Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

ZEPHY MOU KAI GW AKRIVWS ETSI ENIWTHA KAI AKOMA ETSI NIWTHW MHN ANHSYXEIS :D:D;);)

MERENTOULA MOU TA KALYTERA ERXONTE KAI THA TO DEIS :!::!::!::!::!: DYNAMH KAI PISTH NA XEIS MWRO MOU KAI OLA THA GINOUN :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

PERIMENW APOTELESMATA KATA TIS 5 GIA THN XORIAKH 19 MERA META THN EMVRIOMETAFORA KAI ORMONIKES KAI ALLES POLLES ANALYSEIS :!::!::!::!: THA SAS ENHMERWSW AGAPES MOU :!:;)

GIA NA DOUME AN EINAI OK TA FASOLAKIA MOU :!::!::!::!::!::!::!:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ενημερωσω κι εγω με τη σειρα μου..εγω εχω τα λεγομενα καφε υγρα!!!!!!!16 η μερα απο σπερματεγχυση το πρωι λιγο και τωρα εχουν αυξηθει φανταζομαι φανταζεστε τι σημαινει....και παλι ειμαι με ενα σερβιετακι..εχω πονακια που και που..πηγα στις γιατρινες μου..οι κυριουλες εκει..μου ειπαν οτι δεν μου ηρθε ακομη και οτι πρεπει να περιμενω και αν δεν κατεβει να επαναλαβω το τεστ..να σταματησω το χαπι αφου ειχα αρνητικα τεστ και να δουμε..αμα κατεβει να ξαναπαω για να ξεκινησουμε..θεωρω την υποθεση τελειωμενη εγω...πονακια εχω καφε εχω...αρνητικα τεστ εχω...υπομονη και κουραγιο δεν εχω αυτη τη στιγμη πολυ αλλα θα αποκτησω.....το παραπονο με επιασε φυσικα σε μια φαση..η πιστη μου εχει κλονιστει..πιστευω πως δεν μπορω να κανω παιδι και δεν θα μαθω και το γιατι...κουραστηκα αλλα θα παρω τ'απανω μου...η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι πολυ κεφατη αυτη τη στιγμη μου φαινεται βουνο η στιγμη που θα μεινω εγκυος ..δεν ξερω γιατι με καλο σπερμα και ολα καλα δε μενω και εχω απελπιστει πια...αυτααααααααααααααααααααααααααααααα...θα συνελθω κι εγω αλλα πρεπει πρωτα να περασω απο αυτο..φιλια και καλη συνεχεια σε ολες....στο μακρυ αυτο δρομο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo kardoyla!!!!!!! ola kala lipon ...ante kai tin paraskeyi 8a deis kai to deytero moraki :D:D:D:D:D:D:D:D cuando..geia soy koritsaki moy,min stenaxoriese,oles exoyme perasi ayta ta stadia tis apogoiteyeis kai tis stenaxorias,omos den to vazoyme kato,sto telos panta emeis nikame!!!! :D:D:D:P:P:P:P mono ypomoni epimoni kai pisti stin panagia mas.soy eyxomai ta kalitera.....merendoyla to idio isxiei kai gia sena koritsaki moy,den to vazoyme kato ;);););););););) ....nikol moy ti kaneis ??????? ta nea soy ???? to nini soy kala?????? :D:D:D:D:D extes piga gia ton yperixo b epipedoy kai to idame ksana to fasoli moy kai itan mia xara,ola teleia moy eipai o giatros.prospa8ise na to vgali kai se 3D alla den ka8otane to paidi moy itan ntropalo xixixixxi :D:D:D:D:D:D:D:D ola kala doksa to 8eo....koritsia xa8ikate oles!!! kai ego xa8ika i ali8eia einai , alla opote mporo mpeno mesa.mono kati paraksena kolpa kanei to internet.kai me petaei ekso,na simera i8ela na mpo kai moy eixai klidomeno to 8eme mas.oute na stilo minima oyte na paro mporoysa. :?:?:?:?:?:?

egeioyles polla filia stis kilitses sas,koritsakia stis velones 8aros kai 8etiki skepsei,oses ksekinate tora kali arxi........ta filia moy se oles kai oloys :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκες μου!

