Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xiotissa mou.......pou mporei k na xwrisoume,tha deiksei o xronos!!ti kaneis??perastika ston mpampaka sou k ola na pane kopela mou!!!ta kalytera na erthoun grigorotera!episis den ikserw oti ta pairneis apo to stoma :shock: alitheia les??

cuando mou k egw ta eixa afta!!!!nomizw pws dn prepei na se anxwnei!!alla nomizw!!!

teddy dion ti wraios ageras itan aftos :lol::lol: ??fysa k allo,tha to anteksw... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando θα συμφωνησω απολυτα με το Μαρικακι ισως τα αφηνεις εξωτερικα και γιαυτο εχεις αυτα τα συμπτωματα, θα πρεπει να τα βαζεις οσο ποιο βαθια μπορεις στον κολπο σου!

τα υγρα ειναι απο το λιωσιμο του χαπιου ομως σε καμια περιπτωση να μην τα παρεις απο το στομα μονη σου θα πρεπει να μιλησεις πρωτα με τον γιατρο σου.

Μαρικακι περαστικα στον μπαμπα σου κοπελα μου, σιδερενιος γρηγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου και Jannolino Χιώτισσα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Τα utrogestan παίρνονται και από το στόμα, σε περίπτωση που εμφανιστεί λίγο αίμα, ή εάν προκαλέσουν αλλεργία, αλλά επειδή πειράζουν στο στομάχι, κανονικά τοποθετούνται κολπικά ώς υπόθετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando θα συμφωνησω απολυτα με το Μαρικακι ισως τα αφηνεις εξωτερικα και γιαυτο εχεις αυτα τα συμπτωματα, θα πρεπει να τα βαζεις οσο ποιο βαθια μπορεις στον κολπο σου!

τα υγρα ειναι απο το λιωσιμο του χαπιου ομως σε καμια περιπτωση να μην τα παρεις απο το στομα μονη σου θα πρεπει να μιλησεις πρωτα με τον γιατρο σου.

Μαρικακι περαστικα στον μπαμπα σου κοπελα μου, σιδερενιος γρηγορα..

κοριτσια τα βαζω οσο πιο βαθεια φτανω :oops: ..τι να βαλω;κανα ματσουκι; :lol::lol: και ο γιατρος ειπε η τα πινεις η απο κατω ο,τι θες..εγω ειπα απο κατω για να απορροφουνται καλυτερα..τελος παντων..μου ειπανε και σε αλλο ποστ οτι σε ολες βγαινουν υγρακια και λιγο χαπι.. :lol: οποτε χαλαρωσα..δεν τρεχει τιποτα..τι μου κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου, σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Η εγχείρηση του πατέρα μου αναβλήθηκε και θα κάνει περισσότερες εξετάσεις από Δευτέρας... Ελπίζω στο τέλος να πάνε όλα καλά :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Εσύ, πως τα πας;;;;; :?::idea::?::idea::?::idea:

τι εγχείρηση θα κάνει αν επιτρέπετε ; μακάρι να πάνε όλα καλά για να χαλαρώσεις και εσύ λίγο!!

εγώ μια χαρά!!

Teddy_Dion αχ ένιωσα το αεράκι !!! :lol::lol::lol:

φύσα μας μπας και γίνει κάτι!!!!

εσύ τι κάνεις; πως πάει η εγκυμοσύνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..μαρικακι μου περαστικα στον μπαμπακα σου!

cuando εγω δεν εχω ιδεα για αυτα που λες.ομως ακου τα κοριτσια κατι ξερουν παραπανω ;)

μερεντουλα,σια τι κανετε?

tedyy τι ωραιο φυσημα ηταν αυτοοοοοο..με πηρε και με σηκωσε λεμεεεε :lol::lol::lol::lol: αχ μακαρι να κολλησω γκαστριτιδα.

