Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

μπραβο αφροδιτη, μια χαρα ο μπεμπουλης!!!! ο αιματοκριτης σου ειναι λιγο χαμηλος αλλα διορθωνεται!!! πολυ καλα!!!

ασε, απο ευγενεια σουλα, σκιζουμε...!!!βλεπεις πολλα γαιδουρια εκει εξω.....εγω βεβαια παντα πιστευω πως ο,τι κανεις επιστρεφεται, και για ολα υπαρχει τιμωρια!!!

swetty, εχεις δικιο σε σχολειο ειμαι αλλα εχω παρει αδεια τωρα, περιπου δηλ., γιατι εχω μπλεξει με το μπαχαλο της υγειονομικης επιτροπης στην αθηνα... :(:(:( ευτυχως, ειναι καλοι ανθρωποι στην δευτεροβαθμια στην αρτα, και καθε φορα που τους εξηγω με καθησυχαζουν και μου φερονται σχεδον σαν παιδι τους!!!υπαρχουν ακομα ανθρωποι.. :):):)

γωγω, κανε λιγη υπομονη, θα κλεισει το στομαχακι!!!!! η πεινα δεν παλευεται, τι να πεις!!! σκεψου μονο οτι ειναι για το καλο της μπεμπας, και οτι μετα τη γεννα δεν θα χρειαστει να χασεις γραμμαριο!!! κορμαρα θα γινεις!!!

αφρο καλα αποτελεσματα με τη καμπυλη!!!! samarcante, καλα κανεις και κυνηγας το ταμειο σου, γιατι ειναι απαραδεκτο να πληρωνουμε ενα σωρο λεφτα για ασφαλεια και οταν ερχεται η ωρα παλι να πληρωνουμε σε ιδιωτικα!!!!

εμεις ψιλοτακτοποιησαμε 2 συρταρια απο την ντουλαπα στο παιδικο, και επεται συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια.. Afrodite θα συμφωνήσω μαζί σου, ο θηλασμός είναι ακριβώς αυτό που είπες, προσφορά&ζήτηση.. ελπίζω να τα καταφέρουμε όλες μας γιατί ο θηλασμός είναι το πιο όμορφο πράγμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι τι μπεμπαρος ειναι αυτος!!!!!απο την 27 εβδομαδα αν πηγε τοσο μεχρι να γεννησεις ποσο θα φτασει???τον πρωτο ποσα κιλα τον γεννησες???

γεωργιαννα θα τους δοκιμασω οπωσδηποτε!!!

γωγω εδω εμεις που τρωμε πειναμε γρηγορα φανταζομε εσυ!!!κουραγιο!!!δεν θα παρεις κ πολλα κιλακια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μανωλης βγηκε 3750 !!!

ο μανωλησ στην 25 ευδομαδα ηταν 900 γρ και αυτος στην 27 σχεδον 1250 !!!

μα ποσο παιρνουν ανα ευδομαδα !!!!???? ποσο θα φτασει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koristsakia mou piga k agorasa sxedon oti xreiazomai gia tis tsantes mas..Agorasa gia to mwro petsetes mpaniou (2), eskimwo (10), fanelitses makromanikes (10),fanelistes kontomanikes (15),saliaristres (5), kouverta xeimerini (1) k kalokairines (2),gantakia (4) ,kaltses (10), trikoudia (3),skoufakia (2) k panes-sentonakia (6)..

Perimenw apo deuteras na ferei ena katsima k alles panes k petsetes mpaniou pou tou eixane lei4ei k na parw alles 2-3 panes k allo 1 petseta mpaniou..

Agorasa k egw 2 soutien 8ilasmou, pitzames me tin rompa tou set, eswrouxa k pantofles k me tin prwti eukairia na parw k 1 nixtiko..

Mou meinane krema gia tis 8iles, afroloutra tou mwrou, panes k servietes gia mena k nomizw teleiwsa an den 3exasa tipota..

Ok mou meinane k kati mikropragamata gia ena exw sto spiti (8ilastro, vrastira gia to mpimpero,kanena paixnidaki gia to krevvataki tis k to karotsi,ma3ilari 8ilasmou k.o.k) alla auta den einai amesis anagkis k mallon apo to jumbo 8a ta parw..

