Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

Κισκα σε καταλαβαινω γιατι και εγω ετσι ειμαι

μου μυριζουν τα παντα

ο γιος μου ο αντρας μου ολα

με το αυτοκινητο τραβαω μεγαλο ζωρι γιατι το δικο μου μου μυριζει πολυ απο τα αρωματικα που ειχα πριν οποτε παιρνω του αντρα μου..

αλλα ειχα θεμα με το μαλλακτικο, με τα σαμπουαν με τα αφρολουτρα με το σαπουνι του αντρα μου τα χερια τα πλανω μονο με ντετολ, το σπιτι το καθαριζω μονο με φρεσκο λεμονι που λεει και η μαρια και μπανιο κανω με σαμπουαν του κορε που και παλη μου μυριζει αλ΄λα ΟΚ.

δεν μαγευρευω οταν μπορω.

Εμεις θα παρουμε κρεβατακι μεγαλο με καγκελο στον γιο μου και το νινι θα παρει κομπλε το δοματιο του, ο μεγαλος θα παει στο αλλο δοματιο, προς το παρον θα εχει μονο ντουλαπα και κρεβατι και απλετο χωρο για παιχνιδι.

Πηγαμε στη Νεοσετ αλλα το κρεβατι που θελουμε δεν παιρνει το καγκελο που θελουμε οποτε θα παω σε μερικα μαγαζια ακομα να δω..εχουμε χρονο εξαλλου

Για το μπανιο εμεις ειχαμε αυτα τα μπανακια που εχουν βαση σαν ταβλες που στιρηζονται στη μπανιερα πολυ με βολεψε μεχρι το καλοκαιρι απο τωτε κανουμε μπανιο στην μπανιερα μας με αντιολισθητικα πατακια

Εγω παλη κοιταζω με απαθεια τα γυκα..λες και ειανι γιουβαρλακια..

δε με τραβαεινα ποιω καφε ουτε κοκα κολα...

επισης δε με τραβαει για γκουντισ η πητογυρο..

αυτο το μωρο η δε θα τρωει τιποτα..η θα γινει διαιτολογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας:-))))))))

Τι μου κάνετε;; Εδώ όλα καλά. Διαβάζω ρε κοπέλες που λέτε για αναγούλες έντονες μυρωδιές...μου φαίνονται τόσο ξένα....εγώ δεν έχω τίποτα από αυτά (μην με ματιάσω τώρα)

Daddy Cool και εσύ από Κύπρο;; Καλά το όνομα Χρυσταλλένη κάνει μπαμ για Κύπρο. Δεν νομίζω ότι υπάρχει στην Ελλάδα.

Mariamg ίσως και να χεις δίκαιο, δεν το χα σκεφτεί. Απ την 5η μέχρι τη 12 εβδομάδα έπαιρνα utrogesteran (κάπως έτσι λέγεται) και ήταν ορμόνες. Τώρα πάλι για 3 εβδομάδες μέχρι αύριο πάλι κάτι άλλο μου δωσε και παίρνω προληπτικά λόγω μικροσυσπάσεων που χα.Τώρα νιώθω καλύτερα. Να σαι καλά:-))))

Λοιπόν κορίτσια θέλω να μου στείλετε όλη σας τη θετική ενέργεια/διάθεση. Έχω το τεστ της Β επιπέδου αύριο το πρωί και έχω τρελή υπερένταση. Για να καταλάβετε μου κόπηκε (για πρώτη φορά) η όρεξη. Έχω τρελό άγχος. Θέλω όλα να δείξουν καλά και ο γιόκκαρος μου να ναι υγιής.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε ομορφούλες??? Εγώ κάθομαι στον καναπέ και χαλαρώνω...

Διάβασα όσα γράψατε και δεν ξέρω από πού να αρχίσω!! Εγώ θα φάω το βράδυ κεφτεδάκια που φτιάχνει η γιαγιά μου και μου αρέσουν πολύ.Τις τα παρήγγειλα και μου τα στέλνει με τον αδερφό μου. Το μεσημέρι έφαγα κουνουπίδι κοκκινιστό με κρέας και πατατούλες!! Φυσικά δεν τρωω μεγάλες ποσότητες.. Όσον αφορά τα φρούτα τρώω δυο την ημέρα.

