Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Χρυσα μου απο τωρα ψαχνεις για το Πασχα βρε;;;;;;;;;;;;

Μην τα ματιαξω τα μεμε αλλα πανε πολυ καλα.Ευχαριστω ρε κοριτσακι για το σπαθολαδο. :x:x

Οσο για τον νικολα....Λιγο να γυρισω το βλεμα μου θα του κανει κατι.Η΄ θα του παρει την πιπιλα, ή θα βαλει το δαχτυλο του στη μυτη του ή στο ματι του, ή θα τον χαϊδεψει αν ειναι σε καλη διαθεση.Ασε.

Σε ανοιχτους χωρους μου λεει να τον βγαζω αρκει να τον εχω ντυσει καλα.Αλλα σε παιδικα παρτυ και σε παιδοτοπους μου ειπε με τπτ.Και εγω θελω να παμε στο Μανωλακη.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παναγιωτα να τους αποφευγεις τους κλειστους χωρους

φετος θεριζει η γριπη η περσινη η Η1Ν1

στο σχολειο εχουμε πολλα κρουσματα

αντε αφου τελειωσε κ η μεμεδοταλαιπωρια μιαχαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Παναγιώτα μου δεν θα ειναι ούτε 2 μηνών στα γεννέθλια..!

Καλύτερα να μην το επιχειρήσεις.. θα σε δούμε πιο μέτα!!! :-*

Αναστασία μου σ'ευχαριαστώ πολύ για τα τσουρέκια!!! =p~:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι με ευχαριστεις καλε...ευχαριστηση μου..να γινουν καλα τα μεμε να τρωει γαλατακι ο Φωτακος!!

ουτε να το ξαναφερεις!!

Καλα εγω ναι το πασχα..ηθελα να φαω κοκορετσι..

μη γελατε καλε..ξερετε ποσα χρονια εχω να φαω...

ουτε περισυ εφαγα..δεν προλαβα..

φετος δεν ακνει..

και δεν θελλω πολλα..ενα μικρο κομματακι σουβλιστο μου φτανει..

κλαψ κλαψ..

οποτε θα αρκεστω στα τσουρεκια..

φετος θελω - αν ειμαι καλα πρωτα ο θεος- να κανω τσουρεκια μαζι με τον τζεφ..

εστω ενα...

Λενακη προσεχε και εσυ μη κολλησεις..

η κουνιαδα μου τωρα που ηρθε τον Χριστοφορο τον κοισε απο αποσταση..φοβοταν μη τον κολλησει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμένα θα μου στέλνει κανένας σπαθόλαδο όταν γεννήσω ή θα πάρω σβάρνα τα μαγαζιά να ψάχνω;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία Θεσσαλονιά θες να κάνουμε παρέα;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Νατάσα ο πεθερούλης μου ο λατρεμενος έφυγε μωρέ..... :cry::cry::cry::cry: Ήρθε Κυριακή απόγευμα και Τρίτη πρωί είχε φύγει.....Τι κρίμα.... :cry::cry::cry::cry: Δεν τον χόρτασα τον γλυκούλη μου.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Παναγιώτααααααααα κάνε ό,τι νομίζεις...Εγώ δε νομίζω ότι θα πήγαινα αν είχα λεχουδάκι...Θερίζουν οι ιώσεις.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αφροοοοοοοοοοοο που είσαι μωρή;;;;Περιμένουμε νέα!!!!!!!!! :D:D:D:D

Εμείς θα έρθουμε στο παρτυ μας θες δε μας θες... :lol::lol::lol::lol::lol: Πότε θα το κάνεις τελικά;;;;;Κανα φαγητό θα φτιάξεις ή νηστικές θα μας αφήσεις;;;;;;;; =))=))=))=)):-p:-p:-p

