Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

ερχεται κι αλλο νεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα κρατηθω να σας το πει η ιδια..φανταζομαι θα το κανει σε λιγακι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] ετοιμαστειτε για νεα γλεντια...τρελο ποδαρικο αυτη η βδομαδα!ελπιζω και η αλλη να ξεκινησει ετσι!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα...μαρικακι πηγα να γραψω αυτο αλλα με προλαβες...αντε το λεω κι εγω!!

ναιιιι!!!!η μυριαμ ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!!

cuando κι αλλη κοπελα εκτος της muriam?Κανονισε εσυ και η μερεντουλα να μας ξεσηκωσεται την αλλη εβδομαδα!!! :ymparty:=p~:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ.....

εδώ ήμαστε για οτι χρειαστείς και δεν χρειάζεται να ευχαριστείς για τίποτα..

Μυριαμ να σου ευχηθώ και απο εδώ κοπέλα μου

Συγχαρητήρια!!! να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη καλή μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x Μαρικάκι είναι πραγματικά ένα πολύ γλυκό κορίτσι η Μύριαμ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti wraio partaki einai afto simera????

muriam synxaritiria kopela mou!!bravoooo :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]:-bd:-bd:-bd kale koritsia i lista mas kokkinizeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

cuando k merenta i seira sas...

perimenoume abrio k ti kardoula e????teleia arxi koritsia!!!!!

rose perimenoume k esena.......na mas ankoinwseis ta efxarista n gineis k esy kokkini!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando κι αλλη κοπελα εκτος της muriam?Κανονισε εσυ και η μερεντουλα να μας ξεσηκωσεται την αλλη εβδομαδα!!! :ymparty:=p~:x:x

θα βάλουμε όλα τα δυνατά μας Αναστασία!!!

άντε κορίτσια πήραμε φόρα [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

1. rose25

2. ΣΙΑ

3. Jαnnοlino

4. cuando

5. merenta

6. muriam

7. xouanitaki

8. ΗΛΙΑΝΝΑ

9. kimon

10. elena23

11. Χρυσάνθη_

12. levou

13. marikaki27

14. MaDi

15. kon21

16. Χ+Μ

17. tanya

18. kardoyla2

19. anastasia32

20. twiggy

21. girl84

22. kikitsa80

23. morouli

24. demoyla

25. LIL

26. stroumf80

27. mariap1

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ? =p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando κι αλλη κοπελα εκτος της muriam?Κανονισε εσυ και η μερεντουλα να μας ξεσηκωσεται την αλλη εβδομαδα!!! :ymparty:=p~:x:x

χαχαχα...μερεντουλα και αναστασακι..οχι..εγω για τη μυριαμ ηθελα να πω..αλλα ειπα να το πει η ιδια..και τελικα με ειχε προλαβει το μαρικακι..που ξερετε ομως;εγω νομιζω οτι θα πεσει βροχη ανακοινωσεων!!!!!!!!!ροουζ η σειρα σου...αυριο ειναι κι η καρδουλα απο το αλλο..αντε δυο δυο ειπαμε σαν τις χιωτισσες..χιωτισσα μου ετοιμη για την αλλη βδομαδα;θα τα καταφερουμε ε;ε; :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss υπόψιν..εχω πολλα απο αυτα που κανει το σκυλακι μου απο κατω... :roll::lol:

αναστασια η λιστα σου ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΛΥΚΣ=ΙΑ ΜΟΥ @};-

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ MURIAM!ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΑ Σ ΑΥΡΙΟ! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται ρε κοριτσια σημερα?????? :lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα το ειδα συνχαρητηρια στην myriam :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

αυριο εχουμε και την καρδουλα ετσι????? χαμηλοι τονοι μεχρι να δουμε και την κοπελα μας, μην ξεχνιομαστε!!!!!

Χ+Μ μια αγκαλιτσα ακομα για τον επομενο μηνα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG: :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

1. rose25

2. ΣΙΑ

3. Jαnnοlino

4. cuando

5. merenta

6. muriam

7. xouanitaki

8. ΗΛΙΑΝΝΑ

9. kimon

10. elena23

11. Χρυσάνθη_

12. levou

13. marikaki27

14. MaDi

15. kon21

16. Χ+Μ

17. tanya

18. kardoyla2

19. anastasia32

20. twiggy

21. girl84

22. kikitsa80

23. morouli

24. demoyla

25. LIL

26. stroumf80

27. mariap1

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ? =p~=p~=p~=p~

ΤΙ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΛΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια στην μυριαμ και απο εδω.χαρηκα παρα πολυ ηξερα ποσο πολυ το ηθελε!ευχομαι ενα γερο μωρακι και μια πολυ καλη εγκυμοσυνη.

κοκκινησαμε ολες στην λιστα τι καλαααααα :-p

αυριο θα κοκκινησει και το νουμερο 18? ;) αντε κοριτσια ξεκολλησαμε επιτελους..