εμενα κοριτσια το στομαχι μου ακομα ειναι χαλια.ενα βαρος εχω και ταση για εμετο,δεν ειμαι συνεχεια ετσι αλλες φορες λιγοτερο αλλες φορες πιο εντονο.τωρα ειμαι καλυτερα αλλα το πρωι που ξυπνησα χαλιαααα!αχ τι να ειναι πια αυτο λετε να εχω καμια ιωση?αλλα ετσι θα την περνουσα?χωρις εμετο χωρις πυρετο και τετοια?θα τρελαθω απο την αγωνια μου :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoyla μεχρι την Τριτη ειναι 28η μερα που τους προηγουμενους 2 μηνες τοτε μου ειχε ερθει αλλα μπορει και να παει μεχρι 30η η ακομα και 32η μερα αν και πιο σπανιο.λες να ειμαι?αχ εχω αρχισει να το σκεφτομαι και να ελπιζω και δεν θελω γιατι στο τελος θα απογοητευτω παλι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoyla μεχρι την Τριτη ειναι 28η μερα που τους προηγουμενους 2 μηνες τοτε μου ειχε ερθει αλλα μπορει και να παει μεχρι 30η η ακομα και 32η μερα αν και πιο σπανιο.λες να ειμαι?αχ εχω αρχισει να το σκεφτομαι και να ελπιζω και δεν θελω γιατι στο τελος θα απογοητευτω παλι :(

το μόνο που μπορώ να σου πω είναι

υπομονή, μακάρι να μπορούσα να σου απαντήσω...

προσπάθεισε να μην το σκέφτεσαι, όσο μπορείς, σύντομα θα μάθεις ;)

η Τρίτη είναι πολύ κοντά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα βαζω οσο πιο βαθεια φτανω :oops: ..τι να βαλω;κανα ματσουκι; :lol::lol: και ο γιατρος ειπε η τα πινεις η απο κατω ο,τι θες..εγω ειπα απο κατω για να απορροφουνται καλυτερα..τελος παντων..μου ειπανε και σε αλλο ποστ οτι σε ολες βγαινουν υγρακια και λιγο χαπι.. :lol: οποτε χαλαρωσα..δεν τρεχει τιποτα..τι μου κανετε;

οχι ματσουκι ρε συ cuando ..... που το σκεφτηκες παλι?? =))=))=))=))=))

τελος παντων αμα σε γαργαλαει μηπως ειναι επιδει θελεις ντοιν ντοιν??? :)):)):))

για δες το και αυτο με ολο τον σεβασμο :oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγχείρηση θα κάνει αν επιτρέπετε ; μακάρι να πάνε όλα καλά για να χαλαρώσεις και εσύ λίγο!!

εγώ μια χαρά!!

Teddy_Dion αχ ένιωσα το αεράκι !!! :lol::lol::lol:

φύσα μας μπας και γίνει κάτι!!!!

εσύ τι κάνεις; πως πάει η εγκυμοσύνη σου;

Merentoula,

φυσάω με όλη μου τη δύναμη και περιμένω

σύντομα και άλλα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι μακάρι μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ προς το παρόν είμαι καλά, μόνο λίγο

πόνο στο στήθος και λίγη υπνηλία, ευτυχώς

αναγούλες καθόλου.Βέβαια είναι πολύ νωρίς

ακόμα, είμαι 5+κάτι εβδομάδων.

Πολλά φιλιά και αναμένω ευχάριστα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..μαρικακι μου περαστικα στον μπαμπακα σου!

cuando εγω δεν εχω ιδεα για αυτα που λες.ομως ακου τα κοριτσια κατι ξερουν παραπανω ;)

μερεντουλα,σια τι κανετε?

tedyy τι ωραιο φυσημα ηταν αυτοοοοοο..με πηρε και με σηκωσε λεμεεεε :lol::lol::lol::lol: αχ μακαρι να κολλησω γκαστριτιδα.

εμενα κοριτσια το στομαχι μου ακομα ειναι χαλια.ενα βαρος εχω και ταση για εμετο,δεν ειμαι συνεχεια ετσι αλλες φορες λιγοτερο αλλες φορες πιο εντονο.τωρα ειμαι καλυτερα αλλα το πρωι που ξυπνησα χαλιαααα!αχ τι να ειναι πια αυτο λετε να εχω καμια ιωση?αλλα ετσι θα την περνουσα?χωρις εμετο χωρις πυρετο και τετοια?θα τρελαθω απο την αγωνια μου :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Rose25,

αυτά όλα που περιγράφεις τα βρίσκω πολύ καλά,

την κόλλησες την γκαστρίτιδα, το βλέπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συνεχίζω να φυσάω φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion κοριτσι μου να ερχεσαι να μας φυσας καθε μερα αν μπορεις μπας και παθουμε την πολυποθητη γκαστριτιδα!!! ;);););););)

ΣΙΑ μου,

στο υπόσχομαι θα σας φυσάω κάθε μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στέλνω μια μεγάααααααααααααααααααααααλη αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ματσουκι ρε συ cuando ..... που το σκεφτηκες παλι?? =))=))=))=))=))