Χρύσα κι εγώ θέλω τσουρέκιαααααααααααααα....Πεθαίνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Έρη μου είσαι τοοοοοοοοοοοσο καλη.... :x:x:x:x Καλέ το ξέρω ότι είμαι Θεα, απλώς ψαρεύω κοπλιμέντα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα πως της το δίνω το χαμομηλάκι;;;;Σε μπιμπερό η ποτήρι;;;;;; :?:?:?:?:? Χαμομήλι φρέσκο ε;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Δε θυμάμαι αν έχω.... :roll::roll::roll:

Φρανιτάκιι μου εγώ θα είχα φύγει....ΧΘΕΣ....Πηγαίνετε ρε!!!!!!!!!Και ο Δανός θα έρχεται όσο πιο συχνά γίνεται...Στην πατρίδα του θα είστε.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

δοαβασα κατι λιγα!

δεν ειμαι καλα!

εχω νευρα και η Μ-Ι με φτανει στα ορια μου....

κανει οτι μπορειτε να φανατστειτε....

λογικο..παιδακι ειναι!

ο Π. αλλαζει καταστημα... παει Ν.ΙΩΝΙΑ δυσκολο και η ωρα θα μας πιεζει και το πρωι και το βραδυ....αχ παλι θα την ξυπναμε απο τις 5:30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι!!

Γωγουλα τι κανεις???? Ναι θα παω, αν κ απο τωρα νιωθω μια στεναχωρια που αφηνω γονεις κ αδερφη αλλα νομιζω ειναι το καλυτερο...εκτος κ αν παρει τη μεταθεση του...Παντως σιγουρα το επιπεδο ζωης μου στη Κοπεγχαγη θα ειναι πολυ καλυτερο...Ο δανος αρχισε ηδη το ψαξιμο των σπιτιων (αρα μαλλον το εχει σιγουρο οτι δεν θα μετατεθει :cry: ) κ θα παμε να τα δουμε τον Φεβρουαριο...

Η Αφροδιτη κανει Β επιπεδου σημερα??? αντε καλα αποτελεσματα! Κ εμεις θα ερθουμε στο παρτυ, αφου μεχρι κ στον υπνο μου το ειδα, δεν θα παω????? :D

Παναγιωτα μου, αχ που θα παει καπου θα σε συναντησω!!! Σε κανα εξωτερικο χωρο μωρε, εγω συνεχεια εξω το εχω το Σεμπινι, κ σημερα παλι κουνιες ημασταν!!

Αργυρω, Αναστασια κ Τρις ειναι καλυτερα τα παιδακια σας????

Επισης Αναστασια παλι ηθελα να πω κατι για τα μπιφτεκια με βρωμη που ειχες κανει κατι σελιδες πριν στο τρενακι..κλασσικα το ξεχασα κ γραφω τωρα...γιατι δε βαζεις πιτουρο βρωμης αντι για νιφαδες???

Καλε εγω η ανεπροκοπη δινω κ συμβουλες μαγειρικης...αυτο δεν το περιμενα... :?

Χρυσα με ειχες ρωτησει κατι σελιδες πριν ποτε παω Ροδο??? 2/2 κατεβαινω κ θα κατσω μια ημερα, θα παω με την πρωινη πτηση κ θα γυρισω με τη βραδυνη...Παω για την εξεταστικη...Φαντασου να με ανανεωσουν,ενω αποφασια να φυγω?? Θα αρνηθω παντως, νιωθω οτι με κοροιδευουν...ακομα δεν εχω πληρωθει απο τον Οκτωβριο κ ειναι κ πολλα αλλα που με ενοχλησαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι ηρέμησεεεεεεεεεεε....Πάρε βαθιές ανάσες....Παιδάκια είναι, αλλά κι εμείς είμαστε άνθρωποι...... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Πως πάει η δουλειά;;;;;;