χ+μ μια αγκαλια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: και δυναμικα για τον επομενο μηνα,ετσι και εγω αυτο θα λεω στον ευατο μου σε λιγες μερες που θα μου ερθει =p~

ειδατε απο το τελος πηγε προς τα πανω η κοκκινιλα :lol::lol: αυριο που λετε θα παει στην μεση και μετα θα ανεβει στο τοπ πιο τοπ δεν γινεται :lol::lol::lol::lol: θα θελα.... :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: cuando τι ωραια που το ταιριαξες.μακαρι να εχουμε πολλα μωρακια!αυτο το τεστ που εχεις στην φωτο θελω να δω και εγω αλλα προεχει η καρδουλα μας και να εχει ενα τεραστιο +++++++ αυριο :x:x:x:x:x:x
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΚΙΚΙΤΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!Χ-Μ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ φυσικα οπως τα λες και μετα εσυ!!!!μην σφυριζεις αδιαφορα :lol:

χαχαχα η κικιτσα εχει ηδη πολυ θετικα νεα..!!!!!!!την καρδουλα περιμενουμε αυριο..σε συγχωρουμε ομως γιατι μες στη χαρα σου κι εσυ τι να πρωτοσκεφτεις :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αισιως το τικερ εγραψε μια βδομαδα ακριβως πριν την σημαντικη μερα!!!!!!!!!!!!!!αχ να ναι μια θετικη μερα!!!!!!!!!!!!!!τωρα οντως ξεκιναμε την αντιστροφη μετρηση..τωρα θα μετραμε μερες!!!!!!!!!μερεντουλααααααααααααααα :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:((:-s:-s:-s#:-s%-(%-( [smilie=brushteeth.gif] [smilie=brushteeth.gif] [smilie=confused2.gif] :crazy::wtf::wtf: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια μας!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εύχομαι εύκολες εγκυμοσύνες και υγιαίστατα μωράκια!!!!!

Ελπίζω σύντομα να νιώσουμε και να βιώσουμε την χαρά αυτή όλες μας και να αποκτήσουμε το πολυπόθητο μωράκι! Καλή επιτυχία στις επόμενες!

Εμείς αυτό το μήνα δεν το προσπαθήσαμε καθόλου γιατί παίρνουμε αντιβίωση για να αποβάλουμε το μυκόπλασμα ουρεοπλασμα οπότε είναι η μόνη φορά που δεν έχω καμία ελπίδα να κοκκινήσω. Η πλάκα είναι ότι γυρίσαμε πάλι στα προφυλακτικά και θυμηθίκαμε τα παλιά :mrgreen:

Τώρα περιμένω περίοδο και προσπαθώ να καταλάβω αν νιώθω τα ίδια συμπώματα που ένιωθα τις προηγούμενες φορές ή όλα εκείνα ήταν από το αγχος μου. Το συμπέρασμα είναι ότι το στήθος πρήστηκε και είναι ευερέθιστο, η κοιλιά πρήστηκε αλλά κάτι περίεργα πονάκια που ένιωθα στην κοιλιά δεν τα νιώθω αυτή τη φορά. Νομίζω ότι όταν το σπέρμα κυκλοφορεί στη μήτρα νιώθεις ένα περίεργο συναίσθημα στην κοιλιά για αρκετές ώρες, το οποίο αυτή τη φορά δε το νιώθω αφού δεν υπάρχει σπέρμα.

Ελπίζω τον Μάρτιο να έχουμε καθαρίσει και να μπορούμε να συνεχίσουμε τις προσπάθειες για να πιάσουμε το σποράκι και να γλιτώσουμε και τις επεμβάσεις.

Καλή συνέχεια σε όλες κορίτσια! Μπορεί να μην γράφω πλέον συχνά αλλά διαβάζω τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!

xamos e????panta tetoia na xoume!egkimosines k thetikes xoriakes!!!!!

ti wraia:)

sigxaritiria miriam m!ola teleia na pane apo dw k pera!

fisixe kai se mas gkastroskoni na auxithoune oi gkastroules:)anteeee:)

x & m edw eimaste oles koritsi m k gia ta kala k gia ta kaka!

tha rthei k sena aspri mera,tha deis!upomoni xreiazete, thelisi kai panw apo ola Pisti Sto Theo kai Stin Panagitsa giati mono autoi xeroun pote kai pws:)tha rthei k i dikia mas wra kai edw tha eimaste na ta leme!

ti m kanete oi upoloipes?

sia kai anastasia m p xathikate?

perimenoume k ap tin kardoula simera!ante ola na einai thetika!O THEOS KAI H PANAGIA MAZI THS!

Rose kai cuando, merentoula perimenoume k apo sas ta thetika nea:)

ante na pairnoume mia mia seira:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...