Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα γινω και εγω μαμα


spiridoula123

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια. εχω γραψει καποια πραγματακια στο φορουμ. να συστηθω και εγω απο εδω τωρα.

ειμαι η σπυριδουλα 29 ετων και πριν λιγες μερες εμαθα πως θα γινω μανουλα!!!!!! την αλλη βδομαδα 24/2 θα παω για τον 1ο μου υπερηχο στο γιατρο. εχω αγχωθει λιγακι. λογικα 14/11/11 θα γενισω με βαση τα προγραμματακια που εβαλα τις ημερομηνιες. αυτα για τωρα. απο εδω και περα θα τα λεμε συχνα. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτο ειναι υπεροχο νεο [smilie=toothy9.gif] χαιρομαι ια σενα κ ευχομαι να συμβει κ σε μενα επιτελους.Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη κ μια ευκολη γεννα [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na eiste kala koritsia kai eseis an eiste egkios kalh egkimosinh kai kalh gena.

:D

eyaggelina min anisixeis tha erthei kai h seira sou. emeis prospathousame peripou 1,5xrono kai eixa apogoiteutei. eixame etimastei na pame na kanoume oles tis aparetites exetaseis gia na doume an uparxei problima kai ekei pou den to perimena .... tsoup irthe.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια. εχω γραψει καποια πραγματακια στο φορουμ. να συστηθω και εγω απο εδω τωρα.

ειμαι η σπυριδουλα 29 ετων και πριν λιγες μερες εμαθα πως θα γινω μανουλα!!!!!! την αλλη βδομαδα 24/2 θα παω για τον 1ο μου υπερηχο στο γιατρο. εχω αγχωθει λιγακι. λογικα 14/11/11 θα γενισω με βαση τα προγραμματακια που εβαλα τις ημερομηνιες. αυτα για τωρα. απο εδω και περα θα τα λεμε συχνα. φιλια

Καλως να ορίσεις στο κλαμπ! Ψυχραιμία, το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να φροντίζεις τον εαυτό σου, η φύση κάνει τα υπόλοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...