Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

μαρακι μια απο τα ιδια, κοιμάμε στον καναπέ σε ολες τις ταινίες, δεν εχω τελιώσει ταινία εδώ και καιρό :lol::lol: και μετά δεν εχω κουραγιο να σηκωθώ για να παω στο κρεββατι. Ασε που ξυπναω καποια στιγμη το βραδυ, χτες στις 2 και γυριζω στο σπιτι μεχρι να ξανανυσταξω για καμιά ωριτσα. Το μεσημερι ουτε εγω κοιμαμε. εμενα στο β'επιπεδου μου πηρε 100 ευρώ, περιμενα περισσότερα να πω την αληθεια.

Σοφιτσα καλημερα, αφού σας ειπε ολα οκ μην αγχωνεσε, οταν κανεις το β επιπεδου να μας πεις πως πηγες, αλλα εσυ να φας σοκολατιτσα πριν πας, μηπως ειναι πιο ευκινητες οι ζουζουνιτσες σου.

πω πω θελω να παω και λίγο σουπερ μαρκετ και κρεοπωλειο σημερα και βαριεμαι :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαξιμάμμυ εμένα το προβλημα ειναι οτι δεν προλαβαίνει κάν να αρχίσει η ταινία!!! :lol::lol:

Κι οταν ξυπνήσω να μεταφερθώ από καναπέ στο κρεβάτι...κανενα προβλημα..Ειναι σαν να εχω διακόπτη και απλά πατώ το κουμπί!!! :lol::lol:

Εμένα μου λειψε να βγω καμια βολτα αλλά πρεπει να περιμένω την Δευτέρα που θα παω στο γιατρό..αυτη θα ειναι η βολτα μου...να φανταστειτε και το σουπερμαρκετ μου έλειψε!!!!

Πάντως για τη σοκολατα ισχυει!!! Εμένα ο γιατρός μου είπε να τρωω μια calbury σοκολατα ή λίγη μερέντα..και τότε να δείτε τούμπες που θα κάνουν τα μωράκια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia..mphka ligo prin fugw gia douleia na dw ti kanete..

aaaxxx mhn milate gia upno den mporw me pianoun ta neura mou koimamai kala to bradu alla apo thn stigmh pou tha ksupnhsw gia katourhma gurw stis 5 ta xaramata den me pianei upnos me tpt...ti tha kanwwww????se poia ebdomada peripou ginete o uperhxos b' epipedou?

marikaki k edw pros ta panw gurw sta 150 eurw kostizei..opote mia ap ta idia kupros k boreia ellada

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε?

Μαρία μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και τα παιδάκια σου!!!!

Κατερινάκι μου μπράβο για τα αποτελέσματα!!!

Κοριτσάκια εγώ με τον ύπνο δεν έχω ακόμα θέμα... (εκτός του ότι ξυπνάω για να πιώ νερό και να κάνω πιπί μου!! ) Το μεσημέρι νυστάζω πολύ μετά το φαγητό αλλά δεν κοιμάμαι... γιατί μετά δεν χωνεύω με τίποτα και γίνομαι χάλια... χθές κοιμήθηκα κατά τις 10:30-11:00 και σήμερα ξύπνησα στις 10.. αλλά φαντάζομαι αργότερα που θα μεγαλώσει η κοιλιά θα έχω θέμα..

Μαράκι μου υπομονή θα κάνεις και τις βολτίτσες σου!!! Με το καλό να δείτε το μωράκι σας την Δευτέρα!!

Καλημέρα merykal... Β΄επιπέδου νομίζω κάνουν απο την 20η μέχρι την 23η εβδομάδα... δεν είμαι σίγουρη όμως...και εδώ 150 € είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μερικάλ...Καλημέρα Γιελιζ!

Μερικάλ κι εγώ ξυπνάω πολύ νωρίς..Μεχρι τις 7 ειμαι στο ποδι...Εννοώ μεταφέρομαι στον καναπέ! :lol:

Η β' επιπέδου γίνεται από την 21η μεχρι 23η νομίζω..

Τη Δευτέρα έχω ραντεβου στις 10:30 και μην σας πω από την αγωνία από τις 6 θα σηκωθώ για να ετοιμαστώ..Οπως όταν ήμουν παιδάκι και θα πηγαίναμε εκδρομή με το σχολείο!! Το ιδιο νιώθω :lol::lol:

Καλημέρα Γιωργάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa καλημέρα τι κάνουν η νύφη μου και η αδερφή της??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι το ίδιο κάνω και εγώ όταν έχω γιατρό... ξυπνάω πολύ νωρίς.... αφού δεν με πιάνει ύπνος...

Τώρα που έχω β' επιπέδου στις 22/2 να δείς... απο τώρα αγχώνομαι!!! :lol::lol::lol:

Καλά Γιώργο μου δώστα όταν σχολάσεις!!! :-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ φαντάζομαι και την δική σου αγωνία..ειδικά για την β΄επιπέδου..

