Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

Χαρά μου βοήθησαν αρκετα οι τσίχλες αλλά για λίγο :(:( μετά ξαναρχίσζουν οι καούρες!! Δεν πειράζει... είναι ένα ευχάριστο διάλειμμα!!!

Για συχνοουρία μιλάτε?? αφήστε έχω πει το ποίημα! σηκώνομαι δύο-τρεις φορές το βράδυ και μεσα στην ημέρα σχεδόν ανά τρία τεταρτα είμαι στην τουαλέτα! :shock: Δεν μου φεύγουν ακόμα αλλά ποιος ξέρει τους επόμενους μήνες!! :?:?

Γιελήζ μην ανησυχείς όλα θα είναι καλά!!! και θα απολάυσεις το αντράκι σου!!!!!!

Εμείς έχουμε την Πέμπτη ραντεβού.. για να δούμε τι κάνει η μπουμπού!!! Πάντως είναι υπερκινητική... την νιώθω όλη μέρα σχεδόν!!Ζουζούνι θα βγει κι αυτή σαν τον Νικόλα μου!!!!

Όσο για τις φαρμακόλγλωσσες μην δίνετε σημασία... από το ένα να μπαίνουν κι από το άλλο να βγαίνουν ότι σας λένε!!Πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν τέτοιες/τέτοιοι...Τι να κάνουμε ο κόσμος ζηλεύει.. και μάλιστα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α εμεις εχουμε ραντευουν την Παρασκευη..

λετε αυτη τη φορα το καμαρι μας να μη κανει το δυσκολο;;;;;

Α Ευγενια δηλαδη ενα ισυχο μωρο δεν παιζει να κανεις ε;;;

Αχ ρε παιδια..τα πρωηνα που παιρνω το ζουζουνι μου μαζι μας στυο κρεβατι..απλα πεθαινω..

ειναι τοοοοοοσσσοοο γλυκας οταν κοιμαται..μου ρχετε να τον φαω...

αρχιζω να τον φιλαω να τον χαιδευω..να του τριβω την πλατουλα..και αυτος κανει και καλα πως κοιμαται αλλα φαινετε οτι το απολαμβανει και χαμογελαει..

ανυπομονω να γεννηθει και το αλλο...αν και ο Χριστοφορος ειανι ακομα νινι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι γιεληζ μου να αρχισουμε απο τωρα πανες....παει ο προυπολισμος μας. :cry::cry: εγω να σας πω ακομα δεν εχω την επιθυμια να γεννησω...το μονο που θελω ειναι...stop στους εμετους.ειναι το μονο που επιθυμω αυτη την στιγμη γιατι μεχρι τωρα δεν με εχει αφησει να το απολαυσω.βεβαια οταν θα πλακωσουν οι ζεστες κ με την κοιλια τουρλα δεν ξερω τι θα λεω....

καλα μαχη ο καθενας με το χαβα του,βρισκει με τι να ασχοληθει ο καθενας.

χρυσα με κανεις κ λιωνω....η δικια μου δεν ηταν απο μικρη καθολου ναζιαρα κ δεν πολυ τριβοταν.αλλα εδω κ ενα χρονο εχει γινει πολυ χαδιαρα.το πρωι οταν την ξυπναω μου κανει ακριβως τα ιδια.κ καλα οτι κοιμαται αλλα το βλεφαρο τρεμοπαιζει :D:D κ τριψε μου τα ποδαρακια κ την πλατουλα!!!αχ αχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ευγενία μου!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Και θα κάνω party αύριο!! :lol::lol:

Άντε Χρύσα να δείτε με το καλό και εσείς τι κρύβει ανάμεσα στα ποδαράκια του το νινί σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαλιζ μου ολα καλα θα πανε...σταυρονω δαχτηλα

Μιχαελλα μου ο δικος μου απο νινι ηταν πολυυυ χαδιαρης...

Βεβεια τωρα ερχετε να χαιδευτει οποτε θελει αυτος και οχι οποτε θελλω εγω αλλα ειναι πολυ ζουζουνος!!!!

θα τον φαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αυτην την βδομαδα πολλες εχουμε γιατρο....χρυσα το μπεμπε σας το βλεπω για κοριτσι κ πολυ ντροπαλο :oops::oops: ανοιξε πουλακι μου τα ποδαρακια να δει ο γιατρος τι κρυβεις εκει.παντως δεν μπορει την παρασκευη θα το δειτε που θα παει.να δουμε εμεις θα εχουμε τυχη να το δουμε την τεταρτη?

γιεληζ το παρτυ θα ειναι μασκε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου με το καλό να το δείτε και εσείς την Τετάρτη!! Όλα να είναι τέλεια!!

