Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κι απο εδω!!!Πως μου ειστε ολες σημερα?Εγω ειπα να κανω γενικη καθαριοτητα ( με τη βοηθεια της μαμας παντα ) αλλα τελικα κατεληξα να καθομαι και η μητερα μου να κανει τα υπολοιπα!!!Τεμπελια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!! Πώς είστε σήμερα???

Nikol με το καλό ο υπέρηχος!! Όλα να πάνε τέλεια!!!

Chrystalleni μου αν ο γιατρός λέει ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας τότε μην αγχώνεσαι... όλα καλά θα είναι...

Σοφίτσα και εγώ λέω να "χώσω" τη μάνα μου αυτές τις μέρες.. γιατί έχουμε βρωμίσει!!

Μαράκι μου ναι είχα γενέθλια χθές... Τα οποία τα πέρασα σαν ζαλισμένη κότα, απο τον έναν καναπέ στον άλλον... :lol::lol::lol::lol: έφαγα που λέτε τζατζίκι χθές (έβαλα λίγο παραπάνω σκορδάκι φαίνεται...) και έπεσε η πίεση μου... ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω!! Νυστάζώωωω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι...και γιαλαντζι..και με κημα...μνιαμμμμμ

Γιελιζ μου πως εισαι σημερα;;;

Σοφιτσα μια χαρα η μαμα..δεν πειραζει..χαιρονται αμα κανουν δουλιες...

οποτε ξεκουρασου εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου και Γιώργο μου, ευτυχώς το μωράκι μας είναι μια χαρά, ωστόσο εχω μια μικρή αποκόλληση που θα πρέπει "χαλαρά" να προσέξω. Και ενω απο χθες έχω πιο πολλές εκκρίσεις ......κιτρινωπές θα έλεγα....σόρυ..........και ήμουν να πεθάνω, ευτυχώς με καθησύχασε... πήρα πολύ δύναμη που το είδα...θα συνεχίσω προσεχτικά γραφείο κρεβάτι κ όσο μπορώ ακινησία........

Φιλάκια σε όλες/ους σας κ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον...........

Chrystalleni δεν το ξέρω αυτό που λες όμως έχει δίκιο η DIOSA, αφού δεν ανησυχεί ο γιατρός κάτι ξέρει.

ελπίζω ματάκια να είναι όλα τέλεια, θα είναι μωρέ θα το δεις...

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!

Μαιρι δεν το ανοιξει το λινκ

Νικολ ολα καλα μην ανισυχεις..

μια τοσο δα μικρη αποκολληση..ξεκουρασου και οοολλλααα..θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο Νικολ ολα καλα.καλη ξεκουραση!!!!

μΕΡΥΚΑΛ εφαγα πριν κατι μερες!!μουρλια!!! φτιαξτε....εφαγα 2 το μεσημερι και 1 το απογευμα ετσι για το καλο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ γεμιστά θα φάω σήμερα (κουπέπια τα λέμε στην Κύπρο) απλά εμείς βάζουμε και κεϊμά μέσα.

Που λέτε Μαράκι μου, Ζαχαρένια και τα υπόλοιπα κορίτσια σας άκουσα και με το παραπάνω, πήρα και τρίτη και τέταρτη γνώμη :D και θα πάρω ακόμα μία το απόγευμα :D:D:D Έτσι είμαι εγώ πρέπει να τα ελεγχω όλα.

Ευχαριστώ κοπέλες για τα σχολια σας. Όλοι λένε ότι πρέπει να το παρακολουθούμε απλά να μην ανησυχώ γιατί δεν υπάρχει λόγος.

Cecilia μου ευχαριστώ για αυτά που πες για τα παιδάκια της φίλης σου. Ένιωσα αφάνταστα καλύτερα:-) Πραγματικά να σαι καλα.

Νικόλ μου όλα καλά θα πάνε να κάνεις αυτό που πες ξεκούραση, γραφείο, ξεκούραση.

Να στε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο!!!

Μαρυ πολυ καλο..

για να κανουμε επαλυθευση με οσες ηδη ξερουν φυλο;;;

Χηρισταλενη οταν μας σημβαινει κατι..και κυριως οταν σημβαινει κατι στα παιδια μας..ιδιως στα μωρα μας..νομιζουμε οτι ειναι οτι χειροτερο μπορει να σημβει η οτι ηρθε η συντελεια του κοσμου..

απο προσωπικη εμειρια σου λεω επρεπε να δω πραγματικα αρρωστα παιδιακια για να συνελθω..αρκετους μηνες μετα απο μια περιπετεια που ειχα με τον γιο μου οταν γεννηθηκε..

τωτε ημουν να πεθανω..και δενε ιχε και κατι ουσιαστικα σοβαρο

Μην ανισυχεις..

αμα ηταν κατι πολυ σοβαρο θα σου το λεγανε και θα σου ειχαν ηδη προτεινει λυσεις

Ολα θα πανε καλα με το αγορακι σου..τετοια σημβαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Χρυσταλενη καλα εκανες....ολα καλα θα ειναι!!!

Μερυκαλ το κατααααααααααααααλαβαααααααααα βρεεεεεεεεεεε!!!! :lol:εγω θα κανω κοριτσι λεει.

για δυδυμα δεν λεεεεεεεειιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κοριτσάκια!! Πλάκωσε δουλίτσα!

Για το κινέζικο τώρα... και πέρισυ και φέτος μου βγάζει κορίτσι.. την προηγούμενη φορά είχα 2 αγοράκια και τώρα πάλι έχω αγοράκι.. οπότε μούφα το κινέζικο!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βέβαια τώρα το διαβάσετε δεν το διάβασετε το ίδιο κάνει μιάς και έχει γίνει η σύλληψη.. αλλά λέμε τώρα... να ξέρετε για τις επόμενες εγκυμοσύνες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα! Είμαι καινούρια στην παρέα. Εμείς περιμένουμε αγοράκι και μας έδωσε ο γιατρός πιθανή ημ/νία τοκετού 25 Ιουνίου. Ανυπομονώ να κρατήσω το μωράκι μου στην αγκαλιά μου. Τολμώ να δηλώσω ότι είμαι ήδη ερωτευμένη με τον γιό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...