στελνω διπλα κ παιζει.η μαμα μου,οταν ερχεται πολλες φορες τον περνει για να ξεκουραζομαι.εχει 4η ημερα,τον ταιζω γυρω στις 9 παρα,9 ακριβως τον βαζω κρεβατι με φιλαει,περνει το παραμυθακι του ξαπλωνεικ βγενω απο το δωματιο χωρις να κλαιει κ κοιμαται μονος του!!!!!!!!τις πρωτες μερες του διαβαζα παραμυθι και εφευγα μετα,απο χθες ομως,φιλακι κ εξω.αχ τι καλα κοριτσια!!!!κ οταν σηκωνετε το βραδυ,δεν παω στο δωματιο του κ ξανακοιμαται μονος του,γκρινιαζει λιγο ομως,αν κλαιει καλα,τοτε παω του μιλαω,τον δεινω λιγο νερακι και του λεω να ηρεμησει και να ξαπλωσει.ξαπλωνει του χαιδευω το κεφαλακι ενω αυτος με κοιταει μεσα στα ματια(το γιαβρι μου!!!!!!)κ μετα του λεω καληνυχτα αγαπη μου κ φευγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν μπορουσα να φανταστω οτι ηταν τοσο ευκολο.ξαπλωναμε μαζι του μεχρι να τον παρει ο υπνος,αν εφευγα πριν τον παρει καλα ο υπνος,εκλαιγε.εφτανε σε σημειο να με περνει ο υπνος μαζι του κ ερχοταν ο αντρας μου αργα απο την δουλεια και με σηκωνε για να παμε στο κρεβατι μας.κατα της 4 ηωρα ειχαμε κλαματα κ καταληγαμε κ οι τρεις στο κρεβατι μας.7 ηωρα ειχαμε εγερτηριο.πριν 4 μερες αφου αγανακτησα,γιατι αυτο γινεται εδωκαι μηνες,ειπα τερμα πρεπει να κανω κατι.απο μονη μου ξεκινησα αυτο.8 ηωρα μπανιο,9 παρα φαγητο(τραχανα με μπολικο ψωμακι η οτι φαγητο εχω απο το μεσημερι,τον πιανω απο το χερακι τον βαζω στο κρεβατι με φιλαει του λεω καληνυχτα αγαπη μου κ φευγω)σωθηκααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα και το πρωι κατα της 7 σηκωνετε,του δινω γαλα,ενω ειναι στο κρεβατι του και μετα του λεω"λιγο ακομα νανι,ναι"μου λεει ναι ξαπλωνει,φευγω εγω,κοιμαται και ξυπναει κατα της 9.το μεσημερι κατα της 2 παει στο κρεβατι παλι με την ιδια μεθοδο και κοιμαται μιαμιση με δυο ωριτσες.το μονο προβλημα μου ειναι οτι το κανω μονο εγω,γιατι ο αντρας μου αν παει την ωρα που κλαιει τον περνει αγκαλια κ τα χαλαει ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpραβο νιου μαμα που τα καταφερες...

επρεπε..ελπιζω να το συνεχισεις..

εγω καλα..

ο αντρας μου ανεβαζει πυρετο...

αν συνερχισιε,δε μπορω να παωβ πουθενα...

καλημερα σας ειπα;;

καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!σωσω μου περαστικα στον αντρα σου.καμια ιωσουλα θα ειναι.ο μπαμπας σου πως παει?επρεπε σωσωκα μου,γιατι ασε που δεν αντεχα αλλο,αλλα οταν ερθει κ το αλλο τι θα κανω?εχει ενα τεταρτο που ξυπνησε,δεν σηκωθηκε καθολου στις 7 το πρωι.κατα τις 1,3 ειχαμε κλαματαγια κανενα 5λεπτο,αλλα οκ ξαπλωσε και κοιμηθηκε.εγω θα το συνεχισω,φοβαμαι ο αντρας μου μην μου το χαλασει η καμια γιαγια που τον περνουν.ιδικα η μια δεν μπορει να τον βλεπει να κλαιει κ τον περνει μαζι της στο κρεβατι.τι φαγητο κανετε σημερα?εγω δεν ξερω ακομα!!!!!ας ερθει ο αντρας μου απο το ικα κ θα σκεφτομαι.α αυτες τις ημερες ειχαμε με τον αντρα μου θεμα μεγαλο!!οχι δεν μαλωσαμε,θα σας πω το απογευμα που πιστευω να ειστε μεσα οι πιο πολλες να μου πειτε κ εσεις τη γνωμη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαναρες :D !