Οσον αφορά έπιπλα και τέτοια δεν σκοπεύω να πάρω κάτι τώρα..Τα απολύτως απαραίτητα κατά τον 7ο-8ο μήνα. Μετά από τα περσινά δεν τολμώ!

Χρυσταλλένη μου σου εστειλα και στο αλλο ποστ τις ευχές μου..¨Ολα μια χαρά θα είναι...να μην ανησυχείς. ΘΑ περιμένουμε τα νέα σου...

Οι άλλες τι κάνετε??? Μονο εγώ δεν εχω νιωσει κλωτσίδι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημ,ενες!!!

Μαρακι μου μην αγχωνεσαι ειναι πολυ νωρις να νιωσεις κλωτσιδι ακομη.Σκεψου εγω με διδυμα και μολις εχθες τα ενιωσα στα σιγουρα!!

Πω πω ρε συ Mariamg μου,παρ'ολο που δεν εχω κι εγω καθολου λιγουρες,ετσι οπως τα παρουσιασες μου ερχεται να παω να τα παρω και να τα φαω οοοοοοοοοολα!!!Και ναι τα χρημαατα ειναι οντως πολυ λιγα γι'αυτο και δεν θα το ψαξω περισσοτερο...

Σεσιλια μια απο τα ιδια,κι εγω γενικα δε λιγουρευομαι τιποτα,εκτος απο μια μερα που βγηκα 12 τη νυχτα να παρω Lays στον φουρνο!!!

Χρυσταλλενη μου σου στελνω οοοολη μου τη θετικη ενεργεια κ μια μεγαλη αγκαλια!Καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια,καλοριζικο το νεο τοπικ!!!σας διαβαζω συχνα αλλα δεν βρισκω χρονο να γραψω το ιδιο συχνα!!!χαιρομαι πολυ που ολες ειμαστε καλα!!την παρασκευη το πρωι παω για την αυχενικη και η αγωνια μου δεν περιγραφεται!!!θα καταρρευσω σαν τη Μανωλιδου :P:P chrystalleni μου,σου στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια ωστε ολα να πανε ΤΕΛΕΙΑ!!για αυχενικη ποιος αλλος ειναι τωρα κοντα?πολλα γλυκα φιλια!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι με το καλό!!!

Σοφίτσα μήπως μπορείς να μου πεις που ειναι το κατάστημα ωστε να ρίξουμε μια ματια αυριο που θα ερθουμε Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrystaleni ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΛΟ-ΓΕΡΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!! :D

Τι κανετε τσουπρες?εγω ρε γμτ ειχα πονακια χαμηλα χαμηλα. ημουν 8 ωρες σε μια καρεκλα κ λεω ισως φταιει αυτο.αγχωθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ μέχρι τώρα ξάπλωνα γιατί είχα και έχω ακόμα τσιμπιματάκια χαμηλά... (Ζάχα και εγώ τις πολλές ώρες στην καρέκλα σκέφτομαι ως αιτία...) και με πονάνε τα πόδια μου...μπορεί να φταίει και το κρύο, ο γιατρός είχε πεί ότι και η μήτρα μας είναι σας όλους τους μυς και αντιδράει το ίδιο στο κρύο και την ζέστη... με αποτέλεσμα να κάνει συσπάσεις...η μπορεί απλά να μεγαλώνει και άλλο η μήτρα... τέσπα θα δείξει...

Chrystalleni σου εύχομαι καλή επιτυχία για αύριο!!Να είναι όλα τέλεια, που θα είναι, θα περιμένουμε νέα σου!!!

litsaki με το καλό η αυχενική την Παρασκευή!!Να πάνε όλα τέλεια και να μας πείς και εσύ νέα σου!!

Μαράκι υπομονή σε μερικές εβδομάδες θα αρχίσεις και εσύ να το νιώθεις το ζουζουνάκι σου!!

