Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Βασουλα κοριτσι μου συνχαρητηρια και απο μενα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!!!!!! ολες μου τις ευχες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μην στεναχωριεσαι καρδουλα μου, απο δω και περα να προσεχεις, εσυ και το μωρακι σου και ολα καλα θα πανε... @};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καρδουλα μου κριμα....μακαρι να πανε ολα καλα απο εδω κ περα...ξερω οτι δεν το περιμενες αλλα να εισαι δυνατη για το αλλο μωρακι....το αδελφακι του γιου σου...σε φιλω κ οτι θελεις ειμαι εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα και Γιωργο θελω θελω να σας πω οτι ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ξερετε πως δεν το εχω πιστεψει ακομα! Σημερα εκανα τη δευτερη χοριακη μου και πηγαινω παρα πολυ καλα. Συγνωμη που σας κρατησα σε αγωνια ολες αυτες τις ημερες αλλα τα πραγματα δεν ειχαν παει και τοσο καλα. Και για αυτο δεν ηθελα να μιλαω για αυτο.

Οταν εκανα την πρωη χορειακη δεν μπορω να πω πως το συνειδητοποιησα. Σημερα ομως που εκανα και τη δευτερη και ειδα οτι ολα πανε καλα, ηθελα να σας το πω.

Ελπιζω η Παναγιτσα και η Αγ. Ειρηνη να με βοηθησουν να πανε ολα καλα και να εχω σε λιγους μηνες το Θαυμα τους!!!!

Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να επιτυχουν παρα πολυ γρηγορα!!! Και καλα αποτελεσματα σε οσες ειναι στην αναμονη!!!!!

GLUKIA MOU EMEIS TA PAME KAI EIMAI POLU XAROUMENH GIA SENA :!::!::!::!: THA GINEIS MANOULA PISTEPSE TO ;) BRAVOOOOOOOOOOOOOOO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στην εξωσωματικη ειχα τρια και το ενα δεν τα καταφερε. τα αλλα ομως πηγαν μια χαρα και γεννηθηκαν πολυ καλα. βεβαια εμεινα στο κρεββατι σε ολη την εγκυμοσυνη γιατι ειχα αιμορραγιες αλλα τελος καλο ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα.βασω συγχαρητηρια ευχομαι σε 9 μηνες να κρατας το θαυματακι σου αγκαλιτσα γερο και δυνατο!!!εχω παρα πολυ καιρο να μπω να διαβασω τα νεα σας.ευχομαι δυναμη και κουραγιο στα κοριτσακια που προσπαθουν ακομη.εγω σημερα ξεκινησα εκανα την πρωτη ενεσουλα μου.ευχομαι συντομα να εχουμε ολες θετικα αποτελεσματα.το 2011 να γεμισουν ολες οι κοιλιτσες με πολλα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!! Να στε παντα καλα και να εχετε αυτο που επιθυμειτε!

Καρδουλα δυναμη ειπαμε ε? Για το αλλο το μωρακι που ειναι στην κοιλιτσα!

Νικολ111 καλη αρχη!

Πολλα φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E! Τώρα και επίσημα μπορώ να ουρλιάξω Ζήτωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! :ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=happy1.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] :ymparty::ymparty:

Και μένα η ΑΜΗ μου δεν είναι σούπερ αλλά είμαι σε χαμηλή γονιμότητα, πάντως γονιμότητα και όχι ανεπάρκεια!!!! Άρα ας πάρω και εγώ πια σειρά τώρα που αποκατέστησα όλες τις παλιές και εμεινα τελευταία ας έρθει και σε μένα Παναγίτσα μου....

eyaki mou kai egw mazi sou den emeines mono esy apo tis palies eimai kai egw edw opote mazi synexizoume kai pistevw na erthei kai h dikh mas wra na to anakoinwsoume sto mammyland

vasso mou sygxarhthria, na prosexeis kai se 9 mhnes na exeis agkalita to-ta mwrakia sou

kardoula mou xronia polla na ta ekatistiseis, eyxomai ola kala na pane apo edw kai pera kai mhn stenaxwriesai gia to mwraki, exeis to allo, na prosexeis twra filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω εδω θα ειμαι...εγω θα ειμαι η τελευταια που θα φυγει απο εδω το ξερω.... :lol: ειναι πολλα τα λευτα κοριτσια....μεχρι να μαζεψω 8000 μονο για την εξωσωματικη-προεμφυτευτικη εδω θα ειμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ11 καλή επιτυχία.