περαστικα σε αντρα Σωσως...κ

περαστικα σε Μαρκερ, πως ειναι σημερα ο μικρος? αχ μωρε γιατι παλι...εχετε ταλαιποροθει πολυ!κουραγιο!

Νιου μαμμυ,κρατα γερα!μην στο χαλασουνε το προγραμμα...μπραβο στο αγορακι σου!

εμας κοιματε ετσι στην κουνια απο τοτε που γεννηθικε...μονη,χωρις αγκαλιες κ κλαματα....γαλα .φιλακι κ νανι! με την μεγαλη ειχα κ εχω θεμα στον υπνο....

κ τωρα τα δικα μου! ειχα 3μερες με πονους στα ποδια ,δεν με κραταγανε λεμε!κ πονο σε ολο το ποδι...παω κ εγω στο γιατρο....δυσκοπαθια λεει!!!!!! ενεσεις η Αλεκα απο εχθες! 6θα κανω

κ το χειροτερο μαλλον εχω ελκος στο στομαχι...γιαυτο κ κανω ενεσεις....

περασα ενα μεγαλο διαστημα στρες...εχω μια βδομαδα με δυνατους πονους ....

ειμαι για βολο....μαγγνητικη για την μεση μου κ γαστοσκοπιση για το στομαχι ....εχω στεναχωριθει παρα πολυ...πως τα επαθα εγω ολα αυτα μαζι???????????????εχθες εβαλα τα κλαματα.....

δεν προσεχω τον εαυτο μου καθολου....

:(:(:(:(

κ ολοι μερα βροχη κ μαυριλα :(

θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Φωτεινή, πες το από τώρα και όποτε το δούμε, σε απαντάμε!

χαχαχα!

Αλεκάκι μου!

γιατί αγχώθηκες τόσο πολύ;

ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και όλα να σου πηγαίνουν τέλεια από δω και πέρα!!!

αφήστε... κι εγώ μέσα στο άγχος είμαι!!!

χθες ψηφίστηκε το νομοσχέδιο για τους εκτάκτους.

λέει οτι αυτοί που προσληφθήκανε μέχρι τον Δεκέμβριο του 2009, συνεχίζουν κανονικά.

οι υπόλοιποι πάνε σπιτάκι τους...

εγώ προσλήφθηκα τον Ιανουάριο του 2010.

δηλαδή, πάω σπιτάκι μου.

όμως, με είχανε καλέσει από το Νοέμβριο του 2009 και δεν ήρθα από τότε γιατί ήμουν με την άδεια μητρότητας.

οι υπεύθυνοι των εκτάκτων μας είπανε οτι μετράει η ημερομηνία του συμβολαίου.

πήραμε τηλ την προστασία μητρότητας και μας είπανε πως δεν έχουν δικαίωμα να μας απολύσουν και οτι μπορούμε να τους καταγγείλουμε...

αυτά τα ωραία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA σας

εμενα γενικα καλυτερα - εχουμε κατι δεκατα - αλλα οχι πυρετο

το βραδυ κυλησε δραμα - αλλα τι να κανεις

καλα για υπνο μην σχολιασω

εαν δεν ειμαστα αγκαλια και πανω κατω

δεν κοιμουνται - μονο στον παιδικο τους εχουν σε προγραμμα και κοιμουνται μοναχουλια τους

και το βραδυ ξυπνανε τουλαχιατον απο 2 φορε ο καθενας

τι να κανεις το περνεις αποφαση

σημερα ενω τους βλεπω οτι κουτουλανε - δεν πεφτουν με τιποτα στο κρεβατι - θελουν αγκαλια

αλλα δυστηχως δεν μπορω αλλο κουραστηκα

εαν νυσταζουν να πανε να κοιμηθουν

Αλεκα μου περαστικα σου

μακαρι να περασει με τις ενεσουλες

νανα ου ελα ρε συ

την γυναικα ενος συναδελφου εδιωξαν ετσι με συμβαση χρονων

μαλακια ρε γμτ μου και δεν παιρνει και ταμειο ανεργειας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(

αυπνος και νυστικος ο Στελιος

δεν εφαγε ουτε μια κουταλια φαι

και εχει κοιμηθει περιπου 20 λεπτα ολη μερα

μα καλα πως αντεχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies...

