Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες!!

Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ!!

Απο τα ονόματα που έγραψες μου άρεσε πολύ το Άρτεμις... Με το καλό να δείτε τη μπουμπού σας αύριο!

Πολύ ωραία τα ρουχαλάκια στο site που μας έβαλες!! Άντε να δούμε απο πού θα πρωτοψωνίσουμε!! :lol::lol::lol:

Ιφιγένεια σε ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές...πραγματικά είναι πολύ χρήσιμες... Εγώ πρώτα ο θεός γεννάω τέλη Ιουνίου (όπως εσύ) και με βοήθησες πολύ! ;);)

Οι υπόλοιπες που είστε καλέεε?? Άντε ξυπνάτε σιγά σιγά!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά δείτε και εδώ...

http://www.ralphlauren.com/shop/index.jsp?categoryId=2048081&ab=global_baby έχει κάποια πολύ ωραία πραγματάκια!!!

Τώρα είδα ότι δεν στέλνουν Ελλάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!

Μαρια συμφωνω με τη συμπεθερα,μου αρεσει κι εμενα το Αρτεμις.

Ιφιγενεια συμφωνω,μεχρι να σαραντησουμε μονο αμανικα κοντομανικα θα χρειαστουμε!

Γιεληζ πηγες δουλιτσα σημερα αγαπημενη?Το φορμακι τελειο οντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά κόλλησα πάλι.... :lol::lol::lol::lol::lol:

http://www.mamasandpapas.com/product-pack-of-7-soft-cotton-animal-bodysuits/s0006817/type-s/ αυτοί στέλνουν και Έλλαδα...

Καλημέρα συμπεθέρα μου γλυκιά!!! Ναί είμαι στη δουλειά σήμερα.... και όπως βλέπεις σκίζομαι να δουλεύω.... :lol::lol::lol::lol: Πιάστηκα πάλι με τα ρουχαλάκια και κόλλησα... μα τι ωραία πραγματάκια έχουν... Το φορμάκι θα το παραγγείλω και θα το στείλουν στην φίλη μου στο Λονδίνο... δεν μου τη γλιτώνει!!! Το λάτρεψα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!Εγγυούλες!!!!!!!!!

Μαρία μου κι εμένα μου άρεσε πιο πολύ από όλα το Άρτεμις!!Το σκέφτομαι κι εγώ εάν καταλήξουμε σε άσχετο όνομα και όχι των γιαγιάδων..

Σοφία δεν καταλαβαίνω τι μυαλό κουβαλούν μερικοί άνθρωποι...θα τα φάει τα μούτρα του αυτός είναι δεδομένο!!Εσύ μη μασσάς!Δεν ενδιαφέρει κανέναν το πως έμεινες έγγυος.. το αποτέλεσμα είναι το ίδιο!Θα γίνεις μανούλα!!

Γιελήζ τέλειο το φορμάκι-σορτς το γαλάζιο είχα κι εγώ παρόμοιο στον Νικόλα αλλά σε μπλε!Και η κουβερτούλα και όλα τα υπόλοιπα είναι υπέροχα κρίμα που δεν φέρνουν Ελλάδα!

Μαράκι μου γυρνάς σήμερα ε?? με το καλό να υποδεχτείς και τον καναπέ και τον αντρούλη σου!!!Τελικά το έφαγες το κέικ και το παγωτό??

Τα δικά μας νέα τώρα!!!!Πήγαμε εχτές στο γιατρό και είμαστε τέλειες!!!Η μπουμπού έχει φτάσει τα 400 γραμμάρια και είναι πάρα πολύ καλή!!Μόνο που από τις υπογλυκαιμίες μου επηρεάζεται και δεν κουνιέται πάρα πολύ και δυσκόλεψε λίγο το γιατρό...(μεταξύ μας καλά του έκανε!!)δεν τον πάω καθόλου!είναι πολύ καλός υπερηχογραφιστής αλλά σαν άνθρωπος δεν μου ταιριάζει!Εχτές μου την είπε επειδή δεν κουνιόταν το μωρό.. αργότερα μου λέει εάν δεν την νιώθεις θα παίρνεις τον Αντώνη (το γιατρό μου)3 η ώρα τη νύχτα και θα του λες ότι δεν νιώθεις το παιδί???.... :evil::evil: Και τι φταίω εγώ ρε φίλε? Ευτυχώς που ήταν ο γιατρός μου εκεί και τον έβαλε στη θέση του.. του λέει.. καταλαβαίνεις ότι η κοπέλα έχει πρόβλημα??Μπορεί να κάνει κάτι διαφορετικό και δεν το κάνει?