Sorry an sas epri3a :oops: ..An 3exasa kati pou einai prwtis anagkis mou to lete!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin zitane stin lista pou mou dwsane gi'auto!!

Jule mou oxi auti pou mou edwses esi alla apo tin kliniki tin pira k e4es pou sou zita lista itan gia na dw an simfwnoun ta pragmata pou zitane giati egw sto kratiko 8a gennisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια με γεια τα πραγματακια. πολυ ωραια και αρκετα. Τα φορμακια μακριμανικα τα πηρες για νεογεννητα; τι ειναι το εσκιμωο; Παντως τιναξες το μαγαζι, αφησες τπτ για τους αλλους;

Θηλαστρο και βραστηρα παρτα μετα που θα γεννησεις μπορει και να μην τα χρειαστεις.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ νομιζω οτι περιπου το ιδιο θα γεννηθουν στα κιλα.

Απο ποσα κιλα και κατω τα βαζουν θερμοκυτιδα, ξερει καποια;

Αφροδιτη πηρες τα αποτελεσματα; περιμενουμε να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou piga me tin mama mou k mou elege pare k auto pare k to allo :D..Pira liga gia neogennito k liga apo 1 minou egrafe panw..Mou dwse k mia fili mou polla gia 6minwn k panw k 8a mas feroun k dwra k eipa na min parw alla..eskimwo emeis stin kipro leme auta pou einai kleista k katw stin patousa http://www.mothercare.gr/image.asp?pcode=M0274 ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επεστρεψα και θελω ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!!

κατ'αρχας αντρια με γεια η "προικουλα " της Βικτωριας!!!με το καλο να ερθει και μ'εναν πονο!!

πηρα τα αποτελεσματα της καλμπυλης :

νηστικη 79

60 λεπτα 140

120 λεπτα 122

τι λετε;;;;; εμενα καλες μου φαινονται ( συμφωνα με το ιντερνετ δηλ ) αλλα εσεις κατι ξερετε περισσοτερο!!!

καναμε κι εναν υπερηχο στη βιοιατρικη, και μας ειπε ο γιατρος οτι μια χαρα αναπτυσσεται η μπουμπου και στην 25η εβδομαδα ειμαστε 880 γρ!!!πολυ χαρηκαμε!!!καλα δεν ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλά μου κοριτσάκια!

Εγώ χάθηκα κλασσικά λόγω φόρτου εργασίας....πιστεύω αυτή την εβδομάδα τελειώνω τις πολύ βασικές δουλειές....οπότε από την επόμενη θα κάνω και τα τελευταία και επομένως θα είμαι αρκετά πιο χαλαρή...

την μεθ-επόμενη εβδομάδα έρχεται και η μαμά μου για να ...με προσέχει :lol::lol::lol:

σήμερα έφαγα όλη την ημέρα σε δημόσιες υπηρεσίες (πολεοδομίες-υποθηκοφυλακείο) για κλείσιμο εκκρεμοτήτων & φακέλων και πραγματικά γινόταν Ο ΧΑΜΟΣ σε συνδυασμό με την βροχή και την γαιδουριά των ανθρώπων...κυρίως των αντρών...ειλικρινά βρήκα συμπαράσταση μόνο από γυναίκες υπαλλήλους (περιέργως!!) και κυρίως από εκείνες που είχαν παιδάκι/α

ο μεγαλύτερος φόβος μου ήταν μην κολλήσω κάτι καθώς ο καιρός αυτός, όσο και αν μου αρέσει, ευνοεί τις ιώσεις και νοιώθω και λίγο άρρωστη ήδη!

andria με γεια τα πραγματάκια!!! με το καλό να τα φορέσετε και να τα λερώσετε :lol::lol::lol:

εγώ χθες έβαλα και 1 τελευταίο πλυντήριο με τα μπεμπορούχα...δεν πήρα το αρκάδι για απορρυπαντικό αλλά την επόμενη φορά αυτό θα πάρω...τώρα περιμένω την μαμά μου να τα σιδερώσει...έπλυνα και τα δικά μου νυχτικά με το ίδιο απορρυπαντικό για να έχει το ίδιο άρρωμα...σελτεδάκια πήρες (αυτα που βάζουμε από κάτω από τα μωράκια για να τα αλλάζουμε...)

