Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Καλημέρα! ήθελα να κάνω μια ερώτηση. το μήνα που πέρασε κάναμε με τον άντρα μου προσπάθεια για παιδάκι. όμωσ εδώ και μια βδομάδα έχω ένα πόνο στα πλευρά. ο γιατρόσ στο νοσολομείο μου είπε να σιγουρευτώ ότι δεν είμαι ΄΄εγκυοσ για να κάνουμε αξονική. κανονικά περιμένω την τρίτη ή τετάρτη να αδιαθετήσω και στο νοσοκομείο θα ξαναπάω την τετάρτη για την αξονικη. σε περιπτωση που δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι την τετάρτη τι μπορώ να κάνω για να σιγουρευτώ. να κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνησ ή εξετάσεις αίματος; τι πιστεύετε ότι είν αι καλύτερο; όποιοσ γνωρίζει ασ με βοηθήσει. σασ ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Η καλύτερη λύση πιστεύω οτι είναι η εξέταση αίματος, γιατί σίγουρα θα δείξει άν είσαι έγκυος ή άν δεν είσαι....Με το test εγκυμοσύνης των ούρων, υπάρχει και η πιθανότητα ( δεν ξέρω σε τι ποσοστό ), να είσαι έγκυος και να δείχνει ότι είναι αρνητικό.Στο λέω γιατί στο πρώτο μου παιδί, στον γιό μου, ενώ ήμουνα έγκυος, ήταν αρνητικό...

Καλά αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Η καλύτερη λύση πιστεύω οτι είναι η εξέταση αίματος, γιατί σίγουρα θα δείξει άν είσαι έγκυος ή άν δεν είσαι....Με το test εγκυμοσύνης των ούρων, υπάρχει και η πιθανότητα ( δεν ξέρω σε τι ποσοστό ), να είσαι έγκυος και να δείχνει ότι είναι αρνητικό.Στο λέω γιατί στο πρώτο μου παιδί, στον γιό μου, ενώ ήμουνα έγκυος, ήταν αρνητικό...

Καλά αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και εγω θα συνμφωνησω με τα κοριτσια.Το καλητερο που ειναι να κανεις ειναι τεστ Β-Χοριακης αιματος.Αυτο θα σου δειξει 100%.Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι και εγω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και εγω θα συνμφωνησω με τα κοριτσια.Το καλητερο που ειναι να κανεις ειναι τεστ Β-Χοριακης αιματος.Αυτο θα σου δειξει 100%.Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι και εγω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Στην περίπτωσή σου καλύτερα να κάνεις τέστ αίματος (β΄χοριακή), που θα δείξει σίγουρα εάν είσαι ή δεν είσαι.Από ότι θυμάμαι δείχνει περίπου 12 με 15 ημέρες μετά την πιθανή ημερομηνία σύλληψης..

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Στην περίπτωσή σου καλύτερα να κάνεις τέστ αίματος (β΄χοριακή), που θα δείξει σίγουρα εάν είσαι ή δεν είσαι.Από ότι θυμάμαι δείχνει περίπου 12 με 15 ημέρες μετά την πιθανή ημερομηνία σύλληψης..

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Μάρθα.θεωρώ πως η καλύτερη λύση εαν δεν μπορείς να ακυρώσεις την αξονική είναι ή 1test predictor ή εξέταση αίματος για Β χοριακή

Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Μάρθα.θεωρώ πως η καλύτερη λύση εαν δεν μπορείς να ακυρώσεις την αξονική είναι ή 1test predictor ή εξέταση αίματος για Β χοριακή

Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ευχαριστώ για τισ απαντήσεις. την τετάρτη αν δεν έχω αδιαθετήσει θα πάω για εξέταση αίματος. σασ ευχαριστώ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ευχαριστώ για τισ απαντήσεις. την τετάρτη αν δεν έχω αδιαθετήσει θα πάω για εξέταση αίματος. σασ ευχαριστώ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...