Να φανταστείτε είχα φάει και σικολάτα και είχα πιει κιόλας!!!!!Τες πα!Ας μην συγχηστώ πάλι!!

Ευτυχώς μετά το τσικνίσαμε και μου πέρασαν τα νεύρα!!! :lol::lol::lol:

Ξυπνήστε καλε!!

Η πατατούλα δεν μπήκε ακόμα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ευγενία!!! Τέλεια η μπουμπού!!!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!!!

Καλά ο γιατρός γιατί τόσο στραβός??? Πλάκα έχει!!! Λές και φταίς εσύ που δεν κουνιέται.. τι να πώ...

Ναι ρε συ κρίμα που δεν στέλνουν Ελλάδα.. Δεν πειράζει θα βρούμε απο αλλού!! :lol::lol:

Η πατατούλα δεν μπήκε ακόμα... Άντε να έρθει να μας πεί και αυτή τα νέα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα εδω ειμαι κ εγω!παλι αρχισατε τα ψωνια :?::?: μεχρι να φτασει η ωρα να ψωνιζουμε θα χαζεψουμε απο τα τοσα ωραια που βλεπουμε.μαρια να μην συγχιζεσαι κ οπως λες μερικοι ανθρωποι αν τους παρεις μια στραβα απο την αρχη...στραβωνεις κ εσυ.αφου τα βρισκεις με το γιατρο σου μια χαρα.αυτο που ρωτησες για το σαραντισμο θα σου.στην μικρη μου γεννησα φλεβαρη κ τον κρατησα αλλωστε μες στο καταχειμωνο που να πηγαινα.τωρα πρωτα ο θεος γενναω μεχρι αρχες σεπτεμβρη.το μωρο εννοειται πως δεν θα το βγαλω εξω(αλλωστε κ που να παω)αλλα εγω σιγουρα θα βγαινω.το κοριτσακι μου ξεκιναει τα προνηπια κ θελω εγω να την πηγαινω τουλαχιστον για αρχη μεχρι να προσαρμοστει στο καινουργιο σχολειο.αργοτερα θα μπορουν να την πηγαινουν ο πεθερος μου ή μαμα μου.αλλωστε το νηπιαγωγειο ειναι στο χωριο μας οποτε δεν θα εχω μετακινησεις με αυτοκινητο κ να καθυστερω πολυ.οποτε οπως το κοβω καμια 15μερες να μεινω μεσα.στο πρωτο ειναι διαφορετικα αλλα οταν εχεις ενα ακομα παιδι το οποιο εχει κ αυτο τις αναγκες του...δεν γινεται,μπορουμε να παραβλεπουμε κ μερικα πραγματα.θα παρουμε μια ευχουλα απο τον παπα κ θα βγαινουμε κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα!! Τι γίνεται? Χιονίζει σε σάς???? Εδώ άρχισε να ρίχνει πάλι!! Όλο ρίχνει αλλά δεν μπορεί να το στρώσει μια φορά!!! Αμάν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι γ.... δεν χιονιζει αλλα εχει ψοφοκρυο μπρ μπρ μπρ.μαλλον ριχνει ψηλα στα βουνα γιαυτο εχουμε κρυο.

πω πω παρασκευη σημερα...δεν την καταλαβα καθολου την εβδομαδα!το σαβ.κο τι θα κανετε? εμας κ αυτο αλλα κ το επομενο τριημερο ειναι γεματα.αυριο το απογευμα εχουμε να παμε σε γεννεθλια.πιο πριν θα παμε για το τρισαγιο του μπαμπα μου.την κυριακη το πρωι θα παμε σε μπαλνταφα...φυσικα ως σπαιντερμαν :lol::lol: κ το απογευμα σε κατι προζυμια για το γαμο που εχουμε το αλλο σαβατο(η κουνιαδα μου γινονται κουμπαροι).οποτε ειμαστε φουλ στις βολτες!!!τελεια γιατι η αληθεια εχουμε να βγουμε αρκετο καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία!!Κοιτάχτε να το χαρείτε!!Εάν μέναμε κοντά βρε Μιχαέλα μου θα σας γνώριζα την ανηψιά μου... μόνο spider man και batman.. τίποτε άλλο!!Για κούκλα δεν το συζητώ!τι να κάνουμε?? καλός είναι και ο spiderman!!Να δεις που αυτές κάποια στιγμή δεν θα τις αναγνωρίζουμε... θα είναι πιο θηλυκα κι από τα θηλυκά!!!χαχα!

