Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

maximammy εμένα οι φλέβες εμφανίστηκαν απο πολύ νωρίς!!! και όσο πάνε γίνονται ορατές ακόμα περισσότερες... μέχρι το λαιμό μου φτάνουν... πιάνουν όλη την περιοχή!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ απο ολα οσα ειπατε....κρατησα μονο το

ΚΕΜΠΑΠ γιαουρτλουυυυυυυυυυυυ!!!!! ααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

:lol::lol::lol:

Μωρε ειμα στην 18 και κατι μερες ακομα να χτυπησουν τα μωρα? κατι σαν το εντερο ακομα νοιωθω. αν ειναι αυτα τελικα ή οντως το εντερο!!!!!ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!!

κι εγω απο 1 μπλε φαρδια φλεβα στο καθε στηθος. Παιδια με πονανε τα πλευρα μου καθε μερα, μεση, πλατη, πλευρα, αναμεσα στα ποδια οι κλειδωσεις λες και εκανα σεξ ωρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΟΣΑ αν και εχω να το δω απο τον οκτωβρη φυσικα παιζει ρολο το μεγεθος!!! ποιο δερμα ρε συ...ποιος νοιαζεται για το δερμα!!!! Προθτυχουλα!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Ζάχα μήπως κάνεις σεξ στον ύπνο σου και δεν το καταλαβαίνεις?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως οι ορμόνες επιρρεάζουν τα πάντα.. γιαυτό και οιπόνοι και όλα τα "ενοχλητικά" συμπτώματα... μέσα σε όλα αυτά όμως υπάρχει και η ορμόνη της χαράς... μάλλον για να μας αποζημιώσει για όλα τα υπόλοιπα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ενδορφίνες

Πρόκειται για νευροδιαβιβαστές που αποκαλούνται η «φυσική μορφίνη» ή ορμόνες της χαράς. Στη διάρκεια του τοκετού βοηθούν τη γυναίκα να αντέξει τις συσπάσεις και τον πόνο.

Δείτε τι κάνουν και οι υπόλοιπες ορμόνες!! http://www.mybabysworld.gr/site/content.php?artid=717421

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa μαλλον θα παιζει ρολο το δερμα ή αν εισαι πολύ ανοιχτοχρωμη.

ζαχαρενια κι εγω εδω και 2-3 βδομαδες ειχα πονους παντου αλλά απο οτι διαβασα ειναι επειδη αλλαζει η ισορροπια του σωματος.Εκτος αν οντως εκανες τοσο πολυ σεξ :lol::lol:

οσο για τις κλωτσιες μην ανησυχεις ειναι νωρις και αναλογα και με τη θεση των μωρών μπορει να μην το νιωθεις ακομα. Βεβαια καλυτερα να ειναι ησυχα αφού ειναι και δυο γιατι εβλεπε ο αντρας μου ενα ντοκυμαντερ που ητανε διδυμα στην κοιλια και το ενα κλωτσουσε συνεχεια το αλλο. ασε που τα αγορακια ειναι λιγο τεμπελικα αν κρινω απο τον δικό μου τον σκατιαρη χτες που 2 ωρες παλευαμε να γυρισει και αυτός τιποτα, και ο γιατρος μου πιεζε την κοιλιά με το μηχανημα και πονουσα κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΟΣΑ αν και εχω να το δω απο τον οκτωβρη φυσικα παιζει ρολο το μεγεθος!!! ποιο δερμα ρε συ...ποιος νοιαζεται για το δερμα!!!! Προθτυχουλα!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοίτα γιαυτό που κατάλαβες εσύ και βέβαια παίζει ρόλο το μέγεθος... αλλά έχω ακούσει ότι παίζει ρόλο και το χρώμα...στο μέγεθος ;););););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατί καλέ εσύ έχεις να το δείς απο τον Οκτώβρη???? Το ότι δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε δεν σημαίνει ότι δεν κανει και να το βλέπουμε!!! :lol::lol::lol: Που και πού ρίξε καμιά ματιά ρε συ!!!! Δεν πειράζει!!! Ρώτα και τον γιατρό να σου πεί!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζάχα θα μας κλωτσήσουν και εμάς που θα πάει!!!! είναι μάλλον η πολύ τεμπέλικα τα δικά μας η πολύ αναίσθητες εμείς που δεν τα καταλαβαίνουμε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: κοριτσιααααα!!! Ουτε στο ονειρο μου πια ΣΕΞ!!!! ΟΧΙ πια σεξ μονο φιλοι!!!!