Sofitsa Lays στο φούρνο εε???? ΜΙΑΜΜΜΜ!! Ειδικά αυτά με τη πάπρικα!!! Ο δικός μου ο γιατρός μου είπε ότι θέλει να με βλέπει κάθε 3 εβδομάδες και ο άντρας μου του είπε να το κάνουμε λιγότερο γιατί αγχώνομαι πολύ... οπότε τώρα θα πηγαίνουμε κάθε 17-18 μέρες!! :lol::lol::lol::lol:

Ζάχα εγώ πήρα άδεια για αύριο για να ξεκουράσω τα "χαμηλά" μου... προτίνω να κάνεις το ίδιο!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι με το καλό!!!

Σοφίτσα μήπως μπορείς να μου πεις που ειναι το κατάστημα ωστε να ρίξουμε μια ματια αυριο που θα ερθουμε Αθήνα;

Θα σε απογοητευσω γλυκια μου...μενω Γιαννενα,στα tres Jolie εδω τα ειδα αλλα υποθετω πως και σε ενα οποιοδηποτε tres jolie στην Αθηνα αν πας θα τα βρεις.Και θα δεις κι αλλες κουνιες πραγματικα πολυ οικονομικες.Εγω ειλικρινα δεν το περιμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσακι μην καταρρευσεις!!!Κρατα γερα!!! :lol::lol::lol::lol: Ολα τελεια θα πανε,θα δεις!Πολυ καλη επιτυχια σου ευχομαι!

Diosa και Ζαχαρενια ΠΡΟΣΟΧΗ στα χαμηλα σας..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ζαχα προτεινω να παρεις κι εσυ μια αδεια επειγοντως!!!Ααααα!!!Ο γιατρος της εξωσωματικης μου ειχε πει για τους 3 πρωτους μηνες το πολυ νεχρι 3 ωρες να καθομαι σε καρεκλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκαστρουλινια μου τι κανετεεεεεεεεεε??????

εχετε γραψει παρα πολλαααααα για να τα διαβασω ολα...

πως μου ειστε??τα μικρα σας κουνιουνται καθολου?

εγω τα καταλαβαινω αλλα περιμενω την μεγαλη κλοτσια που ακομα δεν εχω φαει...

σημερα θα παω να μου πιουνε το αιματακι για την εξεταση της αντι χα...αντε να δουμε τι κανουμε κ μ'αυτο..

σοφιτσα μου κ ο μπαμπας μου γιαννιωτης ειναι....μακαρι να μπορουσαμε να ζησουμε μονιμα εκει...μου αρεσουν κ τα αγαπαω πολυυυυυυυ...

να σου πω κατι αλλο...συζητουσα με τον αντρα μου για καροτσι κ προβληματιστηκαμε..

διαβασα κ λιγο στο ιντερνετ πως καποιες διδυμομανουλες πηραν 2 μονα καροτσακια κ της βολεψε πολυ..για σκεψου...δικιο εχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!! Ειμαι καλυτερα σημερα κοριτσακια μου και ειπα να ρθω.

Τι κανετε???

Καλε χιονιαααααααααα στα διπλανα βουνα της Τριπολης!!!μπρρρρρρρ!!!!

τρομαξε να παρει μπρος η ''μπακατελα''μου!!!! βζζζζζζν

Μαριλουλι μονα καροτσια τους βολεψαν ε? Ρε συ και αν θελει ενας να παρει και τα 2 μωρα εξω τι κανει?το ενα στο σβερκο και το αλλο στο καροτσι?αυτο με προβληματιζει!!!! Καλα οχι τωρα αλλα ετσι σαν σκεψη που περασε με προβληματισε. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειχες εσυ κ λες σημερα εισαι καλυτερα??

ακου τι ελεγαν...

οτι με 2 μωρα ειναι πολυ σπανιες οι περιπτωσεις που θα βγεις τελειως μονη σου εξω..

κ αυτο αν συμβει θα εχεις το ενα σε μαρσιπο κ το αλλο στο καροτσι...

ελεγαν επισης πως το διπλο δεν ειναι καθολου βολικο κ δεν χωραει σε κανενα πεζοδρομιο...