Το πάρτυ.. χμμ λές να το κάνω μασκέ? Καλή ιδέα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ.. Χρύσα κι εμένα έτσι.. έρχεται στο κρεβάτι τα ξημερώματα και χώνεται στην αγκαλιά μου και μου λέει το πιο γλυκό μαμα.. μαμούλα! και μέσα στη νύστα μου τον φιλάω τον χαιδεύω τον ζουλάω!!!! με τρελαίνει!! Μιλάμε για έρωτα!!

Όχι δεν προβλέπεται να κάνω ήσυχο μωρό.. μου το έχει ξεκαθαρίσει ό άντρας μου.." εγώ, λέει, τα παιδιά που κάνω είναι τέτοιο σχέδιο... μεγάλα και ζωηρά!!":lol: :lol:

το μεγάλα το λέει γιατί του είχα πει μόλις γεννήθηκε ο Νικόλας ο οποίος ήταν τεράστιος σε σχέση με τα άλλα νεογέννητα.. πότε θα μου κάνεις κι ένα κανονικό μωρό??? νεογέννητο??

Ελπίζω να τα ανοίξει τα ποδαράκια και να σας τα δείξει φάτσα φόρα αυτά που κρύβει!!! :D:D

Πάρτυ ε????Γιελήζ?? θα εχει και κλόουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλα..παρτι μασκε..τρελαινομαι..απο φαη τι θα εχετε :lol::lol::lol::lol:

ο καθενας με τον πονο του!!!

Ασε εγω οταν λεω του δικου μου ελπιζω το δευτερο να ειναι πιο ισυχο και μαζεμενο..μου λεει..οχι κοιμησμενα μωρα εγω δεν κανω...χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ και Βαχ......

Ευτυχως εγω το βραδυ σε σηκωνομαι για πιπι ακομα......βεβαια οτι παω πιο συχνα κατα τη διαρκεια της μερας παω.....

και εγω θελω να φτασει η ωρα να γεννησω παντως.......μου φαινετε αιωνας μεχρι να φτασει η ωρα με το καλό. 4 μηνες εμειναν, θα περασουν τι θα κανουν....

για παρτυ μιλατε βλεπω.....εγω εχω να βγω πολυ καιρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα γκαστρουλες!!!!Τι κανετε??Βλεπω πολλες εχουμε γιατρο αυτη τη βδομαδα ε??Κ μεις την Πεμπτη!!!

Τα νεα μας..

Ο μπομπιρακος κλωτσησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) Το Σαββατο 5.30 το απογευμα!!!!!Απο τοτε δεν βγαζουμε τα χερια απο την κοιλια αλλα αυτος τιποτα!!!!!

Εγω δεν βιαζομαι να γεννησω..θελω ομως να αρχισει να κλωτσαει συνεχεια κ καθε μερα!!Να τον νιωθω :) Γιατι τωρα που σταματησαν οι αναγουλες και τα ανακατωματα δεν αισθανομαι τιποτα και αναρωτιεμαι τι να γινεται αραγε εκει μεσα.... ;)

Κατα τ αλλα ειχαμε ενα ηρεμο ΣΚ!!!!!!!Με πολυ φαι και δεν με πειραξε τιποτα!!!!!! :)

Κοριτακια που κανατε περιδεση ποσα ραμματακια σας εκαναν???

Φιλακιααααααααα γκαστρουλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ κορίτσια...πήγα στη γιαγιά μου μια βόλτα!

Οσο για τις κατινες...φοράω και ματάκι και την ζώνη της Αγίας Ειρήνης!

Γιελιζ συμφωνώ με τη Χρυσα...Φαγητό θα έχει???

Κατερινάκι κλώτσησε ε??? Αντε να συνεχίσει ακόμα πιο δυναμίκα το κλωτσίδι!! Πάντως κι εγώ όποτε εχω το χερι στην κοιλιά δεν κάνει τίποτα..αμα το πάρω κάτι γίνεται!! Οσο για τα ράματα δεν ξέρω πόσα είναι, δεν μου είπε βασικά ο γιατρός..Εχει σημασία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινα τι ωραια, αντε τωρα ελπιζω να σε ταραξει στις κλωτσιες. Σταματαησαν και οι αναγουλες μια χαρα!!!

Καλη επιτυχια σε ολους για τον γιατρο!!!!!

Εμεις αργουμε 10/3 εχουμε ραντεβου.

Σημερα μαγειρεψα μοσχαρακι κοκκινιστο με κριθαρακι!!!!

Ααα επειδη ειπα να κοψω τα γλυκα προσπαθησα να φτιαξω και ενα υγειινο κεικ αλλά βγηκε ενα ανοστο πραγμα χαλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου εγώ θα φάω φακές που έφτιαξε η μαμά μου, μετά από παραγγελιά!! :lol:

Οσο για το κεικ...εκεί βρήκες να κάνεις το πιο υγιεινό??? χαχα..Φτιάξε ένα κανονικό γλυκό να το ευχαριστηθείς!!!

