Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Καρολ να μην ξανακανεις πηλινγκ αν περνας ολη αυτη την ταλαιπωρια..πω πω...αντε να περασει γρηγορα..

ααα Σεσ τον ειδα! αχου μαναρακι ηταν....στην αρχη δεν σου μοιαζει ενω τωρα ειστε ιδιοι!! ΕΙναι πολυ ομορφο!! και ξανθουλακι κ ασπρουλακι...αχ μωρε Χρυσα θα τον δω ποτε κ απο κοντα??? μπα..ειπα θα ειμαι στην ζουγκλα με τον Ταρζαν ..αντε να φυγεις απο κει...

παω για μπανιο..θα βουλιαξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια τωρα που τις ειδες τις διαγραφω..μη τι ςπαρει το ματι του βαρβαρου πουθεν ακαι με κραζει...χαχαχα...

αμαν ρε Γιωτα...2 μερες.... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τι να σε πω...αμα ρηξουν το πακετο στη θαλασσα...θα τους τσουρομαδισω...τους εχω που τους εχω στη μπουκα!!!!

Ρε συ ο ΦΟΦΟ μιλαει ποντιακα καλυτερα απο Ελληνηκα και Ρωσικ αμαζι..εχει πολυυυυ φαση...πολυ γελαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαι παλι..την πατησα..το πληντυριο πηρε ολο το νερο κ τωρα περιμενω να ξαναζεσταθει κ ΑΡΓΕΙ και μου τη δινει στα νευρα [smilie=angryfire.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταζουλη μου εισαι κουκλακι!!!!!!!!!!!!τι ομορφουλης...χαρας τη νυφη που θα σε παρει...

εμενα νεογεννητο το παπι..συγνωμη αλλα ηταν ασχημουλι....

καληνυχτιζω κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυ γλυκα..

καλε τσεχασα..θουυυυυυυ κοριτσι λεω οτι θ αναι! ότι και να ναι ευχομαι να ερθει με κανεναν πονο κοριτσαρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη εκανα ενα ντουζακι...και περιμενω το πλυντηριο πιατων να τελειωσει κατι κατσαρολες και ταερ....

παλη ηπια πολυ νερο....και ακομα δηψαω..με βλεπω παλη να ξυπναω με πρισμενα ποδια και μουρη αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν σηκωσα το μεσημέρι αυτα που εγραψες οταν πηρες την απόφαση αλλα δεν το ειδες..

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Και οπως σου ειπα η ζωη ευνοεί τους τολμηρούς και εσυ εισαι τολμηρός ανθρωπος ειναι γεγονός.. Εδώ γεμίζεις μπανιέρα για να βουτηξεις.. υπάρχει πιο τολμηρο?? χαχαχα

Ολα θα πανε τέλεια i know it.. και σε καποια φάση ελπίζω να γνωρίσω τον Σεμπ και να σε ξαναδω..

ΑΡΓΥΡΩ το μπουμπούκι σου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!! Ειναι κουκλακι ζωντανο!!!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια..

Η Τονια γεννησε την κοράκλα της όλα καλα.. :x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι καποια στιγμη που εσυ θα κατοικοεδρευεις στην Κοπεγχαγη η σε καποια αλλη πολη που θελλω να επιστεφτω...και εγω θα εχω πιο μεγαλα βλασταρια..θα σας επισκεφτω οπωςσδηποτε...

και μετα που ξες..μπορει να βρεθουμε να κανουμε μαζι διακοπες...καπου στην Ελλαδα....

Ερηηηη..μαλλων βρικα το μηχανημα για τα καρυδακια...

θα φτιαξω και θα σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΩ κουκλια τα παιδια!

αλλα ο γαμπρος μου δεν παιζεται....

Φρανιτα θα περασει γρηγορα ο καιρος!

νομιζω οτι ολες σας ζηλευουμε που φευγετε!

και εγω θα ηθελα να φυγω....αλλα....!

Εμεις χρησιμοποιουμε ακομα καροτσι και μαλιστα το μεγαλο...καλο το περπατημα με την μικρη αλλα οταν κουραζεται ειναι σκετη γκρινια....ασε που δεν την τρεχεις πισω της!

Τονια να σου ζησει...!

Θουλη ακομα?

