Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

απο οσα ειπες γιουλακι ξερεις που εστιασα ε?στη μπυρα!!μπυρα στο μαιευτηριο?που γεννησες?να παω κι εγω!!!μπραβο παντως,μας δινεις κουραγιο.δεν θυμαμαι πως ημουν πριν,χωρις καουρα και εμετους.νομιζω πως ετσι ημουν μια ζωη...

χαχαχαχα χικ............

Στη Θεσσαλονικη απ'οτι ξερω στα περισσοτερα μαιευτηρια δινουν μπυρα τη 2η μερα για να κατεβει το γαλα.

Καλε χωρις αλκοολ εννοειται :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτο με τις καουρες κ τους εμετους κ εγω το ενιωθα, τελικα ειμασταν μια χαρα χωρις αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ σπίτι μας !!!! επιτέλους δηλαδή !!!

δεν εχω προλάβει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α !! ουτε στο σπιτι μας, ουτε εδώ να διαβάσω τι παίζει !!

Ποιές μείνανε ;; σε ποιες να ευχηθώ ;;!!

εγω εν συντομία να σας πω οτι : Τετάρτη ειχα 2 εκ. διαστολή, Πέμπτη ξημερώματα ειδα την βλέννη και την ιδια μέρα νωρίς το απόγευμα μου εκανε εισαγωγή η γιατρός μου για παρακολούθηση ! Ξημερώματα Παρασκευής σπάνε τα νερά και ΚΑΠΑΚΙΑ ερχονται ΤΡΙΛΕΠΤΕΣ ωδίνες !!!!!! και ολα αυτα φυσιολογικότατα ! με πανε στο δωμάτιο των ωδινών, με περιζωνουν με καρδιοτοκ-τοκ κλπ και με παρακολουθούν... σε 4 ωρίτσες ΓΕΝΝΗΣΑ !!!!!! ουτε οξυτοκίνες ουτε τιποτα βοηθητικό ... ΟΥΤΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ...!!!! ναι ναι ναι.... τα είδα ΟΛΑ βέβαια... το μετάνιωσα of course! ΑΛΛΑ ενα εχω να πω : ΑΦΟΥ το εκανα εγώ η ΜΕΓΙΣΤΗ φοβιτσιάρα... μπορεί να το κανει η οποιαδήποτε γυναίκα !!!!

ο μπέμπης ειναι 2.800 και κάτι κιλάκια, ειναι απίστευτα ησυχος, μονο λιγο νιαουρίζει αλλα μολις του δωσεις φιλάκια και τετοια ηρεμεί !! (φτου φτου ... η χαζή θα τον ματιάσω μόνη μου!!!!)

εχουμε λιγο ικτερο και τον τρελαίνουμε στο ξενο γαλα τώρα γιατί Τετάρτη θα μας ξαναεξετάσουν και αν ειναι υψηλός ο δείκτης θα τον κρατήσουν μέσα για λαμπίτσα :cry::cry::cry::cry:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΕΝΑΝ ΣΥΝΤΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝΩΔΥΝΟ ΤΟΚΕΤΟ !!

αντε... ραντεβού στις ΞΕ-ΦΟΥΣΚΩκοιλίτσες !!! χιχιχιχιχιχιχι !!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!μαρακι να σας ζησει και απο εδω ο κουκλος!μπραβο ρε θηριο που γεννησες ετσι.μας δινεις κουραγιο και σε εμας που θα γεννησουμε φυσιολογικα!ΟΤΑΝ γεννησουμε φυσικα..

το απογευμα εχουμε γιατρουλη,ελπιζω να ειναι η τελευταια επισκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε οσους απεμειναν στο θεματακι!!!τι μου κανετε?το λοιπον εμεις παμε πεμπτη πρωι με προκληση διοτι η μικρη μας καλοβολευτηκε εκει κ η γιατρος δεν το βλεπει να ξεκιναμε μονοι μας τοκετο...αυριο κλεινω τον ενατο :shock::shock: δεν το περιμενα με τιποταααα οτι θα εφτανα την πητ μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα!!!!!!!! μολις γυρισα απο το γιατρο.... παιδια δεν το πιστευω, το παιδακι μου πηρε θεση κανονικα!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x νιωθω υπεροχα!!!!!

διαστολη δεν εχω αλλα ειπε ο γιατρος πως εγω αποφασιζω την μερα που θελω να γεννησω απο δω και περα και να μην περιμενω μεχρι την πρωταπριλια.......