Εμείς ραντεβού έχουμε την επόμενη δευτέρα 28/2...Πότε θα περάσει η εβδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι καλες κλωτσιες απο αεδω κ μπρος.κ εγω αυτο λεω ανυπομονω να σταματησουν οι εμετοι κ να απολαυσω ολο το υπολοιπο της εγκυμοσυνης.γιατι τωρα πιο πολυ αρρωστη νοιωθω παρα εγκυος :evil::evil:

πωπω μαρακι μου τι μου κανεις με τις φακες...απο τα αγαπημενα μου!!!αλλα δυο φορες που εφαγα...δεν μου κανανε κ πολυ καλο.σνιφ σνιφ :cry::cry: εμεις εχουμε απο χθες κατι κεφτεδακια κ ο αντρουλης μου θα τηγανισει πατατουλες που ειναι σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ κορίτσια...πήγα στη γιαγιά μου μια βόλτα!

Οσο για τις κατινες...φοράω και ματάκι και την ζώνη της Αγίας Ειρήνης!

Γιελιζ συμφωνώ με τη Χρυσα...Φαγητό θα έχει???

Κατερινάκι κλώτσησε ε??? Αντε να συνεχίσει ακόμα πιο δυναμίκα το κλωτσίδι!! Πάντως κι εγώ όποτε εχω το χερι στην κοιλιά δεν κάνει τίποτα..αμα το πάρω κάτι γίνεται!! Οσο για τα ράματα δεν ξέρω πόσα είναι, δεν μου είπε βασικά ο γιατρός..Εχει σημασία???

Δεν ξερω..Για μια φιλη ρωταω..εκανε περιδεση κ καταφεραν κ της εκαναν ενα ραμματακι..και λεω αν παιζει ρολο τα ποσα ραμματα κανουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Σισυ μου και Μαρακι!!

Περιμενω τωρα ποτε θα ξανακλωτσησει!!!!!!

Εμεις σημερα εχουμε μπριζολες στο τεφαλ με σαλτσα απο μπαλσαμικο,μελι ποροκαλι η λεμονι και λιγη μουσταρδα!!!Τις κανει τελειες ο αντρουλης μου!!!!

Ευτυχως ξερει να μαγειρευει κ μαλιστα παρα πολυ καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη μου κ σενα σ ευχαριστωωω!!!!

Καλε πως εκανες το κεικ υγιεινο δηλ??

Αχ στειλε μου λιγο κριθαρακι!!!!!Χωρις κρεας δεν εχω προβλημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι στείλε τη συνταγή που κάνει ο αντρούλης σου..Νόστιμο μου ακούγεται!!!

Μιχαελα μου εισαι μακρυα για να σου στείλω!! Εμείς στην Κύπρο φακόρυζο φτιάχνουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκωσε δουλειά!!

Γειά σου Κατερίνα! Έδωσε παρόν ο μικρός ε? Φαντάζομαι χαρά εσείς!!! :lol::lol: Με το καλό να το δείτε και εσείς την Πέμπτη!!

Θα το σκεφτώ αν θα έχει και φαγητό!! (λές και έχει όλα τα άλλα!!! :lol::lol::lol: ) Αλλά μου φαίνεται θα σας βάλω σε δίαιτα!! Γιατί πάλι για φαγητό αρχίσατε να λέτε!!!! Καλά βρε μόνο το φαγητό σκέφτεστε??? Ούτε έγκυες να είσασταν!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ σήμερα θα φάω πράσο!!! Λατρεμένο φαγητό και πολύ light!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα το εφτιαξα με αλευρι ολικης, καροτο τριμμενο, αβγα, ελαχιστη ζαχαρη και δεν θυμαμε τι αλλο αλλά τζαμπα κοπος δεν τρωγετε. Αφου ο αντρας μου εφαγε λιγο το πρωι και μου λεει "δεν φτιαχνεις για μενα ενα κανονικο κεικ απο αυτα τα αλλα που φτιαχνεις?" λεω αντε θα σου φτιαξω αλλα εγω μπαινω σε πειρασμο....

κριθαρακι να σου στειλω με το ΚΤΕΛ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμ... πάλι για φαγητό μιλάτε?? Η Ζαχα που είναι πάλι??

εγώ έχω τυροπιτούλα και σαλάτα σπανακι!!!την τυρόπιτα δεν είμαι σίγουρη ότι θα την καταφερω.... :( έχουν ξεκινησει οι καούρες πάλι.. εάν σταματησαν ποτέ.. :x:x

Κατερινάκι συγχαρτήρια για την κλωτσιά!!!άντε με το καλό και οι υπόλοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...