Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟριτσάρες μου ευχαριστώ για το κουράγιο, ναι δυστηχώς δεν είναι σφράγισμα είναι μολυσμένος φρονιμίτης που πρεπει να βγει αλλα ο γιατρός που είναι κ φίλος μας ειναι κάθετος στο να μην πάρω ουτε depon κ φυσικά ουτε κουβέντα για να το βγαλω, πρέπει να καθαρίζω μετα απο καθε γευμα πολύ καλα το στόμα κ ενα στοματικό διάλυμα..............το έχει κ η γυναικα του αυτο το πρόβλημα.......τέλος πάντων μη σας πρήζω ..κρατάμε όπως ειπατε το καλο .........αποκόλληση αντίο.......... :D:D

Ηθελα να σας πω να ζητατε dvd με το αρχείο του παιδιου τουλάχιστον στην αυχενική κ στη Β επιπέδου γιατι μόνοι τους απο οτι είδα λίγοι το δίνουν................

Θα ειναι τέλειο κ για το παιδάκι όταν μεγαλώσει αλλα κ εχετε ντοκουμέντο για το τι μετραγε ο ντόκτορ...............Στη Β επιπέδου θα το φροντίσω...θέλω να το δειξω κ στους δικους μου, οι φωτο δεν είναι το ίδιο...οταν κουνιουντε είναι τρέλα...............αχ ψυχούλες μου...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω..ποσα γραψατε..δε θυμαμαι τιποτα να σχολιασω!!!!!

Πηγα στον γιατρο, ανοιξα την καρτελλα μου..ολα καλα..το νινι μας γυρισε πλατη..εκλεισα καιαυχενικη για 02/04..αντε να δουμε..

ο Συζυγος ειναι αρρωστος..εχει λοιμοξη του αναπνευστικου..και κανει σαν ετοιμοθανατος...εχω δηλαδη 2 μωρα στο σπιτι...πωπω

Cesilia χαίρομαι πολύ για το νινι σας λυπάμαι τον αντρουλη σου κ φυσικά εσένα..........ξέρω τι περνάς...είναι μωρά όταν αρρωσταινουν.........περαστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου δεν ξερω αν μπορεις να βγαλεις δοντι στην εγκυμοσυνη αλλα σφραγισμα και απονευρωση κανει σιγουρα!Κ στο λεω με βεβαιοτητα γιατι πριν 2 εβδομαδες εκανα μια απονευρωση και πριν 2 μηνες ενα σφραγισμα.Τα φαρμακα και η αναισθησια ειναι τοπικη και δεν επηρρεαζουν καθολου το εμβρυο.Δεν κανει ομως να παιρνεις αντιβιωση αν εχει πρηστει ή εχει φλεγμονη ουτε βεβαια παυσιπονα εκτος απο κανενα ντεπονακι!!Εχω ρωτησει κ τους 2 γιατρους μου κ μου ειπανε και οι δυο τα ιδια,συν ο οδοντιατρος.Τωρα για το cd που ρωτας,ο εκτος νοσοκομειου γυναικολογος που πηγαινω μου δινει παντα dvd με ολο τον υπερηχο (περιπου 1 ωρα) και μου εκτυπωνει κατευθειαν πολλες φωτογραφιες τρισδιαστατες και εγχρωμες απο τις ζουζουνες.Αν μπορεσω θα βαλω μια να δειτε τις πριγκιπισσες μου!!!(την ψωνισα ηδη!!)Λογικα αν θελουν ολοι μπορουν να δωσουν..

Αμ δεν θέλουν.............Σε κάθε υπέρηχο Σοφάκι? τέλεια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ τι τελεια που ολα ειναι καλα με την αποκολλιση..αντε με το καλο τωρα..αλλο τιποτα να μη σας βρει!!!

Ειμαι να σκασω..

πηγα φαρμακειο να παρω τα φαρμακα του αντρα μου..ειχε μια τεραστια ουρα..

ενα φαρμακειο για σχεδων ολη τη δυτικη Θεσσαλονονικη..απαραδεκτοι..

Ειχε ελλειψη και η αλοιφη για τα ματια μου..ειναι 2 μερες που εχει ξεκινησει η παλιοαλλεργια και ολη την ωρα φτερνιζομαι...

και δ εμου εφταναν ολα αυτα...ψαχνω να βρω και την ταυτοτητα μου...και δε τη βρισκω πουθενα...τρεχα τωρα να ξαναβγαζεις...