Κουαντο κ Μερεντα μη χανετε την πιστη σας γλυκες μου,ξερω πως ενα αρνητικο αποτελεσμα ειναι πολυ δυσκολο και θελει καιρο να το παρετε πανω σας αλλα να σκεφτεστε οτι χασατε μια μαχη ι οχι τον πολεμο.Δυστυχως για καποιες γυναικες η εγκυμοσυνη ερχεται πιο δυσκολα κ απαιτει περισσοτερες θυσιες.Υπομονη κ επιμονη..Σας στελνω απο μια μεγαλη αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καρδουλα τελεια η χοριακη σου,και τα2 μπεμπε μεγαλωνουν μια χαρα,θα δεις!

Αννουλα,Νικολ,Κατερινακι φιλακια στις κοιλιτσες!

Ευακι μου γλυκο ποτε ξεκινας?

Ζεφυ υπομονη γλυκια μου,φταινε και οι ορμονες που αισθανεσαι ετσι...Ποτε πας για χοριακη?

Κοριτσακι μας τα φιλα μου κ σε σενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Έχω μέρες να μπώ και αυτό γιατί δεν έχουμε Internet στη δουλεία και γιατί δεν είχα το Laptop σπίτι. Τώρα όμως το χω.....

Τί κάνετε??? Εγώ προσπαθώ είμαι ήρεμη, λογικά θα αδιαθετήσω σε κανα 2 μέρες και θα ενημερώσω το γιατρό. Από κει και πέρα θα μου πει εκείνος τι θα πρέπει να κάνω. Αν και από τον άλλο κύκλο μου θα ξεκινήσουμε και αυτό γιατί θέλει να ηρεμήσω όσο μπορώ και να σκέφτομαι θετικά. Εσείς? Πώς πάνε οι προσπάθειες???????????

Φιλιά πολλά σε όλες και ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας δεν ξέρω αν θα ξεκινήσω ποτέ. Θεωρητικά θα ξεκινούσα το Σάββατο, 21 μέρα του κύκλου μου, πήρα και όλα μου τα φάρμακα εχθές. Δεν ξέρω αν θυμάστε είχα ένα κυστικό πάλι και φάνηκε γιατί είχα μια προγεστερόνη 7, πολύ μεγάλη μου είχε πεί ο γιατρός, αλλά για να μην πάει και ο μήνας χαμένος μου είπε να ξεκινήσουμε μακρύ πρωτόκολλο την 21 μέρα του κύκλου.

Κορίτσια εγώ είχα έναν κύκλο 26-27 μέρες, σήμερα είναι η 18η και εγώ αδιαθέτησα...Θα τρελλάθω...το έχει πάθει ποτέ καμιά; παίζει να είναι από τα συνεχόμενα φάρμακα; Μου φαίνεται πως μπήκα στην κλιμακτήριο.

Από τις 4 έχω ειδοποιήσει και μου είπαν πως θα με πάρει ο γιατρός τηλ, δεν με έχει πάρει...ακόμη, τα έχω παίξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα πάμε για τα καλύτερα όπως λες κι εσύ...σου εύχομαι 'όλα να πάνε κατ' ευχήν από δω και μπρος...Ευάκι προσπαθώ ,τη μια νιώθω έτσι (την ακατονόμαστη), την άλλη τίποτα...Μήπως είμαι τρελή η γυναίκα; Τη Βοήθεια σας παρακαλώ, εξάλλου είστε και η καλύτερη συντροφιά για μένα...

εγώ ειμαι ο Ναπολέων :lol::lol::lol::lol::lol:

μια χαρά είσαι αλλά δεν το ξέρεις ακόμα... :lol::lol::lol:

ξέρω η αναμονή σε έχει τρελάνει λίγο αλλά μην δίνεις σημασία,

θετική σκέψη να έχεις και όλα θα γίνουν !!

Eyeore71 μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω....

μήπως να ξαναπάρεις ένα τηλ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου πιστευω οτι ειναι τυχαιο γεγονος που αδιαθετησες και αν σχετιζετζι με κατι αυτο ειναι οι ορμονες και οχι η κλιμακτηριος.Τι να πω....σκεψου θετικα καλη μου κ ενημερωσε μας μολις μιλησεις με τον γιατρο σου..Ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις ξαναπήρα μερεντούλα μου είπαν θα με καλέσει...είναι και περιζήτητος βλέπεις...