Καμιά φορά με πιάνει μια ανυπομονυσία και θέλω τόσο πολυ να περάσει γρηγορα γρήγορα ο καιρός και αντι 16 εβδομάδων να είμαι 36!!! Γινεται???? :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γιωργο μας,Μερικαλ και Ντιοσακι!!!

Μαρακι μου ελπιζω τη Δευτερα να σου επιτρεψει να πηγαινεις καμια βολτιτσα που και που!

Κι εγω μολις σιδερωσα και πρεπει να παω μαναβη και μετα να μαγειρεψω αλλα βαριεμαι τα μαλα!!!Ελεγα να κανω κ μια μηλοπιτα σημερα το απογευμα κ την πιτσα της Νικολ αλλα προς το παρον χαζεεεεεεεεεευω!!!

Οσο για τιμες αυχενικη ειχα πληρωσει 200,14ο ο υπερηχος και 60 το αιμα.Τωρα για τον β'επιπεδου δε ξερω ποσο θα μου παρει :(:( Η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο ακριβος αυτος που πηγαινω κ λογω διδυμων παιρνει και περισσοτερα αλλα τι να κανουμε...Τα παντα για τα ζουζουνακια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Μαράκι μακάρι να γινόταν.... και εγώ θα ήθελα να ήμουν 38 εβδομάδων και να πάω να γεννήσω...

Άσε η αγωνία δεν περιγράφεται... αφού λέω ΠΩΣ θα περάσουν οι μέρες μέχρι την άλλη Τρίτη???? 10 μέρες πώς περνάνε??? εεε????

Sofitsa μου τη νύφη μου μια χαρά κινητική τη βρίσκω!! ( και την αδερφή της!!!) ο δικός μου δεν λέει να κουνήσει τον κ@λο του και να δώσει λίγη χαρά στη μανούλα!!!! Ο ΤΕΜΠΕΛΑΡΟΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Στο καλό συμπεθέρα... τα λέμε όταν ξανάρθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ψωνια Σοφάκι μου!

Γιελιζ τελικά όλες τα ίδια νιώθουμε...Πού θα πάει θα περάσει ο καιρός και θα κρατησουμε αγκαλιά τους παίδαρους μας!

Εμένα σήμερα με έπιασε μια μελαγχολία...Ειναι που είμαι όλη μερα μοναχούλα..κι όλο τα ιδια και τα ιδια...Ενταξει μια βδομάδα ειμαι στο σπιτι αλλά ειναι από αυτές τις μέρες που είμαι στα κατω μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω Μαράκι μου!! Με πιάνει και εμένα όταν μένω μόνη και ας είναι και μία μέρα... Εγώ ήμουν κάπως χθές... 11/2/2010 είχαμε κάνει αυχενική και είχαμε μάθει το φύλο! τη θυμάμαι σαν σήμερα εκείνη τη μέρα και το πώς ένιωθα και τι χαζομάρες λέγαμε με τον άντρα μου και γελούσαμε... και είμασταν και οι 2 με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!! Λέω ευτυχώς που έχω το μωράκι μου τώρα γιατί αν δεν το είχα θα ήμουν πολύ χάλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Γιελιζ μου...Οντως πάλι καλά που εχουμε τα μωράκια μας και απαλύνουν τον πονο...

Κι ευτυχως που εχουμε το ιντερνετ αλλιώς θα ειχα τρελλαθει τοση ωρα με την τηλεοραση..Εχω κάποια λογοτεχνικά βιβλία που δεν κατάφερα να διαβασω και λέω να τα βρω και να αρχισω διαβασμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Μαρια και εμενα χθες ειχε γενεθλια ο αντρας μου!Να τους χαιρομαστε!

Ο υπνος,πολυ δυσκολος καποιες φορες.Σηκωνομαι και εγω για τουαλετα 2 και 3 φορες και μετα δεν ξανακοιμαμαι.Τωρα εχει μερικα βραδυα που ξυπναω κατα τις 3 μονο! και ξανακοιμαμαι μετα.Ευτυχως!

Τι θα κανετε ο Σ/Κ;Και εγω σαν την Μαρια,απο καναπε σε καναπε! :lol: Οχι οτι δεν βγαινω αλλα ο αντρας μου δουλευει απογευμα οποτε μονη θα την βγαλω μπροστα στην τιβι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλίνο να χαιρεσαι κι εσύ τον αντρούλη σου για χθες!!

Σας αφήνω κι εγω να ξεκουραστώ λίγο γιατι ζοριζομαι οταν καθομαι πολλή ώρα..με εχει πιασει και μια πείνα!!!!

Φιλια σε ολες...τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη ξεκουραση Μσρια!

