Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

Καλημεραααααααααα!!!!Καλε αρχισαν οι ανακοινωσειςςςςςςςςςςςς!!!Θα γινει παταγοςςςςςςςςςς.Συγχαρητηρια στην Ηλιανα!!! :YMHUG: Κανονιστε κουκλες ηρθε η σειρα σας!!!! ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φίλες μου,

καλή εδβομάδα,

πολλά συγχαρηρητήρια στην Ηλιάνα

και καλές ανακοινώσεις για τις υπόλοιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααα!δεν θα μπορουσε να ξεκινησει πιο καλα η εβδομαδα με νεα εγκυουλα.συγχαρητηρια στην Ηλιαννα με ενα γερο μωρακι!

αντε κοριτσια ξεκινησαμε καλα.η teddy φυσαει και εγω πειραζει που καθομαι ακριβως μπροστα της να παρω τον αερα πανω μου? :lol::lol::lol: καλα δεν θα τον παρω ολο εχει μεινει και για εσας ;)

cuando τι να πω σημερα ξυπνησα το πρωι και ειχε περασει ως δια μαγειας το στομαχι μου και να σας πω λυπηθηκα λιγο γιατι φοβαμαι οτι δεν ηταν τελεικα απο εγκυμοσυνη :( τι να ηταν ομως ιωση και να την περασα πιο ελαφρια? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] ποιος ξερει!

οποτε μαρικακι μου μαλλον δεν ειμαι εγκυος δεν αισθανομαι τιποτα σημερα ολα καλα μονο το στηθος ειναι λιγο πρησμενο που καθε φορα ειναι.καλα θα ηταν να ημουν εχουμε αρχισει να ψιλοκανουμε ονειρα με τον αντρα μου αλλα απο την αλλη λεμε σιγα μην ειμαι ονειρα κανουμε μονο!αχ αυτες οι μερες μαρτυριο ειναι θα με φαει η αγωνια μεχρι να μαθω τι γινεται :-ss:-ss:-ss:-ss να πω την αληθεια πιστευω οτι θα μου ερθει αυριο μεθαυριο,για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααα!δεν θα μπορουσε να ξεκινησει πιο καλα η εβδομαδα με νεα εγκυουλα.συγχαρητηρια στην Ηλιαννα με ενα γερο μωρακι!

αντε κοριτσια ξεκινησαμε καλα.η teddy φυσαει και εγω πειραζει που καθομαι ακριβως μπροστα της να παρω τον αερα πανω μου? :lol::lol::lol: καλα δεν θα τον παρω ολο εχει μεινει και για εσας ;)

cuando τι να πω σημερα ξυπνησα το πρωι και ειχε περασει ως δια μαγειας το στομαχι μου και να σας πω λυπηθηκα λιγο γιατι φοβαμαι οτι δεν ηταν τελεικα απο εγκυμοσυνη :( τι να ηταν ομως ιωση και να την περασα πιο ελαφρια? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] ποιος ξερει!

οποτε μαρικακι μου μαλλον δεν ειμαι εγκυος δεν αισθανομαι τιποτα σημερα ολα καλα μονο το στηθος ειναι λιγο πρησμενο που καθε φορα ειναι.καλα θα ηταν να ημουν εχουμε αρχισει να ψιλοκανουμε ονειρα με τον αντρα μου αλλα απο την αλλη λεμε σιγα μην ειμαι ονειρα κανουμε μονο!αχ αυτες οι μερες μαρτυριο ειναι θα με φαει η αγωνια μεχρι να μαθω τι γινεται :-ss:-ss:-ss:-ss να πω την αληθεια πιστευω οτι θα μου ερθει αυριο μεθαυριο,για να δουμε!

Καλεεεεεεεεε απο τωρα προδιαγραφεις το αποτελεσμα?Κατσε να δουμε πρωτα να θα ερθει και μετα βγαλε συμπερασματα!!! :-o=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασια το θελω τοοοοοοοσο πολυ να ειμαι αλλα ξερω οτι στο τελος θα ερθει παλι γιατι καθε φορα αυτο γινεται.τι να πω μακαρι να ειμαι λαθος :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασια το θελω τοοοοοοοσο πολυ να ειμαι αλλα ξερω οτι στο τελος θα ερθει παλι γιατι καθε φορα αυτο γινεται.τι να πω μακαρι να ειμαι λαθος :ympray::ympray:

Μακαρι να εισαι γλυκια μου, κανε υπομονη ομως γιατι οτι και να κανεις δεν αλλαζει...ειτε εισαι ειτε οχι,σωστα?Πιστεψε με θα νοσταλγουμε αυτες τις ημερες που αναμεναμε και καρδιοχτυπουσαμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις αλλα δεν μπορω να ηρεμησω βρε αναστασακι μου μεχρι να μαθω.η αναμονη αυτη ειναι οτι χειροτερο εσυ το ξερεις καλα!ε οχι και να νοσταλγω αυτες τις μερες μετα με τιποτα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 39 ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ!!!!!