Σκορπίνα μου και στα δικά μας τότε. Μαζί θα τα καταφέρουμε...να εισαι καλά!

και στα δικά σας στις Χρυσάνθης και της Σίας κορίτσια!!

ελπίζω να μην ξέχασα κάποια που είναι στην προσπάθεια :oops:

vasso με το κάλο!! καλή εγκυμοσύνη να έχεις :YMHUG:@};-@};-

Καρδούλα μην μου στεναχωριέσαι...

όλα θα πάνε καλά απο εδώ και πέρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας πήρα σήμερα για πρώτη φορά στη ζωή μου θετική χοριακή και είμαι πανευτυχής δεν το κρύβω (105,29). Γούρικη ημερομηνία μάλλον Καρδούλα μου έτσι; Σου εύχομαι χρόνια πολλά Καρδούλα μου κι ό,τι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρεις...Δεν μπήκα πιο πριν γιατί σωστό ή λάθος δεν ξέρω είχα μεγάλες συγκινήσεις...Μίλησα και με την άλλη εγκυούλα το πρωϊ, τη Barcelonita και με εμψύχωσε αρκετά...Το μόνο που θέλω και εύχομαι τώρα είναι να πάει καλά πρώτα ο Θεός και η δεύτερη χοριακή μου...

Βασούλα χάρηκα και με σένα...Ευάκι, πολύ καλά τα νέα σου, προχωράμε ακάθεκτες...

Merenta " γουράκι" μου είδες που σου έλεγα ότι δεν αλλάζω το γούρι μου με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!

Girl και όλα τα κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον κι εύχομαι ό,τι ποθείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zephy τα κατάφερες!!! \:D/ \:D/ \:D/

Συγχαρητήρια!! με το καλό κορίτσι μου!! :YMHUG::YMHUG:

και αν όντος σου έφερα γούρι ( ουφ #:-s, το ειχα μια αγωνία :-ss )

εδώ είμαι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!! Εύχομαι ολόψυχα όλα να κυλήσουν ήρεμα και σε λίγους μήνες που θα κρατάτε στην αγκαλιά σας τα σποράκια σας,να ξεχάσετε όλες τις δυσκολίες και τα εμπόδια!!!

Καρδούλα μου στεναχωρήθηκα πολύ με τα δικά σου νέα, αλλά πρέπει να φανείς δυνατή...μη ξεχνάς ότι το μωράκι που έχεις στην κοιλίτσα σου νιώθει ακριβώς το πως αισθάνεσαι...

Καλό βραδυ σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo koritsakia mas....ti omorfa nea einai afta mwre????ante na ligosteboume k na to kleisoume teleiws afto to post :D na exoume alla themata!!!!!!efxomai se oles ta kalytera!!!!!

kardoula mou tha symfwnisw me tin kon!!!mi stenaxwriesai prepei na eisai dynati giati den eisai moni!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ZEPHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOUSKEMA STON IDRWTA XYPNHSA KAI ME FOVO POLU.......... FOVOMOUN MIN PAW EDW KAI MERES KAI MOU PEI OTI LEIPOUN TA MWRAKIA APO THN KOILITSA MOU {giati etsi exasa palia 2 mwrakia} KAI PSES EGINE PRAGMATIKOTHTA!!! PSAXNAME TO MWRAKI MOU KAI DEN TO VRISKAME!! MIA FOTOGRAFIA TOU MOU EMEINE APO THN PROIGOUMENH FORA!!!FOVAMAI TOSO POLU GIA TO DEFTERO AN KAI OLA DIXNOUN OTI EINAI TELEIO!! O PONOS THS APWLEIAS EINAI MESA MOU PALI!! TI EPATHA RE GAMWTO THELW NA MAI KALA GIA TO MIKRO MOU!!!O THEOULHS XEREI KAI TON EMPISTEVOMAI APLA PONESE LIGO..... THA PERASEI... THA AKOUSW KARDOULA KAI THA XALARWSW

