Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Γεια σας κουκλες!

ΚΑΡΔΟΥΛΑ sorry για την πρωινη μου εξαφανιση αλλα κολλησε το <συστημα> και τζουυυυυφφφφφφφ :evil::evil::evil::evil:

Σας φιλω ολες!!!!!!!! Μακια μακια μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου γεια σας, ήθελα να σας μιλήσω από το πρωϊ αλλά δεν είχα ίντερνετ...Ας Όψεται...Η ζωή αισθάνομαι πως μας δοκιμάζει κορίτσια με κάποιο τρόπο...Είμαι σε αναμονή,χθες μάλιστα ένιωσα σαν έντονες συσπάσεις στην κοιλιά μου, από το φοβο μου δεν ξέρω...Πρέπει να μα' στε ισορροπημένες κορίτσια, προσπαθώ αλλά δύσκολο...ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑ θέλει η ζωή Καρδούλα, έχεις δίκιο,αλλά εγώ μοιάζει σα να την ξέχασα στη στροφή (καθότι και ολίγον ξεχασιάρα,ξέρεις...)... :D:D:D Είστε όλες πολύτιμες για μένα, ευχαριστὠ.........

"Γουράκι" μου γλυκό σα μερέντα εύχομαι κι εγώ αύριο να έχω μια απίστευτα μεγάλη χοριακή...Σας Φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsiaaaa!

zephy m kali s epitixia gia simera!i xoriaki na nai sta upsi, kai na dwseis sinexeia stis thetikes xoriakes!sto euxomai mesa ap tin kardia m!

oi upoloipes pws ta pame?

oi egkioules oles kala einai!

autes p prospathoume?kali sinexeia koritsia m se oles mas:)

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA SHMERA H KARDOULA [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] EXEI GENETHLIAKIA KAI GIA DWRAKI THA DEI TA MWRAKIA THS STON YPERHXO APOPSE STIS 8 TO VRADYYYYYYYYYYYYYYYY :lol::lol::lol::lol::lol:

META THA ME PAEI O ANTROULHS MOU GIA FAGHTO SE ENA ESTIATORIO KONTA STH THALASSA POLU ROMANTIKO!!!!!!!!!!! AAAAAAAA TO APOGEVMATAKI PAW NA FTIAXW MALLI KAI PROSWPO!!! EPITEEEEELOUS THA GINW ANTHRWPOS KAI THA VGW APO TO SPITI :lol::lol::lol::lol:;);)

ZEPHYYYYYYYYYYY FOUSKWMENH THA EINAI H XORIAKH MAS SHMERA THA DEIS!!!!!!! GOURIKH HMEROMHNIA GIA OLES!!!!H VASSO H ZEPHY EGW KAIM OOOLES OSES EXOUME SHMERA RANTEVOU KALA NEA THA XOUME THA DEITEEEEEEEEEEEEE ;);););););););););););)

LOLLIPOP 4 MEROULES MEINANE MATIA MOU GLUKAAAAAAAA ETOIMASOU KAI ERXONTEEEE MONO ESENA SKEFTONTEEEEE THN ALLH KYRIAKH THA XOUME GIORTHHHHHHHH :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

LOVE U GIRLSSSSSSSSSSSSSSSS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Καρδουλα χρόνια πολλά....να τα εκατοστήσεις με το καλό να δεις τα μωράκια σου....

Λολιπάκι μου, κοντεύεις, μπράβο κοριτσάκι μου, με ένα πόνο!

Ζέφακι καλά αποτελέσματα....Εύχομαι....μια τεράστια θετική χοριακή.

Σοφίτσα μου, Λινάκι μου και Βασούλα μου σας στέλνω ένα φιλάκι...

Τα νέα μου...οι εξετάσεις μου ήταν φυσιολογικές η FSH μου στο 10,8 μέσα στα όρια, η Lh μου 9,1 και η οιστραδιόλη 26....απολύτως φυσιολογικά....μίλησα με το γιατρουδάκο μου, που λεει και η καρδούλα και μου είπε να μην φοβάμαι...Και οτι ήταν μια μικρή ανωμαλία, εγώ είμαι σίγουρη πως με έχουν απορρυθμίσει τα φάρμακα κι ας λεει όχι ο γιατρός...Έχω την αίσθηση πως αυτο το όχι που μου λεει είναι είτε για να με καθησυχάσει είτε και γιατί οι ίδιοι δεν είναι σε θέση να δεχτούν οτι αυτά στα οποία μας υποβάλλουν μας απορρυθμίζουν κιόλας.

