Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο Σοφάκι μου , τέλεια νέα απο τέλεια μωράκια. Τετοια θέλω να ακουω να χαίρομαι...

Γεια σου DIOSAκι μου , εγω νομίζω καλυτερευω.....για να δούμε....αλλα μόνο νερόβραστα κ λίγο ψητα...............

Φιλακια μαμαδες κ μπαμπάδες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Νικολ μου!

Μιχαελα φοβερη η κορη σου,ωστε φιλακι πισω απο την πορτα εεε???

Κισκα μου κι εσενα ο γιοκας σου δε παει πισω...τι ωραια που τα λεει....

Καλε που ειστε οι υπολοιπες?Ξεκουραζεστε ή βολταρετε?αρκει να ειστε κ να περνατε καλα!

Γιωργο περιμενουμε νεα σου αυριο!

Καλο βραδυ να εχουμε ολοι!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Πώς είστε σήμερα?

Εγώ παραγγέλνω μπλουζάκια εγκυμοσύνης και έχω πεθάνει στο γέλιο!!

http://www.cafepress.co.uk/+funny+womens-maternity?page=1 δείτε και θα καταλάβετε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα και γω. τα ειδα τα μπλουζακια.πολυ γουστοζικα. αντε να ρθει ο Μαρτης να γεννησει η αδερφη μου να δω τον ανηψουλη μου. ε, και μετα βεβαια σειρα εχουμε εμεις. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα.χθες πηγαμε στο γιατρο αλλα τελικα δεν καταφεραμε να κανουμε την αυχενικη για ενα χιλιοστο!ο γιατρος μου ειπε οτι το μωρο πρεπει να ειναι απο 4-8εκ. για να εχουν βαση οι μετρησεις.κ εμεις ειμασταν 3,9.οποτε θα ξαναπαμε την τεταρτη το πρωι.καθολου δεν με πειραξε, ευκαιρια να το ξαναδουμε συντομα.κ αφου ολα ειναι καλα δεν με πειραζει,θα βολταρουμε κ παλι.μου ειπε οτι βλεπει το ρινικο οστο αλλα περισσοτερα την αλλη φορα.πανος ιδρωταςτως ηταν σκετη τρελα γιατι κουνιοταν ολοκληρο μολις μας εβαλε τον υπερηχο.σαν να ειχε λοξιγκα.(ειχα κατεβασει στην διαδρομη μια λακτα)πολυ γελιο.τα ποδια τα ειχε ψηλα κ με το ενα εδινε κλοτσιες.ωχ τι εχω να παθω λεω αν μεγαλωσει κ καταλαβαινω αυτες τις κλοτσιες.βεβαια μια λαχταρα την πηρα οταν ξεκινησε ο γιατρος με τον υπερηχο.με το που το βλεπει μου λεει:ωχ οχι μωρε ειναι μικρο.τι με θες εμενα,κρυος ιδρωτας.αυτα ηταν τα πρωτα λογια του οταν ειχαμε χασει το αλλο μωρο...οποτε τι με θες εμενα.φυσικα με ηρεμησε κ μου εξηγησε οτι απλα ειναι μικρο για αυχενικη.αφου στο τελος στο βιβλιαρακι μου εγραψε για την κατασταση:αριστη με μεγαλα γραματα για να το χωνεψω καλυτερα χιχιιχιχιχι!ο αντρας μου περιτο να το πω οτι σκλεναρικοβα ΤΗΝ ανεβαζε....μοντελα ΤΗΝ κατεβαζε.οπως καταλαβατε θελει ξανα κοριτσι.αυτα απο την βολτα μας.

σοφιτσα τελεια τα κοριτσια σου, μπραβο τους!!!

γιεληζ σημερα θα κατεβω ξανθη,ο αντρας μου θα παει στον οδοντιατρο κ θα μας παρει μαζι του για βολτουλα.

οι υπολοιπες ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα μου μιά χαρά τα νέα σας, άντενα μεγαλώσει λίγο το ζουζούνι και να κάνετε με το καλό και την αυχενική... Σε ποιό γιατρό πάτε στην Ξάνθη? Και μία ερώτηση ακόμα, την Παχούμη Χριστίνα την γνωρίζεις? Είναι καλή? Εκεί θα κάνω την Β' επιπέδου...

Sofitsa μου τώρα είδα τι έγραψες... ΜΠΡΑΒΟ τα κορίτσια μας!!!! Μια χαρα τα νέα σας!!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!!!!

Καλημέρα Elis καλημέρα Γιώργο!!!

Γιώργο μου πολύ καλά τα νέα σας!!! Άντε δεν έμεινε πολύ!!! Με το καλό να το κρατήσετε στην αγκαλιά σας!!!

Elis ναι είναι πάρα πολύ ωραία!!!! Έχω τρελλαθεί απο το πρωί!!!

Γιώργο να πάρεις και εσύ για το κορίτσι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το νουμερο πώς το επιλέγεις? Δεν γράφει κάπου

Πατάς πάνω στην μπλούζα που θέλεις και σου ανοίγει καινούρια σελίδα, εκεί έχει και τα νούμερα...