Εμείς δεν θα κάνουμε τίποτα το ιδιαίτερο.. εχει ερθει ο πατέρας μου από το χωριό να δει τον μικρό οπότε θα είμαστε μαζί!Αν μας βοηθήσει ο καιρός θα πάμε και καμιά βόλτα γιατί ο μικρός δεν θα αντέξει μέσα όλο το Σ/Κ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια!!

Διάβασα τα νεα σου μαμά Νικόλα! Μπράβο! Όσο για τον γιατρό, τι να πω? πάλι καλά που ήταν εκεί και ο δικός σου και σε γλύτωσε απο τη σύγχυση.

Τα δικά μας νεα τώρα, με τον μικρούλη όλα καλά, μεγαλώνει μια χαρά, όλα τέλεια.

Αλλά... η μαμά του μικρούλη (η γουρούνα) έχει πάρει πολλά κιλά (8) με αποτέλεσμα να έχει πρόβλημα με το ζάχαρο. Είδε την καμπύλη ο γιατρός και δεν χάρηκε καθόλου. Μου είπε οτι δεν είναι πολύ κακή, αλλά δεν είναι και καλή. 2 εβδομάδες δίαιτα και μετά θα πάω σε διαβητολόγο όπου θα μου δώσει το μηχάνημα και θα μετριέμαι καθημερινά.

Παρόλα αυτά είμαι πολύ χαρούμενη που ο μικρός είναι καλά και ας πινώ άπαχο γάλα μέχρι να γεννήσω! χαχαχα!

Αυτά είναι τα νέα μας, α! εδω έχει ήλιο, ανισορροπο μέρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια τελεια τα νεα σας!!Ασε το γιατρο να γκρινιαζει και να στραβωνει οσοσ θελει,αφου η μπουμπου σας ειναι μια χαρα αυτο εχει σημασια!!!

Καλημερα Μιχαελα!!ΠΟλυ γεματο το ΣΚ σας οντως.Τελεια!Καλα να περασετε!

Εμεις μαλλον τιποτα,το απογευμα θα γυρισω σπιτακι μου και εκει θα μεινουμε!! :lol::lol::lol:

Πατατουλα κι εσας το ζουζουνακι σας μια χαρα βλεπω!!Τελεια,παντα τετοια νεα να εχουμε!Οσο για το σαχαρο,απεφευγε λιγο τα γλυκα κ ολα μια χαρα θα ειναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκες μου εγω θα σας αφησω.Μη γραψετε πολλα κ δε προλαβαινω να σας διαβαζω το απογευμα.... :lol::lol::lol::lol::lol: Θα ετοιμαστω να κανω καμια βολτιτσα στο χιονισμενο χωριουδακι μου,να δω λιγο και τους παππουδες και το απογευματακι επιστροφη στο σπιτακι μου!!!Οποτε και θα διαβασω τα νεα σας!

Μαρακι καλως να δεχτεις τον αντρουλη σου σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατατούλα μπράβο για τον παίδαρο!!!Όσο για το ζάχαρο προσπάθησε να μην τρως γλυκά,ψωμί,μακαρόνια ,πατάτες και όλα καλά θα πάνε!!Το μηχανηματάκι δεν είναι τίποτα.. κι εγώ μετριεμαι κάθε μέρα!Και προσπαθώ να κάνω διατροφή χωρίς άμυλο γιατί έχω πολυ χαμηλό ζάχαρο!

Δεν πειράζει!!Τα μωράκια μας να είναι καλά!!!!

Ηλιο ε?? θέλω κι εγώ και να πάρω και το παιδάκι μου να το πάω βόλτα στη θάλασσα!!

Σοφάκι καλή βολτούλα και ναπροσέχεις με τα χιόνια!!!

Τώρα για το άν θα γράψουμε πολλά.. δεν μπορώ να σου υποσχεθώ τίποτα.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χαζομάρα είναι οτι εμένα δεν μου αρέσουν τα γλυκα, αλλά την προηγούμενη μέρα απο τη καμπύλη ζαχάρου έφαγα βάφλα με 2 μπάλες παγωτό!!

