Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Μπήκα να πω μια στα γρήγορα γιατί πνίγομαι στη δουλειά!!

Οι καούρες συνεχίζονται.... απαίσια αίσθηση..

Maraki με το καλό ο υπέρηχος!!!

Sissi μου όλα καλά με τη αυχενική αύριο!!!! Μην το παρακάνεις με τα γλυκά... ένα φτάνει!!

Zaxa μου περαστικούλια!!!!

Sofitsa με το καλό κι εσύ αύριο την β επιπέδου!!Τέλεια εξέταση!!

Κορίτσια εμείς δεν γιορτάζουμε... θεωρώ ότι είναι μια γιορτή για τα ανθοπωλεία και τα δωράδικα..άλλωστε είμαστε ερωτευμένοι όλο το χρόνο :D:D

Οι υπόλοιπες τι κάνετε????

Αυτά επιστρέφω στη δουλειά μου και θα προσπαθήσω να ξαναμπώ!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφιτσα με το καλο..καλα αποτελεσματα!!!

Ζαχα βρε μπας και εχεις και εσυ αλλεργια σαν και εμενα..

εγω με χαρτι υγειας ειμαι..μονο αυτο με σωζει απο τα αψου!!!!

Ευγενια καλη ευδομαδα..

φιλακαι πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας αφησω γλυκες μου,πρεπει να κανω καποιες εξωτερικες δουλιτσες.Θα γυρισω και θα διαβαζω κατεβατα ολοκληρα παλι ειμαι σιγουρη... ;);) Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν με πολυπαιρνει να το παρακανω γιεληζ αλλα κ αυτο το λιγο ακομα το φοβαμαι.χθες εφαγα ενα κομματι απο μια θεικη καρυδοπιτα με σοκολατα που εκανε η μαμα μου...κολαση!ηθελα κ αλλο αλλα δεν το τολμησα οχι για την γουρουνια αλλα για να μην τα βγαλω.τωρα που ειμαι καλα προσπαθω να τρωω λιγο κ να μην βαραινω γιατι ακομα το νοιωθω οτι ειναι χαλια το στομαχι μου.παρεπιπτοντως θα σας δωσω την συνταγη για την καρυδοπιτα...ειναι απιστευτη!

περαστικα σου βρε ζαχαρενια μου κ υπομονη...που θα παει θα περασαει.εμενα ακριβως δυο εβδομαδες μου κρατησε οταν με επιασε πριν λιγες μερες.κ το χαζο ειναι οτι συναχωνομουνα πριν εγκυμοσυνης κρατουσε το πολυ 5μερες.τωρα με την εγκυμοσυνη πολλες μερες.το ιδιο ειχα παθει κ με την μικρη μου.κρυωμα πολλες μερες.δεν ξερω αν με την εγκυμοσυνη γινεται κατι αλλο.παντως να περνανε κ α μην ξαναγυρνανε.βρε μπας κ ειναι καμια ιγμοριτιδα κ οχι συναχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιοσακι συγκλονιστικα με τη σελιδα στο facebook.Θα προσπαθησω να παω τραπεζα το συντομοτερο.. :(:(

sofitsa μου και εγώ απο την ώρα που το διάβασα συνέχεια το σκέφτομαι. Όσες μπορουν ας βοηθήσουν.... Αν έχετε και Online λογαριασμό στην τράπεζα σας μπορείτε να καταθέσετε και απο εκεί.. είναι ο πιο εύκολος τρόπος!!!

Μιχαέλα να μας βάλεις και εσύ την συνταγή... δεν σου λέω καλέ να μην το παρακάνεις γιατί θα πάρεις κιλά... κιλά να πάρεις όσα θες... απλά για να μην επιβαρυνθεί το στομάχι σου που έχει περάσει και μία ταλαιπωρία!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ μπουμπουκες μου!!! Απο την αρχη της ''πολυτιμης'' (που λεει και ο γιατρος) εγκυμοσυνης

εχω συναχι πολυ αλλα τωρα που κρυωσα παραγινε!!!!! πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ συναχι!!!

συγνωμη σας αηδιασα!!!!

ας αλλαξουμε θεμα...ας μιλησουμε για γλυκα!!! :lol:

Ουτε εμεις γιορταζουμε τον Αγ.Βαλε-γδύνω- ντίνω!!!! Τωρα αν θελει να μου κανει δωρο μπορει αλλα

χλωμο το κοβω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το απογευμα θα παρω την συνταγη απο την μαμα μου κ αν προλαβω θα σας την δωσω το βραδυ αλλιως αυριο το πρωι....πωπω μου ανοιξε η ορεξη...να ειχα ενα κομματι τωρα.αυτο που λες γιεληζ τρωω οσο οσο για να μην πειναω.εχω καταντησει να τρωω οσο η μικρη μου.αλλα δεν παραπονιεμαι....απο το καθολου κατι ειναι κ αυτο.αληθεια σημερα τι τρωτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω απο χθες λιγο σνιτσελ οποτε κ κατι συμπληρωμα κ θα περασουμε.παντως αυτο που λαχταραω εδω κ μερες ειναι κεφτεδακια με μπολικη σαλτσα ντοματας να κανω βουτιες...υπομονη ομως!δεν θα ερθει το καλοκαιρι?θα τα ταραξω τα τηγανιτα...μελιτζανουλες,κολοκυθακια,πατατουλες κ φυσικα απο το δικο μας μπαξε χωρις φαρμακα.μιαμ μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κεφτεδάκια με σάλτσα εεε?? Ωραίο!!!! ΜΙΑΑΜ!!!