Μακαρι να ριξουν ετσι μια προειδοποιητικη μπουνιτσα να καταλαβω οτι ειναι καλα!!! Το λεω γιατι στον υπερηχο πριν 10 μερες ολο εκαναν κολπα τουμπες κωλοτουμπες και μουτζωναν!!! μονο τις κωλοτουμπες βεβαια πηρα χαμπαρι. :lol:

Ωπ φευγετε?φιλακιααααααα καλη ξεκουραση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΞ??? τι είπαμε οτι ειναι αυτό???? :lol::lol::lol::lol::lol:

κι εγώ νιώθω παντού πιασμένη αλλά δυστυχώς δεν ειναι από το σεξ!!!!

Καλή ξεκουραση κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω ρε κορίτσια θα συνεχίσει για πολύ αυτή η γλωσσοδιάρροια;;;;; κάθε φορά που θα μπαίνω θα χω να διαβάζω και 10 σελίδες;;; Δεν σας προλαβαίνω πια :lol::lol::lol: αστειεύομαι βέβαια :)

Το θέμα σεξ δεν το συζητώ έχω ξεχάσει τι είναι αυτό και αν και έχουμε το οκκκκ απ το γιατρό εμείς φοβόμαστε. Ξέρω και εγώ. Αλλά σοβαρά όσο και αν θέλω για μένα είναι σε δεύτερη μην σας πω και σε τρίτη και τέταρτη μοίρα.

Αύριο θα πάω να δω το μωράκι μου. Ανυπομονώ όσο δεν φαντάζεστε. Πάντως απ τις 29 Ιανουαρίου που έδωσε το παρόν του ανελλιπώς συνεχίζει σε καθημερινή βάση και το καλό που του θέλω του κυρίου να συνεχίσει έτσι.

Για πέστε κανένα νέο. Που θα κυκλοφορήσετε το σαββατοκύριακο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε ποτε προλαβατε να ανοιξετε νεο τοπικ;Και να γραψετε και 15 σελιδες; :shock: Δεν σας προλαβαινω!Τι κανετε;Πιασατε την συζητηση περι σεξ;Αχχχ,πονεμενη ιστορια...Δεν μας αφηνει η γιατρος στο 1ο τριμηνο καθολου...Ειχα και αποκολληση,ισως γι'αυτο.Αλλα εμεις θελουμε,δεν φοβομαστε.Μολις μας δωσει το οκ,βουρ στο ψητο! :lol::oops: Δεν θελω επειδη ειμαι εγκυος να ξεχασω πως ειμαι και γυναικα.Ισα ισα που η ορεξη μου δεν εχει μειωθει,αντιθετως εχω πεθυμησει τον αντρουλη μου.Και εκεινος εμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια? Χρυσταλλένη μου με το καλό να δεις το αντρακι σου..Κι εμεις εχουμε ραντεβου τη Δευτερα και εχω σκάσει από την αγωνία μου!. Οσο για το πού θα κυκλοφορησουμε να σου πω την αληθεια εγω σκεφτομαι να μεταφερθω στον αλλο καναπε...ετσι για να σπάσει η μονοτονία!! :lol::lol: Χρυσταλλένη μου στο σπίτι του πεινασμένου δεν μιλάνε για βόλτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου; Σημερα εχει γενεθλια ο ανδρουλης μου!!!!! Σαν σημερα περισυ εκανα χτυπηματακια στην κοιλια μου και παρακάλαγα την κορη μου να γεννηθει για να εχουν την ιδια μερα γενέθλια!! Αν ήξερα πως δεν θα γλυτωνα την καισαρικη θα ειχα κανονίσει να γεννήσω τοτε!!

Maximammy συγχαρητήρια για το Β΄επιπέδου. Δεν είχες φαει σοκολάτα πριν τον υπερυχο; Το αμνιακο υγρο σας ηταν φυσιολογικο; Δεν το ήξερα αυ το για το μικρο δαχτυλάκι!!

Μαράκι ευχαριστω, απλα θέλει προσοχη γιατι μπορει να προκληθει παλι αποκολληση.

Βρε Σοφιτσα τι είναι αυτό που περασατε; Πάλι καλα που πηγαν όλα καλα!!

Μιχαέλα καλοριζικη η νεα δουλεια!!

Elis καλως ηρθες, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτεις την κοράκλα σου!!!!

Kiska πολύ ομορφα ονόματα και τα δυο!!

Αχ κρεπες.. ποσο θελω να φαω μια αλλα βαριέμαι να φτιαξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti kanete?shmera eida to MIKROYLAKI MOY...KA8OTAN ANAPODA !!!EIXE BALEI KATW TO KEFALI KAI TA PODIA HTAN PANW!!!!!!!KATAKORYFO...

AX MAKARI NA TO EBLEPA KA8E MERA..