:lol::lol::lol::lol::lol:

θα σε πάρει που θα πάει... αφού ξανάπήρες κιόλας δεν υπάρχει περίπτωση να ξεχάσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου, χάθηκα λίγο...... η αλήθεια είναι πως δεν είμαι και πολύ καλά ψυχολογικά, έχω ένα μεγάλο βάρος και ένα σφίξιμο στο στομάχι, ώρες ώρες μου κόβεται η ανάσα, πρώτη φορά νιώθω έτσι, δεν ξέρω που βαδίζω και πως να συνεχίσω,και ο άντρας μου είναι χάλια, αυτή την φορά μας πήρε πολύ από κάτω.Κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας απλά δεν ξέρω τι να γράψω, δεν θέλω να σας μαυρίζω την καρδιά. Οι εγκυμονούσες να προσέχετε και να απολαύσετε την εγκυμοσύνη σας γιατί νομίζω πως είναι το ωραιότερο συναίσθημα, όσο για τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε και εγώ μαζί σας, κάποια στιγμή πιστεύω να μας αξιώσει ο θεός να γίνουμε και εμείς μανούλες, περιμένω πως και πως την μέρα που θα κοιτάξω τον άντρα μου στα μάτια και θα του πω πως είμαι έγκυος, την ονειρεύομαι χρόνια αυτήν την στιγμή. Καλό βράδυ σας φιλώ και σας σκέφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina82 καταλαβαίνω την πίκρα σου το σφίξιμο που νιώθεις στην καρδιά...

αλλά πρέπει σιγά σιγά να σηκωθείς...

δεν σου κάνει καλό η στάση σου αυτή, είναι σαν να έχεις παραδοθεί..

ε πως περιμένεις να νικήσεις έτσι την μάχη βρε πουλάκι μου!!

αν σε είχα μπροστά μου πραγματικά θα σε έπιανα απο τα μπράτσα και θα σε ταρακουνούσα να ξυπνήσεις!!

πάρε βαθιές ανάσες και προχώρα!!!!!

έχεις βάλει ένα στόχο έτσι θα τον κατακτήσεις;

κάνε την αρχή και ο αντρας σου θα ακολουθήσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ ειμαι ο Ναπολέων :lol::lol::lol::lol::lol:

μια χαρά είσαι αλλά δεν το ξέρεις ακόμα... :lol::lol::lol:

ξέρω η αναμονή σε έχει τρελάνει λίγο αλλά μην δίνεις σημασία,

θετική σκέψη να έχεις και όλα θα γίνουν !!

Eyeore71 μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω....

μήπως να ξαναπάρεις ένα τηλ ;

Για να το λέει το " γουράκι " μου η merenta έτσι θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα μου άστα, εμένα μου φταίνε οι ορμόνες μου ή μια " παλιοκαιρίστικη ευαισθησία" που λέει και το τραγούδι δεν ξέρω...Πρώτα ο Θεός πάω για χοριακή την Παρασκευή...the big day...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινάκι μου όλες έχουμε περάσει απο αυτό το στάδιο και σε καταλαβαίνουμε,αν ανέβεις ψυχολογικά εσύ θα ακολουθήσει και ο άντρας σου,οπότε ανασυγκροτήσου γρήγορα και προχώρα στην επόμενη που θα είναι η τελευταία και η επιτυχιμένη θα δείς!!!! :D:D:D:D:D Μην ανησυχείς μήπως μας στεναχωρείς εδώ είμαστε για να βοηθάει η μια την άλλη!!!!! ;););)

Μερεντούλα μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα :P:P:P:P Είσαι σαν την άνοιξη, μόλις μπαίνει χαιρόμαστε όλοι!!!!!!!! :x:x:x

