Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

εγώ εφτιαξα στο φουρνο ρυζακι με καλαμποκι και μπιφτεκια!!! Και γιαουρτακι!!!μμμμ

Θα παρω κι εγω αμυγδαλελαιο αμα ειναι!

ευγενια ποια σελιδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για την κοιλια πηρα το λαδακι της WELEDA που ειναι 100% φυτικο,χωρις χημικα και παραμπενς.εχει μεσα αμυγδαλελαιο,καλεντουλα,jojoba και αλλα τετοια ενυδατικα στοιχεια.Ειναι ειδικο για εγκυμοσυνη.Και του Κορρε ειναι επισης καλο απ΄'οτι ειδα.Αλλα και το απλο αμυγδαλελαιο.

Μου εφερε η μαμα μου απο το φαρμακειο της να δω 2 κρεμες που μου προτεινε η γιατρος.Η μια ηταν της φρεζυντερμ και η αλλη δεν θυμαμαι...Αλλα ηταν και οι 2 τιγκα στα παραμπενς και δεν κρατησα καμια.Θα συνεχισω με το λαδακι μου.Προσεχετε τι βαζετε στην κοιλιτσα σας!Οι κρεμες εγκυμοσυνης δεν ειναι τοσο αθωες!

Μαρακι,μεγεια ο καναπες.Τι χρωμα τον πηρατε;

Εμεις παραγγειλαμε τηλεοραση για το δωματιο μας και το PLAYSTATION3.

Tωρα περιμενω τον αντρα μου να φερει το ντελυβερυ απο την πεθερα. :lol: Ρυζι κινεζικο,σουπιτσα και μηλοπιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλινο μια χαρα σε βρισκω με το ντελιβερυ :lol::lol::lol:

μακαρι να μου εστελνε και μενα η δικια μου αλλά μπα.....μια φορα το διμηνο τριμηνο και αυτο αμα εχει κανενα φαγητο αγαπημενο του γιου της :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλίνο μου ευχαριστώ!! Το πήραμε σε ανοιχτό γκρι. Οταν έρθουν και τα υπόλοιπα θα σας βάλω φώτο να δειτε..

Μου είπε η μαμά μου να με πάει βόλτα σε ένα μαγαζί πιο κάτω και το σκέφτομαι..Με πιάνουν τύψεις, μην γίνει κάτι!! Μ'αρέσει που ήθελα και βόλτες :lol:

Καλό μεσημέρι Μάχη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπαν για μια κρεμα την σαλμπα μαμα ουνο!!Την ξερετε??

Να παρω κ γω το αμυγδαλελαιο??

Εμεις σημερα Παρασκευη νηστευουμε το κρεας..οποτε εχω φασολια μαυροματικα σαλατα και θα κανω κ κρητικη σαλατα με παξιμαδακια ντοματα κ φετα!!!!!!!!

Βασικα αποφασισα να ξεκινησω λιγη διατροφη ξανα!!Νιωθω καλυτερα οταντρωω πιο σωστα..

Γλυκα δε τα αντεχω τελικα..το κρουασαν το πρωι τελικα με χαλασε ...ετσι θ αφτιαξω ζελεδακι που ναι κ ελαφρυ!!!κ γενικα τα τηγανητα κλπ δεν τα πολυ αντεχω..μαλλον συνηθισε ο οργανισμος μου απο τη διατροφη που εκανα ενα χρονο σχεδον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλινο μια χαρα σε βρισκω με το ντελιβερυ :lol::lol::lol:

μακαρι να μου εστελνε και μενα η δικια μου αλλά μπα.....μια φορα το διμηνο τριμηνο και αυτο αμα εχει κανενα φαγητο αγαπημενο του γιου της :lol::lol::lol:

Eμας μας παρακαλαει να μαγειρεψει αλλα δεν την αφηνω συχνα.Μετα παιρνει αερα και για αλλα...Μια φορα την εβδομαδα ομως στελνει το ταπερ.Με ρωταει και τι εχω ορεξη,δεν εχω παραπονο.

Μολις εφαγα το κινεζικο ρυζακι και λιγα χορτα που εστειλε.Αφησα την σουπα για το βραδυ.Εχω σκασει!

Κατερινα,αν δεν θες να βαζεις καρκινογονες ουσιες στην κοιλια σου,παρε αμυγδαλελαιο.Αγνο και πολυ θρεπτικο για το δερμα.