Αχ βρε Μαρκερ τι αλλο να κανεις πια...αφου το εχεις ψαξει το θεμα και ειναι ολα οκ δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο παρα το οτι αν πια πεινασει θα φαει απο μονος του...πραγματικα ομως.Παντως και η δικια μου οποτε δεν ετρωγε φαι δεν ηθελε τιποτα αλλο και την αφηνα να πεινασει απο μονη της.

Βεβαια μιλαμε να μην τρωει ας πουμε μεσημεριανο και μετα να ζηταει να το φαει απο μονη της απογευμα.

Οχι για πολλες ωρες...υπομονη βρε Μαρακι μου...

Τι χαμπαρια?εχθες φαγαμε παλι του σκασμου ,παραγγειλαμε φυσικα απ'εξω ετσι για το εθιμο ξερετε... :mrgreen:

Αλεκα1 ολα αυτα μαζι κοριτσι μου?περαστικα σου!Λες να κανω και εγω ενα τσεκαπ γιατι παω και δεν παω ολα πονανε πανω μου!Πρεπει να κανω και παπ αυτον τον μηνα,οποτε θα κανω και μια αιματολογικη να δουμε τι γινεται.

Αυριο ειμαστε καλεσμενες σε παιδικο παρτυ.Οποτε το απογευμα παμε για δωρο και μετα σουπερ να το σηκωσουμε!Ολα αδειασαν παλι...

Ηρθε το αντρακι μου παω για μαμ,τα λεμε βραδακι τωρα...τα φιλια μου σε ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia κι απο μας...

απιστευτη ταλαιπωρια για το μπαμπα.που να σας τα λεω..

καταρχην περαστικα σε αλεκα....

ρε φιλεναδα ολα μαιζ;;

τι να πω;;

ποτε θα πας;

περαστικα....

μαρκερ 20 λπτα;;;εσυ τα εχεις ολη μερα τα παιδια σπιτι;;

την παλευεις;;

νανα μλκ...

αλλα κατι θα γινει.δε σε φοβαμαι εσενα..

ο αντρας μου συνεχιζει πυρετο..

εγω φευγω θεσ νικη..

η μικρη ξεκινησε μυξες..

ο μπαμπας..

μεγαλη ιστορια..

το δειρουργικο κομμτι τελειωσε..οκ...

και του λενε εξιτηριο..και λεει η αδερφη μου...

καλα ο ανθρωπος δε μπορει να κουνησει..κυριολεκτικ.

και λεει απο μας εχει τελειωσει..

και λεει καλεστε ασθενοφορ να τον παμε σε αλλο νοσοκομειο..λεει η αδερφη μου..

και λενε δε γινεται..τωρα καναμε εξιτηριο...

κι πηγε στο διοικητη η αδερφη μου και λεει ...δε μπορω να κανω κατι..και ολα αυτα

επειδη δε πηραν φακελακι ρε παιδια..

ελοεος.

ψαχαμε ιδιωτικες κλινικες..

ιδιωτικα σθενοφορ..

τελικα μπηκαν τα μεσα και θα τον κρατησουν μεχρι τη κυριακη και απο κει σε παθολογικη να τον στρωσουν λιγο γιατι ειναι ...αδυναμος απιστευτα!

αυτα τα νεα μου!

