Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


muriam

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΚΛΑΙΩ ΓΕΛΑΩ.....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΗΛΕ!!!!!!!!ΑΚΟΥΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΙΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΤΑΜΑ ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ....Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΕΤΕ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!ποση συγκινηση!!!!!!!!!συγχαρητηρια κι απο δω!!!!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam,

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα γεννήσουμε μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΑΛΕΞΠΟΛΙ,ΓΕΡΑΝΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΗΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!!!!!!!!!! ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω λόγια, Muriam, δεν έχω λόγια για να περιγράψω την χαρά μου!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:(*)(*)(*)(*)(*) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σου έβαλα όλα τα ανθρωπάκια του mammyland... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εύχομαι να έχεις μια ήσυχη εγκυμοσύνη και πριν καλά-καλά το καταλάβεις να κρατάς το μωράκι σου στα χέρια σου!!! Καλή συνέχεια τώρα, φιλενάδα και να μπαίνεις μέσα να μας φυσσάς...μπας και κολλήσουμε και εμείς γκαστρίτιδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μυριαμ τι διαβαζωωωωωωωωωωωωωω :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: συγχαρητηριααααααααααααααααα τα καταφερες πολυ χαρηκα για σενα.με το καλο ενα γερο μωρακι!αχ τι καλα πολλα συγχαρητηριαααααα και παλι χαρηκα πππαρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!

τι τελεια νεα!!!πολυ χαρηκα!ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα χαρηκα πολυ κοπελα μου!!!!!ειδες που λεγαμε,τελικα μεσα πεσαμε δεν καναμε λαθος!!!!!!

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου που ευχομαι να ειναι γερο κ παντα τυχερο!!!!!!!!!!!!!!!!

κ παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!

:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!πριν λιγες μερες μιλουσαμε για τα ταματα μας και...να τωρα που εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!με το καλο σου ευχομαι!!!!να εχεις μια ηρεμη κι ευκολη εγκυμοσυνη!!!!!!!!η αγια ειρηνη να ειναι παντα διπλα σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!

Κοιτούσα τις δημοσιεύσεις σου όλες αυτές τις μέρες!

Χάρηκα πάρα πολύ!

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στγχαρητηριααααααααααααααααααααααααα με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ευχομαι μια υπεροχη ηρεμη κ τελειομνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΙΠΛΗ!!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ?ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!!Κ.Τ.Κ ΝΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΑΛΑΝΤΟΥ!!!!!!ΡΟΖΕ 25 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΖΟΛΙΝΟ ΔΕΜΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!!!Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ Κ ΘΑ ΤΙΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΛΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam mou mpravoooooooooooooooooooooooooo sinxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] eimouna sigouri oti eise egkios de xero to enoiotha.na exeis mia teleia egkimosini kai sintoma na kratas stin agkalia sou to moraki sou!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΕΑ Κ Η ΛΙΣΤΟΠΥΛΑ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβα σας!!!!!!!!με το καλο!!!!

και εσυ ηλιαννα μου???αντε μαζι θα γεννησετε!!!!μπραβο κοριτσια με το καλο και στις δυο σας τα καλυτερα!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμ μπράβο κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Χάρηκα παρά πολύ ειλικρινά, γιατί θυμάμαι την αγωνία σου και την επιθυμία σου για ένα μωρακι! Είδες που ήρθε;;; Να το βλέπουν και τα κοριτσουδια που προσπαθούν :D και να αναθαρευουν!!! Μια τέλεια και τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μπεμπάκι σου!! Και μαζί σου η χάρη της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου,και σ´εσενα και σ´ολες τις εγκυουλες.

Και πάλι συγχαρητήρια!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...