Παπακι λε να γεννησει ςμαζι με την θουλη?

ωραι θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαντιστηκα με κατι...πηρα τη γιαγια μου τηλ και εκει που μιλουσαμε ρωτησα εαν γυρισε απο το μαιευτηριο η διπλανη της,με λεει ναι αλλα μην παρεις τηλεφωνο (ενοχλημενη ακουστηκε η γιαγια) ,γτ της λέω?να μας ειπαν με υφος οτι ο γιατρος ειπε οτι το μωρο χρειαζεται απολυτη ησυχια...

λεω και εγώ εμεις παιδιά δεν κάναμε?δηλ ενα τηλ θα πειραξει το μωρο?μη χέσω ...μιγιαγγιχτοι ανθρωποι ... ουτε για ευχές δεν ειναι!!!! τη μαμα της ομως τη θυμαμαι που ηρθε σπιτι οταν η Κων ηταν 8 ημερων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ετσι κανουν ολοι οταν αφορα παιδια αλλων..ειναι ανετοι κ σου τη λενε κ απο πανω κ στα δικα τους μην τα κοιταξεις θα τα ματιασεις...εχω μια νονα η οποια απο τοτε που ο Σεμπ ηταν πολυ μωρο, μου τον βουταγε απο τα χερια και του τσιμπαγε τα μαγουλα με μανια..τσιμπια γερη..κ μια φορα του τα ρουφηξε κιολας η σιχαμενη...Στη βαφτιση βουτηξε τον Σεμπ απο τα χερια του κασπερ και τον τσιμπαγε κ επαθε εγκεφαλικο ο δανος...το δικο της εγγονι ουτε να το δουμε....

Ερη μου το ειδα...αυτα τα ελεγα, κ η Αφρικη μου αρεσε, προτου γινω μανα...κ ακομα μου αρεσει αλλα οταν σκεφτομαι οτι θα παω με το Σεμπ με πιανει παρακρουση κ οσο πιο πολυ χρονο εχω να το σκεφτω τοσα αρνητικα βρισκω...αστα..αλλα ετσι που τα εκανα (διοτι εγω ειπα το ναι) ας τα υποστω...ας ειχα πει οχι...τωρα την πατησα

Σες εγω γιατι δεν εχω καρυδακι???

ΝΑ ρωτσηω κατι..παιρνω κατι χαπια για τη λοιμωξη στο λαιμο κ στα συστατικα εχουν λεει πρωτογαλα...Που το βρισκουν?????? :?

Καληνυχτιζω κοριτσια...παω για υπνο κ ελπιζω να μην σκεφτομαι τα ιδια ΠΑΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οοοοολες γεννησαν εκος απο μενα..

αλλα η τονια μπηκε με προκληση..

εγω αυριο απω γιατρο κ τα αυτια μου περιμενουν να ακουσεις..καλε τι καθεσε,,γεννας.εχεις 8 διαστολη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παπακι εσυ θα γεννησεις πιο νωρις απο μενα λεμεεεεεεεεεε

καρολ το σωσες..εκει που μπηκες δε εγραψες τι φυλο εχω..κ ημουν ετσι :twisted::twisted::twisted: αλλα το θυμηθηκες :D:D

δηλ τερμα το πηλινκ?

χρυσα βρηκες το καλουπι για καρυδακια?πηρες τηλ να δεις αν εχουν καλουπια?????????

γιωτα κατι ηθελα να σε πω ρεεε

γωγωκα οχι δε γεννησα.αν κ εχω κατι πονακια αλλα απο τις κινησεις του μωρου που με πιεζουν

δε θελω να γεννησω σαββατο :oops::oops:

γτ ειναι τα γενεθλια του θοδωρη κ δε θελω..θελω να εχουν διαφορετικη μερα το καθενα

σορυ δε σχολιαζω αλλα,,,

αναατασια που χαθηκεςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αυριο παω γιατρο κ τα αυτια μου περιμενουν να ακουσεις..καλε τι καθεσε,,γεννας.εχεις 8 διαστολη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι καλά και εγώ είπα στην Νατάσα αφου ειχε περάσει ο καιρός της "να δεις θα γεννήσεις το Σαββατοκύριακο" σε 2 μερες εννούσα όχι σε 5 που γεννησε απο τοτε..