επειδή είναι πολλά αυτά που θέλω να πω, γράφω και 2ο μήνυμα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καναμε κι εναν υπερηχο στη βιοιατρικη, και μας ειπε ο γιατρος οτι μια χαρα αναπτυσσεται η μπουμπου και στην 25η εβδομαδα ειμαστε 880 γρ!!!πολυ χαρηκαμε!!!καλα δεν ειναι;;;

Αφροδιτούλα δεν μπορώ να σε βοηθήσω με την καμπύλη καθώς δεν έκανα λόγω χαμηλού ζαχάρου (60)

αλλά για την εβδομάδα που διανύεται είστε πάρα πολύ καλά στα γραμμάρια!!! Αρκετά ψηλά θα έλεγα (χωρίς να θέλω αν σε τρομάξω :lol::lol::lol: ) τα μωράκια που έχουν κλείσει τις 25 εβδομάδες είναι συνήθως 785 γραμμάρια. βέβαια όλα αυτά έχουν και αποκλείσεις και ένα 'κλικ' λίγο πιο δεξιά ή αριστερά να κάνει ο γιατρός, τότε τα γραμμάρια αλλάζουν κατά πολύ!

Το πραγματικό βάρος θα το μάθουμε μόλις 'σκασει΄το kinder εκπληξη :lol::lol::lol::lol:

γράφω και 3ο μηνυμα χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια;;;;ευχαριστω πολυ αφροδιτη!!!!καλα η δικη μας δεν φτανει με τιποτα τον παιδαρο σας, αλλα ειμαστε και κοριτσακια εμεις και προσεχουμε το βαρος μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

βρε θηριο, τι γιο θα κανεις!!!!!φτου φτου!!!

αντρια, δεν ειχε διπλα τις φυσιολογικες τιμες... :(:(:( μια χαρα η βικτωρια!!!πω πω βρε κοριτσια!! εχουμε πια μωρα με τα ολα τους!!!

σαμανθα μου, για σενα δεν το συζητω, ειναι θεμα εβδομαδων τα τη χαρεις στην αγκαλια σου!!!! αντε με το καλο να ερθει η μανουλα!!! και μενα μου φανηκε λιγο τσιμπημενο το βαρος, αλλα ο γιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικο, και επιπλεον ειχαμε και το αγχος, λογω της μονης ομφαλικης αρτηριας, μηπως δεν τρωει οσο πρεπει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διόρθωση: διανύετε* όχι διανύεται... :D:D:D

λοιπόν ξεκίνησα να φτιάχνω βαλίτσα μαιευτηρίου όπως σας είχα πει και έχω βρει όλα τα καλλυντικά μου και σε δειγματάκια (πχ ντεμακιγιάζ, ενυδατική, σαπουνάκι για το πρόσωπο, υγρό φακών επαφής) γιατί αν τα βάλω όλα αυτά σε κανονικό μέγεθος θέλω 2 βαλίτσες :D:D:D

έβαλα λοιπόν εκτός από τα πράγματα ρούχα του μωρού:

-3 νυχτικά+ 1 ρομπάκι + 1 πυτζάμα

-παντόφλες +σαγιονάρες για το μπάνιο

-1 σετ πετσέτες μπάνιου + 1 μπουρνούζι (ξέρω ότι αρκετά από αυτά που παίρνω τα δίνουν και στο Ιασώ αλλά προτιμώ τα δικά μου :D )

-1 χτένα + καθρεφτάκι σε μικρό μέγεθος (για το μακιγιάζ μου χιχιχι)

-αφρόλουτρο + σαμπουάν + σφουγγαράκι (σε μικρή συσκευασία όλα)

-υγρά μαντηλάκια+ detol (για ...απολύμανση γενικά)

-επιθέματα στήθους

-μαντηλάκια υγρά για καθαρισμό στήθους (της chicco) γενικά δεν είμαι και πολύ υπέρ καθώς προτιμώ το πλύσιμο τους στήθους για καθαρισμό αλλά σκέφτηκα μήπως δεν μπορώ να σηκωθώ...