Φρανι σε παιδικό νομίζω ότι έγραψαν και η ξαδέρφη του Γιώργου που πάνε Κοπεγχάγη τη μικρή...Σε διεθνές σχολείο.... :roll::roll::roll::roll: Αν τα λέω σωστά... :roll::roll::roll: Ο άντρας της έφυγε ήδη για Δανία και αυτή με τη μικρή πάνε 8/2....Και της φαίνεται κάπως.... :roll::roll::roll::roll: Δεν έχει πάει να ξαναμείνει σε εξωτερικό και η δουλειά του άντρας της είναι τέτοια που κάνει πολλά ταξίδια..Και εδώ είχε τη μαμά της...Εκεί που θα φεύγει ο άντρας της και θα είναι μόνη με ένα παιδί και σε λίγο με δύο τι θα κάνει;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Ρε κι εγώ είχα δει στον ύπνο μου ότι είχαμε πάει στο πάρτυ του Μανωλάκη... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ η Σισσιώ που έχει χαθεί;;;;;; :roll::roll::roll: Μωρή τρελή εσύ που το παίζεις αδιάφορη έχεις πάρει σβάρνα τα μαγαζιά και δοκιμάζεις νυφικά;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Αθηνά επίσης που είναι;;;;; :roll::roll::roll: Δε γύρισε ακόμα Βερολίνο;;;;; :roll::roll:

Μετράει απουσίες σήμερα το τρενάκι...Καρβουνιάρης έχει γίνει.... :lol::lol::lol::lol:

Εγώ εδώ και κανα 2ωρο είμαι χάλια...Η μικρή στην κοιλιά με έχει πεθάνει...Μια βαράει χαμηλά και πεθαίνω από πόνους και σήμερα πρώτη φορά ανέβηκε προς τα πάνω ή κάτι άπλωσε τέλτοσπαντων και μου έκοψε την ανάσα.... :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!

ευτυχως κοριτσια μια χαρα κοιμηθηκαμε χτες!!!!ξυπνησε δηλαδη 2 φορες αλλα κοιμηθηκε αμεσως οπως παντα....χωρις παρατραγουδα!!!!!! ;)

γωγουλα,η μικρη σου κανει παρτι ε????? :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια την εκανα το πρωι την β αλλα μετα γυρισα πτωμα και χαλαρωσα .

ολα καλα ειναι 500 κατι γραμμαρια εχει τα παντα και σε καλεσ αναλογιες ,ειδα και προσωπακι και πιστευω οτι μοιαζει του μπαμπα του αυτην την φορα :lol::lol::lol::lol:

γυρισα σπιτι και εδειξα φωτογραφιες στον Μανωλη και καποιεσ σκηνεσ απο το dvd χαρηκε πολυ και αυτοσ .

αυτα απο την β .

παναγιωτα μου δεν πειραζει καλε μην στεναχωριεσε .

κοριτσια θα γινει 6/2 στισ 11 το πρωι θα σας στειλω πμ τισ επομενεσ μερεσ με διευθυνση και κτλ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι και εγώ. Τι να πρωτοκάνω; Τρεχαλίτσα είμαι. Ο θηλασμός ευτυχώς βελτιώθηκε και δεν πονάω πια. Απολαμβάνω θηλασμούς. Τι ωραία βρε κορίτσια.. Μου πήρε δύο μήνες αλλά τα καταφερα.

Η μικρή είναι κρυωμένη. Βηχει και έχει συνάχι. Πήρα τον γιατρό αλλά δεν είχε χρόνο σήμερα. Ολοι έχουν γίνει δυσευρετοι.

Με το γυμναστήριο δεν δούλεψε η κατάσταση και θα το κοψω αν τα καταφέρω.

Πάω στα κορίτσια μου.

Φιλιά σε όλες!

Κανένα καυτό νέο; Γκαστρώθηκε καμιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα τι ωραιες οι φωτογραφιες του γαμου!!!!! πολυ ομορφες στιγμες!!! ολο γελας!!!!!!! τελεια!!!

να ζησετε!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

πεμπι ηρεμησε...(το λεω για να το ακουω..)

