Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Κ ΝΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε κοριτσια πιαστε ολες απο μια θεση.. :D:D:D:D:D:D

κερναω..αυτη τη βδομαδα γενναω.. :D:D:D

πιες τε ενα ποτο στη υγιεια μου ευχηθειτε μου με ενα πονο..κ βαλτε στοιχημα για το τι ειναι :mrgreen:

ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ ??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΟΥΛΗ ελπιζω να βαλεις τον αυτομαο σε αυτο τρενακι και να πας να γεννησεις ενα κοριτσακι....ναι εγω θελω κοριτσακι γιατι πολλα αγορια νομιζω εχουμε!

Χρυσα οτι εχει αποθηλασει δεν σμεινει τιποτα!

αν πιεζει βγαινει γαλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο φιλεναδα!!

Με οσους πονους αντεχεις!!!

Και να βγει η κορη κ να σας πατησει ενα προυτς που την λετε αγορι! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω ειπαμε...Και αγορι να ειναι φραμπαλαδες θα του παρω! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειος τίτλος!!!!

Αχ με το καλό φιλενάδα, να το φτύσεις σαν κουκούτσι που λέει και η Αθηνά (Αθηνά μου που εισαι??)

Αχ εγώ δεν ξέρω ρε τι θα κάνεις.. και εγώ προς το αγόρι τείνω.. αλλά ενα κοριτσάκι ρε συ τσαχπίνικο δεν θα ηταν ωραία? Με το αγόρι βέβαια θα γουστάρει περισσότερο απο όλους σας ο Ντοντός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα οτι εχει αποθηλασει δεν σμεινει τιποτα!

αν πιεζει βγαινει γαλα?

:oops::oops::oops: Εμένα αν πιέσω την θηλή βγάζει κάτι σταγόνες... :oops::oops::oops:

Τι να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχαχαχα

δε παιζεστεεε

ελω οταν γεννησω να διβασω τι λεγατε για το φυλο

οσο για το κιμα..ρε χρυσα στο κανουν κιμα το νουα?δε σε κοιτουν ετσι? :twisted:

εγω ποαντα περνω μοσχαρισιο

αλλα με εδωσε η πεθερα μου μισο βοδινο μισο χοιρινο

κ τι να τον κανω..θα τον κανω μπιφτεκια..ωχ να δω πω θα βγουν..ε ρε γελιοοο

στο παιδικο σιγα μη τους δινουν μοσχαρισιο κιμα..στανταρ χοιρινο ..νομιζω δηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ αγόρι λέω και μάλιστα μέχρι την Τετάρτη θα έχεις γεννήσει!!! :roll::roll::roll::mrgreen:

με το καλό και με κανέναν πόνο :D

θα πάρω τηλέφωνο τον γιατρό να ρωτήσω αν μπορεί να μας δεχτεί σήμερα!!!

(κουράστηκα.............)

Θούλη τα μπιφτέκια γίνονται πιο νόστιμα με ανάμεικτο κιμά!!!! ;)

εσύ συμπεθέρα μείνε έγκυος για να δικαιολογηθούν και οι σταγόνες!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο παιδικο σιγα μη τους δινουν μοσχαρισιο κιμα..στανταρ χοιρινο ..νομιζω δηλ

στο σχολείο του Λ. πάντα γράφουν από τι ζώο είναι το κρέας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τελεια θα γινουν τα μπιφτεκια με τον χοιρινο κιμα.

Ερη νομιζω φυσιολογικο ειναι που εχει σταγονες.Απλα μην το πειραζεις.θες τηλ απο Γωγω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυρα Μάρθα τι είδα? γεννάμε αύριο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: 2 υδροχοους μεσα στο σπιτι ! σε βλέπω καπως ετσι [smilie=icon_salut.gif] [smilie=tongue11.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι εντάξει την πήρα την Γωγω, μου το έδωσε η Αφρο, ξαπλώνουν λίγο, ο γιατρός της είπε να της κάνει ρύζι με κοτοπουλάκι στο μεσημέρι..

Αναστασία μου θηλασα 9 μηνες.. Εχει περάσει 1.5 χρόνος απο τότε που σταμάτησα σιγά σιγά.. Να μην το πειράζω καθόλου Παναγιώτα? Δηλαδή που και που σαν να με πονάνε γενικά και την πατάω και βγάζω λίγο..Μετά ειμαι οκ.. Λες με αυτη τη κινηση να "ξαναενεργοποιώ"??

Παναγιώτα ναι πρέπει να κοχλάζει ελαφρώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει αμα νοιωθεις οτι σε ενοχλει καντο.Απλως μην το κανεις συνεχεια. ;) Τελεια με τα κιλα.Ηταν μην το παρεις αποφαση ε;;;Στη φωτο εισαι στη Σαντορινη;;;

Καλα αυτο με το ζαχαρουχο πρεπει να γινετε κόλαση!!!! [smilie=blob8.gif] θελω να το βαλω πανω απο κεικ.(πολυ γομαρα ειμαι ε;;; :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινούριο τραινάκι!