Καλη ξεκουραση κοριτσακια!Παω και εγω να αραξω και να δω δεστετους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Ευγενία μου ο γιος σου είναι πολύ όμορφος. Να το χαιρεσαι.

Κατερίνα συγχαρητήρια.

Μαράκι με γεια ο καναπές.

Χθες κορίτσια και μετά το ραντεβού με το γιατρό ήμουν χαρούμενη και είπα θα κάνω waffles (βάφλες) για τον αντρούλη μου που τρελαίνεται για αυτές. Θυμάστε που σας είπα ότι εγώ και η μαγειρική δεν τα πάμε καλά. Με τις βαφλες όμως έχουμε αρμονική σχέση. Τέλοσπαντων ετοιμάζω το υλικό και αρχίζω να τις βάζω στο μηχάνημα...και δεν γίνονταν. Εκνευρίστηκα, το μηχάνημα έγινε χάλια...έκαψα το χέρι μου...το πέταξα. Σημειωτέον, το χα καθαρίσει πριν το πετάξω :roll::roll::roll: Το μετάνιωσα βέβαια σήμερα το πρωί αφού ήδη είχαν πάρει τα σκουπίδια :lol::lol::lol::lol: Ο άνδρας μου λέει ότι οι ορμόνες μου δεν πάνε καλά.

Μάλλον γι αυτό σήμερα αποφάσισε να κάνει δουλειές στο σπίτι. Καθάρισε τα μπάνια και μου σκούπισε το σπίτι. Ξάπλωσε τώρα και μου πε οταν σηκωστεί θα σφουγγαρίσει κιόλας. Σου λέει αυτή είναι τρελή, μην αρχίσει να πετάει και άλλα πράγματα. :lol::lol::lol:

καλό απόγευμα να χετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη μου...πάει η καημένη η μηχανή..πάνε και οι βάφλες! :(:o

Τι να κάνει ο καημένος ο άντρας σου??? Είπε να γλυτώσει ότι μπορεί στο σπίτι :lol :lol:

Κι εμένα ήρθε η μουνούλα και μου έκανε τις δουλίτσες..Τώρα είμαι μοναχούλα. Θα έχω παρεούλα εσάς .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ κι εγώ από εσάς έμαθα για το αμυγδαλελαιο και το χρησιμοποιώ και είναι πάρα πολύ καλό!!!όντως είναι για παντού.. το βάζω και στον μικρό!

Μάχη,Μαρία από το φαρμακείο μπορείτε να το πάρετε!!

Καλό μεσημέρι Γιελήζ!!!!!Που είναι η σελίδα??οεο??

Πάνω στη βιασύνη μου ξέχασα να βάλω τη σελίδα... :lol::lol::lol::lol:

http://www.ishop-america.com/shops_baby_events.php

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni μου γιατί βρέ πετάς πράγματα??? Μην τον φρικάρεις τον καημένο τον άντρα σου απο τώρα... άσε λίγο και για μετά, που θα είμαστε πιο φρικαρισμένες και με το μαλλί όρθιο!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι άντε δεν έμεινε πολύ... σε λίγη ώρα έρχεται ο καλός σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες!!!Επεστρεψα σπιτακι μου μολις!!

Γιεληζ ωραια ολα τα ρουχαλακια!

Μαρακι σε λιγοτερο απο 2 ωριτσες θα υποδεχθεις τον αντρουλη σου!!!

Χρυσταλλενη μου γιατι γλυκια μου πεταξες τη βαφλομηχανη??Πετα κατι οικονομικοτερο την επομενη φορα που θα θελει καθαρισμα το σπιτι............. :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι τελεια τα νεα σας!!Αγορακι λοιπον ε?Με το καλο κοπελα μου!!

Ευγενια παιδαρος ο μικρος Νικολας!!Ειναι οντως για....φαγωμα!!!