Με εχει πιασει ενα τρομερο αγχος..... μαλλον την Δευτερα θα παω για προκληση αν δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε..... αν και θα ηθελα αυριο αλλα ειπα να το αφησω λιγο να φτιαξω και τις τελευταιες λεπτομερειες.....τελικα δεν θα μπω στον Απριλη... Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου να σου ζησει το μοντελακι!!!!! παντα καλοτυχο και ευτυχισμενο!!! βρε εσυ δεν γεννησες, το ξεπεταξες στο λεπτο.. 4 ωρες μονο και απολυτα φυσιολογικα???? Μπραβο, μπραβο, μπραβο και παλι μπραβο!!! φιλακια πολλα!!!!!

Ρανια αντε να μας πεις τα νεα και συ το απογευμα.

η tesh που ειναι? αυριο η μεγαλη μερα εεεε?

βασουλα εδω ακομα και συ εεεε? αρα ειμαστε παραπανω στην αναμονη... ολα καλα θα πανε :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια ρε κοριτσια,μπραβο,ετσι να μπαινουμε σε σειρα ολες!οποτε εχουμε σιγουρα γεννητουρια τουλαχιστον απο εσας τις 2 αυτες τις μερες.εγω κραταω τις επιφυλαξεις μου μην τυχον μου πει ο γιατρος πως δεν ειμαστε ετοιμοι ακομα(θα τον σφαξω βεβαια)...θελω τοσο πολυ να τον δω,να τον παρω αγκαλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε μαρακι!να σας ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου λιγο υπομονη ακομη κ ερχοντε κ τα υπολοιπα μωρακια με το καλο να εχετε εναν γρηγορο κ ευκολοτοκετο ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστούμε παιδιά !!! συντομα θα μαζευτούμε ολοι - ολες στις Ξε-φουσκώ χιχιχιχιχι !!!

παιδιά ... ΠΑΕΙ ! πέρασε ο καιρός... μερα με τη μέρα τωρα θα εξαφανίζεστε για τοκετό ΟΛΕΣ !! (εσεις daddy cool + happy λιγο πιο μετα ε;;! ;) ) :lol:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟΥΣ ΤΟΚΕΤΟΥΣ !!!!

μέσα απο την καρδιά μου σας το ευχομαι ! :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια τι διαβαζω εδω θα εχουμε συντομα και αλλους τοκετους,αντε με το καλο με ενα πονο και να μπειτε να μας πειτε εμπειριες,να σας πανε ολα καλα ρε κοριτσια να εχετε γερα μωρακια και να ειστε και εσεις καλα!!Μαρια-φωτης ΗΡΩΑΣ!!!!Βρε θηριο μπραβο πως τον ξεπεταξες ετσι τον μπαγασακο????Και χωρις επισκληριδιο,βουνο μου φαινεται,εγω σν μπορουσα θα κανονιζα με τον αναισθησιολογο να εχει ετοιμη την αναισθησια και να μου την πατησει μολις παω πριν καν μου κανουν και το κλισμα,αντε να περνετε οι υπολοιπες σειρα,φιλακια εγκυουλες και μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα απτο γιατρο.ΜΑΝΤΕΨΤΕ!!!!δεν ειμαι ετοιμη ακομα :x:x:x ο τραχηλος ειναι τελειως κλειστος..ραντεβου την αλλη τριτη και ΣΙΓΟΥΡΑ(συμφωνα με τα λεγομενα του) θα ειμαι ετοιμη για τεταρτη.εκτος αν προκυψει μονο του(σιγα να μην).μου ειπε πως θα μπορουσε να με βαλει με προκληση αλλα αφου δεν υπαρχει θεμα υγειας καλυτερα να μην το κανουμε.και εγω συμφωνω με αυτο.μου ειχε ετοιμο ραντεβου για αυριο στην κλινικη αλλα ο μπεμπουκος θελει να μεγαλωσει κι αλλο να με "ξεαυτωσει" κανονικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι ακομη spirtouli την δευτερα μπαινω κι εγω με προκληση μαζι θα μπουμε ευχομαι να πανε ολα καλα!!!η δικη μου εχει κ περιτυλιξη κ με βλεπω για καισαρικη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! τι κανετε σημερα???εγω μια απο τα ιδια, εχω συνεχεια συσπασεις,ειδικα το βραδι αλλα μαλλον το μπεμπακι μου δεν θα βγει απο μονο του πριν τη δευτερα....

βασουλα μαζι εεεε? και μενα εχει μια χαλαρη περιτυλιξη που την βλεπει καθε φορα που παμε και μου ειπε οτι με μια και χαλαρη περιτυλιξη δεν υπαρχη θεμα καισαρικης....εσενα σου ειπε για καισαρικη?????