τα νευρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι απαραδεκτο όλο αυτο που τραβαμε κ μενα ο άντρας μου μηχανικός είναι αλλα δεν έχει πρόβλημα με τα νέα μέτρα........οτι είναι για καλό ας γίνει επιτέλους , εχω πάθει πλακα με τους γιατρους καλα τα φορτηγα κ οι αγρότες αλλα τώρα είναι θέμα υγειας..........Και εγω με τα φαρμακα που θέλω κ τις βιταμίνες, αλλα κ το γιατρό να μου τα γράψει έχω βασανιστει.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Νικολ οτι γινετε τωρα γινετε απο αυοτς που βολευτηκαν και δεν θελλουν να ξεβολευτουν...

γιατι δηλαδη να παω στο ΙΚΑ να μου γραψει τις βιταμηνες...που κλεινεις ραντευου στις 8 παρα 10 για να προλαβεις να πας στη δουλεια σου..και αν ερθει στις 9 ειναι και ευχαριστιμενη..και σε κοιταει και με μια φατσα....λες και σου κανει χαρη που σου μιλαει...

Τα σκαω που τα σκαω στον γιατρο μου..ας μου τις γραφει αυτος να τελειωνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα...πολλα νεα βρε παιδι μου.η αδεια κοριτσια ειναι 56 μερες πριν την πητ.βεβαια diosa μου αν μπορεις να βγαινεις σε αναρρωτικες καντο κ μην εισαι χαζη,ασε τους αλλους να κουρευονται,ολο εσυ θα αγχωνεσαι?προσεχε μονο να μην αφησεις κενες μερες μεταξυ αναρρωτικων κ αδειας κυοφοριας γιατι μια γνωστη μου για πεντε τετοιες μερες παραλιγο να χασει το 6μηνο.οσο για τα δοντια που λετε βρε κοριτσια νομιζω οτι κανει αρκει να μην παρεις αντιβιωση.αν κ νομιζω οτι ειναι θεμα γιατρου.στο νοσοκομειο που παω μου απαγορευουν ρητα ακομα κ ντεπον ενω ο δικος μου γιατρος οχι,μεχρι κ 4 την ημερα αν χρειαστει μπορεις να παρεις.κ οσο για την αντιβιωση μου ειπε οτι ακομα κ αν χρειαστει παλι μπορεις να παρεις καποια ελαφρια.πριν δυο βδομαδες ειχα κολλησει μια ιωση κ μου ειπε οτι το μωρο κινδυνευει απο τον υψηλο πυρετο της μανας κ την λοιμωξη που εχει κ οχι απο το ντεπον κ την αντιβιωση που θα παρει.ευτυχως δεν την χρειαστηκαμε.η γιατρος που πηγαινα στην μικρη μου δεν με ειχε αφησει να κανω ουτε καθαρισμο στα δοντια.ο αντρας μου που πηγε σημερα σε οδοντιατρο κ τον ρωτησε για μενα γιατι θελω να κανω ενα καθαρισμο(το αμελησα πολυ καιρο κ βλεπω οτι τωρα κ με τον εμετο παραεγιναν)κ του ειπε οτι μπορω.θα ρωτησω κ για σιγουρα την τριτη που θα παω στο γιατρο.οσο για τα φαρμακεια ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω.τοσες μερες με τις απεργιες δεν εχω τις ενεσεις που κανω για τον εμετο κ νοιωθω απαισια.ακομα κ αυτο που εφημερευει δεν τις ειχε κ επρεπε να τις παραγγειλει,αλλα την αλλη μερα θα ηταν αλλο ανοιχτο....οποτε τρεχα γυρευε.απο την παρασκευη δεν εχω κ τρεμω μην με πιασει ο πολυ εμετος κ τι θα κανω.τωρα την παλευω με το σιροπι μεχρι να βρω ενεσεις.κατα τα αλλα ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!Τι να πω,ελπιζω να τελειωσουν συντομα οι απεργιες για να μη ταλαιπωρειστε.. :(

Νικολ μου ναι σε καθε επισκεψη παιρνω φωτο και dvd.Τωρα για το δοντακι σου κανε υπομονη και ελπιζω να περασει γρηγορα να σταματησεις να ταλαιπωρεισαι...Τουλαχιστον οπως λες κι εσυ ολα καλα και τελος καλο με την αποκολληση!! :D:D

Σεσιλια περαστικα στο μεγαλο σου μωρο,ελπιζω να περασει γρηγορα!Κ να βρεις κι εσυ την αλοιφη σου κ την ταυτοτητα σου!