Καλοτάξιδο και καλά γεννητούρια να'χουμε!

Θου κι εγώ νομίζω αγόρι θα είναι! Δεν ξέρω γιατί...Γιατί έτσι :-p

Καλά πώς έχεις αντέξει τόσο καιρό να μη μάθεις το φύλο?

Λενάκι χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα :ymparty:

Και αυτό που επιθυμείς -που όλοι ξέρουμε τι είναι - να ερθει σύντομαααα!

Δεν έχω καταλάβει και τι άλλο συζητάτε :roll: Για κιμάδες?

Εμείς παίρνουμε μοσχάρι και το αλέθουμε στο σπίτι. Για να ξέρουμε τι είναι.

Κρέας βρίσκεις μόνο στα ΣΜ - δεν υπάρχουν χασάπικα δηλαδή - και ο κιμάς είναι συσκευασμένος. Δε μπορείς δηλαδή να διαλέξεις κομμάτι και να πεις να στο κάνουν κιμά.

Επίσης αυτός ο συσκευασνένος κιμάς είναι κατά πολύυυυυ φτηνότερος από το κομμάτι μοσχάρι. Φανταστείτε τι βάζουν λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα??? :o

Ποσο καιρο θηλασες Ερη?

δεν εξαφανιζεται το γαλα....μπορει να εχουμε και χρονια γαλα!

απλα παρακολουθουμε για τυχων πετρωματα(φραξιμο, μαστιδα, γαλακτοκηλη , φλεγμονη κλπ)

το στηθος ειναι πολυ ευεσθητο σημειο ακομα και ενα σφηχτο σουτιεν μπορει να το τραυματισει κι αν μην θηλαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ναι πρεπει να κοχλαζει ελαφτα το νερο..

εχω κανει..δεν καραμελωνει ακριβως γινετε σχεδων καφετι απλα, εγω το εχω χρισημοποιησει σε γεμμυση για "καρυδακια" ενα ρωσικο γλυκο, αλλα και σαν γεμμυση ρε ρολο με παντεσπανι η σε τουρτες..ειναι πολυ νοστιμο..

Ο πονος παιδια ειναι..σχετικος...

Ποναει σαν τα ποναει..

δε βγαζει γαλα η τι..και φαγουριζει αρκετα..

ποναει κυριως οταν το πιεζω η το ακουμπαω..

να υποθεσω οτι εχει μινει κατιτισ μεσα η οτι εγινε πολυ ευαισθητο ξερω και εγω..

ελπιζω να μη ποπναω αμα αρχισω θηλασμο του δευτερου..

Μ'αρεσει που ειμαι βεβεια οτι θα θηλασω χωρις προβλημα το δευτερο..ε ρε πρηξημο που εχετε να φατεεεεε..εσεις οι εμπειρες....θα σας ζαλιζω με απορριες

Θουθου οχι ο κρεοπωλης δε με κοιταει :evil: ...μαλιστα βαζει μεσα μεγαλυτερο κομματι, και δε μου γαζει μεσα το πρωτο που βγαινει ..αλλα το πλυρονω και αναλογα φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο...

αλλά μιας κι είναι κι η Ερη εδώ γύρω :-*

ποιό μέρος του αυγού είναι πιο θρεπτικό? Ο κρόκος ή το ασπράδι? :roll:

Η Μαρκέλλα τρώει το ασπράδι με μεγάλη ευχαρίστηση αλλά τον κρόκο δεν τον πολυθέλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει αμα νοιωθεις οτι σε ενοχλει καντο.Απλως μην το κανεις συνεχεια. ;) Τελεια με τα κιλα.Ηταν μην το παρεις αποφαση ε;;;Στη φωτο εισαι στη Σαντορινη;;;

Καλα αυτο με το ζαχαρουχο πρεπει να γινετε κόλαση!!!! [smilie=blob8.gif] θελω να το βαλω πανω απο κεικ.(πολυ γομαρα ειμαι ε;;; :lol::lol::lol::lol: )

Μετά απο αυτά που τράβηξες με τον διαβήτη κυησης στην εγκυμοσύνη το δικαιούσαι νομίζω..

Στην φωτό ειμαι στην Συρο.. εκει ειχε νοσοκομείο και πηγαμε εκει στην εγκυμοσύνη και καλα αν συμβεί κάτι..

Μαγδα ο κρόκος έχει όλα τα θρεπτικά συστατικά. Το ασπράδι ειναι καθαρή πρωτείνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...