τελος παντων αμα σε γαργαλαει μηπως ειναι επιδει θελεις ντοιν ντοιν??? :)):)):))

για δες το και αυτο με ολο τον σεβασμο :oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote:77xqv2d2]

:lol::lol::lol::lol::lol: σια τα υγρα με γαργαλανε οχι αυτο...αλλα και σένα ντοιν δεν λεω οχι..κανω μην ανησυχεις..λες να βαζω το χαπι πριν;χαχα...αντε κοριτσακια λιγο εμεινε!!ροουζ καλα μου ακουγεσαι...μ αρεσει που φοβασαι πιο πολυ ιωση απο εγκυμοσυνη...μπορει να εισαι!!!!!!...τεντι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και ευχαριστουμε που μας φυσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μακαρι πραγματικα να υπηρχε καποιος να μπορουσε να μου απαντησει τωρα αν ειμαι η οχι..θα περιμενω μπορω να κανω και αλλιως!

σια τι να την γαργαλαει ρε συ? :lol::lol::lol::lol: καλα λεει για ματσουκι να το χωσει μεσα βαθεια μπορει να κανει δουλεια :ymblushing::lol::lol::lol:

teddy πριν ερθει η αναμενομενη περιοδο ειχες κανα συμπτωμα?σορυ αν εχεις ξαναπει αλλα δεν θυμαμαι 8-} ειμαι καπως αυτες τις μερες και προσπαθω να καταλαβω τι μπορει να εχω..ιωση?η γκαστριτιδα? :lol::lol: λες γκαστριτιδα :-?:-?:-?:-?:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε cuando η εγκυμοσυνη που φανταζει μακρινο ονειρο και γι αυτο σκεφτομαι μηπως ειναι κατι αλλο.καλυτερα να σκεφτομαι ετσι μην ερθει η περιοδος μετα και πεσω σε καταθλιψη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando το σκυλάκι σου στο προφίλ είναι τέλειο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειδες τι καλο;για να μην ξεχνιομαστε..χαχαχα...ροουζ θα δειξει..αυτες τις μερες δεν περιμενεις;ολα θα φανουν..μα δεν μπορει να εχεις αναγουλες εκτος αν μπορει το μυαλο να παιζει τοσο μεγαλα παιχνιδια..αν ειχες ιωση θα ειχες και κανα πυρετο..ετσι δεν ειναι;η θα ειχες κι αλλα συμπτωματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε cuando η εγκυμοσυνη που φανταζει μακρινο ονειρο και γι αυτο σκεφτομαι μηπως ειναι κατι αλλο.καλυτερα να σκεφτομαι ετσι μην ερθει η περιοδος μετα και πεσω σε καταθλιψη :lol::lol:

σε καταλαβαινω..κουραγιο καλο μου...κι εγω ετσι με σκαμπανεβασματα καθε φορα..φοβαμαι μην ανεβω πολυ και μετα πεσω αποτομα..!!!!!! λογικο μετα απο τοσο καιρο που περιμενουμε:roll: κουραγιο μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα, με πολλές θετικές ανακοινώσεις!!!!

Ήδη έχουμε την πρώτη!!! Μερεντούλα για κοκκίνισε την ΗΛΙΑΝΝΑ γιατί περιμένει το τρίτο της :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Πολλές, πολλές ευχές και από εδώ ΗΛΙΑΝΝΑ μου για μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες, είδες ΣΙΑ μου;;;;;;; Ξεκινήσαμε την εβδομάδα με συνταρακτικά νέα!!!!!!!!!!

Αργότερα περιμένουμε και νέα από την χοριακή της Muriam. Ο Θεός να την βοηθήσει να δει μια τεράστια χοριακή!!!!!!!!

Που να δείς με πόσες ανακοινώσεις θα μπει ο Μάρτιος!!!! Καλομελέτα και έρχονται τα μωράκια, καλομελέτα και έρχονται.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι γίνεται Ρόουζ, μήπως θα μας το σερβίρεις το νέο, πριν από την Μερεντούλα και την Cuando;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η βδομαδα δεν θα μπορουσε να ξεκινησει καλυτερα!!!!συγχαρητηρια Ηλιανα!!!!!νομιζω επισης η μυριαμ σημερα θα εκανε καμια χοριακη!!ροοουζ εσυ ποτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...