Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Γιελιζ από μικρη ερωτιάρα ε??? :lol: Ο γυναικολόγος μου ειναι ωραίος αντρας!! Γοητευτικός!!! :oops:

Μιχαέλα μου τι καλή η μικρή σου!!! Θα συνηθίσει το μικρό, μην ανησυχείς!!! Κι όσο για το ονομα..σιγα σιγα θα το εμπεδώσει!!!!!

Εγώ δεν θυμάμαι τον δικό μου παιδιατρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφηστε γιατι ο δημητρης εχει καταντησει εμονη :lol::lol: τις εξηγω οτι αν ειναι αγορι θα το πουμε σταυρο(ο πεθερος μου)οπως εσυ πηρες το ονομα του αλλου παπου.οχι δημητρη θα το λεω εγω...κ αν ειναι κοριτσακι την ρωταω?θα το λεμε δημητρη-εμμανουελα(η δυδιμη αδερφη του δημητρη)το δημητρη ομως παει παντου :lol::lol: ω θεε μου τι εχω να ακουσω!!!αληθεια για πειτε μου την αποψη σας....χθες επι του θεματος λεγαμε με τον αντρα μου για τα ονοματα κ ειπαμε οτι αν ειναι αγορι φυσικα κ θα παρει το ονομα του πεθερου μου.τωρα αν ειναι κοριτσι εχω ενα διλημμα....την πεθερα μου την λενε ευθυμια(δηλ. εφη).δεν μπορω να πω οτι με τρελαινει σαν ονομα.ο αντρας μου προτεινε να βγαλουμε του μπαμπα του ως σταυρουλα δηλ.το ονομα αυτο ομως το εχω συνδιασει με ενα προσωπο απο το οποιο εχουμε περασει πολλα ασχημα σαν οικογενεια(η μανα του μπαμπα μου) οποτε ουτε να το προφερω δεν μπορω.του προτεινα λοιπον το σταυρινα(αν το δεχεται κ παπας) που μου ακουγεται πιο καλο.βεβαια εκεινος μου ειπε να ρωτησουμε κ τους δικους του αλλα ξερω οτι αυτοι θα μας πουν να κανουμε οτι θελουμε γιατι ειναι πολυ βολικοι ανθρωποι.τις σας κουγεται λοιπον πιο ομορφο για κοριτσι?σταυρινα ή εφη?

εμεις απο παιδιατρο ειμαστε ετοιμοι.εκει που παμε την μικρη μας.βεβαια οταν γεννηθηκε την πηγαινα καβαλα σαυτην που πηγαινε η μαμα μου εμενα κ τον αδερφο μου.αλλα επειδη ειχαμε θεμα με τις γυναικες(η μικρη μου )ηταν κ λιγο μακρυα...βρηκαμε εδω στην πολη μας εναν κ ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι(ειδικα η μικρη μου τρελενεται μαζι του).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa.....exei pathei emmonh me ton dimitri..na sou pw kai emena o prwtos mou platwnikos erwtas dimitris itan kai ton gnwrisa sta nhpia..xixixixi!!!!!

oso afora to onoma...to staurina mporei na mh to dextei o papas mporeite na to vgalete stauroula kai na to fwnazete staurina meta..alla kai to efi den einai asximo!!!!apla to staurina einai pio periergo tha elega...kai emena mou aresoun ta perierga...!!!!!!!!

les omws na einai agori...????????kai tzampa na sizitame???xixixixixixixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα μου αρεσει...μου το προτεινε η κολλητη μου που θα ειναι κ η νονα του μωρου.μια φιλη της ετσι βαφτισε το κοριτσακι της.βεβαια επειδη ο δικος μας παπας ειναι λιγο ζορικος δεν ξερω αν θα το δεχτει.μαλλον θα χρειαστει να βαλω τα μεγαλα μεσα...την γιαγια μου που κανουν παρεα με το παπα :lol::lol: ας μαθουμε με το καλο πρωτα κ βλεπουμε....ισως κ να μην χρειαστει οπως λεει κ η μαρουλιτα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου και το Εφη ειναι ωραίο αλλά και το Σταυρίνα...ή και Σταυριάνα ή και Σταύρη!! Αν ειναι κορίτσι πάντα!!!! Συμφωνω και με την Μαρουλίτα..ακομα κι αν δεν συμφωνει ο παπας το βαφτιζετε Σταυρούλα και το φωναζετε οπως θέλετε!! ΑΠλο!!!