φιλακαισε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα μου

υπομονη βρε κοριτσι μου

εχεις κανει κι εσυ το κρητη θεσ/κη διπλα αποσταση

μακαρι να πανε ολα καλα

καλα δεν υπαρχει αλλο να τον βαλετε;

γιατι και το ιδιωτικο δεν ειναι τσαμπα

ναι σωσω μου ολη μερα τα εχω μονη μου και αρρωστα

και οχι δεν την παλευω

τα νευρα μου κροσια ειναι

οχι για τιποτε αλλο

μονο για το φαι

ολα τα αλλα δεν με νοιαζουν

τωρα το απογευμα να πω την μαυρη μου αληθεια τον Στελιο τον εβαλα τιμωρια και του εριξα και μια στον κωλαρακο γιατι εκανε ολη την ωρα ηλιθιοτητες την ωρα που τον ταιζα

παλι δεν ελεγε να φαει - φωναζε κλπ

μετα την τιμωρια τον εβαλα στο καρεκλακι του μιλησα εντονα και το εφαγε στο πι και φι

αχ τι να πω ωρες ωρες νιωθω τοσο αχρηστη

και νιωθω τυψεις που τους μαλωνω

αλλα δεν γινεται πρεπει να περνουμε πιο δραστικα μετρα γιατι θα μας καβαλησουν στο τελος τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό το φακελάκι... έξαλη με κάνει!!!

αφού πληρώνεσαι για να κάνεις τη δουλειά σου... γιατί να με υποχρεώσεις να σε δώσω περισσότερα;

&επίσης, θεωρώ οτι ένας άνθρωπος που επιλέγει να γίνει γιατρός πρέπει να το βλέπει σαν λειτούργημα και όχι σαν επάγγελμα.

αλλά, τι λέω τώρα...

Το κομμάτι θα μείνει με τον μπαμπά;

Μάρκερ μου, τι να πω... τουλάχιστον έφαγε...

Η Βαγκ πού είναι ρε κορίτσια;

έχει καμιά το τηλ της να την πάρει να δούμε αν είναι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο 40 λεπτα πάλης με τον Νικο - πανω κατω πανω κατω

αλλα δεν ενεδωσα οχι εκει στο κρεββατακι σου νανι του ειπα και μετα δεν του ξαναμιλησα απλα τον εβαζα στ κρεββατι του

εκλαψε δε λεω αλλα

σε καποια φαση παω να φυγω με κοιταει σηκωνεται λιγο και ξαναπεφτει μονος του και κοιμαται!!!!!!!!!!!!!! :o:o

ασε νανα μου

ωρες ωρες λεω μπορει να μην πεινανε μπορει μπορει

σιγουρα φταιω κι εγω αρκετες φορες

αλλα ολα χαλανε το σκ με τον αντρα μου που για να φανε τους φερνει την αρτα με τα γιαννενα και μετα μαζι μου θελουν παιχνιδια

εμ δεν μπορει μετα απο 9 ωρες να μην πειναει λιγο

ο Νικος πχ δεν πειναγε πολυ εφαγε 1 περιπου γιαουρτακι - χωρις βλακειες και πολλα πολλα

ενταξει το παραχεζουμε ωρες ωρες - ειπαμε υπομονη υπομονη - αλλα αυτο κατανταει βλακεια και σκετη εκμεταλευση

οσο για το φακελακι

τι να πω βρε κοριτσια

το ξερω ειναι απαραδεκτο

πληρωνεις το χρηματα για την ασφαλεια σου ωστε στο τελος να σε #%^*(&^%$#$%^&*

καποιες φορες τους καταλαβαινω

δεν ειναι μισθοι και αυτοι που περνουν για τα χρον ια που εχουν σπουδασει και γγια την προσφορα τους

αλλα δεν φταιει ο κοσμακης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχύστηκα ρε Σωσωκα! Τι λες ρε παιδι μου! Τραβαει ταλαιπωρια ο ανθρωπος....

Τα καθικια! Αχ βρε μαρκερ το θεμα ειναι οτι τα τσεπωνουνε οι μεγαλογιατροι. Αυτοι ειναι που παιρνουνε φακελακια. Να χεσω τα πτυχια τους.

Σωσω καλο ταξιδι και σιδερενιος ο μπαμπας σου!Ευχομαι να πανε ολα καλα!

Νανουκα δε σε πετυχα στο σκαιπ ον λαιν!