ΑΑΑ δεν ξέρω πώς θα επιλέξεις το νούμερο... εγώ παίρνω XL...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ πρωτα ο θεος κ εγω εκει θα παω οταν φτασει η ωρα.ειναι η μονη στην καβαλα που κανει αποκλειστικα τετοιου ειδους υπερηχους.καποιοι γιατροι τους κανουν οι ιδιοι στο ιατρειο τους,ενω αλλοι οχι.η γιατρος που πηγαινα στην μικρη μου,μου εκανε η ιδια τον υπερυχο.αυτος που παω τωρα σε παραπεμπει σαυτο το εξεταστικο κεντρο.ειχε παει η κουνιαδα μου κ μια φιλη σαυτην κ εμειναν πολυ ευχαριστημενες.η δε φιλη μου την πρωτη φορα που πηγε δεν καταφεραν να τα δουν ολα γιατι ο μπεμπης ηταν τεμπελακος.ξαναπηγαν την αλλη μερα αλλα κ παλι τιποτα.την εστειλε για βολτα κ σοκολατες κ μετα ξαναπηγαν κ τα καταφεραν.κ εννοειτε οτι μια φορα πληρωσαν.αληθεια σου ειπαν ποσο χρεωνει?αν θες ρωταω να σου πω.ποτε εχεις ραντεβου?

ο αντρας μου παει σε εναν νικακη.η καταγωγη του ειναι απο τα μερη μας.τωρα με πηρε ο αντρας μου κ μου ειπε οτι ακυρο για σημερα γιατι του βγηκε δουλεια.οποτε μαλλον αυριο εκτος απροοπτου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA OMORFES EGKYOYLES!!TI KANETE??EGW BRHKA ENA KOLPO ME TIS ANAKATOSOYRES..OTAN NIW8W OTI ME PIANOYN TRWW MASTYXA XIOY!!!!KORITSIA PIANEI!!!!

EXW NA DW TO ZOYZOYNAKI MIA EBDOMADA KAI MOU EXEI LEIPSEI!!H KOILIA MOU KORITSIA EINAI ELAXISTH.SAN NA EINAI APLA PRHSMENH OPWS OTAN EINAI PRIN ADIA8ETHSOYME.ESAS PWS EINAI?EIMAI STHN 16EBDOMADA .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου και και πέρσι εκεί είχα κλείσει και μου είχαν πεί 150 € (αλλά δεν είχα προλάβει να πάω) ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι πολύ καλή... Φέτος δεν ρώτησα τιμή αλλά κάπου εκεί θα είναι πάλι λογικά 150€ άντε 200€ Έχω ραντεβού στις 22/2 το πρωί. Ευχαριστώ για την απάντηση... :):) Τον οδοντίατρο που λές δεν τον γνωρίζω... :roll:

Elis θα πάω να δώ και εγώ τώρα αν παραγγέλνω το σωστό νούμερο!! ;););)

Καλημέρα Χαρά! Είναι λογικό να μην φαίνεται η κοιλιά σου ακόμα... συνήθως αρχίζει και φαίνεται κάπου προς την 19η 20η εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!! ευχομαι να ειστε όλοι καλά!!

εγώ δουλίτσα.

Σισι λιγες μερες υπομονή και δεν αργει η Τεταρτη!!!

Σοφίτσα και Γιώργο τι ομορφα τα νέα σας!!! όλα ειναι καλά.

Να σας ρωτήσω και σας για το Β' επιπεδου....μου ειχαν πει οτι στο Β' επιπεδου βλέπεις ακόμα και σε ποιον μοιαζει το μωρό, εγώ ήταν πήγα τα ειδαμε όλα αλλά οχι και σε αυτό το επίπεδο. Εσεις πως το ειδατε το μωράκι σας στο Β'επιπεδου?? ειδατε χαρακτηριστικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου εγκυουλες και Γιωργακη!!!

Γιωργο μου τελεια τα νεα σας!!πολυ χαιρομαι που ειναι μια χαρα ο παιδαρος σας!!

Γιελιζ τα μπλουζακια απαιχτα!!!!Θα τα χαζεψω με την ησυχια μου και σιγουρα θα παραγγειλω το κατιτις μου!!

Χαρα μου με ενα μωρακι ειναι απολυτως φυσιολογικο να μη φαινεται η κοιλιτσα σου!Εγω με τα διδυμακια μου και μου πεταχτηκε αποτομα κατα την 17-18.Μεχρι τοτε δε καταλαβαιναν οτι ειμαι εγκυος!!!Τωρα βεβαια φαινεται και με το παραπανω!!!!Τουμπανο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημερα Μαξιμαμμυ!!Ναι η αληθεια ειναι οτι στον β'επιπεδου φαινονται πολυ καλα τα μωρακια.Βεβαια σε εμας η μια η μπουμπου ειχε μπροστα τον πλακουντα και την ειδαμε ελαχιστα αλλα η αλλη φαινοτανε τελεια.Κουκλα σαν τη μαμα της :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...