Αυτό που δεν έχει βγεί ακόμη είναι η ΑΜΗ (αυτή που μετράει τα αποθέματα) δεν την περιμένω και πολύ καλή για να είμαι ειλικρινής, αλλά τέλος πάντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VRE KORITSI MOU ESY SKEFTESAI ARNHTIKA PRIN ERTHOUN TA APOTELESMATA KAI OTAN ERTHOUN KAI KALA PALI ARNHTIKA TA PAIRNEIS!!!!!!!! PREPEI NA ADEIASEIS APO PANW SOU OLH AFTH THNARNHTIKH ENERGEIA GIATI ETSI DEN PROXWRATE SWSTA!! OTAN LEEI KATI O GIATROUDAKOS TON EMPISTEVOMASTE ALLIWS X........!!! ANTI NA XERESE POU OLA EINAI KALA STIS EXETASEIS LES OTI SOU LEEI PSEMATA O GIATROS?????????? ESY MONH SOU PROKALEIS TON ORGANISMO SOU NA ANTISTEKETAI SE THETIKA APOTELESMATA!! SAN NA TOU LES KATHE MERA XALIA THA NAI OLA PALI XALIA THA NAI OLA PALI!! EM DEN EINAI ETSIIIIIIII........ EMAS MAS ELEGAN OTI O ANTRAS MOU KAI ME THN EPEMVASH DEN PERIMENAN NA MPOREI NA KANEI MWRAKI KAI EGW ELEGA STOUS GIATROUS THA GINEI KAI DORHTHS SPERMATOS KAI GELOUSAN KAI OTAN IRTHAN TA APOTELESMATA EMEINAN APO TO SOK..... 80 EKATOMYRIA HTAN........ KAI MENA POU MOU LEGAN DEN EKANA WARIA TOUS ELEGA META TO ANOIGMA THS MHTRAS KAI TIS SALPIGGES THA KANW POLLAAAAAA KAI EKANA 18 PAIDI MOU ........ OTAN EKLEGA PRIN TA APOTELESMATA PANTA XALIA HTAN OLA E META EVALA MYALO NOMIZW :lol::lol::lol::lol:

OLA KALA TA APOTELESMATA TELEIA EINAI KAI TA ALLA TELEIA THA NAI KAI DEN DEXOMASTE ANTIRHSEIS!

KAI EIPAME ALLAXE KAI THN FOTO RE KORITSAKI MOU STO PROFIL SOU VALE ENA GAIDARAKO XAROUMENO

NA ANOIXEI H KARDIA SOU LIGO ;);););););););););););););););)

KATALAMVAINW PWS NIWTHEIS ALLA AN DEN ALLAXEI O TROPOS POU SKEFTESE DEN THA ALLAXEI TIPOTA EIPAMEEEEEEEEEEEEE THETIKH SKEPSHHHHHHH ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα καρδουλα!!!!!!!ψαρακι κι εσυ ε;τελεια!!!!!!!!!!!!!κι εγω στις 17!!!!!!χρονια σου πολλα και με το καλο τα μωρακια τα ομορφα...κοιτα να περασεις καλα αποψε καθως ειναι τα τελευταια σου γενεθλια πριν γεμισεις με μωρακια την αγκαλια σου!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zephy πηγές για χοριακή ; :-ss:-ss:-ss:-ss@};-@};-@};-

θα φύγω και θα ξαναμπω βράδυ, θέλω να διαβάσω καλά νέα ε!

Καρδούλα μου χρόνια σου πολλά!!

αυτό που επιθυμείς το έχεις ποια στην κοιλίτσα σου αλλά σου ευχομαι η ζωή να σου φέρει κι άλλες χαρές!!

Eyeore71 δεν τρέχει και τίποτα , εγώ έχω απο τα 20 μου υποθυρεοειδισμό...

για αυτά τα θέματα θα μιλάς με τον ενδοκρινολόγο σου, ο κάθε γιατρός στο πόστο του.... ;)

καλή συνέχεια κορίτσια, φιλιά σε όλες σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααααααα εγκουλες και μελλοντικες..... :YMHUG::-*:-*

Καρδουλα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να ζησεις σαν τα ψηλα βουνα!!!! [smilie=occasion15.gif] :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY HAPPY HAPPRY BIRTHDAY ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!!!!!!

Να τα χιλιασεις και με το καλο να φερεις τα μπεμπακια σου στον κοσμο!!!!!!

Eyeore71 μου, σκασε μου ενα :D . Μην μου ανησυχεις για τιποτα!!!

Φιλια πολλα σε οοοοοοολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EFXARISTW POLU AGAPES MOU !!!! DOXA TON THEO OTI POTHOUSA MOU TO EXEI STEILEI TWRA TO MONO POU THELW EINAI YGEIA GIA OLOUS MAS!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

MAKARI OLOS O KOSMOS NA EXEI OLA OSA THELEI KAI XREIAZETE!! TIPOT ALLO DEN ZHTW :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion15.gif] ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Παντα ευτηχισμενη, χαρουμενη, πολυτεκνη μητερααααααααα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα καρδουλα κ ευτυχισμενα....πολυχρονη....θα περιμενουμε νεακια σου απο τα μπεμπε.....

