Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τη μερα της σπερματεγχυσης και κανα δυο μερες μετα πονουσε πολυ..δεν ξερω αν ηταν πρησμενο αλλα πονουσε..χαλαρωνε λιγο μια μερα και μετα παλι πονουσε τωρα εχει τουλαχιστον 5 μερες και που δεν ποναει..αρα;τζιφος...μπουχουχου...ετσι λεω..ξερω κι εγω..;ισως τοτε στην αρχη οπως μου ειπε η κικιτσα να πονουσε λογω των ορμονων που πηρα για την οωρηξια..και τωρα απλα γι αυτο δεν ποναει κι οτι δε σημαινει κατι..δεν ξερω...θα περιμενω..δεν εχω αλλη επιλογη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δε πονουσε αλλα παρεμεινε πρησμενο ελαφρως ολες τις μερες.βεβαια καθεμια διαφερει.ο πονος δε παιζει κανενα ρολο.ειναι οντως απ τα φαρμακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου λεω δεν ελπιζω ιδιαιτερα παρ'ολο που θα μπορουσε να ειναι μια τελεια πετυχημενη σπερματεγχυση..δυο αυγα και πολυ καλο σπερμα απο πριν τον εμπλουτισμο..αλλα...τι να πω..παιρνω κουραγιο απο κοπελες οπως την κικιτσα και αλλες που δεν ειχαν συμπτωματα...και ελπιζω καπου εκει βαθεια στο μυαλο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Καλό μήνα! Βασούλα περιμένουμε νέα σου...Μακάρι να ξεκινά ο καλύτερος Μάρτης της ζωής σου...Cuando μου καλή επιτυχία και σε σένα από την ψυχή μου κοριτσάκι μου, με το καλό...

Κοριτσάκια σήμερα γιορτάζω με λένε Ευδοκία και είναι της Αγ. Ευδοκίας, ευχηθείτε μου ένα μωράκι...

Καλημέρα στις εγκύουλες και σε όλα τα κοριτσάκια, όλα καλά να σας πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Καλό μήνα! Βασούλα περιμένουμε νέα σου...Μακάρι να ξεκινά ο καλύτερος Μάρτης της ζωής σου...Cuando μου καλή επιτυχία και σε σένα από την ψυχή μου κοριτσάκι μου, με το καλό...

Κοριτσάκια σήμερα γιορτάζω με λένε Ευδοκία και είναι της Αγ. Ευδοκίας, ευχηθείτε μου ένα μωράκι...

\

Καλημέρα στις εγκύουλες και σε όλα τα κοριτσάκια, όλα καλά να σας πάνε...

καλημεραααααααααααα χρονια πολλα κ συντομα με πολλα πολλα μωρακια.να σου πανε ολα καλα στο εξης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σήμερα γιορτάζω με λένε Ευδοκία και είναι της Αγ. Ευδοκίας, ευχηθείτε μου ένα μωράκι...

Ευδοκια;;;; Τι ωραιο ονομα!!!!!!

Πολυχρονη λοιπον!!!

Η καθε σου επιθυμια ευχη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με ενα και δύο μωράκια πάρα πολύ σύντομα ματάκια μου.

Ολα τα καλά να σου έρθουν μα πρώτα απο όλα το μωράκι σου.

Στο έυχομαι μέσα απο τη καρδούλα μου και μαζί με εμένα και το μωράκι στη κοιλίτσα μου......... :D

Εχεις όλη μας τη θετική ενέργεια για τα καλύτερα........

@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NEEEEEEEEEEEEEEEEEE ME AKOUTEEEEEEEEEEEE???? EEEEE EMEIS EDW ANHSYXOUME GIA TO TI KANETEEEEEEEEEEEEEEEEE :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

AN EXETE THN KALOSYNH MAS LETE KAI MAS TI KANETE KAI AN EISTE KALA GIA NA HSYXASOUME KAI LIGO KAI NA HSYXASOUNE KAI OI YPOLOIPES APO MENAAAA????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

EFXARISTW POLU!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε πολύ γλυκές όλες συγχωρέστε με για την ευχή παραγγελία, αλλά την είχα ανάγκη....Ευχαριστώ πολύ...πολύ, όπως και να έχει ξέρω ότι το εννοείτε!

Η Βασούλα δεν φάνηκε ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχάς κορίτσια μου, συγγνώμη που έχω χαθεί...2-3 ημέρες τώρα δεν είχα ίντερνετ και συν το γεγονός ότι ήμουνα ξάπλα, έχω χάσει επεισόδια...