Και είναι και καλός συνδιασμός το κρέας με ντομάτα για την καλή απορρόφηση σιδήρου!!

Μιχαέλα μου μπορείς να τα κάνεις και στο φούρνο τα κεφτεδάκια και την σάλτσα στην κατσαρόλα... μια χαρά γίνονται και έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά στο μαγκάλι είναι το καλύτερο!!! Εγώ που δεν μπορώ το κρέας καθόλου απόταν έμεινα έγκυος, χθές που έκανε ο μπαμπάς μου μπριζόλες στο μαγκάλι τις καταβρόχθησα!!!! :lol::lol::lol: Δεν μυρίζει τόσο πολύ το κρέας στα κάρβουνα και γίνεται και πιο νόστιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα εχω μπριζολα με πουρε,...και ναι εχετε δικιο..ψητο το κρεας στη θρακα καμια σχεση..ετσι μπορω να το φαω..αλλιως οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά Χρονια σας Πολλά!!! Γυρισα από το γιατρό ακομα πιο ερωτευμένη με γιο και μπαμπά!!! Δεν διαβασα τα νέα σας..είπα να σας γράψω τα δικά μου και να πάω να τα δω..

Λοιπόν..μεγαλώσαμε..144 γραμμάρια είμαστε..ανετοι με τα χέρια πίσω από το κεφάλι...Και μας άλλαξε και την ΠΗΤ σύμφωνα με τον υπέρηχο και τις μετρήσεις είμαι 16+1 και γεννάω 31/7...δηλαδή την ημέρα που έχω γενέθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Μου επέτρεψε τις βόλτες με μέτρο όμως και χαλαρά. Οχι βάρη και σκάλες. Μάλιστα μου είπε πως όταν τελειώσει η άδεια μου αν νιώθω εγώ καλά αυτός δεν θα μου το απαγορεύσει να πάω δουλειά...αλλά βρε κορίτσια φοβάμαι..Οσα κορίτσια έκαναν την περίδεση ήταν περιορισμένες και έκαναν καμια βολτα που και που..Δεν θελω να το ρισκάρω...Θα δούμε..

ΑΑΑ και το κορυφαίο...ο γιατρός σήμερα στο ιατρείο του είχε σοκολάτες και γλυκά και κερνούσε τις κοπέλες!!! Φοβερό ε???

Ειπε και στον άντρα μου οτι μπορώ να βγαίνω και του λέει "σιγά μην σε άφηνα να το γλυτώσεις σήμερα..Να το βγάλεις έξω το κορίτσι"! :lol:

Μου έωσε και πολυβιταμίνες...Ολα καλά και είμαι πολύ πολύ χαρούμενη..

Παω να αλλάξω το τίκερ μου και να σας διαβάσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Μαράκι!!!!!! Τέλεια τα νέα σας Μαράκι μου ΜΠΡΑΒΟ!!!! Πολύ χάρηκα!!! Και εγώ θα έλεγα να κάτσεις στο σπιτάκι σου και να μην πάς για δουλειά όσο καλά και αν νιώθεις... Η δουλειά εκεί είναι δεν φεύγει, σημασία έχει να είστε εσύ και το μωράκι σου καλά!!!

Πως το κατάφερες βρε να έχεις ΠΗΤ την μέρα των γενεθλίων σου???? :lol::lol::lol::lol: Καλόοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο οι Β επιπεδουυυυυυυυ!!!!

Παλι για φαγητα λετε???Τωρα παιδια που ξεμπουκωσα εδω και 30 λεπτα και εχω λιγο γευση ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΓΗΤΟ!!!! γμτ αδικη ζωη!!!!!!!!!! :lol:

Μαρακι πολυ ευχαριστα τα νεα σας!!!Ειδικα αυτο με τις βολτες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι...μεχρι τις 04/04 πρεπει να την κανω...

αντε να δουμε τι θα δουμε και αυτη τη φορα...

αχχχχ...

πειναω..βαρεθηκα να τροω ρυζογκοφρετες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σας διάβασα!!!

Μιχαέλα μου με το καλό η αυχενική..

Σοφάκι μου με το καλό η Β'επιπέδου!

Ζαχα μου περαστικά καλή μου...Ελίζω να νιώσεις σύντομα καλύτερα...

Γιελίζ μου πιστεψε με δεν το κανονισα...ετυχε!!! Η ΠΗΤ μου με την τελευταία περίοδο ειναι 26/7 αλλά οι μετρήσεις λένε 31/7!!! Ακομα ένα λιονταράκι!!! Αλλαξε μου και την ημερομηνία στην λίστα μας!! please!!!!

Οι άλλες τι κάνετε? Λετε για φαγητά? Εγώ λέω να φτιάξω αφελια..ειναι κυπριακο φαγητο και ουσιαστικά είναι πατάτες με κρεας σβησμένα με κρασί και εντονο το μπαχαρικο του κολιανδρου!! Πολύ ωραίο είναι, ειδικά με γιαουρτάκι!!

ΣΑς είπα τι έφαγα χθες??? Εστειλα τον αντρα μου να μου φερει περιοδικά και γύρισε με 2 μπωλ παγωτο και χωνακια!!!!! Τρελλάθηκα!!! Εχω να τρωω για μια βδομάδα ακόμα!!! Μου έφερε και μια φίλη λάβα σοκολατας...θα βάλω τα κιλά μου δηλαδη!!! :lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παγωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο?????

:o:o σελω κι εγωωωωωωωωωωωωωωω μωλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

αχ να μην ξιστω τωρα που το λιγουρευτηκα !!!!!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...