Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!!!!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ????????

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ MYRIAM ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΑΝΑ!!!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΣΕΤΕ ΕΝΤΟΝΑ

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΄ΜΟΤΟ΄

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΝ....ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

muriam...ΗΛΙΑΝΝΑ... και kardoula....χαμός!

Και δεν τελειώσαμε ακόμα...έπεται και συνέχεια την επόμενη εβδομάδα...

who is next?

Καλή συνέχεια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Ελα, έναν μεγάλο πανηγυρισμό και για την Καρδούλα, που θα ξαναγίνει μανούλα!!!!!

Ο Φλεβάρης βρέχει μωράκια [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4:[smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι εγκυος και η καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βρεχει μωρακια!!!!!!μερεντα κοκκινιζε τη λιστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα...μαρικακι μολις γραψω εμφανιζεται το δικο σου μνμ...αντε παμε ενα πανηγυρισμο!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]:-bd:-bd[smilie=wav.gif]:clap::clap::clap::crazy:[smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες,

Kardoula μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια και στα δικά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έρχονται και άλλα ευχάριστα, είμαι σίγουρη!!!!!!!!!

Φιλιά και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσα τεντυ... :x τελικα καθε μερα ειναι γιορτη!!

μαρικακι δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=)) παλι γραφαμε ταυτοχρονα...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη βδομαδα περιμενουμε τη ροοουζ και δεν ξερεω ποια αλλη ειναι αυτη τη βδομαδα στην αναμονη..η χιωτισα μου ναι την δευτερα!!!!κι εγω τηντριτη..εχω κλεισει ομπρελες εχω βγαλει αδιαβροχα και περιμενω.. :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den exoume stamatimo e????bravooooooo!!!eee tha kaei to pelekoudi lemeeeeeeeee!!!kardoulaaaaa ta synxaritiria mou k apo edw!!!!!!kale mazefteite oles oi gkastroules edw k rikste enan boria...etsi gia na eimaste sigoures oti tha mas piasei :lol::lol::lol::lol:

rose esy ti kaneis????????????aftos o minas einai tyxeros.......kali epityxia se oles sas pou eiste stin anamoni!!!!!sas filwwwwwwwww k sas stelnw mia megaaaaali agkalia :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι χααρααααα αυτες τις μερες!συγχαρητηρια στην καρδουλα με το καλο μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχει!τι καλα ξεκολλησαμε για τα καλααααααααααααααα ειχα προαισθημα οτι θα κοκκινησουν πολλες και ειδατε βηκε αληθινο.χθες ελεγα θα κοκκινησει η καρδουλα και μετα εγω,λετε? :-?:-? αχ μακαρι να ειμαι αλλα δεν το βλεπω αν και σημερα περιμενω ολη την μερα να δω αν θα αισθανθω πονο και δω οτι ερχεται αλλα ακομα τιποτα.για να δουμε κοριτσια θα με κοκκινησετε η θα μεινω οπως ειμαι παλι :(

cuando μου βρεχει μωρακια και εγω εχω κλεισει ομπρελα εδω και πολλες μερες :lol::lol: μπορει ομως να χαθηκε το σκασμενο και να μην με βρηκε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι χααρααααα αυτες τις μερες!συγχαρητηρια στην καρδουλα με το καλο μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχει!τι καλα ξεκολλησαμε για τα καλααααααααααααααα ειχα προαισθημα οτι θα κοκκινησουν πολλες και ειδατε βηκε αληθινο.χθες ελεγα θα κοκκινησει η καρδουλα και μετα εγω,λετε? :-?:-? αχ μακαρι να ειμαι αλλα δεν το βλεπω αν και σημερα περιμενω ολη την μερα να δω αν θα αισθανθω πονο και δω οτι ερχεται αλλα ακομα τιποτα.για να δουμε κοριτσια θα με κοκκινησετε η θα μεινω οπως ειμαι παλι :(

cuando μου βρεχει μωρακια και εγω εχω κλεισει ομπρελα εδω και πολλες μερες :lol::lol: μπορει ομως να χαθηκε το σκασμενο και να μην με βρηκε :lol::lol::lol::lol::lol:

κατσε κατω απο το μωρακι που πεφτει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι ομορφα κοκκινιζει η λιστα μας.

μην μου μιλατε ομως προσπαθω να μην κουνηθω απο την θεση μου εχω κατσει ακριβως απο κατω να πεσει το μωρακι απο πανω μου :lol::lol::lol::lol: αντε καλε ελαααα ελααααα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.........ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ......ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΛΙΑ ΣΑΣ......ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΕΙ ΤΕΛΙΚΑΑΑ.....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ.....ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ....... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ, σου 'ρχεται Ρόουζ!!!!!!! ΠΙΑΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ cuando!!!!!!!!!! Με πρόφτασες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ, σου 'ρχεται Ρόουζ!!!!!!! ΠΙΑΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ cuando!!!!!!!!!! Με πρόφτασες!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα!!!!!!μια φορα κι εγω!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελαααααααααααα δεν κουνιεμαι καθολου ακινητη θα μεινω..

μαρικακι εχω ανοιξει τα χερια μου τοσο πολυ για να ερθει το μωρακι μου τι στο καλο δεν θα πεσει πανω μου? :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...