KORITSIA MOU EIPE OTI EXW MYKHTES,MOY EDWSE ENA YPO8ETO NA BALW .EPISHS OTAN PHGAINW TOUALETA GIA PIPI MOU,OTAN SHKWNOMAI ME PONAEI XAMHLA H KOILIA MOU.SAN NA KATEBAINEI MIA MPALITSA.KAI MOU EIPE MHPWS EXW KAPOIA LOIMWKSH.MOY EDWSE KAI ANTIBIWSH.KORITSIA DE 8A TH PARW.8A PAW NA KANW MIA KALLIERGEIA OYRWN KAI AN SYNEXISTEI 8A TH PARW.GENIKA OMWS EXW KATI PONAKIA XAMHLA.ESEIS EXETE?ANHSYXW ..TO MWRAKI HTAN MIA XARA ..ALLA FOBAMAI MHPWS AYTA TA PONAKIA SHMAINOUN KATI.TI LETE???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!Τι κάνετε? Φανταζομαι οι περισσότερες κοιμάστε..Εγώ ξύπνησα πρωι πρωι γιατι ηρθα να μας βάλουν aircondition.

Μαρια μου να χαιρεσαι τον αντρούλη σου!!! Και φυσικα τις πριγκιπισσες σου!

Χαρά σε ποια εβδομάδα είσαι? Μην αγχώνεσαι για τους μύκητες ειναι συχνό φαινόμενο στην εγκυμοσύνη..Κι εγω το έπαθα πέρσι..κανε την θεραπεια και θα περάσει! κανε παντως την καλλιεργεια ούρων γιατί μπορει απλά ΄να είναι ουρολοίμωξη γι'αυτο να σε ενοχλεί οταν κανεις πιπι. Για τα πονάκια μην αγχώνεσαι γιατι πιστεύω λίγο πολύ όλες το έχουμε..Κι εμένα με πιάνουν κάποτε, κάποιες φορές όταν κουράζομαι. Αλλά ειναι κι επειδή μεγαλώνει η μητρα μας...Οσες φορες το είπα στο γιατρό μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε ολους!!!!!!

μαρακι χρονια πολλα για τον αντρα σου! δεν το ηξερα για την σοκολατα και δεν εφαγα δυστυχως..... και μας ταλαιπωρησε λίγο ο μπεμπουλης. Βασικά αυτό που μου ειπε ο γιατρος ειναι οτι το μικρο δαχτυλο ειναι δεικτης για συνδρομο down, και εγώ τον ρωτησα ανεξαρτητα απο τα αποτελεσματα της αυχενικης, και μου ειπε ανεξαρτητα. και εμας ο μπεμπης τα ειχε ή τελειως κλειστά τα δαχτυλα ή μας εδειχνε τα 3 μεσαία. Επίσης καποια που μου ανεφερε ειναι τα ρουθουνια πρεπει να φαινονται. Να φαινεται δηλαδη το δερμα γυρω γυρω και τα ρουθουνια να ειναι σχηματισμενα, επισης τα χειλη να μην ειναι κολλημενα. τωρα για το αμνιακο υγρό δεν μου ειπε αν το μετρησε αλλά τα κοιταξε και τα μετρησε ολα πολυ σχολαστικά. Εγώ απλά τον ρωτούσα αν είναι όλα φυσιολογικά, τα μεγέθη και η αναπτυξη. Λογικά θα το μετρησε γιατί μου ειπε να μην ανησυχώ και ειναι ολα μια χαρά, οπως πρεπει να ειναι.

χαρα καλημερα δεν ειναι κατι σπανιο οι μυκητες στην εγκυμοσυνη, μπορει να το επαθες από ενα εσωρουχο ή τουαλετα. ακολουθησε τις οδηγιες του γιατρού σου και θα σου περασει σε λιγες μερες.οσο για τα πονακια κι εγω εχω μερικες φορες αλλά μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι φυσιολογικό γιατι μεγαλώνει η μητρα. Μην ανυσηχεις παντως αφου ειδες το μωρακι σου και ειναι ολα ενταξει. Αν μπορουσαμε ολες να το βλεπουμε καθε μερα θα ειμασταν πιο ησυχες. Σε ποια εβδομαδα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαξιμάμμυ..Κι εσύ πρωινή ε? Πολύ ωραία φάση η β' επιπέδου!!! Ανυπομονώ...

Οι μύκητες στην εγκυμοσύνη προκαλούνται και από την συχνοουρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια με πονανε τα πλευρα μου καθε μερα, μεση, πλατη, πλευρα, αναμεσα στα ποδια οι κλειδωσεις λες και εκανα σεξ ωρες!!!!

Κ γω μια απο τα ιδια ολο ποναω μεση πλατη πλευρα,δεν βολευομαι στον υπνο..κοιμαμαι αριστερα πιανομια,γυρναω αριστερα τα ιδια,ανασκελα με τραβαει η κοιλια χαμηλα..