πρεπει ελεγαν να το ψαξετε καλα γιατι υπαρχει προβλημα χωρου στο αμαξι κ σε οποιες εχουν ασανσερ...

επισης εαν θελεις να βγαλεις κ τα 2 με τα μονα υπαρχουν στην αγορα κατι σαν κρικοι οι οποιοι ενωνουν τα 2 καροτσια...μπορει να μην ειναι το πλεον ευχρηστο αλλα για ωρα αναγκης ειναι καλο...

ελεγε μια επισης για σκεφτειτε να θελετε να πατε το ενα απο τα 2 καπου στον γιατρο ας πουμε...πως θα το πατε...

επισης εαν εχω καταλαβει καλα δεν εχω βρει καροτσι διδυμων που να ειναι για νεογεννητα...

ουφ....πολλαααα εγραψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Χρισταλενη καλη επιτυχια..

με το καλο η Β επιπεδου να μας πεις τα ευχαριστα συντομα!!!!

Τι κανετε οι υπολοιπες;;;

Εγω σημερα εχω γιατρο.

Μ'αρεσει που χτες ειχαμε πει θα παμε να δουμε κρεβατι για τον γιο μου..αλλα γυρησα απο καρδιολογο και ημουν τοσο χαλια που ξεραθηκα για υπνο.

Στο θεμα καροτσι...

εμεις οταν πηραμε τα δικα μας- γιατι εχω δυο- το ψαξαμε πολυυυυυυ..

Ενα μας το πηραν δωρο τα πεθερικα μας..ηταν αυτο πη μπορεις με μια κινηση να το κανεις να κοιταει εσενα η να κοιταει εξω..

αλλα με βολεψε μονο τον χειμωνα γιατι ειναι τεραστιο στις διαστασεις..

μετα πηρα ενα peg perego που ειναι μπαστουνι και μια χαρα.

Οταν θα κοιτατε καροτσια προσεξτε καταρχας εαν εχετε ασανσερ να χωραει στο ασανσερ..επισης να χωραει στο πορτ μπαγκαζ, να ανοιγοκλεινει ευκολα..με το ενα χερι να κρατατε το μωρο και το αλλο το καροτσι..ειναι λιγο μανικι...

επισης δειτε και τη λυση του Μαρσιπου..

εμενα με βολεψε μονο ο μαρσηπος για βολτες μεσα και εξω απο το σπιτι...

Α!!!..εγω εχω δει και καροτσι που να ειναι και τα δυο το ενα πισω απο το αλλο και οχι διπλα διπλα..

γιατι καλε ειναι σπανιο να παρεις και τα δυο μαζι...

καλοκαιρι θα γεννησουμε..δεν θα τα παμε μια βολτα;;..και αν ο συζηγος εργαζετε;;;.τι θα κανουμε θα κλειδωθουμε σπιτι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις που εχουμε 2 ειναι προβλημα το καροτσι...

με 2 νεογεννητα κ μονη μου για αρχη δεν ξερω αν θα το επιχειρησω...

αφου στην τελικη ενωνονται κ με κρικους αρα δεν υπαρχει θεμα

ειναι κ πιο οικονομικο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα οσο για το λεωφορειο που λες εμενα δεν μου αρεσει καθολου...κριμα να βλεπει το ενα την πλατη του αλλου...

ασε που ειναι παρα πολυ βαρια κ στο κλεισιμο νομιζω θα ειναι ενα θεματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα εχω δει στο δρομο..δεν ξερω πως ειναι στην πραξη αλλα ειχαν πολυ φαση..το ενα πισω απο το αλλο...

συνδετικους κρικους ειχε και το cosy corner..μαλλων κατι τετοιο λετε ε;;;

http://www.cosycorner.gr/products/detai ... gr&id=1685

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντασου με τους κρικους βαρκα γυαλο που θα πανε τα καροτσια!!! Τελος παντων...δεν ειναι της παρουσης...θα δουμε τι θα κανουμε και με αυτο!! εχουμε καιρο!