Μολις φαγαμε ομελετιτσα.Μαζεψα λιγο και την κουζινα και κουραστηκα.Θα ξαπλωσω και εγω λιγακι να χαζεψω τηλεοραση και να ξεκουραστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia k euxaristw polu gia tis apanthseis sas...

ax marikaki..diosia k oi upoloipes katalabainw k niwthw thn agwnia sas...tha sas elega na prospathisete na xalarwsete alla den ginete me auta ta zouzouniaa..k egw etsi hmoun thn prohgoumenh fora sthn auxenikh k otan ksanaphga na dei ta apotelesmata ths aimatologikhs eksetashs etoimh hmoun na tou pw kanoume akomh enan uperhxo giatre?? :-\ :-\ 8-} alla kraththika...

beboulino to sabbatokuriako tha perasei hrema..ligo sto spiti me tv @-) ligo sthn mama :x:ymtongue: ligo sthn petheraa

autaaa...sas filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω αγχωνομαι λιγο για την αυχενικη.Σε 10 μερες θα παω.Προσπαθω ομως να μην το σκεφτομαι και να περασουν οι μερες μεχρι τοτε. :roll: Βαριεμαιιιι,ειμαι μονη στο σπιτι και δεν εχω ι να κανω. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορούες μου. Τι κάνετε; Ελπίζω να σας βρίσκω καλά. Πήγαμε σήμερα και είδαμε τον πρίγκηπα μας. Μόνο που βλέπω τον άνδρα μου με τι καμαρι και πόσο ευτυχισμένος είναι που βλέπει το γιο του, δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο. Ο γιος μας ήταν υπερκινητικός, απ το πρωί πρέπει να μου χει δώσει καμιά πενηνταρία μικροχτυπηματάκια. Συνεχίζει να ναι ψηλός (λέτε να πάρει απ το μπαμπά του;;; είναι 1.95) Συνεχίζει βέβαια να υπάρχει η υδρονεφρίωση αλλα όπως και πριν σε ήπια μορφή και ο γιατρός λέει να μην ανησυχώ. Σε δύο εβδομάδες θα πάω στο νοσοκομείο για υπέρηχο για να δούμε πως εξελίσσεται.

Είμαστε πολύ τυχερές, ακόμα και όταν μιλάω στο τηλέφωνο με φίλους και με ρωτάνε το αυτονόητο: τι γίνεται;;όλα καλά;;; πραγματικά είμαι πολύ καλά, πολύ ευτυχισμένη. Είμαστε στην καλυτερη μας φάση. Ανυπομονώ τόσο πολύ για να γεννηθεί το μωράκι μου.

:D:D:D:D:D

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Που γυρνάτε όλες?? :lol::lol: Εγώ μόλις έκατσα... έκανα τις δουλειές μου, έφαγα βγήκα για περπάτημα... μετά ήρθε η μαμά μου κάτσαμε ήπιαμε καφέ...μόλις τώρα έφυγε και είπα να δώ τι κάνετε...θέλω να κάνω μπανάκι αλλά βαριέμαιιιιι!!!!

beboulino να χαίρεσαι και εσύ τον καλό σου!!!

Chrystalleni μου είδατε το μωράκι σας ε? Ωραία!!! Ε άμα είναι ψηλός ο μπαμπάς λογικό είναι να του μοιάσει.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...

τι κανετε κοριτσαρες μου..ολα καλα;;;...

εγω κανω ενα διαλειματακι....

Χρυσταλλενη μια χαρα 2 μερος θα ειναι ο παιδαρος....τελειος...φυσικα και θα μοιασει και θα ξεπερασει τον μπαμπα του..

με την υδρονεφρωση εγω σου ειπα μην ανισυχεις..ολα καλα θα πανε και θα δεις..

Κοριτσακια μου μην φοβαστε για αυχενικες και Β επιπεδου...να εχετε θετικη σκεψη , ολα θα πανε καλα για ολες μας!!!

Οσο εισαι εγγυος σκεφτεσαι χιλια δυο..μετα που γεννας σκεφτεσε αλλα χιλια δυο...πρεπει να βρισκετε την εσωτερικη δυναμη να ξεπερνατε τους φοβους σας - τα λεω σε σας για να τα ακουω εγω...

2 εγκυμοσυνες....με χαλια ψυχολογια..μου φαινετε..δε θα το ελεγα..μετα που φεννησα τον γιο μου...ειχα παθει ενα απιστευτο πατατρακ..αφου τον κρατουσα αγκαλια και εκλεγα με μαυρο δακρυ...αφιστε καλυτερα..

να εχετε θετικη σκεψη, να νινακια μας χρειαζονται την αγαπη της μανουλας οσο τιποτα στον κοσμο..μονο ετσι θα μπορουν να ξεπερνανε και αυτα τους δικου ςτους πονους και αγονιες, μην νομιζετε εχουν και αυτα τα καημενα πολυ αγχος οταν γεννιουνται και μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...