Οσο για το σεξ...εδω :D:D:D:D:D απο το τελος το Οκτωβρη κ μεις...

Δεν εχουμε ρωτησει κ το γιατρο βεβαια..αλλα κ ναι να μας πει εγω φοβαμαι...αν ειχαν ξεκινησει ολα με το φυσιολογικο τροπο ισως κ να μην ειχα αυτο το φοβο..αλλα μετα απο οσα εχουμε περασει για να φτασουμε εως εδω...με φοβιζει..

Ο κακομοιρης ο αντας μου λεει προχτες..Το πατερ Αριστειδης πως σου φαινεται??

Κ γω η χαζη απαντω τι εννοεις??? :D:D:D:D

Εκανα κ την εμμεση coombs logv 0 rezus- και ηταν οκ βγηκε αρνητικη..

Αυτααααααααα

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι24 καλημερα!! εσεις ποτε την εχετε την β'επιπεδου??Σε κανενα μήνα μάλλον εε, σας εκλεισε ραντεβου?

Και από περιέργεια πόσα χρηματα κοστίζει στην κυπρο η Β'επιπεδου? οχι οτι παιζει ρολο αλλά από περιέργεια. :?:?

Καλημερα κατερίνα, εγώ χθες για να κοιμηθω εβαλα μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια. δεν βολευομαι με τιποτα. Και που να μεγαλωσει και η κοιλιά δηλαδη. Μπραβο για τις εξετασεις, ολα καλα δηλαδη?

Παρεμπιπτώντος σημερα εκλεισα την21 εβδομάδα! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!Τι μου κανετε?

Οι μυκητες οντως ειναι συνηθισμενοι,στην προηγουμενη καλλιεργεια που εκανα ειχα κι εγω,εβαλα την αλοιφη μου και ολα μια χαρα!

ΣΚ οπως ειπε κ το Μαρακι,το πολυ πολυ να αλλαξω καναπε!!Δεν θα παμε πουθενα :(:( Οχι οτι εχω παραπονο,εχθες ολη μερα εξω ημουν οποτε σημερα λεω να ξεκουραστω,αυτη η πλατη με πεθαινει μολις κουραστω λιγο!

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

Μαξιμαμμυ εκανες β'επιπεδου?Ολα καλα λοιπον!!κ εγω τη Δευτερα θα κλεισω επιτελους ραντεβου για Τεταρτη αλλα τις προαλλες πυ ειχα παει νοσοκομειο εκανα εναν αναλυτικο υπερηχο(οσο αναλυτικο κανουν σε ενα δημοσιο νοσοκ) κ μου ειπε ο γιατρος οτι ολα καλα ειναι.Οποτε δεν αγχωνομαι γι'αυτο κ δεν εκλεισα ακομη!! ;);)

Κατερινακι καλημερα!!!!Ασε ο νυχτερινος υπνος εχει καταντησει εφιαλτης κ για μενα,δε βολευομαι πουθενα,αλλα μονο λογω πλατης,αλλου δε ποναω.Ευτυχως κοιμαμαι σαν βοδι :shock::shock: το μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινάκι! Μπράβο για τις εξετάσεις σου!

Μαξιμάμμυ δεν κλείσαμε ραντεβού για τη β΄επιπέδου επειδή μου την κάνει ο ίδιος ο γιατρός μου..Σε άλλα κέντρα ξέρω ότι χρεωνουν γυρω στα 250 νομιζω..Εμένα ο γιατρός μου περσι μου την χρεωσε 170 αλλα νομιζω οτι τα ακριβυνε..Γιατι η αυχενική περσι ηταν 120 και φετος 150.

Ειναι λιγο τσιμπημένα εδώ στην Κύπρο...

Αυτό πάντως με το μαξιλάρι στα ποδια οντως βολευει πιο πολυ στο υπνο και ιδιαιτερα οσο μεγαλώνει η κοιλιτσα μας.

Καλημέρα Σοφάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τελικά ο λοξυγγας πρέπει να ειναι συμπτωμα της εγκυμοσύνης...Και το πρωι που ξύπνησα με έπιασε πάλι!!! Ενα κιχ κάνω βέβαια και σταματω...

Και κάτι άλλο για τον υπνο..Εμένα μου εχουν σπάσει τα νεύρα...Ουτε μια ταινία δεν μπορώ να δω το βράδυ..Κοιμαμαι στον καναπε..κι οχι απλα κοιμάμαι..πέφτω σε λήθαργο!! Καθε βράδυ..Χθες πάλι απο τις 9 κοιμήθηκα!!! Οσο και να προσπαθώ δεν κρατιεμαι!!! Το μεσημέρι ομως δεν με πιανει καθόλου ο ύπνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...