Εγω πηγα γιατρο,ολα καλα τελικα!!!Ο τραχηλος μου ειναι μια χαρα,καμια ενδειξη για προωρες συσπασεις!Οποτε τα πονακια της Παρασκευης ηταν κρυωμα τελικα!! :D:D:D Το μονο που απασχολει τον γιατρο μου ειναι η αναιμια μου αλλα παιρνω ηδη αρκετα κ γι'αυτο...

Σας καληνυχτω ολες!!Τα λεμε αυριο!Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia pou eiste?simera pame gia b'epipedou sto mitera.elpizw na mathoume kai to fylo tou mwrou.euxithite gia kali epityxia.simera eimaste 20 ebdomadwn akribws.sofitsa oxi syspaseis apo twra.min anisixeis katholou.exei kammia apo esas diabiti kiisis ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες..Τι κάνετε? Εγω πάλι πρωινή σήμερα..Ειχα πολύ ανησυχο υπνο το βραδυ..Ξυπνούσα συνεχεια για πιπι μου και πεινούσα πολύ..Φαγανο ή ξενύχτης θα μου βγει αυτό το παιδί..

Μιχαέλα μου τι κάνεις? Ελπίζω να σου περάσουν συντομα οι αναγούλες..Παντως για τον καθαρισμό των δοντιών ο δικός μου ο γιατρός κάνει αλλά με πιο ήπια φαρμακα. Αλλα για απονεύρωση μου είπε οχι..μετά τη γέννα. βεβαια αντιβιωση παίρνω τώρα για να αποφύγουμε καποια μολυνση από την περίδεση και πέρνω 3 την ημέρα..αυριο κ φτάνει όμως!

Χρυσουλίνη μου ναι ειναι πολύ μικρή η αδεια και ειναι μεγάλη αδικία. Να σου πω την αληθεια δεν ξέρω για το επίδομα πόσο ειναι..

Αρας με το καλό η β' επιπέδου..

Σεσίλια μου περαστικά στον αντρούλη σου και ελπίζω να είσαι καλύτερα με την αλεργία σου..Φανταζομαι εννοούσες οτι έκλεισες για β'επιπεδου γιατί έγραψες αυχενική και μπερδεύτηκα!

Καλημερα Γιελιζ!

Οι άλλες κοιμάστε ακόμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι μου!!!

Και εγώ ξύπνησα 4 φορές τη νύχτα!!! Για να πιώ νερό.. πολύ δίψα βρε παιδί μου!! :shock::shock:

Καλά λέω εγώ δελφινάκι!!! Όλο νερό ζητάει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

τι κανετε;;;

ναι καλε Β επιπεδου..απο την συγχηση οτι να ναι γραφω..

Αχ..ευχαριστω για τα περστηκα..

3 μερες θα κατσει σπιτι ο γλυκος μουμε αναρρωτικη..εξορια βεβεια στο σπιτι της κουνιαδας και να μη βγαινε απο εκει... γιατι ο μικρος ειναι ολη μερα στην πεθερα και ο πεθερος λογω μπαι πασ δεν κανει να αρρωστησει...

Αυτη την ευδομαδα εχουμε ποπλλους γιατρους..καλη επιτυχια σε οσους πανε και καλα αποτελεσματα να εχουν

Σισσυ αμαν βρε πουλακι μου..πολυ χαλια εισαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Ρε σεις ξιδια πινετε και ζητατε τοσο πολυ νερο το βραδυ??? :lol::lol::lol:

Ειμαι με πολυυυυυυυυυυυυυυυ συναχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!αψουυυυυυυυυυυ

καλα ειστε???? κλωτσανε κλωτσανε? ποιος επαθε αλλεργια?παω στην αλλη σελιδα να ιδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Cesilia και Ζάχα!!!

Cesilia μου γρήγορα να γίνει καλά ο καλός σου!!! Περαστικά και αγύριστα να είναι!!!

Ζάχα εμένα ο γιατρός απο τον 2ο μήνα ακόμα που του έλεγα ότι έχω αναγούλες μου είπε να κόψω τα ξίδια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οπότε δεν είναι απ'αυτό!!!

Συναχωμένη είσαι πουλάκι μου? Περαστικά!!!