Αλλα διαφωνω ΓΙατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σπανιο να βγεις με τα 2 τα μικρα εξω??? Ε καμμια φοβιτσιαρα θα το γραψε. Εγω εδω στην περιοχη μου παντα ΣΕΤ τα βλεπω τα μικρακια!!!! :D

Μαριλου ειχα κατι πονακια στην ''χαμηλη περιοχη που δεν επισκεπτεται κανενας πια'' και ειπαν τα κοριτσια να μεινω σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και ειναι ακριβο..

απλα θυμομουν οτι τα ειχα δει εκει και το εβαλα σαν δειγμα..

τοσα λεφτα για 3 μαντζαφλερια..

Εχει σηγουρα και σε μαγαζια που πουλανε γεννικα καροτσια..

Κοιτα ζαχα..εξαρτατε παντα απο τα μωρα..

πχ εγω αν εχα 2 σαν τον Χριστοφορο που μωρο με το που εβλεπε καροτσι χτυπιοταν και ουρλιαζε..σηγα μη τα εβγαζ αποτε βολτα μαζι..

εδω αυτον εβαζα σε μαρσηπο για να τα βλεπει ολα και ειχαμε λιγη ισυχια..

ουτε τωρα θελει καροτσι , θελει να τρεχει..

αντε για μικρες διαδρομες..πχ μεχρι το περιπτερο για εφημεριδες καθετε..μεχρι το ΣΜ παντως οχι..

Λυστε μου μια απορια..γιατι υπαρχουν ατιπαθιτικη ανθρωποι..

εχω μια συναδελφο που εκτοςε που μου τρωει το φαη μου...φοραει και κατι απαισια αρωματα που βρωμανε ακομα και αν δενε ισαι εγγυος..

της εχω πει οτι με ενοχλει που βαζει 5 κιλα..και αυτη επιμενει να τρυγυρναει γυρω μου..και στην τουαλετα να παω..μπροστα μου θα τη βρω..

με αναγουλιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μεγαλωνει η μητρα για να χωρεσουν τα μικρουλια κ επισης εχω καταλαβει πως εαν τα κουρασω με πιανουν κ μενα πονακια χαμηλα...στο σημειο που οπως λες εχει πιασει αραχνη

για τα καροτσια εχουμε καιρο αλλα νομιζω πως κλεινω προς τα 2 μονα με ενα γρηγορα ψαξιμο που εχω κανει...

σεσιλια διαολο στειλε την την ηλιθια...ακου σου τρωει το φαγητο σου γκαστρωμενη γυναικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!! Ανυπομωνώ να ερθει το αυριο να δω το σπορακι μου!!!!!!! Ελπιζω αυτη την φορα να αφησουν τον ανδρα μου να μπει στον υπερυχο!!! γκρρ.. και αυτος θελει να το δει, δεν καταλαβαινω την λογικη του δημοσιου νοσοκομειου να μην μπαινει ο μπαμπας!!!!!!

Οσες εχετε πονακια προσπαθηστε να ξεκουραστείτε οσο μπορειτε. Μην ξεχνάτε πως ολα τα οργανα μας μεσα μετατοψπιζονται ωστε να χωρέσουν τα ζουζουνια μας!!! Η λεκάνη μας ανοίγει, ο τραχηλος θα αρχισει να μαλακώνει σε λιγο καιρο!!! Οποτε ολα αυτα ειναι φυσιολογικα για χατήρι τους!!!!!!!!

Σοφίτσα το εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν βρηκα κατι!! Γιαννενα ε; απο εκει ειναι η καταγωγή μου, ο ανδρας μου ειναι απο Αρτα και λέμε αν ολα πανε καλα η τελευταια μεταθεση του σε 12-13 χρόνια να ειναι εκει!!Ωστε τα Γιαννενα να γινουν η μόνιμη κατοικία μας!!! Ευτυχώς αν εινα η τελευταία μετάθεση εκει, συμφωνα με τα σημερινά δεδομένα μπορει να υπηρετήσει 8-10 χρόνια μεχρι να βγει σε συνταξη!!! Μακρινα σχεδια, αλλα οταν ζεις με μεταθέσεις σε διαφορετικες πολεις, αυτη την στιγμή περιμένεις!!!!!