και μένει να πάρω:

-εσώρουχα 1 χρήσης (μάλλον θα πάρω αυτά της mothercare για να μην αγοράζω εσώρουχα για αυτή τη δουλειά...)

-σουτιέν θηλασμού που θα αρχίσω να τα φοράω από τώρα και έχω καθυστερήσει κιόλας!!

-τα ρούχα εξόδου μου που τα έχω αποφασίσει ήδη :D:D:D:D (ελπίζω να μου κάνουν! τώρα πάντως μου κάνουν :D:D )

και θέλω μέχρι τις 10 του μηνός να κάνω:

-ανταύγειες

-αποτρίχωση κυρίως στο μπικίνι (αν καταφέρω...)

-μανικιούρ-πεντικιούρ (χωρίς χρώμα γιατί τα ξεβάφουν από ότι γνωρίζω)

και μερικά άλλα τέτοια ...καλλωπιστικά ....

αυτά!! πώς σας φαίνονται??

AFRODITH με το ομορφούλι αγοράκι, εσύ που έχεις και εμπειρία τι άλλο χρειάζεται? Αλήθεια, που γέννησες???

α και ΔΕΝ έχουμε αγοράσει ακόμα: καρότσι και τα διάφορα για τα μπιμπερό....Αλήθεια εσείς τι πήρατε???

φιλάκια :D:D:D

ΥΓ: Αφροδίτη καλές τι άγχος εδώ η μπουμπού τρώει όλο το φαγητό της και με το παραπάνω!! Μπορεί να είναι μονή η αρτηρία αλλά....του δίνει και καταλβαίνει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα samantha τρομαξα με τη βαλιτσα σου!!!!δεν ειχα σκεφτει οτι χρειαζονται τοσα πραγματα!!!! εισαι ομως φουλ οργανωμενη, τα συγχαρητηρια μου!!!!! :P:P:P:P ολα τα εχεις σκεφτει, μεχρι και καθρεφτακι μακιγιαζ!!!για να μην πω για το μανικιουρ πεντικιουρ, δεν υπαρχει!!! αληθεια, αφου τα ξεβαφουν, γιατι να τα κανεις;;;;

οσον αφορα στα μπιμπερο, δεν εχω ασχοληθει ακομα.... θελω και να θηλασω, και δεν ξερω αν πρεπει απο τωρα να παρω μπουκαλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μια χαρα ειναι οι τιμες. Συνεχιζεις τα γλυκα. Βεβαια ο γιατρος θα σου δωσει το οκ.

Σαμανθα αντε να τελειωσεις τις δουλειες να εισαι μαζι μας πιο συχνα.Και εγω εχθες επλυνα τα τελευταια του μπεμπη, αλλα μου τα σιδερωσε η χαζογιαγια σημερα που ηρθε και μου εκανε δουλειες στο σπιτι και ωραιο παστιτσιο.

Ανδρια το εσκιμωο δεν ειναι για πιο χειμωνα; το λεω επειδη γεννας Μαι μηνα. Δεν θα λειπει τπτ απο την Βικτωρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha mia xara eisai .

serbietes de egrapses gia thn loxia .

brakakia egw pira kati ftina apo ta jambo ...ta mias xrishs mou fanikan koroidia ....me 5-6e eixa parei brakakia apo ekei kai den me eniazan an ta petousa .

fotografikh kanena peridiko ...

an xriasteis kati tha sto feroun den xathike o kosmos .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη θα κάνω διάφανο πεντικιούρ έτσι απλώς για να είναι περιποιημένο...μου είπαν κάποια κορίτσια εδώ στο μάμμυ που έχουν παιδάκι να πάω και κομμωτήριο αν προλάβω για να με δει όμορφη η μπουμπου (μεταξύ σοβαρού και αστείου τα λέμε :lol::lol::lol: ) και ρώτησα και την μαμά μου και μου είπε ότι κάθε φορά το ίδιο έλεγε και αυτή και τελικά και στα 3παιδιά δεν πρόλαβε να κάνει τίποτα!!!! χαχαχα