Εγώ μετά τον υπέρηχο που είδα ότι με κλωτσάει και δεν κατάλαβα τίποτα δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά... Δεν λέω ότι με κλωτσάει ούτε ότι δεν κλωτσάει... :lol::lol::lol: Περιμένω να μεγαλώσει και άλλο για να μιλήσω με σιγουριά!!!! Εσένα κλωτσάνε κλωτσάνε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου!!! Πως μου ειστε σημερα?Εμεις ολα καλα!!Ξυπνησα νωρις νωρις,επλυνα μπαλκονακια(εχει τελειο καιρο εδω),εφτιαξα το τσαγακι μου κ μολις εκατσα!!

Ζαχα γειτσες!!!!Και ναι...παραπονο δεν εχω,κλωτσανε,κλωτσανε!!Εσενα?

Αρας καλη επιτυχια με τον β'επιπεδου σημερα!!

Μαρακι,Ντιοσα,Σεσιλια την καλημερα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα sofitsa!!! Έκανες και δουλίτσες!!! Μπράβο!!! Αν βγούν και οι κόρες όπως η μαμά θέλω τη μία για νύφη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Άντε καλέ βάλε μας φωτό να τις καμαρώσουμε!!!΄

Καλημέρα Γιώργο!!!! Κουράστηκες ε? Χαχαχα εεεμ έτσι εύκολο είναι νομίζεις να γίνεις μπαμπάς??? :lol::lol::lol: Με γειά τα πραγματάκια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ζαχα μου αρρωστούλα εισαι? Περαστικά!

Σεσίλια μου με το καλό να γινει καλό ο αντρούλης σου..

Γιελίζ κ μένα το βράδυ με πιανει πολύ δίψα..τώρα για την πείνα ειναι ισως επειδή εχθες το βραδυ εφαγα μια μικρη σαλατούλα μόνο..δεν ειχα ορεξη για τιποτα αλλο...Οσο πεινάω το πρωι τόσο μου κόβεται η ορεξη από το απόγευμα κ μετά...τι να πω!!

Σοφάκι μου ξεχασα να σου πω μπράβο για την μετρηση του τραχηλου..στο ειπα οτι ολα καλα θα ειναι!

Γιωργο να τα χαιρεστε τα πραγματακια σας...να τα χαρει το μωράκι σας!

Εμένα ποτε θα ριξει καμια κλωτσια???ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ζαχαρενιαααα..

καλημερα Σοφιτσααα

Καλημερα Γιελιζ...

καλα βρε Σοφι..επλυνες και μπαλκονια..αχ..νοικοκυροκοριτσο..πλυνε τωρα..γιατι μετα δε θα θες ουτε θα προλαβαινεις!!!

Ζαχα εχεις μηπως και εσυ αλλεργια;;;

τσακισα 2 πιροσκι...

εκανε η πεθερα μου το πρωι...

εφαγε ενα και ο γιος μου..ουυυ χαρα που πηρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους σε όλες και στα μπεμπάκια!!!!!!

Πολλά τα νέα σας. Σοφίτσα ευτυχώς που δεν ειναι συσπάσεις. ενα κρυωμα ειναι θα περάσει. :):)

Αρας ολα καλα θα πανε με το β επιπεδου, περιμενουμε νεα και το φυλο βεβαια να συμπληρωθει η λιστα. ;)

Νικόλ για το δόντι επειδή ειναι πολύ δυσκολος ο πονος μηπως σου κανει μια πιο ηπια θεραπεια ο οδοντογιατρος, δεν μπορει να μην γινεται τιποτα, εστω να σου κανει καθαρισμους με πιο ηπια φάρμακα. :?

παντως αφου δεν υπαρχει αποκολληση αυτό ειναι θετικό. :)

Τωρα cd εμενα μου εδωσε ο γιατρος στην αυχενική και πέρασε τις φωτογραφιες από την αρχή μεχρι τοτε. Απ'οτι καταλαβα στο μηχανημα εχει αρχειο για την καθε εγκυμονουσα και ειναι αποθηκευμενες οι φωτογραφιες. ελπίζω αυριο στο β επιπεδου να μου δωσει dvd!!! Αλλά θα το ζητησω από την αρχη από μόνη μου, θα παρω και μαζι μου για ολα τα ενδεχομενα. :roll::roll:

Τωρα ειμαι στο γραφείο πινω το τσαγακι μου και βαριεμαι αφορητα. Αυτή η οκνηρία τον τελευταιο καιρο που να οφειλεται αραγε...... :?:?