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 39 ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ!!!!!

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Δεν μας χαλας την διαθεση, απλα στεναχωριόμαστε οταν ερχεται περιοδος στην οποιαδηποτε απο εμας.Υπομονη λοιπον και παμε γερα παλι απο την αρχη κοριτσακι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις αλλα δεν μπορω να ηρεμησω βρε αναστασακι μου μεχρι να μαθω.η αναμονη αυτη ειναι οτι χειροτερο εσυ το ξερεις καλα!ε οχι και να νοσταλγω αυτες τις μερες μετα με τιποτα :lol::lol::lol:

Υπομονη λοιπον!!!!Ελατε καλε ολες εδω στην θεια Αναστασια να σας κανει ψυχανάλυση να ηρεμησετε!! =))=))=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 39 ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ!!!!!

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

οχι κοριτσι μου, τι να μας χαλασεις την διαθεση, εχουμε πει εξαλου ειμαστε εδω και για τα κοριτσια μας που καθε μηνα ειναι στην προσπαθεια, και στην απογοητευση και πιστεψε ειμαστε πολλες!!!!!!

μια ζεστη αγκαλιτσα κοριτσι μου απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 39 ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ!!!!!

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

koukla mou ti kyklo exeis?? :shock: den mas xalas kamia diathesi!!1i sia ta eipe poly swsta!!!edw den eimaste mono gia ta efxarista...allla k gia ta skampanebasmata pou exei i zwi mas!!!ksekina loipon ton allo mina dynamika!!!sou efxomai ta kalytera k sou xarizw mia zesti agkalia...

marikaki ti wraia nea einai afta????hlianna mou synxaritiriaaaa [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif] na mpaineis k esy na mas fysas...na exeis mia teleiomini egkymosini

kali epityxia sti muriam :):) na mas anakoinwsei efxarista nea gia na anebainei i psychologia mas re paidi mou... :lol:

rose mou ypomoni!!!!kseroume kala afti tin anamoni!!k to myalo omws paizei polla paixnidia!!xalarwse k efxomai na erthei meta apo ennia mines pali i akatanomasti :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα πολλά συγχαρητήρια!!!

με το καλό κοπέλα μου :YMHUG::YMHUG:

χ+μ μου λυπάμαι...

ελπίζω την επόμενη φορά να σταθείς τυχερή :-*:-*

Ροουζ ψυχραιμία μικρή μου!!

muriam ; που είσαι ρε φιλενάδα ; αγωνιούμε :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στην hlianna ,τωρα που ειστε περισσοτερες να μας φυσατε ολες μαζι μηπως γινει κατι!! [smilie=hello2.gif] Rose25 δεν μπορεις να κανεις κατι, για αυτο υπομονη, σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα κοριτσαρα μου, οπως και σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα τα καταφερουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αnastasia σε ευχαριστουμε για την ψυχολογικη υποστηριξη :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκε η μυριαμ;τι εγινε;μερεντουλα τι ωραια μαγισσακια εβαλες..χαχα....

χ+μ στα εγραψα και αλλου..τη διαθεση δεν μας τη χαλας..εδω ειμαστε για ολα..και μπορουμε να φτιαξουμε τη δικη σου..μη στενοχωριεσαι και τα καλυτερα θα ρθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+ΜΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!! ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!! ROSE25 ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΥΝΩΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! TEDDYYYYYYY ΦΥΣΑ ΜΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΗΛΙΑΝΝΑ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, η Μύριαμ είναι ΈΓΚΥΟΣ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ, γιατί με την Muriam είμαστε σε επικοινωνία απο καιρό και μου έστειλε κάτι δικό της στην Αμερική, για να με βοηθήσει με τις προσπάθειές μου... Είναι πολύ γλυκό παδί και της αξίζει κάθε χαρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερχεται κι αλλο νεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα κρατηθω να σας το πει η ιδια..φανταζομαι θα το κανει σε λιγακι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] ετοιμαστειτε για νεα γλεντια...τρελο ποδαρικο αυτη η βδομαδα!ελπιζω και η αλλη να ξεκινησει ετσι!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα...μαρικακι πηγα να γραψω αυτο αλλα με προλαβες...αντε το λεω κι εγω!!

ναιιιι!!!!η μυριαμ ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλές μου φίλες,

μπράβο στη Muriam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τέλειο νέο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε κορίτσια μου και στις υπόλοιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χ+Μ μην στεναχωριέσαι θα έρθει σύντομα και η σειρά σου,

τώρα που πήραμε φόρα δεν μας σταματάει τίποτα!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΛΕΜΕ!!!!!!MURIAMMMMMMMM ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :-*:-*:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...