Με την μικρή μην επιμένεις για το ονομα και θα το ξεπεράσει...πού θα πάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Καλη επιτυχια στα κοριτσια που εχουν β επιπεδου.

Καπου ειδα φωτος απο σουβλακια,σλουρπ!

Ετρεχα απο το πρωι σε ΟΑΕΔ,ΙΚΑ και γιατρο να μου γραψει τα φαρμακα.Κουραστηκα αλλα χαλαλι,μιας και πηρα τα λεφτα των εξετασεων.Οχι ολα,αλλα κατι ειναι και αυτα που πηρα...

Το μεσημερι θα φαμε φακη,το βραδυ δεν ξερω αν θα βγουμε να τσικνισουμε.Ψιλονυσταζω...Σκεφτομασταν να παμε Μεξικανικο,οι ταβερνες θα ειναι τιγκα.

Για τα φορμακια,σκεφτομαι και εγω κοντομανικα να παρω.Τελος Αυγουστου σκαει ο τζιτζικας,θα ιδρωνει το καημενο με το μακρυμανικο.Κοντομανικο κορμακι και ενα σορτσακι απο κατω και θα ειναι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Μπεμπουλινο...τι κάνεις???

Εγώ πάντως μακαρονάδα τρωω τώρα...Ολοι τσικνιζουν αλλα δεν με αγγιζει ιδιαιτερα το θεμα..Τώρα το βράδυ δεν ξέρω τι θα φτιάξει η μαμά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Μαρακι μου,εσυ;Το τσικνισμα εμενα με...αγγιζει παρα πολυ. :lol: Ειμαι πολυ του κρεατος,μου αρεσουν τα παϊδακια,οι πανσετες,τα σουβλακια,ολα!!Ευτυχως δεν μου ηρθε καμια μυρωδια ακομα απο γειτονικο σπιτι γιατι ημουν ικανη να παω να τους ζητησω! :lol:

Σισσυ,δεν νομιζω να δεχθει ο παπας το Σταυρινα,αλλα μπορειτε να την πειτε Σταυρουλα και να την φωναζετε Σταυρινα,Στεβη,Σταυριανα...Απ'οτι ειδα εχουμε 2 μερες διαφορα στην ΠΗΤ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκιααααα!!! Έφαγα ότι κυκλοφορούσε και επανήλθα! :lol::lol::lol: Δεν μας έδιωξαν νωρίτερα :evil::evil::evil: και τώρα νυστάζω.. μετά από τόσο φαί.. :shock::roll::roll:

Άσε Γιελήζ τελίκά νομίζω ότι όταν λείπεις εσύ χάνουμε τη φόρμα μας! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου επέστρεψα απ το γιατρό. Η υδρονέφρωση παραμένει (κάτι που ήταν αναμενόμενο) το καλό είναι ότι δεν αυξήθηκαν τα ούρα του μωρού στα νεφράκια του. Παραμένει σταθερα στα 5ml και θεωρείται ήπιας μορφής. Θα το παρακολουθούμε. Ο Ανδρέας μου είναι 758 γραμμάρια. Απίστευτο :D:D:D:D Μεγαλώνει ο ταλιμπάν μου. Όλα αναπτύσσονται κανονικά άρα είμαι πολύ χαρούμενη. Επίσης μου πε ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για πρόωρο τοκετό. Όλα καλά:-)))

Εμείς κάναμε τσικνοπέμπτη το πρωί στο σχολείο και είμαι ακόμα φουσκωμένη. Απ τις 11 το πρωί έφαγα τα σουβλάκια μου, τα λουκάνικα μου, το χαλούμι μου, τα γλυκά μας. Ας μη σκεφτώ τις θερμίδες. Το παρήγορο ήταν ότι τα φάγαμε πρωί. Κάτι είναι και αυτό.