ZEPHY BRAVO KAI SE SENA KORITSAKI MOU :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: O THEOS MAZI SOU GLUKIA MOY :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.....

ΚΑΡΔΟΥΛΑ μου καταλαβαινω τον πονο σου....αλλα νομιζω οτι καλυτερα που ηρθαν ετσι τα πραγματα απο νωρις....Καποιος,εκει ψηλα ξερει καλυτερα απο εμας και μας προστατευει (ισως απο εναν μεγαλυτερο πονο).....

Ολα θα πανε καλα με το εμβρυακι που τα καταφερε...μην βαζεις στο μυαλο σου κακες σκεψεις!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zephy μου ευχαριστω και ανταποδιδω!!! Να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Lollipop Καλή Ελευθερία. Με εναν πονο!΅Είδες κοριτσακι μου? Τελικα όλα εχουν τον χρονο τους να γινουν!Γεννας εσυ και τα καταφερα επιτελους και εγω... Μου φαινεται σαν ψεμμα

Και ολα τα κοριτσια (Girl, Χρυσανθη, Μερεντα, Cuandο, Νικολ111, ΣΙΑ , jannolino,kon21 και οσες ξεχναω θα τα καταφερουν με δυναμη και πιστη! Και στις παλιες του φορουμ (Γαιδαρακο , Skorpina) αλλα και σε ολα τα κοριτσια ενα θελω να πω, Ο επιμενων νικα! Και εγω επιμενων ειμαι....

Καρδουλα το ξερω οτι ειναι πολυ προσφατο αλλα θα το ξεπερασεις και ειπαμε πρεπει να το ξεπερασεις γρηγορα για το αλλο μωρακι που ειναι στην κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω εδω θα ειμαι...εγω θα ειμαι η τελευταια που θα φυγει απο εδω το ξερω.... :lol: ειναι πολλα τα λευτα κοριτσια....μεχρι να μαζεψω 8000 μονο για την εξωσωματικη-προεμφυτευτικη εδω θα ειμαι....

Πωπω Χρυσανθη μου τοσα πολλα ειναι τα χρηματα ε???

Μην ανησυχεις με επιμονη και υπομονη θα τα μαζεψεις και ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα καλή αποκρια να έχουμε !! Κατ'αρχην συγχαρητήρια στις εγγυούλες που τα κατάφεραν και αναπτερώνουν το ηθικό μας :) Ξεκινάω σήμερα προετοιμασία ενδομητρίου για εμβρυομεταφορά με καταψυγμένα και ο Θεός βοηθός !! Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι το εξής:Ο γιατρός μου εκτός απο medrol και cyclacur μου είπε να κάνω και μια clexane καθε μέρα λόγω του οτι βγήκα ομόζυγη στον MTHFR.Η εμβρυομεταφορά θα γίνει σε περίπου 14 ημέρες..είναι δυνατόν να κάνω απο τόσο νωρίς clexane?? Συνήθως δεν γίνεται απο την εμβρυομεταφορά και μετά??Υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοιο ιστορικό?? Φοβάμαι γιατί έχω και αρκετό αίμα ήδη απο την περίοδο..να κάνω και clexane ??Μήπως προκαλέσω αιμοραγία ή τσάμπα φοβάμαι..help :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!Καλε ποτε ανοιξατε το νεο ποστ κι εγω εγραφα στο παλιο?Παει το'χασα!!

Βασουλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου,τοσες μερες σκεφτομουν τι να εγινε κ δεν μας εχεις πει αλλα αφου ηταν για καλο χαλαλι σου!!!!Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη γλυκια μου!

Ζεφυ μου πολλα συγχαρητηρια κ σε σενα,ευχομαι στο εξης ολα να σου πανε τελεια και να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!

Στα κοριτσακια που ειναι στην προσπαθεια υπομονη κ επιμονη και το μωρακι θα ερθει!

Ευακι μου ειδες τελικα που δεν ηταν αρχη κλιμακτηριου?Ξεκινησες ενεσουλες?Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτη να ειναι η τελευταια σου κ τυχερη προσπαθεια!Θα χαρω τοοοοοοοσο πολυ να ακουσω θετικα νεα σου!

Καρδουλα μη στενοχωριεσαι γλυκια μου,πραγματικα καθε εμποδιο για καλο!Τα 2 μωρακια παντα εγκυμονουν κινδυνους και θελουν ποοοολυ προσοχη.Εγω σε λιγο καιρο που θα μπω στον 7ο θα ειμαι συνεχεια ξαπλα για την αποφυγη προωρου τοκετου :(:( Εχεις παντα το αγορακι σου κι ενα μωρακι στην κοιλιτσα που τωρα σε χρειαζεται και πρεπει να εισαι δυνατη γι αυτο!Σε φιλω!

Τα φιλια μου κ σε ολες τις υπολοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλιτσα μην φοβασαι, το ιδιο μου ειπε κι εμενα ο γιατρος μου για την επομενη ΄προσπαθεια και μου εξηγησε οτι γινεται για να αιματονεται καλυτερα το ενδομητριο και για να μην δημιουργηθει καμενας θρομβος στα αγγεια του ενδομητριου πριν την εμβρυομεταφορα και παει τσαμπα η προσπαθεια. Χαλαρωσε κι απολαυσε το. :lol::lol::lol: Αυτο προσπαθω να λεω και στον εαυτο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζεφυ μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ γλυκεια μου να χεις μια ομαλη και πολυ ηρεμη εγκυμοσυνη κοριτσακι!!!!!!!

Καρδουλα μου ειναι νωρις ακομη αλλα θα το ξεπερασεις συντομα..μολις ακουσεις την καρδουλα απο το μπεμπακι που ναι στην κοιλιτσα σου γλυκεια μου..ολα θα περασουν!!!!!Χαλαρωσε το μωρακι σε θελει ηρεμη!!!!!!

Φραουλιτσα εγω επαιρνα 5-6 μερες πριν την εμβρυομεταφορα σαλοσπιρ κα μολις εγινε η εμβρυομεταφορα σταματησα την ασπιιρινη κ ξεκινησα κλεξαν τις οποιες κανω και θα κω μεχρι να γεννησω..

Αυτη τη μεθοδο που σου ειπε ο γιατρος σου μου την ειχε πει ο οικονομου στο Αρεταιειο..αλλα απο την 5-6 μερα του κυκλου οχι απο την αρχη που χουμε αρκετο αιμα..θα ξεκινγα 5-6η μερα μετα την 11η θα εκανα μια μτρηση αντιχα και μετα θα μου καθοριζε την δοση ηπαρινης που θα πρεπε να παρω..

Εγω ομως πηγα σε αιματολογο και συμφωνησε με αυτο που εκανα..ηπαρινη απο την εμβρυομεταφορα!!

Νομιζω πως ο αιματολογος ειναι ο αρμοδιος στο θεμα θρομβοφιλιας..ακομη κ τωρα στην θρομβοφιλια με κοιταει αιματολογος κ τα συζηταω κ με τον γιατρο μου φυσικα..

Αν εισαι Αθηνα στειλε μου να σου πω ονομα γιατρου..

Σοφιτσα μπαινεις στον 7ο ε???καλε πως περναει ετσι ο καιρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...