Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


muriam

Recommended Posts

ΜΑΜΜΑΝΤΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΣΕ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!ΣΤΑΜΥ ΜΑΜΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααχ κοριτσι μου, τι νεα υπεροχα ειναι αυτα;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! ευχομαι ολα να πανε καλα και σε 8 μηνες να εχεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!! η αγια ειρηνη και η παναγια να φυλανε παντα το μωρακι σου κι εσενα και συντομα να χαρισουν σ'ολες τις κοπελες το παιδακι που επιθυμουν!!!! τι χαρα που μου εδωσες!!!!να 'σαι παντα καλα, και αλλαξε την κατασταση, γιατι εγω νομιζα οτι περιμενες ακομα τα αποτελεσματα!!!! με το καλο το μωρακι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!Κ ΕΣΥ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miriam μπράβο κορίτσι μου!!! Με το καλό να περάσει ήρεμα ο καιρός και να πάρεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου :D:D:D

Ηλιάννα είδα και τα δικά σου τα ευχάριστα!! Πάτε για τρίτο βρε θηρία? Μπράβο μπράβο! με το καλό :D:D:D Είχατε το σετ τώρα θα αλλάξουν οι 'ισορροπίες' :D:D:D (είμαι και εγώ παιδί 3τεκνης οικογένειας με 2 αδέρφια αγόρια και είναι τέλεια!)....

Κορίτσια να είστε πάντα καλά και να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! :D:D:D

με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα muriam ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ , μόλις μπήκα και είδα αυτά τα ευχάριστα νέα.Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου,μπραβοοοο!!!!ειδες που δεν πρεπει να το βαζουμε κατω?ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MURIAM........ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΜΕΤΡΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ......ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...!!!....ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...