λενακιιιιι μεγια το μαλι!!! βαλε φωτο γιατι δεν βλεπω να σε βλεπω απο κοντα!! :lol::lol:

αναστασια στο μπλογκ της ερης αυτο σοκολατενιο κεικ ειναι δικο σου κακουργα?????

καλα ολο τετοια φτιαχνεις??????? :twisted::twisted::twisted:

αντε να στελνουμε καμια συνταγη διαιτης στην ερη!!! καλοκαιρι ερχεται!!δεν μπορει να βλεπουμε τετοια πραγματα!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::-p:-p:-p:-p:-p:lol::lol::lol:

αφροδιτη ωραια νεα!!!!!! φανηκε και η φατσουλα ε???

αχχχ το σαββατο γεννιεται ο δευτερος μου ανηψιος!!!! :x:x:x:x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αχ πως και πως το περιμενω!!!!!!!!! :ymparty: τον πρωτο δεν το καταλαβα πολυ γιατι ητανε 3 εβδομαδες μετα απο εμενα και ημουνα λεχωνα..δεν με αφηνανε να αω κλινικη ή εστω να βγω απ οτο σπιτι και δεν το χορτασα λεχουδι!! τωρα θα παω εκει να στηθω να το δω που θα γεννηθει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!νινακι μου!!!!!!!!!

μαρη γωγω με πεθαινεις με τον πεθερο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο μικρος κοιμηθηκε 8 παρα :shock::shock::shock::shock: δεν ειχε κοιμηθει ολη μερα και ητανε σαν ζομπι///

αααααα δε νσας ειπα!!!!! με αγαπαει ξανα το πουλακι μου!!!!! :D:D:D:D:D:D

ολο αγκαλιες με εχει!!!!! :D:D:D:D:D:D:D ολα καλα..αχοληθηκα ομως και εγω παραπανω ειναι η αληθεια..μολις γυρναω απο την δουλεια παιζω μονο μαζι του και οι δουλειες στον κοκορα..

καλα να ειμαστε θα γινονται μονες τους!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και το καλυτερο?????? οταν ξυπναει το βραδυ για γαλκα θελει μονο τον μπαμπα του!!!!! :lol::lol:

αρα ολα καλα!! :lol::lol:

ειμαι στεναχωρημενη...μιλουσα με τη κουμπαρα μου τωρα και η μικρη κανει εμετο απο εχθες στις 2 το βραδυ..δεν τρωε ιτιποτα μολις φαει κατι το βγαζει, παιρνει και ηλεκτρολυτες και σιροπι για τον εμετο αλλα τιποτα..και εχει γινει ασπρο το πουλακι μου πανι :(:(:(:(:(:(:(:(

εχουνε και το μωρο 4 μηνων εκει μεσα..της ειπα οτι αφου θηλαζει δυσκολα να κολλησει λογω αντισωματων ετσι δεν ειναι?? :roll:

που ειστε ολες???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα..επεστρεψα

Αφρο τελεια τα νεα σας!!!!

απο τωρα καλα να περασετε..που καλα θα περασετε ..στο παρτακη της..

Ο Γιος μου δε με θελει..ηρθα λεω κανε με αγκαλιτσα..χεσμεντεν με ειχε...

λεω παμε να δουμε ντιβιντι..και μου λεει μπαμπα!!!

κατα τα αλλα τα αγορακια ειναι πιο δεμενα με τη μαμα..

Στα δικα μας..

πηγα τσον γιατρο, ολα καλα...

φυλο δενειδε καλα γιατι καθοταν σταυροποδι και ειχ ετα χερια στο κεφαλι..μαλλων σκεφτοταν..ωχ..αυτοι οι δυο ειναι οι γονεις μου..την εκατσα!!

Απλα ο γιατρος ειπε πως αυτου του φαινετε για κοριτσακι..εκτος και ενα εχει τοσο μικρη τσουτσου..να αρχισω απο τωρα τα ροζ;;;;

παω να μπανιαρω τον χουλιγκαν..

