Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυουλα


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσακια τι μου κανετε???

εγω δοξα το θεο μια χαρουλα!! νιωθω βεβαια λιγο περιεργα αλλα πιστευω οτι ολα θα πανε καλα. το σαββατο το βραδυ εκανα ενα τεστ και βγηκε θετικο!!!!! επαθα ενα σοκ δεν θα το κρυψω γιατι δεν το περιμενα πραγματικα . βεβαια παιζαμε λιγο με τη φωτια ομως δεν περιμενα οτι θα μεινω τοσο ευκολα.σημερα εκανα και χοριακη για να βεβαιωθω και ειναι 900 οποτε πρεπει να ειμαι περιπου 4 εβδομαδω. το αλλο μου το μωρακι ειναι 1 χρονων οποτε θεωρω οτι ειναι νωρις για δευτερο αλλα αφου το στελνει ο θεος λεω ευχαριστω και μονο να ειναι γερο. καλως να μας ερθεις μικρο σπορακι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ και σε σας ευχομαι μια τελεια γεννα και τα μωρακια μας να ειναι γερα. αρχιζω σιγα σιγα να το περνω αποφαση γιατι ειχα ξαφνιαστει. ομως πραγματικα αυτο ειναι απο τα πιο ευχαριστα νεα. μακαρι ολα να πανε καλα. ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου και να χαιρεσαι και το παιδακι σου

με το καλο σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να φερεις στον κοσμο

ενα γερο μωρακι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σου μαρια ολα καλα θα πανε.σιγουρα ενα σοκ το παθαινεις στην αρχη αφου ηδη εχεις ενα τοσο μικρο παιδακι.αλλα να σκεφτεσαι την θετικη πλευρα οτι θα μεγαλωσουν μαζι κ το καλυτερο θα ξεπαιδιασεις γρηγορα.κ οσο μπορεις να μην κουραζεσαι πολυ.οσο αυτο ειναι εφικτο.να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατ'αρχην θελω να σου πω συγχαρητηρια μαρια μου!!!!!!!να χαιρεσε το παιδακι σου και με το καλο να πανε ολα καλα κ να κρατησεις στην αγκαλια σου κ το δευτερο μωρακι σου!!!!!!

αχ τι μου θυμησες.....???!!! το ιδιο ακριβως συνεβει κ με εμενα !!!!!η κορη μου ηταν 15 μηνων οταν εμαθα πως ειμαι παλι εγκυος!!! :shock::shock: η αληθεια ειναι πως ενιωθα αρκετα περιεργα γιατι ηρθε απο κει που δεν το περιμεναμε, αλλα μετα ομως ....!!!!!δεν μετανιωνω για τιποτα!!!τωρα ο αγγελος μου ειναι 10 μηνων κ περναμε πολυ ωραιες στιγμες κ με τα δυο τα ζουζουνακια μου!!!!

σου ετχομαι τα καλυτερα γλυκια μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΟΣΟ ΓΙ ΑΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη και καθότι δευτερότοκος....θα το ξεπετάξεις το νινι μπαμ-μπαμ...έτσι μου λένε όλες οι δικές μου γνωστές...οτι δηλ η 2η εγκυμοσύνη είναι πιο εύκολη γιατί ξέρεις τι να περιμένεις!

Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριαααααααα Μαρακι!!!Καλε χρονισε κιολας το μωρακι σας??Πως περνα ο καιρος ε??Ακομη θυμαμαι το ληγμενο τεστ :) που σε εκανε μανουλα!!!!!

Με το καλο κοπελα μου να υποδεχειτε κ το νεο μελος!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο σου ευχομαι.δεν πειραζει που το αλλο σου παιδακι ειμαι μικρο,θα μεγαλωσουν μαζι σαν καλα αδερφακια!!!!!!Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία με το καλό!

Να χαίρεσαι το μωράκι σου!

Κι εγώ στο χρόνο επάνω έμεινα έγκυος, και τώρα είμαι στον 6ο!

Κι εγώ δεν το περίμενα τοσο νωρίς, το ήλπιζα βεβαια, αλλά ήρθε νωρίτερα από τον πρώτο μου γιο που προσπαθούσα πάνω από χρόνο.

Είναι λίγο δύσκολα δε θα στο κρύψω, να σηκωνεις το πρωτο παιδι με την κοιλιά να!

Κι ότι και να λένε οι αλλοι, δεν μπορείς να το αποφύγεις!

Μην ανησυχεις, εμενα ο γιατρός μου ειπε δεν υπαρχει προβλημα να το σηκώνω!

Καλή λευτερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας μακαρι ολα να πανε καλα σημερα θα παμε στο γιατρο γιατι εχω αρκετα πονακια και φοβαμαι νομιζω ειναι απο την κουραση γιατι δεν γινεται να μην σηκωνω το μωρο ευχομαι ολα να πανε καλα γιατι εχω αρκετο αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigxaritiria maraki m!bravvooo!

twra koita na xareis k ti 2i s egkimosini!

mia teleia k teleiomini egkimosini tha s euxithw kai se pio ligo apo 9 mines na fereis ston kosmo to mpempe sas!

oti kalitero koritsi m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...