Δεν πειράζει, θα πληρώσω το τίμημα! χιχιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατατουλα τα κιλακια δεν πειραζουν απλα τωρα θα προσεχεις την διατροφη σου.ξερω οτι το ζαχαρο ειναι λιγο υπουλο κ χρειαζεται προσοχη(ξερω απο την πεθερα μου).κ αφου το μωρακι σου ειναι μια χαρα ολα καλα θα πανε,μονο να το παρακολουθεις.

κ εγω θελω χονισμενο χωριουδακι :cry::cry::cry: σε εμας φετος μια μερα χιονισε μονο κ αυτην ηταν οταν ειμασταν στο νοσοκομειο με την μικρη.αν δεν ειχαμε γεματο σαβ/κο θα ελεγα το μπαμπα μας να παει ψηλα στο βουνο να το χαρουμε λιγακι.γιατι για φετος δεν βλεπω να εχουμε χιονια.

κ οπως ειπε κ η ευγενια....δεν υποσχομαστε τιποτα....οι πολυλογουδες εν δραση :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!!!!!!!!Arketo kruo kai se emas simera...an kai eipe xionia akoma den erikse tpt mono vroxh...alla opws vlepw panw sto vouno ginetai xamos prepei na xionise polu!!!!

pws perasate exthes?emeis meiname spiti...kai epsisan oi geitones kai mou eferan kai emena merika souvlakia..:) :) :)

Htan omws toso xalia o kairos pou den mporouses na pas pouthena...!!!!!!

eseis perasate kala?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρουλιτα....εμεις δεν καναμε τιποτα.το απογευματακι ντυσαμε την μικρη μου καρναβαλακι κ πηγαμε να δουμε την ανηψουλα μας.μετα στο σπιτι παλι!ασε που ακομα δεν ειμαι για φαι οποτε καλυτερα ετσι.να μην βλεπω κ ζηλευω :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw mia apo ta idia...apo ekei pou efigan oi anagoules irthe h oulitida kai den mporw na faw oti thelw....

na fantasteis ekana mia wra gia na faw ena souvlaki...kommataki kommataki..:(

esi sisi mou apo pou eisai?ti kairo exete ekei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκωσε δουλίτσα!!!

Πατατούλα μια χαρά το ζουζούνι σου!!! Μπράβο!! Καλή συνέχεια απο εδω και πέρα!! Όσο για το ζάχαρο με λίγη προσοχή πιστεύω θα στρώσει..

Σοφίτσα καλή βολτούλα και προσοχή στα χιόνια!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα γιατί τα διάβασα πολύυ βιαστικά!!

Ξαναεπιστρέφω στη δουλειά τα λέμε μόλις τελειώσω!!

Καλημέρα maroulita!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καιρος εδω πολυ κρυο αλλα δεν λεει να χιονισει :(:( εγω την δευτερα θα παω για καθαρισμο γιατι παραεγιναν τα δοντια μου.ευτυχως ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να το κανω γιατι δεν πηγαινε αλλο,τωρα επειδη ειναι λιγο ερεθισμενα τα ουλα μου απο ν πετρα την αναισθησια δεν θα την γλιτωσω.δεν ξερω μονο αν θα μπορεσω να αντεξω γιατι με τις αναγουλες κ τους εμετους με βλεπω να ξερναω.θα δουμε.

εγω ειμαι απο ενα χωριο του νομου καβαλας.κοντα στο αεροδρομιο.προς χρυσουπολη.

να ρωτησω:η χρυσα σημερα ειχε γιατρο?καλη επιτυχια!!!

κ κατι αλλο....η ζαχαρενια που εχει εξαφανιστει?απο χθες το σκεφτομαι γιατι τελευταια φορα ρωτουσε για κατι πετρωματα στην κοιλια.ελπιζω ολα να ειναι καλα για τα μωρακια κ την ιδια κ γρηγορα να ακουσουμε νεα της.

οι υπολοιπες που χαθηκατε? γιεληζ? μαρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pou piga gia katharismo mou eipe oti akoma den mporei na mou kanei anaisthisia kai siga siga mou ta psilokatharise...apla to thema einai oti emena me ponane kiolas!!!kane pliseis me alatonero kai pliseis me xamomili!!Kai sthn prwth sou egumosinh eixes provlima me ta oula h twra se authn mono?

kai egw apo voreia eimai...apo naousa kai exoume arketo kruo tha elega...!!!!!!!Aurio tha sou grapsw thn odontokrema pou mou eipe na exw olo auto to diastima!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...