δε μου εδωσε ουτε βιταμινες ουτε τιποτα..μονο να συνεχισω το φυλλικο οξυ..και τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε φιλεναδα τα ροζ γιατι της φιλεναδας μου ητανε κοριτσι και στον β' επιεπδου ητανε μια τσουτσου ναααααααααααααα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλα που δεν της πηρα αυτα ππου εβλεπα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σταυροποδι ο μικρος ε??????????? φεεεεεεεετα!!!!!! :lol::lol::lol:

αχ αυτο μου βγηκε αυθορμητα!!!! λες να ειναι αγορι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εγω ειμαι σηγουρη οτι ειναι αγορι..ενστηκτο της μανας που λενε..

και δεν ξερω απο που απορρεει αυτο το ενστηκτο

Ειδομεν λοιπον..οχι οτι σκαω ιδιετερα..

καλε ναι το σκατουλι σταυροποδι..ειπαμε θα γινει χορτοφαγος διανοουμενος το παιδι μου..δεν το συζητω..

σημερα ειναι η σειρα του Ο να κοιμησει τον Τζεφ..αντε να δουμε

Βικη μου ηρεμησε..μωρα ειναι..θα στρωσουν...καποια στιγμη...ελπιζω...

Βενη ο Φιλιππακος πως ειναι τωρα;;;...εστρωσε καθολου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενετια περαστικα στο νινακι της κουμπαρας σου!!!!! με το καλο να ερθει κ ο δευτερος ανιψιος!

χρυσα σταυροποδι το νινακι ε??????????

κοριτσια επαθα σοκ σημερα

η κουμπαρα μου ηταν αρρωστη καιρο κ πηρε αντιβιωση

κ την πειραξε!!! ειναι προφανως αλλεργικη σε καποιο συστατικο της αντιβιωσης..

πηρε πρωτη φορα προχτες το βραδυ κ χτες το πρωι σηκωθηκε μεσα στα σπυρια τις κοκκινιλες κ ηταν καταπρησμενη!!!!! κ τωρα ειναι με κορτιζονες κ παλι ειναι σαν το ανθρωπακι της μισελεν....

στεναχωρεθηκα τοσο πολυ... να παθει τιποτα το κοριτσι μου στα καλα καθουμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καληνύχτα κορίτσια μου!!

Μπήκα να δωσωτο παρόν. Τα διαβασα τα νέα σας. Ειμαι στο τρέξιμο για το γάμο! Χθες είχα ντι τζέι, σημερα φωτογράφο,αυριο διακοσμήτρια και μεθαύριο προνόβιας.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΑΝ ΝΤΙ ΤΖΕΙ ΚΑΛΟ ΞΕΡΟΥΜΕ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bενετία μου λες να έγινε τίποτα;;;; Να μας κάνεις την κόρη;;; :D:D:D

Άντε και σκάω!!! Μη μας αφήσεις στα σκοτάδια, να μας πεις...

Λένα ωχ...

Περαστικά της...

Σισσιώ να μας λές τί πρόοδο κάνατε. Απ'ό,τι καταλαβαίνω μάπα ο ντι τζει...

Μαρία πως είναι οι μικρές;;;

Χρύσα την άλλη φορά ρε συ. Έτσι κιαλλιώς δεν είναι σίγουρο ακόμη και να φανεί...

Αφρό χαίρομαι που όλα είναι καλά!

Αθηνά πως είσαι;;; Περαστικά στη μικρούλα!