Ρανια μια βδομαδα εμεινε να βγει και ο δικος σου οπως και να εχει!!!

Teshaki ολα καλα να πανε αυριο και να γινεις και συ μια ευτυχισμενη μανουλα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε? εγω περιττο να σας πώ οτι εχω χεστει πανω μου απο αγχος,αγωνια και φοβιες...αφηστε αποριες κ σκεψεις ...σκετη τρελα...λες κ πρωτη φορα θα γεννησω :?:? μαλλον γιαυτο φοβαμαι...γτ ξερω τι με περιμενει αν κ ξερω επισης πως δεν ειναι ολες οι γεννες ιδιες!!! σπιρτουλι μου μεναν πονο κι εσυ κοριτσι μου...το οτι εχεις συσπασεις νομιζω ειναι πολυ καλο. εγω τπτ παιδια...

αντε με το καλο απο αυριο να μπουμε επισημα στις ξεφουσκωκοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

40 weeks ρε κοριτσια!!!!!!!!40ααααααααααααααααααα

Τι να πω;;;;;; Να τις 100στησεις;;;;; :lol::lol::lol: Αχ φτου μου...γελαω με τον <πονο> σου ρε Τεσακι :oops::oops::oops::oops:

Σαν να καλοβολευτηκε το νινι εκει μεσα....για καντου εξωση απο την κοιλιτσα!!!!!!

Καλη επιτυχια κ μην φοβασαι τιποτα!!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ dont worry!!!!!! Ειτε καισαρικη,ειτε με φτ το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο! ;);)

ΡΑΝΙΑ ζορικος ο μπεμπαρος!!!!!!

Αντε κοριτσαρες μου τελειωνουν τα ψεματα!!!!! Σε λιγο θα κρατατε τα μπεμπακια σας αγκαλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που βγηκα εξω για καφεδακι σημερα με τον αντρα μου(ο οποιος πηρε αδεια απο σημερα γιατι θα γεννουσα..)και οσοι γνωστοι με ειδαν απορουσαν που δεν εχω γεννησει ακομα?τα νευρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια μπαινω συνεχεια ν α δω αν γεννησατε!!!!!!!!!

Ουφ θα σκασουμε κι εμεις μαζι σας!

tesh μου βαθιες ανασες, κουνησου λιγο , χορεψε βρε παιδι μου μπας και το αποφασισει να ερθει!!!!!!!!!

Ρανια κι εσυ το ιδιο!

Βασουλα καλα σου λεει η Λολλι μην ανησυχεις οπως κ αν ερθει γερο να ειναι !

Μια ανασα ειστε .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα αυτο που εχει σημασια ειναι να βγει γερο κι ολα να πανε καλα!!παρ ολα αυτα ειναι η πρωτη φορα που θα ζησω αυτη την εμπειρια κ οπως κ να χει εχω ενα αχγος παραπανω :roll: χαλαρη περιδεση εχει κ εμενα σπιρτουλι αλλα δυστηχως δεν θα εχω τη γιατρο μου θα γεννησω σε νοσοκομειο κι εκει ηδη μου πεταξαν σπονδες για καισαρικη βλεπεις ετσι ξεμπερδευουν πιο γρηγορα!αυτο ειναι που μου τη δινει οτι τις περισσοτερες φορες οι γιατροι κανουν καισαρικη οχι γιατι πρεπει αλλα για να τελειωνουν πιο γρηγορα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζα πως καισαρικες κανουν πολυ ευκολα στις κλινικες οι ιδιωτες γιατροι για παραπανω χρηματα... κανουν και στο δημοσιο ευκολα δηλαδη...τελος παντων, γερο να ειναι το μωρο και ας το βγαλουν οπως ναναι αλλα και οι μανουλες φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν κανω λαθος το τεσακι γενναει αυριο!με το καλο κοριτσι μου και ολα καλα να πανε.πωπω,αυριο τετοια ωρα θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρανια...αυριο η μεγαλη μερα!!!προσευχηθειτε ολες να πανε ολα καλα γτ φοβουμαι πολυ :?:? με το καλο να γεννησεις κι εσυ ευκολα κ γρηγορα κ ανωδυνα ;)

λολι ντροπη σου να γελας με τον πονο μου :lol::lol: επειδη κατσικωθηκε η κορη μου στο ρετιρε μου :lol::lol:

σας φιλώ ολες κ θα τα ξαναπουμε οταν εχω το λουλουδινι μου αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...