Γεωργιάννα μου δεν συγκινήθηκες που έπλυνες του μπέμπη? Με τη τα έπλυνες? Ο μικρούλης σου τους έδωσε σημασία ??? Αλήθεια, ήθελα να σε ρωτήσω εάν βρήκες για τον υπέρηχο που έλεγες στο Ιασώ ή στο Μητέρα.. για το doppler αν δεν κάνω λάθος...Εμένα το έκανε ο γιατρός μου στο ιατρείο του...Θέλεις να σου δώσω τα στοιχεία του? Είναι Βασιλίσσης Σοφίας στο Μέγαρο Μουσικής. Θεωρώ ότι είναι οικονομικός γιατρός (40 ευρώ η επίσκεψη...). Πες μου αν είναι!!! :D:D

σήμερα θα τσικνίσουμε με κοτόσουπα για να αποφύγουμε τα κρυώματα χιχιχι

εσείς τι θα κάνετε??

ΥΓ: Αφροδίτη μπράβο αυτά ξεχνούσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πω πω έχεις δίκιο....Ποιες σερβιέτες πήρες/θα πάρεις εσύ? Και επίσης, τα εσώρουχά πρέπει να έχουν κάποια ιδιαιτερότητα? Πχ σφιχτά λάστιχα κάτω (για να κρατάνε τις σερβιέτες) και χαλαρά πάνω (για να μην ΄κόβουν') ?? Εγώ τώρα στην εγκυμοσύνη φοράω χωρίς καθόλου ραφές και με έχουν βολέψει πάρα πολύ αλλά μετά τον τοκετό δεν ξέρω αν θα με βολεύουν...Επίσης, έχω δει και αυτές τις ζώνες (δεν ξέρω αν λέγονται ακριβώς έτσι) για την κοιλίτσα που βοηθούν λέει στο να φύγουν τα λόχεια...έχεις δοκιμάσει κάτι τέτοιο? Καλά σίγουρα κάποια μπορούν να μου τα φέρουν και μετά!!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και με το καλό!!! (2ο αγοράκι ε??? :D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι δεν θυμαμαι τωρα που εχω τις δικες μου εξετασεις μολις τις βρω θα σου πω

αντρια καλοριζικα τα πραγματακια της μπεμπας!!!αφησες τιποτα κ για εμας :lol::lol::lol:

εμεις θα παμε την δευτερα για τα ψιλα που εμειναν,οσο για το θηλαστρο κ τον αποστειωτη εχει δικιο η γεωργιαννα παρετα μετα την γεννα ισως να μην χρειαστουν τοο πολυ πολυ πεταγετε ο αντρας σου κ στα φερνει..

κατω απο 2.500 κιλα νομιζω τα βαζουν θερμοκοιτιδα αν κ στην ελλαδα ζουμε το καθε νοσοκομειο-μαιευτηριο-γιατρος κανει οτι θελει!

σαμανθακι κοντοζυγωνεις...αλλαζουμε θεση? :lol::lol::lol:οντως κ εγω τρομαξα τοσα πολλα πραγματα καλε θα μετακομοισεις :lol::lol::lol:

εγω λεω να μην παρω βρακια εχω κατι παλια στο σπιτι ευκαιρια να τα ξεφορτωθω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι δεν θυμαμαι τωρα που εχω τις δικες μου εξετασεις μολις τις βρω θα σου πω

αντρια καλοριζικα τα πραγματακια της μπεμπας!!!αφησες τιποτα κ για εμας :lol::lol::lol:

εμεις θα παμε την δευτερα για τα ψιλα που εμειναν,οσο για το θηλαστρο κ τον αποστειωτη εχει δικιο η γεωργιαννα παρετα μετα την γεννα ισως να μην χρειαστουν τοο πολυ πολυ πεταγετε ο αντρας σου κ στα φερνει..

κατω απο 2.500 κιλα νομιζω τα βαζουν θερμοκοιτιδα αν κ στην ελλαδα ζουμε το καθε νοσοκομειο-μαιευτηριο-γιατρος κανει οτι θελει!