Καρδούλα μου πως πάει η εγκυμοσύνη;;;;;Σε προσέχουν τα αντράκια σου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινακι ομορφο..καλα κανεις και μοιραζεσαι τον πονο σου..ξερουμε ολες ποσο δυσκολο ειναι..ποσο κακο κανει σε ενα ζευγαρι...αλλα πρεπει και οι δυο να βρειτε τη δυναμη να προχωρησετε...δεν ειναι ευκολο και ειναι κατανοητο..παρτε το χρονο σας..μιληστε ασχοληθειτε και με αλλα πραγματα..η απογοητευση ειναι απογοητευση αλλα μη μεινετε σε αυτο..ξαναβαλτε την ελπιδα στη ζωη σας..κι εγω εχω φρικαρει με το να ελπιζω να χαιρομαι και μετα παλι απογοητευση και παλι και παλι..αλλα νιωθω οτι μονο μπροστα μπορουμε να παμε..παντα βεβαια πρεπει να "κλαψω" και την αποτυχια..χωρις να μεινω εκει...κουραγιο και πολλες αγκαλιες..μην το βαζεις κατω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

cuando m eipame pisti panw apo ola!eimai sigouri toso gia sena oso k gia ti merentoula oti einai thema xronou na apoktisete to diko sas mwraki!O THEOS EXEI GIA olous!ayto na xereis kai na to thimasai se kathe diskoli stigmi tis zwis s e?

eyeore m telika ti exei ginei?ti s eipe o giatros koritsi m?na skeftesai thetiko kopelitsa m!auto einai pou prepei na kaneis gia na voithiseis toso ton eauto s oso kai ton antrouli sou gia na sinexisete tin prospatheia sas!swsta?

skorpinaki m gliko xerw ti simainei i apogoiteusi, tin exw perasei k gw!alitheia koritsi m, twra prepei na koitaxeis ligo ton eauto sou kopela m, ti sxesi sou, na peraseis xrono xwris na to skeftesai!xerw . . . diskolo pragma!ela omws p xreiazetai gia na xekollisoume ap auti tin emmoni pou sto telos kai i psixologia mas den mas voitha na sinexisoume auto ton agwna!tha ton nikisoume ton agwna,tha to deis, edw tha eimaste kai tha ta leme!einai nwpo akoma gia na mporeseis na skeftesai thetika alla PREPEI!emena exoun perasei 3 mines ap tin apotiximeni prospatheia exwswmatikis!ta vapsa maura, eklapsa, ponesa, pligwthika, apogoiteutika alla na mai pali edw na skeftomai tis epomenes m energeies giati tha kanw oti xreiazetai kai tha ponesw oso xreiazetai gia na to apoktisw kai tha to petixw, auto skeftomai!opote. . . vres ta panw sou,pare to xrono sou kai pame gi alla!ntaxei?:)

kardoula m bravo re koritsi m!ola teleia eilikrina sigxaritiria kai tha ta deis aurio e???ti wraia!kali sinexeia kardoula!

oi egkioules mas ti kanoun?annoula, katerina, sofitsa, zaxarwto, nikol?ta filia m se oles!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEERAAAAAAAAAAA :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

IRTHE KAI H TRELLH THS PAREAS NA SAS XALARWSEI LIGAAAAAAAAAKI :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EYEORE MHPWS ME TA FARMAKA GLUKIA MOU ARXISE TWRA NA FTIAXNEI 0O KUKLOS SOU XEKINONTAS APO TWRA??????????? MOLIS ARXISA TA FARMAKA GIA TO MAKRY PROTOKOLO EGW ENW EIXA PERIODO KATHE 40 MERES IRTHE STIS 27 KAI META SIGA SIGA FTIAXNOTAN!!!! THETIKA NA SKEFTESAI EIPAME :D XEHASES TO KOLPAKI POU SOU EIPA :lol::lol: OTI SKEFTOMASTE AFTO POU THELOUME NA GINEI KAI AFTO GINETE ;););););););););) STO LEW PIAAAAAANEI :D:D:D:D

CUANDO GLUKIA MOU YPOMONH KAI DYNAMH!!! KLAPSE NA FYGEI APO MESA SOU H APOGOHTEFSH APO OLA AFTA KAI META XANA STON POLEMO!!!!!! MIA MAXH XATHIKE TON POLEMO STO TELOS PANTA TON KERDIZOUME ;););););)