Μιχαέλα μου συγχαρητήρια για την αυχενική. Με το καλό και η Β επιπέδου.

Μαριλού μπράβο για τη Β επιπέδου

Ευγενία μου καλή Β επιπέδου σήμερα. Περιμένουμε τα νέα σου.

Μαράκι τα μωράκια μας που θα γεννηθούν καλοκαίρι θα υποφέρουν τα καημένα. Μ αγχώνει λίγο αυτό. Θύμασαι κάτι σαραντάρια που χτυπήσε πέρσι ο υδράργυρος;;;;

χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλένη μου μπράβο που όλα είναι καλά!!!Μεγάλωσε το ζουζουνάκι ε??? Τέλεια!και αφού η υδρονέφρωση παραμένει στάσιμη είσαστε μια χαρά!!δεν είναι τίποτα το είχε και η ανηψούλα μου και όταν γεννηθηκε απορροφήθηκε από μόνο του!!!

Σε ευχαριστώπολύ!!θα σας τα πω αναλυτικά το βραδακι!!

Έχετε πολύ ζέστη ε???Εγώ ξέρω ότι τα μωρά μας νιώθουν όπως εμείς και ζεσταίνονται πιο πολύ.. οπότε τα ντύνουμε όπως ντυνόμαστε και λίγο πιο ελαφρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ριξατε στο φαι κοριτσια και επιστρέψατε??? Κι εμείς οι καημενούλες μειναμε εδω???

Χρυσταλλένη μου πολύ καλά τα νέα σας!! Ειναι μεγαλούτσικο το μωράκι σας...Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα..Αφου το ελέγχεται ολα καλά θα ειναι! Θυμάμαι φυσικά τι θερμοκρασίες εχουμε εμείς εδώ!!

Ευγενία μου ξεκουράσου γιατι μετά εχεις το πιο ομορφο ραντεβου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni μου πολύ καλά τα νέα σας μπράβο!!! Μια χαρά το ζουζούνι,μεγάλωσε!!

Ευγενία μου καλή χώνεψη!!! Και εμένα έτσι μου φαίνεται!!! Πρέπει να σας κρατάω σε φόρμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Παώ και εγώ να φάω και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να ξεκουραστώ??? μέχρι τις πέντε τουλάχιστον θα είμαι στο γραφείο κατευθείαν θα πάω στο γιατρό.. όντως στο πιο όμορφο ραντεβού!!Άντε να δούμε τι κάνει η ζουζουνίτσα μας εκεί μέσα.. την νιώθω συνεχεια αλλά θέλω και να τη βλέπω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχριστώ Μαράκι μου!!

Ευχαριστώ Γιελήζ για την χώνεψη αλλα την βλέπω να αργεί :lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς έφαγα μόνο ψητό κρέας και σαλάτα οπότε θερμιδικά δεν βγήκα εκτός οριων!!!Νομίζω τουλάχιστον... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια θα σας αφήσω γιατί έχω ένα ραντεβού με φοιτητή!! Θα τα πούμε το βράδακι!!Φιλάκια πολλά και να προσέχετε τις κοιλίτσες σας!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδια..........η μικρη μου μολις εφυγε για τζαμπο με την γιαγια της κ το θειο....ο μπαμπας μας κοιμαται...κ ειπα να μπω για ενα γεια!αν γυρισουν νωρις θα την ντυσω καρναβαλακι κ θα παμε σε κανα δυο σπιτια.τωρα ειμαι σε φαση που πινω ενα κρυο τσαι μπας κ χωνεψω!φαγαμε στην μαμα μου (τηγανια) κ απο εκεινη την ωρα νοιωθω σαν παραγεμισμενο τσουβαλι.να τα βγαλω ή οχι?

κτισταλενι πολυ καλα τα νεα σας κ σιγουρα οσα περναει ο καιρος θα στρωνουν τα πραγματα.οι υπολοιπες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...