Μαριλου, δεν έχω διδυμα αλλα η Ζαχαρένια εχει δικιο σ'αυτο που λεει. Πες πως θελεις να βγεις μονη σου με τα μωρά, πως θα σπρωχνεις δυο διαφορετικα καρότσια; Επίσης να ελένξετε πως στερεωνονται οι υμάντες στην πλατη του καροτσιου!! Στο περ περεγκο το δικο μας ειναι με γατζακι το οποιο βγαινει ευκολα για να ξαπλωσει ανετα το μωρο. Αλλα η κορη μου εδω και 4 μηνες το βγαζει ενω την πηγαινω βολτα. Ουσιαστικα λυνεται ετσι!!!

Ο μαρσιπος και το σλινγκ θα σας βολεψουν πολυ σκεφτειτε το. Αν παρετε μαρσιππο παρτε εναν που εχει υμαντες και στην πλατη και στην μεση. Αν εχει μονο στην πλατη θα υποφερεται στην συνεχεια γιατι δεν θα μπορει να σηκώνει τοσο βαρος μονο η πλατη.

Εγω την πατησα και στα δυο γι'αυτο σας το λεω ωστε να μην την πατησει και καποια αλλη!!!

Σεσιλια τι ειπε ο καρδιολογος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmnera koritsia kai euxaristw gia tis apanthseis sas..tha deiksei thn trith pou tha paw ston giatro na doume ti tha mou pei...exw k ena agxos gia thn auxenikh...exw ton teleutaio kairo kai auipnies den kserw ti mou ftaiei..shkwnomai gia katourhma k meta upnos telos..den kserw ti na kanw...kamia lush??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τες!!!

Μωρε φυσιολογικα αν ειναι δεν με πειραζει...ξερεις περισσοτερο το αγχος τι ειναι αυτο ειναι παρα αυτου καθεαυτου τα πονακια!!!

Σεσιλια πως σου τρωει το φαι????????????????? το χεις διπλα σου και τσιμπαει? Χωστης μια κουτουλια να μαθει. Με εκνευρισε.

Ναι ρε συ για πες ειπες οτι πηγες χθες Καρδιολογο...τι ειπε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα!!!Μολις γυρισα απο την εξεταση καμπυλης ζαχαρου...δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα ειναι αηδια!!! :(:( Βεβαια επιδη ειμαι εντελως οτι να ναι,αντι να φαω κατι αλμυρο μετα γιατι παθαινει σοκ ο οργανισμος απο την πολυ αποτομη γλυκοζη,εγω εφαγα γλυκια μπουγατσα!!Ειμαι ετοιμη να καταρρευσω!!

Λοιπον εχω τις λυσεις για ολες σας....

Mariamg τα επιπλα που ειδα ειναι της Ηρα,μολις ειδα τον καταλογο.Μπες στη διευθυνση http://www.irabebe.gr.Εμενα αυτες που μου αρεσαν ειναι με τον κωδικο Ε7024.

Στο θεμα καροτσακι τωρα...Δεν το σκεφτομαι καν για μονο.Ο αδερφος μου εχει διδυμα επισης και η νυφη μου παντα βγαινει και με τα δυο εξω.Ειναι λιγο δυσκολο αναφορικα με τα πεζοδρομια αλλα........Κ αν και διπλο ειναι αρκετα ελαφρυ και ευκολο να διπλωθει.Μου διαφευγει η μαρκα αλλα θα σας ενημερωση.Στο συγκεκριμενο ενσωματωνεις πορτ μπεμπε και κανει απο νεογεννητο.Και τα peg perego επισης ειναι ποοολυ καλα.

Γλυκια μου Ζαχα ακομη σε παιδευουν τα χαμηλα σου...???? :lol::lol::lol:

Αντε μαζευτειτε οολες στα Γιαννενα να κανουμε παρεουλα κι απο κοντα!!!Σας φιλω!

Υ.Γ.Σεσιλια αντιπαθητικους θα βρεις πολλους δυστυχως.Μια μερα βαλε μια τριχαρα ΝΑ μεσα στο φαι και θα δεις αν στο ξαναφαει η γουρουνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...