SKORPINAKI MOU EGW SE TARAKOUNHSA POLLES FORES KAI DEN ME AKOUS!!!!!! KORITSAKI MOU OI ANTRES DEN EINAI TOSO DUNATOI OSO EMEIS!! OTAN PESOUME EMEIS PSYXOLOGIKA ERXONTE KAI AFTOI MAZI MAS KAI PIANOUME OLOI PATO TOTE!! THELOUN NA MAS VLEPOUN DYNATES GIA NA PERNOUN DYNAMOI KAI AFTOI NA SYNEXISOUN NA PROSPATHOUN!! PROSEXE GLUKIA MOU GIATI AFTO POU GINETE TWRA MAZI SOU EINAI EPIKUNDINO!!! PROSEXE TON ANTRA SOU KAI AN XREIASTEI PARHGORISE TON KIOLAS!!!!! META AFTOS ME THN SEIRA TOU THA KANEI TO IDIO!!! DWSE TOU DYNAMH GLUKIA MOU KAI THA SOU DWSEI KAI AFTOS!! EINAI SAN MWRA OI ANTRES PREPEI NA TOUS DIXEIS TI NA KANOUN!!!! EZHSA ZEVGARI POU XALASE O GAMOS TOU ME AFTH THN SYMPERIFORA EZHSA KAI ZEVGARI POU TOUS EKANE PIO DYNATOUS KAI PIO AGAPHMENOUS!! PROSEXE GLUKIA MOU EISAI MIKROULA TWRA ARXIZEI H ZWH SOU KAI THA GINEIS MANOULA KAI TO XEREIS!!!!OLES PERASAME DYSKOLA KAI STO TELOS MIA MIA ANTAMEIVWMASTE!! THA RTHEI KAI H SEIRA SOU!!! YPOMONH!!!!

MERENTOULA EISAI THEA KORITSI MOU!!!!!!!TA KALYTERA SOU EFXOMAI!!!!!!

ZEPHY FEEEEEEEETAAAAAAAAAAAA KAI PISTH!!!!!!! ;)

STROUMFAAAAKIIIII KALYTERA MOU FENESE!!!! SE PETHYMISAME KALE MHN XANESE :D

EGGYOULES ANNOULA SOFAKI NIKOLAKI FILAKIAAAAAAAAAAA

RE PAIDIA H KIKITSA KAI H BARCELONITA KAI TO SYNNEFAKI TI GINONTE??????????????? :roll::roll::roll::roll:

GIRL LOVE U FILENADAAAAAA :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, μίλησα με το γιατρό εχθές το βράδυ...με έβαλε να κάνω εξετάσεις. Θα τις πάρω το απόγευμα και βλεπουμε.Σας ευχαριστώ όλες, πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια αλλα ειμαι μια χαρα πλεον...εχω βαλει τα ανοιξιατικα κι ας βρεχει...ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια..εγω εξακολουθω να ειμαι με αυτην την καφε περιοδο..οπως οταν εχουμε τα τελειωματα..και περιμενω να κατεβει κοκκινη να παω στο γιατρο να ξεκινησουμε και παλι...για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με όλα αυτά που μου λέτε θα το πάρω επάνω μου και θα κλατάρω

απο το βάρος :lol::lol::lol:

όχι οτι δεν έχω κλατάρει ήδη με τα κιλά που πήρα τελευταίος.... :ymsmug::ymsmug:

Eyeore71 καλά αποτελέσματα!! (*)(*)(*)

Zephy να έχεις μια μεγάαααααλη χοριακή αύριο !!! @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σε όλες!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες, σε όποια κατάσταση και αν βρίσκεστε... ;););)

Εμείς είχαμε "επισκέψεις" πρωί πρωί και έτσι αύριο θα ξεκινήσω τις ενεσούλες...αυτές που όπως σοφά λέτε θα με φέρουν πιο κοντά στο όνειρο :P:P:P

Ψάχνω για το ταίρι μου λοιπόν μήπως και φέρει γούρι η μια στην άλλη...

μήπως καταφέρει να με βοηθήσει στην προσπάθειά μου να αντιμετωπίσω και το φόβο μου για τις βελόνες...

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον αμα κατεβει η κοκκινη θα κανω κι εγω ενεσουλες για νεα σπερματεγχυση...δεν ξερω αν θα κανει κι η μερεντα παλι..παντως ελα να παμε παρεα...ολα θα γινουν δεν μπορει..μια του κλεφτη δυο του κλεφτη...να μεινει δυο του κλεφτη παρακαλω...δεν θελω τρεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...