Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOMETEST ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ?????????


maria12

Recommended Posts

Καλημέρα maria ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ,σου εύχομαι 9 υπέροχους μήνες και μια ζωή όλο χαρές.

Τελικά τα hometest είναι γουρλίδικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grousi,Boub είστε οι επόμενες αφού παραγγείλατε και εσείς ;);););):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα maria ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ,σου εύχομαι 9 υπέροχους μήνες και μια ζωή όλο χαρές.

Τελικά τα hometest είναι γουρλίδικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grousi,Boub είστε οι επόμενες αφού παραγγείλατε και εσείς ;);););):lol::lol::lol:

Σε ευχαριστώωωωωωωω πάρα πολύ για τις ευχές!!!!!

Άντε και στα υπόλοιπα κορίτσια μας τώρα!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ βρε Μαριούλα !!!!! μπράβο μπράβο μπράβο !!!

με το καλό τωρα να ζήσετε με τον αγαπημένο σου οοοοολα τα στάδια της εγκυμοσύνης !!!

και φυσικά ... με 1 πονο !!!

ΩΡΑΙΑ ΜΠΗΚΕ Ο ΦΛΕΒΑΡΗΣ !!! αντε και στα υπόλοιπα κορίτσια !!!! γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια μαρακι μου!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια!!!λιγο προσοχη απο εδω κ περα οχι βαρος κ οχι κουραση ε!!!!να προσεχεις σμουτς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ βρε Μαριούλα !!!!! μπράβο μπράβο μπράβο !!!

με το καλό τωρα να ζήσετε με τον αγαπημένο σου οοοοολα τα στάδια της εγκυμοσύνης !!!

και φυσικά ... με 1 πονο !!!

ΩΡΑΙΑ ΜΠΗΚΕ Ο ΦΛΕΒΑΡΗΣ !!! αντε και στα υπόλοιπα κορίτσια !!!! γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Και εσείς με ένα πόνο!!!! ;)

Άντε και στις υπόλοιπες τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια μαρακι μου!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια!!!λιγο προσοχη απο εδω κ περα οχι βαρος κ οχι κουραση ε!!!!να προσεχεις σμουτς!!!!

Με το καλό και το δικό σου μωράκι!!!!

Ναι προσεχω, είμαι αρακτή ώσπου να πάω και στο γιατρό να δούμε το σάκο θέλουμε 10 ημέρες!

Μήπως ξέρεις να μου πεις η χοριακή στις 28 ημέρες από την τελευταία περίοδο είναι 293, χωρίς καθυστέρηση, είναι καλή??

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!!sugxaritiria maraki!!!!na exeis mia uperoxi egkumosini,na sou pane ola teleia kopela mou!!!!!!!!! :D:D

Μαϊμουδίτσα μου γλυκιάααααααα σου πετώ την ανθοδέσμη να είσαι η επόμενη!!!!!!! ;)

Σε ευχαριστώ και σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδίτσα μου γλυκιάααααααα σου πετώ την ανθοδέσμη να είσαι η επόμενη!!!!!!! ;)

Σε ευχαριστώ και σου εύχομαι τα καλύτερα!

s'euxaristw kali mou :D:D de mporeis na fantasteis poso poli to 8elw!!!!!!!!!alles 3meres emeinan kai eimai na skasw.. :P:P de pernane oi atimes kai simera exw kai kati ponakia periodou :roll: elpizw na mi mou er8ei :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo maraki mou!!!!!!synxaritiria na exeis mia teleiomhnh egymosynh na pane ola teleia eyxomai!!!!!!!!!!me to kalo na kratiseis to mwraki sou!!!!! :D:D:D:D

tininaki se euxaristw poli gia tis euxes!!!!!

antapodidwwwww!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Χάρηκα παρά πολυυυυυυυυυ!!!! Μπραβο σου και σου εύχομαι να έχεις μια ομαλή και με το καλό να σφίξεις το μωρακι σου στην αγκαλιά σου...δεν φαντάζεται τι τέλειο είναι!!!!

Αντε και στα υπόλοιπα κορίτσια να κολλήσουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!

@};- με το καλό να περάσουν αυτοί οι μοναδικοί μήνες κ να αντικρίσετε με τον καλό σου το γλυκό μωράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Χάρηκα παρά πολυυυυυυυυυ!!!! Μπραβο σου και σου εύχομαι να έχεις μια ομαλή και με το καλό να σφίξεις το μωρακι σου στην αγκαλιά σου...δεν φαντάζεται τι τέλειο είναι!!!!

Αντε και στα υπόλοιπα κορίτσια να κολλήσουν!!!!

Σε ευχαριστώ!!!!!!!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!

Και μακάρι όλα τα κοριτσια να έχουν θετικά τεστ σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!

@};- με το καλό να περάσουν αυτοί οι μοναδικοί μήνες κ να αντικρίσετε με τον καλό σου το γλυκό μωράκι σας!

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου και σε σένα το ίδιο, με το καλό το μωράκι σας!

Να είναι υγιέστατο πάνω από όλα και τυχερό στη ζωή του!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα σας κι απο δω....μπηκα να πω στο μαρακι συγχαρητηρια ευχομαι ν απανε ολα καλα κσι σελιγους μηνες να εχεις ενα υγειεστατο μωρακι στην αγκαλια σου,δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα χαρηκα κ εγω εξησου με τις υπολοιπες κοπελες!και παλι λοιπον συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ................. :D:D:D είχαμε δίκιο είδες ? Καλή εγκυμοσύνη με ενα υγιέτστατο μωράκι.

Nikol μου είχατε δίκιο!

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ με το καλό το μωράκι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα σας κι απο δω....μπηκα να πω στο μαρακι συγχαρητηρια ευχομαι ν απανε ολα καλα κσι σελιγους μηνες να εχεις ενα υγειεστατο μωρακι στην αγκαλια σου,δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα χαρηκα κ εγω εξησου με τις υπολοιπες κοπελες!και παλι λοιπον συγχαρητηρια!

Ρουλάκι σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!

Να είσαι καλά και ότι ποθείς!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!

Σε ευχαριστώ!!! :D

Και εσύ με ένα - δυο - τρια γερό-α μωρό-α ;) σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou sinxaritiria :D:D sou to ixa pi oti kai to diko mou test ixe axni grami kai itan thetiko :D na mas enimerosis koritsi mou otan pas sto giatro ;) euxome na sou pane ola kala kai na exis mia eukoli egimosini :D:x:xhttp://www.mammyland.com/forum/post/smilies?f=20#

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou sinxaritiria :D:D sou to ixa pi oti kai to diko mou test ixe axni grami kai itan thetiko :D na mas enimerosis koritsi mou otan pas sto giatro ;) euxome na sou pane ola kala kai na exis mia eukoli egimosini :D:x:xhttp://www.mammyland.com/forum/post/smilies?f=20#[/qu

se euxaristw para poli alex/poli!!!!!

sou euxomai ta kalitera apo ta vathi tis kardias mou!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια,να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!!!!! :D:D:D:D ποτε θα πας για υπερηχο?????εγω ακομα τα περιμενω τα hometest.....μενω σε νησι και αργουν..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...