Μην αγχωνεσαι ρε Ταο Ταο, θα έρθει η μπέμπα (κατέληξα) οταν θέλει αυτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά το σιστέρι μου είχε Ισπανικά σήμερα και δεν πηγαμε σινεμα. Ήρθε όμως μετα το μαθημα απο δω και κάπως πέρασε η ώρα...

Το κανονίσαμε για αύριο.

Σας διάβασα, αλλά δε θυμάμαι τίποτα ρε κορίτσια, ακού και μουσική παράλληλα γι' αυτό.

Θουλακι γαματα θα είναι να έχουν ίδια μέρα γενέθλια!!! Γιατί δε σ'αρεσει.

Φρανι να πας ρε συ! Και εγω πιστευω οτι είναι εμπειρία ζωής.

Χρυσάκι μου στείλεις δε μου στείλεις εγω θα πάω στην Παναγιώτα μου να με φιλέψει!

Γιώτα χες τους! και να μην τους πας και δωρο!! Ακου εκει όχι τηλεφωνα! Αλλος δεν έκανε παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!ολες κοιμαστε?

χ μονο εγω ειμαι ξυπνια?

μαλλον ...και ειμαι ξυπνια απο χαζομαρα του Π.

ξεκιναει για δουλεια στις 6:00

στις 6:30 χτυπαει το κινητο μου

- ελα ελα γρηγορα το σηπεδο της ΑΕΚ(παλιο)

-παρε τα κλειδια και ελα....

- ποια κλειδια ποιο γηπεδο ρωτω εγω ...ημουν και απο τον υπνο....

- τα κλειδια! με πιο υψηλο τονο..

-εκει ξυπνησα και νευριασα -αγχωθηκα κλπ...

(ειχε ξεχασει τα κλειδια του μαγαζιου....και επρεπε ηδη να ειχε ανοιξει...)

ξεκιναω....πιανω το χερ μου το λουκετο απο το παρκιν....

στο δρομο(εκανα 10 λπετα να παω)πηγαινα οσο ποιο γρηγορα μπορουσα με πηρε 4 τηλ

-πο εισαι και που εισαι συνεχως....

φτανω στο γηπεδο....χτυπαει το τηλ....

- που εισαι? ειμαι στην εκκλησια πιο πριν το γηπεδο..ελα εδω!

στις ερωτησεις δεν αφηνε να του απαντησω.....νευριασα...

τελικα τον περιμενα στο γηπεδο και μου εβαλε και τις φωνες γιατι τον περιμενα στο τελος και οχι στην αρχη του γηπεδου.....

μεχρι να γυρισω σπιτι ειχα νευριασει ακοαμ πιο πολυ που τα σκεφτομουν....

φτανω σπιτι και του τηλεφωνω....

σηκωνει το τηλ και μου λεει

----ΣΥΓΝΩΜΗ ημουν αγχωμενος και με ειχε πιασει πανικος....

εεεε ηθελα να του τα χωσω αλλα δεν μπορεσα....

ακομα νοιωθω ταραχη απο το πρωτο τηλεφωνημα

αλλα θα τα ακουσει το απογευμα!

ουφ!

θουλη - παπακι γεννησατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!! δυστυχως το δωρο το ειχα παρει ηδη ,αλλα μωρε προσπαθω να το κατανοήσω γτ ειχε 2 αποβολές ειναι κ 40 φευγα οποτε φανταζομαι πως θα γινει υπερβολικη/παρανοϊκή σε οτι αφορά το παιδί!!! δώρο ειχε παρει στην Κων οπότε ειχα υποχρεωση να πάρω!!! τεσπα!!!

καλα Βικυ :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: αν ειναι δυνατον!!!!κ η μικρη κοιμοταν? καντον να το μετανιωσει το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

πρωινη και εγω ,ξυπνησε κατα τισ 4 ο μικροσ και τον πηγα μεσα στο δωματιο του ,μετα ξυπνησε κατα τισ 7 τον ξανα πηγα αλλα δεν με επιανε εμενα ο υπνος ....σε 15 λεπτα ειχε ξανα ξυπνησει και τον αφησαμε διπλα μας ...αφου θηλασε και κοιμηθηκε σηκωθηκα και εφυγα .