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ, ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΘΕΡΜΑ

Εγώ ακόμα σε αναμονή,δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα κι αυτό με φοβίζει...

Τέλοσπάντων εύχομαι σε όσες προσπαθούμε και περιμένουμε καλή επιτυχία!

Ευάκι Χρόνια πολλά για τη γιορτή σου και σύντομα γλύκυτατη Μανούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα γλυκες μου!!!!

Καρδουλα εδω ειμαι,χανομαι λιγο,εχθες ολη τη μερα ελειπα,σημερα ημουν τη περισσοτερη μερα ξαπλα....Εσυ πως εισαι γλυκια μου?

Ευακι μου γλυκο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου του χρονου στη γιορτη σου να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου!Σου στελνω την αγαπη μου κ πολλα πολλα φιλια!!

Κουαντο μη ψαχνεις για συμπτωματα γλυκια μου,εγω με διδυμα κ δεν ειχα κανενα,ουτε πρησμενο στηθος ουτε πονακια,τιποτα απολυτως.Χαλαρωσε!!Ξερω πως η αναμονη ειναι δυσκολη αλλα το να ψαχνεις για συμπτωματα ειναι ακομη πιο επωδυνο...

Ζεφυ μου το ιδιο ισχυει κ για σενα καλη μου..Σκεψου θετικα και τα συμπτωματα θα εμφανιστουν στην ωρα τους!!

Βασουλα πως εισαι γλυκια μου?Περιμενουμε νεα σου...

Γλειφιτζουρακι πλησιαζει ο καιρος...Πως νιωθεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Σοφίτσα μου...κάτι ξέρεις περισσότερο, πάντως κι αυτή η περίοδος είναι αρκετά αινιγματική για την καθεμιά... Πάω πάλι να ξαπλώσω καληνύχτα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα μου γλυκιά και Ζέφη σας ευχαριστώ και τις δύο για τις ευχές, Σοφίτσα μου ένα φιλί στα μωρά σου και σε σένα και εσύ Ζέφη να μην ανησυχείς όλα καλά να σου πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!Πως ειστε σημερα?Ακομη να μαθουμε νεα απο τη Βασουλα?Ελπιζω να πηγαν ολα καλα...

Ευακι μου οι ζουζουνες μου σε φιλουν ;)

Οι υπολοιπες κοιμαστε ακομη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα τι κανετε???

Εμεις ειμαστε μια χαρα και μεγαλωνουμε και ζωηρευουμε πολυ πολυ!!!!!!!!

Η εξεταση της καρδουλας μας πηγε μια χαρα και ειναι ολα φυσιολογικα!!!!!!!

Περασα εναν κλικο νεφρου το ΣΚ αλλα τωρα ολα καλα!!!!

Εχουμε αλλο νεο??Ποια κοριτσακια ειναι τωρα στην προσπαθεια????

Φρεσκογκσαστρουλες τι κανετε???

Γκαστρουλες της σειρας μας????

Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSARES MOU!!!!!! SHMERA THA PAW GIA ANALYSEIS GENIKES EGGYMOSYNHS KAI MIA TELEFTEA XORIAKH LEEI O GIATROUDAKOS GIA NA DOUME PWS PANE TA MWRAKIA!! KAI PARASKEVH THA TA DOUME XANA STON YPERHXO!!!!

KATERINAKI SOFITSA EYEORE ZEPHY NIKOLAKI CUANDO MONES MEINAME :o:o:o:o:o:o:o:o:o

EXAFANISTHKAN OLES KAI OLOI :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

AFTAAAAAAA!!!! GIA OPOION DIAVASEI AFTOOOOOOOOOOOOO PAW GIA EXETASEIS :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

τελικά απέτυχα με την πρώτη σπερματέγχυση..

αλλά όλα καλά, πάμε παρακάτω ;)

καλή συνέχεια σε όλες τις εγκυούλες :YMHUG:

και καλή επιτυχία σε όσες περιμένετε :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα πάμε για τα καλύτερα όπως λες κι εσύ...σου εύχομαι 'όλα να πάνε κατ' ευχήν από δω και μπρος...Ευάκι προσπαθώ ,τη μια νιώθω έτσι (την ακατονόμαστη), την άλλη τίποτα...Μήπως είμαι τρελή η γυναίκα; Τη Βοήθεια σας παρακαλώ, εξάλλου είστε και η καλύτερη συντροφιά για μένα...

kardoula καλή συνέχεια στις εξετάσεις σου...Κι εσύ Βασούλα εύχομαι να είσαι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...