Δουλιτσα εχω αλλά βαριεμαι να την κανω και κανω τα απαραιτητα και τα επειγον. ελπίζω να μην πνιγώ στη χαρτουρα καποια στιγμη :lol::lol:

να σας πω τι επαθα και χτες...παω σουπερ μαρκετ και στο ταμειο αφού μας εχει περασει η ταμειας τα πραγματα ειναι μια ηλιθια και αδειασε τα δικά της και σπρωχνει με φορα το καροτσι και οπως εγω ειμουν στο τερμα του ταμειο στο πλαι ευτυχως με κτυπησε στο ποδι με το καροτσι... :twisted::twisted: ηθελα να την σπασω στο ξυλο την μ.....ω :twisted::twisted::twisted: και ενώ ειμουνα μαζι με τον αντρα μου αυτος δεν καταλαβε τι εγινε γιατι εβαζε τα πραγματα στις τσαντες γιατι θα την σκοτωνε επι τοπου...τι ηλιθιες υπαρχουν.....αναισθησια...αδειασε τα πραγματα και εσπρωξε το καροτσι να κανει χωρο για αυτην οτι εγω ειμουνα μπροστα στα τετοια της. Μετά ποσο να συγκρατηθεις με ολους τους αξεστους ηλιθιους να κυκλοφορουν :twisted::twisted::twisted:

τελοσπαντων συγχιστηκα πρωι πρωι....

εσεις τι αλλα νεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου τελείωσε νυχτοπούλια θα βγούν τα δικά μας!!! :lol::lol::lol: Εκεί να μας δώ!!!!

sofitsa μου και εγώ το ξέχασα για τον τράχηλο!! Μπράβο κοπέλα μου!! Και έτσι να συνεχίσει!! (αλήθεια πόσα cm βγήκε?)

Κορίτσια στην Β' επιπέδου τον μετράνε τον τράχηλο? (όσες έχουν κάνει και ξέρουν) Εμένα μου τον είχε μετρήσει στην αρχή μια φορά και δεν μου τον ξαναμέτρησε... Και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήταν μια χαρά υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι στα καλά καθούμενα και να δημιουργήσει πρόβλημα? :?:?:?

Καλημέρα maximammy!!! Μη δίνεις σημασία, ηλίθιοι και αναίσθητοι (δυστυχώς) υπάρχουν παντού!!!

Με το καλό αύριο η β' επιπέδου... άντε κάνε την αρχή να μας πείς και πώς γίνεται κτλ...

aras με το καλό και εσάς η β΄ επιπέδου.. άντε μάθε φύλο και πές μας και ΠΗΤ να σε βάλουμε στη λίστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαξιμαμμυ μην μου συγχυζεσαι!!! Δυστυχως κατι τετοιες ηλίθιες υπάρχουν..

Γιελιζ δεν ξέρω αν μετρούν τον τράχηλο αλλά μετά από αυτά που πέρασα πιστεύω πως ανα πασα στιγμη μπορει να αλλαξει κατι..Αν θυμάσαι εμένα περσι στις 6 το απογευμα ο γιατρός μετρησε τον τραχηλο και ηταν ολα οκ και στις 3 τα ξημερώματα ανοιξε και γεννησα προωρα..Οποτε η γνώμη μου ζητηστε το οι ιδιες να σας τον μετρούν..Καμια φορα οι γιατροι χρειαζονται υπενθυμιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχιμαμι πλακα κανεις;;;..αναισθητητελειως ρε παιδι μου..απαπα..

δεν υπαρχει παιδια..τελειωσε...

ελπιζω τα παιδι αμας να γινουν περισσοτερο ανθρωποι απο μας..

Με το καλο η Β επιπεδου...

Γιελιζ δε θυμαμαι αν τον μετρανε..πραγματικα...

καλε χτες στο νοσοκομειο..περιμενω να κοψω το παραπεμτικο και να πληροσω..λεω σδτον υπευθυνο μου λε4ει οι εγγυες σε αλλο ταμειο χωρις σειρα και με παει..

ειδα εντωμεταξυ και μια κυρια με ενα μωρακι που ειχε σπασμενο χερι..ηταν δεν ηταν 2 μηων το μωρακι..

και αυτη εννωειτε οτι παει χωρις σειρα..κανενας αναισθητος να της το πει..

λεου του υπευθυνου, ειναι και ενα νεογεννητο εκει δεν ξερω τι εχει αλλα κριμα ειναι να περιμενει με τοσους αρρωστους τριγυρω..μου λεει που ειναι να περασει..και δεν την εβρισκε..ειχε βγειε ξω..πηγε τη βρικε η μαμα μου και λεει πηγενε κοπελα μου να μη περιμενεις με το μωρο..

ντιπ για ντιπ

μαρακι μου ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα...να ξεκουραζεσαι εσυ και ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...