πρεπει να παω αυτες τισ μερεσ να κανω τισ εξετασεισ μου ,καμπυλη ζαχαρου ,γενικες αιματος και ουρων ...μου εχει γραψει και τοξοπλασμα και εμμεση και αμεση χολερυθρινη ...με τσατισαν αυτεσ οι δυο εξετασεις ...πρωτον το τοξοπλασμα 3 χρονια μετα την πρωτη εγκυμοσυνη και δεν κολλησα μεσα σε 4 μηνες φοβατε !!!και χολερυθρινη γιατι ?μην εχω ικτερο ?????

γιωτα κατανοησε τους μωρε νεοι γοεις ειναι ....και εγω στον μανωλη τσατιζομουν που χτυπουσαν το κουδουνι για να μου δωσουν τα κοινοχριστα η που ζουσαν απο πανω μου :oops: ....αμα κοιμαται δυσκολα το παιδι και ξυπναει με το παρα μικρο ειναι μεγαλο θεμα η ησυχια ...μπορει να εχει πονακια και να κλαιει και να δυσκολευεται ..μπορει πολλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Τι κανετε???

Εμεις καλουτσικα...Βλεπουμε μικυ μαους κ μετα θα παμε

στις φιλες μας για παιχνιδι!

Σας διαβαζα απο χθες λιγο-λιγο...Δεν ειχα να πω κ πολλα...

Γιωτα ρε συ μην τους παρεξηγεις...Οπως λεει κ η Αφρο..

Αν ειναι δυνατον να συγκρινουμε τις μανουλες ή να

θεωρουμε "σωστο" ή λαθος τον τροπο κ τα θελω τους...

Οκ ισως ειναι λιγακι τραβηγμενο το να μην θελουν ουτε τηλ αλλα για ενα μωρο δεν υπαρχουν

καταλληλες ωρες...Οποτε ειναι κριμα η μαμα...(αν κ μπορει να το εχει στο αθορυβο ;) )

Φρανιτα δε σε ξερω κ καλα αλλα...ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ????

Σταματα να σκεφτεσαι ετσι!Θα την βρεις την ακρη σου κ θα περνατε και εκει τελεια!

Θουλακι μου!!!Μελλουσα κοριτσομανα μου?καλο γιατρο!Περιμενω νεακια σου!

Γωγωωωω???Ειστε οκ???Αδερφη κ νοσοκομα μου!!!!

Νατασακι καποια στιγμη θα θελεις να την εχεις στο καροτσι βρε...

Ή να πατε μια βολτα κ να παρει τον υπνακο της,εσεις πχ να τρωτε κλπ..

Παρτο απο την φιλη σου!!!(τωρα ειδα το μνμ σου)

Μαγδα το κρεας σε τι μορφη το δινεις??πες κανενα "μυστικο" για αφαγα παιδακια! :P

Προχθες ειχαμε μια πολυ δυσκολη νυχτα..Κοιμηθηκα εν τελει με τρελλα νευρα για 4 ωρες...

Οποτε χθες επεσα απο τις 10!..Ουφ!

Φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εγώ χθες σχεδόν κάθε ώβρα σηκωνόμουν για το μπουμπούκι, έκλαιγε η καημενούλα είχε μπουκωμένη μυτούλα, μετά την 3η φορά της έβαλα κρεμούλα στο στήθος (ανοίγει και την μυτούλα) και έτσι δεν με ξανα ενόχλησε!!! :D

Θούλη άντε καλό 'χέρι" σήμερα!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

επίσης ήθελα να σου πω ότι το ότι είσαι δευτεροτοκη δεν σημαίνει ότι θα γεννήσεις πιο νωρίς αλλά πιο γρήγορα θα γεννήσεις από την στιγμή που αρχίσουν οι εξωθήσεις!!! :) π.χ. εγώ από την στιγμή που έφτασα στο νοσοκ. γέννησα μέσα σε 15 λεπτά!!!!, ο άντρας μου ίσα που πρόλαβε την γέννα, γιατί είχε πάει να κάνει κάτι χαρτιά!!!! :?