Ελισαβετ,Μαχη,Μπεμπουλινο τα φιλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι να κάνω ρε κορίτσια, αυτό μου ρθε να κάνω. Αφού τώρα όταν σηκώνομαι να πάω στη κουζίνα μου κάνει ανάκριση ο άντρας μου, που πάω και τί θα κάνω στην κουζίνα :lol::lol::lol:

Η πρωτοκουμέρα μου, μου πε οτι θα μου αγοράσει άλλη στα γενέθλια μου (το Νοέμβρη) αλλά της είπα ότι είναι πολύ μακριά ο Νοέμβρης και να μου την κάνει δώρο στα γενέθλια του άνδρα μου (τέλος Μαϊου) και μου πε δεν υπάρχει περίπτωση να στην πάρω 15 μέρες πριν τη ΠΗΤ :lol::lol:

Τι θα κάνετε σήμερα το βραδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη,πεταξες την βαφλιερα βρε θηριο; :lol::lol::lol:

Περιμενω μια φιλη μου να ερθει για καφε.Δεν θα κανουμε κατι το ιδιαιτερο σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι και Γιελιζ γυρίσατε??? Πάνω που έλεγα να παω να κάνω ένα μπανάκι..Μέχρι να τελειώσω να στεγνώσω και το μαλλι θα περάσει η ώρα..

Λέω μετά να φτιάξω και μια σουπίτσα για όταν γυρίσει ο καλός μου. Ειχα καθυστέρηση το αεροπλάνο και με το καλό κατά τις 8:30 θα είναι σπίτι μας.

Χρυσταλλένη μου τι να κάνουμε??? Στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια!

Εμείς δεν θα κάνουμε τίποτα... έχει φοβερό κρύο, φυσάει και χιονίζει... θα κάτσουμε σπίτι στη ζεστούλα να δούμε κανένα εργάκι... Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς σπιτάκι θα μείνουμε, διαβάζει ο άντρας μου για τη διπλωματική του και επειδή έχει σεμινάριο αύριο το πρωί και την κυριακή άσκηση στο στρατό δεν θα χει χρόνο.

Διάλεξα ταινιούλες αλλά σίγουρα μόνη θα τις δω αφού είναι ρομαντικές κωμωδίες. Μέσα μέσα βρίσκει και καμιά επιλογή μου καλή. Όταν διαλέγει αυτός είναι ΜΟΝΟ θρίλερ.

Σκέφτομαι τι να κάνω να φάμε :):):) κανένα μπιφτεκάκι μάλλον, θα δούμε.

Μαράκι μου καλώς να δεχτείς τον αντρούλη σου. Ταξιδεύει πολύ με τη δουλειά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες εσύ είσαι σωστη :):) Χτες μου φέρε ένα καινούργιο, δεν το λες θρίλερ όμως με κάτι "χαριτωμένα" πιράνχας και τα δειχνε λεπτομερώς να τρώνε ανθρωπους. Αηδία αλλά το δα. Εγώ είμαι υπεράνω. :D:D

Λοιπον σας αφήνω εγώ, πάω για μπανάκι.

Καλό βραδάκι να χετε.

Ευτυχώς που τα σαββατοκύριακα πέφτει λίγο το μπλα μπλα αλλιώς κάθε εβδομάδα θα ανοίγαμε καινούριο post.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θριλερ???????????????Με τιποτα,τα κανω απανω μου :lol::lol::lol::lol:

Το βραδακι μαλλον τιποτα δε θα κανουμε.Εγω πριν λιγο γυρισα κ ετοιμαζομαι να κανω το μπανακι μου κ να ξεκουραστω και ο καλος μου μολις ηρθε.

Α!Αυριο εχω συνεντευξη για μια δουλεια σε μια δικηγορικη εταιρεια.Ξερω βεβαια πως μολις δουν την κοιλαρα μου θα με απορριψουν αμεσως αλλα δεν πειραζει!εχω περιεργεια να δω πως θα αντιδρασουν!!

Καλο βραδυ Χρυσταλλενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη μου ευτυχώς δεν ταξιδεύει συχνά..Απλά τώρα ήθελε να φέρει κάτι καινούριες μηχανές για τη δουλειά του.

Ούτε σε εμένα αρέσουν τα θρίλερ...είμαι του ρομαντικού, δράμα και κωμωδία!!! Ο άντρας μου πάλι δεν τρελλαίνεται να κάτσει να δει ταινία..Πρέπει να του κάνει το κλικ για να κάτσει!! Ανήσυχο πνεύμα!! Ευτυχώς δεν με εμποδίζει όμως να δω ότι θέλω...όταν δεν εχει μπάλα βέβαια!!! :x

Κι εδώ κρύο έχει Γιελιζ..προηγουμένως έπιασε μια δυνατή μπορα αλλά τώρα είναι ήσυχα..

Σοφάκι δεν χάνεις τίποτα να πας αύριο για τη δουλειά/Καλη επιτυχία !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...