Μαρια (μαρκερ) πρεπει να εχετε κοινη γραμμη με τον αντρα σου γιατι δε ειναι δουλεια αυτη τωρα. Μια ετσι μια γιουβετσι θα τα τρελανετε τα μικρα.

Ασε που φαινεσαι εσυ η κακια και οτι χαρη θα θελουνε στον μπαμπα αμεσως...!

Το ξερω οτι τα ξερεις. Απα ρε παιδι μου καντου μια κουβεντα! Ξερω εχετε κανει χαχα! Ξανακαντε!

Ξερω ρε μαρακι δυσκολα ειναι.

Η Χαρα που ειναι καλε?

Καλα οι αλλες διαλυση!

Εμεις σημερα εμβολιο ανεμοβλογιας.

Αυτο κανονικα ειναι ηπιο χωρις παρενεργειες.

Ο δικος μου ομως εχει μια γκρινια αλλο πραγμα! Ισως κουραστηκε.

Την ωρα που του εκανε το εμβολιο ο γιατρος Δεν καθοτανε με τιποτα σημερα. Μιλαμε ευτυχως ηρθε και ο αντρεας και βοηθησε! Τι δυναμη εχουνε καλε τα μωρα! ΚΑι μολις τελειωνει του φευγει η συριγγα και πεφτει στο ποδι μου! Καρφωνεται και μετα πεφτει πατωμα. Δεν ειπα κατι εκεινη τη στιγμη.

Κοιταζω μετα το τζιν μου ειχα αιμα. Βρε λεω! ΚΟιταξε να δεις τρυπηθηκα.

Παω να βαλω πυτζαμα και τι να δω! Μια μελανια και μια τρυπα νααα! χαχαχα! Ελα χριστε!

Το κανα και γω το εμβολιακι μου σημερα μη χασω! χαχαχαα

Τελικα επιβεβαιωμενα πια για να μη σας λεω μαλακιες, οι αθραλγιες που ειχα ητανε απο το εμβολιο. Επαθα αντανακλαστικη αρθριτιδα σε ολες τις αρθρωσεις απο το ιο της παρωτιτιδας.

Τα μωρα δε παθαινουνε το ιδιο μη τρομαξετε. Ίσως σε κάποια άρθρωση πολυ ηπια.

Αλλα στους μεγαλους.... ακριβως οπως οταν περνανε παιδικη αρρωστια. Ειναι να τους κλαις! χαχα!

Και γω τα ιδια! Δεν ειχα κανει μικρη το εμβολιο και με μπιπ!!!!!

Ειναι διασταυρωμενο και σιγουρο. Αλλα δε θελω να τρομαξετε με τα εμβολια. Μου περασε ειμαι μια χαρα. Μια ευαισθησια εχω τωρα στις αρθρωσεις που και που και συντομα θα περασει και αυτη.

Ητανε τρομακτικο αλλα ολα καλα.

Τωρα πια θα κανω εξεταση για τα αντισωματα της ερυθρας και αν ειναι ικανοποιητικα οκ. Αλλιως και αλλη δοση! Μαμα μου! χαχαχαχα

Τζουλια χθες μου αστελες το μήνυμα και μετα εξαφανιστηκες και μ'αφησες με την απορια καλε! Εισαι καλα? Ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα για το εμβολιο που σας ελεγα. Το καταγραψανε ολοι οι γιατροι για να ξερουνε πως αντιδρα ο οργανισμος ενος ενηλικα. Λες και ημουνα σε καμια σχολη ιατρικης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Μαράκι, πειραματόζωο σε κάνανε;

χαχαχα!!!

ευτυχώς, όλα καλά!

εμείς έχουμε βάφτιση στη Λεμεσό.

το απόγευμα θα πάμε.

σας είπα που χθες πήγα κομμωτήριο με τον Άνθιμο;

2 μήνες είχα να βάψω τα μαλλιά μου!!!

τα άσπρα είχαν την τιμητική τους!!!

δεν έφευγε από την αγκαλιά μου!!!

με χίλια ζόρια κατάφερα να κουρευτώ!

σίγουρα, η κομμώτρια, θα έκανε τον σταυρό της όταν θα φύγαμε!

χαχαχα!