Φρανίτα ωραίο το μπάνιο? εγώ 3 φορές στη ζωή μου έχω γεμίσει την μπανιέρα, 2 στο σπίτι των γονιών μου και μία όταν ήμουν έγκυος την 1η φορά, ο άντρας μου είχε γεμίσει την μπανιέρα, είχε βάλει κάτι έλαια μέσα, είχε ανάψει κεράκια και έβαλε απαλή μουσική και ήταν ΤΕ-ΛΕΙ-Α!!!!!! :D

Εγώ έχω μάθει τα παιδιά μου να κοιμούνται με φασαρία βράδυ-μεσημέρι....και ευτυχώς γιατί ο Λ. κάνει πολύ φασαρία όταν πάει για ύπνο!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Καρόλ μην ξανακάνεις πίλινγκ!!! :|

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια κορίτσια για τα παιδιά μου!!!1 ρε Φρανίτα η Ρ.Α μοιάζει στον μπαμπά της? :o όχι ρε με τέτοια μάγουλα? :o έγω θέλω να μοιάζει σε μένα!!! :lol::lol::lol::?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!

Λοιπόν Θου εχω διαισθηση οτι θα γεννησεις σημερα!!! Με κανενα πονο ευχομαι!!!!!

τι κανετε κοριτσαρες;;;Βικυ,γιωτα,μαρια ιωαννα,αφροδιτη,αναστασια,αργυρουλα την καλημερα μου.

παω στο παιδακι μου....επιτελους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Βικυ μου τι να πω..αντρες!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αναστασιιιι...ρε συ η Αννυ χτες που εγραψες εφαγε καλα...κρεας δεν πολυετρωγε και ο δικο ςμου ποτε..

ακομα και τωρα δεν το θελει μεσα στο φαη του αλλα χωριστα σε μπολακι και του το κρυβει η πεθερα η οταν τρωει μονος του του χωνει ενα κομματακι στο στομα..

σε καμια μορφη ομως δεν το τρωει..ουτε σε κημα ουτε τιποτα ..ουτε αυγο...σπανια να φαει απο 1/4 εως μισο...

Γιατι παλη δεν κοιμηθηκε;;;

Ο Δικος μου παλη σημερα κοιμηθηκε πολυυυυ καλυτερα..

ξυπνησ εμονο 2 φορες για χαδια και τερμα..και μου λεει ο πανεξυπνος ο Ο..αστον λεει να κλαψουριζειθα σταματησει..μη πηγαινεις να τον χαιδεψεις..

δεν μπορω παιδια..

αμα δεν παω θα αρχισει να κλαιει και θα ξυπνησει μια και εξω, ενω τωρα παω τον χαιδευω λιγακη και ξανακοιμαται...

Γιωτα εδω δεν ξερω τι να σε πω....καλα ενταξη να μη πας επισκεψεις..αλλα ΟΚ..και εγω ειχα το κινητο στο αθορηβο αλλα μετα οταν κοιμοταν ο μικρος επαιρνα πισω οποιον με πηρε...

Σημερα ηρθε παλη η συναδελφος..και μου λεει..εχεις τιποτα αλμυρο...λεω ναι εχω μια τυροπητα αλλα τη θελλω για μενα.... :twisted::twisted::twisted:

ε αμαν πια..οποτε ερχομαι τσουπ να τηνα να δει τι τροω...

αμα θελει ας φαει κορν φλεικσ με γαλα η ζελε ανανα...αη στο καλο

Θουθουυυυυυ..αντε ρε να γεννησεις.....

Βρικα ρε εχουν στο "Μοσχα" θα μου φερει μαλλων αυριο δεν ξερω ακομα ποσο κανει..

δεν εχουν παντα και αμα θες να την πω να σου φερει..κατσε να δω πρωτα πως ειναι αυτο

Θυμηστε μου πλιζ να παρω σημερα τηλ το Λενακη να κανονισω για την Κυριακη- γιατι θα το ξεχασω στανταρ.

Μαλλω ο Ο δεν θα δουλεψει το Σαββατο και θα παρει τον μικρο την Κυριακη στον φιλο του στην Εξωχη...οποτε και εγω θα μπορεσω να παω στη Λενα με την ισυχια μου και χωρις αγχος

Καρολ πως ειναι τα μουτρα σημερα;;;;

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες...

μετα θα σας πω τι επεθα σημερα με το τουτου....για να μη λετε μονο την Ιουλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...