φιλακια

καλησπερα τι κανετε κοριτσακια....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα λες γλυκιά μου καρδούλα , αλλά όπως πολύ καλά ξέρεις ο καθένας σηκώνει το δικό του σταυρό, και όταν επι 2,5 περίπου χρόνια τρώει κανείς τα χαστούκια το ένα πίσω από το άλλο και δεν βλέπει λίγο φως να πάρει μια ελπίδα, παύει πια να βλέπει το ποτηρι μισογεμάτο και το βλέπει μισοάδειο....και εγώ έχω πολύ μα πάρα πολύ καιρό να δώ έστω και μια τόσο δα σπιθίτσα να λαμπιρίζει...άρα πως περιμένεις να τα δώ:;; Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και προς Θεού δεν είπα ότι λέει ψέματα ο γιατρός είπα πως στιγμές αισθάνομαι πως δεν αξιολογούν σωστά τις παρενέργειες των φαρμάκων και πως ενδεχομένως δεν θέλει να με τρομοκρατήσει, απέχει λίγο από το λέει ψέματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyeore να εχεις καλα αποτελεσματα....

εγω να πω την αληθεια μου δεν εμπιστευομαι κ πολυ τους γιατρους....τους γνωρισα πολυ καλα σε ενα τρεξιμο που ειχα κ ειδα....

τωρα που θα ανεβω εχω ραντεβου σε 2 εξωσωματικης...θα καταλαβω αμεσως ποιος λεει αληθεια...κ ποιος θα θελει να με πεισει για το χρημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά δεν είναι και Θεοί, στο δικό μου γιατρό πάντως, δεν έχει καμία σχέση με τα χρήματα, αλλά δυστυχώς υπάρχουν και πολλοί τέτοιοι! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα και Γιωργο θελω θελω να σας πω οτι ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ξερετε πως δεν το εχω πιστεψει ακομα! Σημερα εκανα τη δευτερη χοριακη μου και πηγαινω παρα πολυ καλα. Συγνωμη που σας κρατησα σε αγωνια ολες αυτες τις ημερες αλλα τα πραγματα δεν ειχαν παει και τοσο καλα. Και για αυτο δεν ηθελα να μιλαω για αυτο.

Οταν εκανα την πρωη χορειακη δεν μπορω να πω πως το συνειδητοποιησα. Σημερα ομως που εκανα και τη δευτερη και ειδα οτι ολα πανε καλα, ηθελα να σας το πω.

Ελπιζω η Παναγιτσα και η Αγ. Ειρηνη να με βοηθησουν να πανε ολα καλα και να εχω σε λιγους μηνες το Θαυμα τους!!!!

Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν να επιτυχουν παρα πολυ γρηγορα!!! Και καλα αποτελεσματα σε οσες ειναι στην αναμονη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου συγχαρητηρια.....μπραβο ο θεος να ειναι μαζι σου σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης......

χαρηκα παρα πολυ κοριτσακι μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και απο δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να χεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη και να απολαυσεις καθε της στιγμη!!!!!!!!!!!!Χαρηκαααα παρα παρα πολυ για σενα κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καρδουλα πολυχρονη!!!!!!!!!!Να σι παντα γερη δυνατη και ευτυχισμενη και με το καλο να κρατησεις τα μπεμπακια αγκαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E! Τώρα και επίσημα μπορώ να ουρλιάξω Ζήτωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! :ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=happy1.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] :ymparty::ymparty:

Και μένα η ΑΜΗ μου δεν είναι σούπερ αλλά είμαι σε χαμηλή γονιμότητα, πάντως γονιμότητα και όχι ανεπάρκεια!!!! Άρα ας πάρω και εγώ πια σειρά τώρα που αποκατέστησα όλες τις παλιές και εμεινα τελευταία ας έρθει και σε μένα Παναγίτσα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PHGAME GIA YPERHXO KAI TELIKA TO MIKROULH MAS DEN TA KATAFERE!! TO PSAXNAME ALLA DEN TO VRHKAME!! TO MEGALO EINAI MIA XARA KAI POLU KALO!!! EKLAPSA GIATI TO PSAXNA ALLA DEN PEIRAZEI O THEOS EXEI TON LOGO TOU!!!! DEN PREPEI NA PAW DOULEIA AKOMA LEEI O GATROUDAKOS KAI MOU DWSE KAI FOTO TOU BEBE :) TI NA PW??? DEN XAMOGELASA KAI NIWTHW ASXHMA GIA TO MIKRO!! LATHOS MOU ALLA ETSI MOU VGHKE!!

SAS EFXARISTW OLES GIA TIS EFXES SAS KORITSAKIA MOU KAI OLES NA GINETE MANOULES FETOS :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...