ρε κορίτσια... την Πέμπτη μου έφερε κιμά ο Πέτρος και ξέχασα να τον ζυμώσω χθες.

λέτε να χάλασε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Πηγες με τον μικρο κομμωτηριο? Φακ! χαχχαχα!

Δηλαδη εκανες και βαψιμο? Εγω θα εφευγα με τα αλουμινοχαρτα στο κεφαλι! Ειχες καροτσι τουλαχιστον? Καλα εμεις το εχουμε καταργησει σχεδον αλα λεμε τωρα.....

Καλα να τα περασετε το απογευμα!

Τον ειχες στη συντηρηση τον κιμα?

Ξυπνησε ο αντρας μου(ο μικρος) χαχα παωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, στην συντήσρηση τον είχα.

πλάκα μας κάνεις;

ποιος κάθεται στο καρότσι πλέον;

έκανα βαφή, κόψιμο και χτένισμα!!!

ομολογώ οτι η κομμώτρια ήταν πολύ υπομονετική!!!

χαχαχα!

2 τους έχει κι αυτή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη συντηρηση ε?

Απο χθες πρωι ή βραδυ? χαχχαα

Ανάκριση

Κοιτα αν ητανε βραδυ ειναι μια χαρα. και πρωι να ητανε παντως με ενα ελαφρυ κοψιμο θα τη βγαλετε!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα τον εκανες τον κιμα? χαχα

εμεις σημερα ογκραντεν με πένες με διαφορα μεσα και ο μικρος μοσχαρι-τραχανα.

Σημερα μονο μαγειρεμακαι συμμαζεμα απο δω και απο κει. Τιποτα αλλο! Απεργω!

Αλλα εχω σιδερο γμτ! Πολυ! Σεντονια! Τα νευρα μου!

Η Σωσω λογικα θα ειναι θεσσαλονικη! Φιλια σωσω!

Οι υπόλοιπες? Καλα λεω βαρεσαμε διαλυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!

εγω κανονικα ενεσεις ....οι πονοι που ειχα κ η αισθηση οτι δεν μπορω να περπατησω μιωθηκαν ...εχω πονους στο ενα ποδι τωρα ,ψηλα στο γοφο ειναι εντονη,δεν μπορω να σταθω κ πολυ ωρα ορθια ποναει!!!!!!

Σωσω,κουραγιο!

καλα ειδα φοτο Μαρθας ,απλα θεα!!!!αυτη η φοτο το κοντινο στο προσωπακι της ....καρτ-ποσταλ!!!!!!!!!!!!! κ ας την κουρεψες εσυ :lol: κ σου μοιαζει πολυ,ιδιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι απο Ζακυνθο...ολα καλα ε? τι θα ντυσεις τον κουκλο σου???

εγω την εντυσα νεραιδουλα ροζουλι :lol:

Διδυμομανουλα ,σε λιγο καιρο θα τρωνε κ δεν θα τους χορτενεις με τιποτα!!!! φαση ειναι...ειμαι σιγουρη

μπραβο που τα καταφερνεις με τα διδυμα μοναχουλα σου!!!!!!

Νανουκα βαλε κ καμια φοτο να δουμε κ το μαλλι....κ εσενα φυσικα!!!

κρυο ,πολυ κρυο...τζακι κ καλοριφερ φουλ!

Συμπεθερα που εισαι?????????????????????????????????

κοριτσια χαθηκατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...

ηρθα λιγο σπιτι ....να φαω και να κατσω καμια ωρα...

ο μπμπας σε σταθερη επικυνδυνη κατασταση..ουτε 1 φλεβα ρε παιδια..τιποτα..ουτε 1 πιεση..

ειναι σε ληθη..δε κουναει,δε μιλαει δε πολυτρωει..δε κουνιεται..

τωρα μου ρθε ιδεα..θα παρω το πιεσομετρο μας στο νοσοκ..αφου δε μετρανε αυτες θα μετραω εγω..

χθες το βραδυ κοιμηθηκα λιγο..

οο αντρας μου μεχρι 39.5 και δεκατα ολη μερα..τι να πω\!!

\σας διαβασα αλλα δεν εχω κουραγιο να σας σχολιασω..φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...