Αναστασία μου σε θυμήθηκα στον ύπνο μου... Το ξέρω είμαι απαράδεκτη και μου αξίζουν όλες του κόσμου οι σκατούλες!!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα έφυγε η μαμά;;;

Καλέ 40 μέρες δεν βγήκατε από το σπίτι;;;;;; :shock::shock::shock:

Σήμερα έλλειπε η Argi γιαυτό είχαμε ησυχία... :lol::lol::lol:

Είπε και λίγα η Καρολ και η Γωγώ, ορίστε ο καρβουνιάρης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα τρεν(λ)ομανούλες!! :D

Σα το σίφουνα έρχομαι και φεύγω, που θα 'λεγε κι η Νατάσα, αλλά μας τσάκισαν οι ιώσεις! :? Άρρωστες απ' την προηγούμενη Κυριακή :shock: μάνα και κόρη, τελικά η κόρη πήρε αντιβίωση κι έτσι -δόξα τω Θεώ- συνήλθε κάπως! Η μάνα το παλεύει με τα depon, λόγω καταστάσεως!

Τι μου κάνετε; Προσπαθώ να σας παρακολουθήσω αυτές τις μέρες, αλλά δυσκολεύομαι και σίγουρα δεν μπορούσα να συμμετάσχω!

Αφροδίτη, χάρηκα πολύ με τα νέα της Β' επιπέδου! :D Με το καλό! Έχω κι εγώ στις 21/2 κι ανυπομονώ από τώρα... Να πάνε όλα καλά...

Χρυσοκουμπαράκι μου, εσύ έκανες αυχενική; Όλα τέλεια κι εσύ; :D Πολύ χαίρομαι! Κορίτσαρος λέει ο γιατρός; Άντε, μάλλον σε λυπήθηκε εσένα ο Θεός! :lol::P Κάτσε να ρωτήσουμε το Θουλάκι, να μας πει τι είναι... Να συμπεράνουμε το αντίθετο!!!!! :lol::lol: (σε πειράζω αγαπημένη μου!) :D

MariaIoanna, οι φωτογραφίες απ' τις κορούλες σου, μ' έχουν ξετρελάνει!!! :D

Δεν έχω πολλά κουράγια, συγγνώμη που δε σχολιάζω άλλα! Ελπίζω να είστε όλες καλά, μανούλες και παιδάκια! Σας φιλώ μία-μία και πάω να τη πέσω σιγά σιγά... Ελπίζω να τα λέμε συχνότερα από τούδε και στο εξής! (μέχρι να μας χτυπήσει αλύπητα η επόμενη ίωση!!!!!!) :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι, ζηλεύω τρελά τις προετοιμασίες του γάμου!!!

Τις θυμάμαι με τόση νοσταλγία!!! Θα ήθελα τόσο πολύ να ξαναζήσω αυτή την ημέρα, αλλά και όλες τις προηγούμενες, με το τρελό, υπέροχο τρέξιμο!!!

Εγώ μπορώ να σου συστήσω τον dj που είχα στο γάμο μου, ο οποίος ήταν πραγματικά πολύ καλός. Με τα χρόνια βέβαια έγινε διάσημος (είναι στην εκπομπή του Λαζόπουλου και στο Δέστε τους) και ελπίζω να μην έχει ανεβάσει τρελά το κασέ. Προ 4 ετών πάντως, ήταν λίγο τσιμπημένη η τιμή του, αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο, σε λογικά πλαίσια και το αποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό. Φοβερός τυπάκος, είχαμε πάει και σπίτι του, είχαμε συζητήσει για τη μουσική που θέλαμε, του είχα δώσει μια λίστα με τα τραγούδια που θέλω οπωσδήποτε να συμπεριλάβει κλπ κλπ. Αν θέλεις, πες μου να σου στείλω τηλέφωνο κλπ. Στο κάτω-κάτω, παίρνεις μια ιδέα κι αν σου κάνει, τον κρατάς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα! μια μερα δεν μπήκα 30 σελιδες γράψατε...καρβουνιαρς κατα τα άλλα!!!!

Χρυσα μικροτσουτσουνος ο 2ος γιος? δεν τον θελουμε για γαμπρο!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Είμαι στη δουλειά

Οι μικρές είναι μια χαρά

Η μικρή έκανε και χτες ένα 37-37,5 αλλά είναι καλά

Ξουτ παλιοιώσεις!!

Σας φιλώ!!!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...