σαμανθακι κοντοζυγωνεις...αλλαζουμε θεση? :lol::lol::lol:οντως κ εγω τρομαξα τοσα πολλα πραγματα καλε θα μετακομοισεις :lol::lol::lol:

εγω λεω να μην παρω βρακια εχω κατι παλια στο σπιτι ευκαιρια να τα ξεφορτωθω :lol:

γεια σου happyyyyyyyyyyyyyyyyy καλέ δεν είμαστε και τόσο μακρυά!!! Δεν ξέρεις και ποια θα γεννήσει πρώτη!! Είδες η demie? μου αρέσει που έλεγα στην Μαριτινα ότι μπορεί να είναι το ίδιο διάστημα με την demie στο Ιασώ αλλά μετά της λέω...βέβαια αυτή έχει ΠΗΤ τέλος Μαρτίου χιχιχι

Αλήθεια η Μαριτίνα?? Λέτε??? :D:D:D

ααα και τα πράγματάκια μπορεί να είναι πολλά αλλά είναι όλα σε μικρή συσκευασία χιχιχιχι όπου πάω ζητάω και το αντίστοιχο σε δειγματάκι για την βαλίτσα...θα λένε αυτή είναι τρελή & ΦΕΤΙΧΙΣΤΡΙΑ με τα δείγματα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria με γεια τα πραγματάκια!!! με το καλό να τα φορέσετε και να τα λερώσετε :lol::lol::lol:

εγώ χθες έβαλα και 1 τελευταίο πλυντήριο με τα μπεμπορούχα...δεν πήρα το αρκάδι για απορρυπαντικό αλλά την επόμενη φορά αυτό θα πάρω...τώρα περιμένω την μαμά μου να τα σιδερώσει...έπλυνα και τα δικά μου νυχτικά με το ίδιο απορρυπαντικό για να έχει το ίδιο άρρωμα...σελτεδάκια πήρες (αυτα που βάζουμε από κάτω από τα μωράκια για να τα αλλάζουμε...

samantha mou se euxaristw..oxi den pira alla ta exw simeiwmena na parw..8elw polla pragmatakia akomi alla den prolavena simera giati eprepe na parw tin mama mou spiti gia na paei douleia k eixa k egw rantevou sto kratiko gia elegxo traxilou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια το εσκιμωο δεν ειναι για πιο χειμωνα; το λεω επειδη γεννας Μαι μηνα. Δεν θα λειπει τπτ απο την Βικτωρια!!

Mou ta zitane k auta apo to nosokomeio, einai lepta opws ta formakia ta kontomanika k ta makromanika pou sas zitane k esas http://media.trikiklo.com.s3-external-3 ... 949457.jpg me tin moni diafora pws kleinoun katw stin patousa..

Gia to vradaki kanoune pou eiani pio 4ixra..

Soulla mou sas afisa k esas =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου σ'ευχαριστω!!! μακαρι να μου πει κι ο γιατρος οτι ειναι ολα οκ!!! ευτυχως ηρθε η πεθερουλα σου και σε περιποιηθηκε σημερα, με σουπερ παστιτσιο!!!! τι καλα που εχεις ετοιμα και τα ρουχαλακια του μπεμπη!!!αντε με το καλο!!!

σουλα, κι εσυ κοντα εισαι, δεν αργεις!!!αλλα βρε κοριτσια δεν ειχα καταλαβει οτι χρειαζονται τοσα πολλα για τη βαλιτσα μας.....και θελουμε και αλλη μια με τα πραγματα του μωρου;;;;; εγω που θα γεννησω σε δημοσιο, μαλλον πρεπει να ειμαι πιο ετοιμη απο τις υπολοιπες, αλλα οπως ειπε και η αφροδιτη, δεν χαθηκε κι οκοσμος, μας φερνουν κατι αν ξεχασουμε!!!

σαμανθα κι εγω θα βαψω το μαλλι της γριας που εχω στο κεφαλι μου ( ενα εκατομμυριο ασπρες τριχες ) για να με δει ομορφη η αθηνουλα μου!!!δεν παιζει να μην το κανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...