Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

αντε ευχομαι το καινουργιο τρενακι να σας φερει πολλους ευκολους υπνους στα μωρακια σας!!!!!!!σαν την παπενια μου! να τρωνε όοοοοοοοοολο το μαμ τους και γιατι όχι πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιβιβάζομαι… γυμναστήριο δεν έχει το τρενάκι? 8-) Δεν είναι πολυτελείας? :D Ούτε μια πισίνα? (φαντάζεστε υδρομασάζ με το κούνημα??) :geek::lol:

Άντε πάω στο καφέ… :mrgreen:

Καρολινάκι εγώ δεν έχω δώσει ποτέ μελάτο αυγό στο παιδί… Σαλμονέλες και λοιπά μακριάαα… ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω οτι αργησα αλλα με φωναξε το μπος :evil::evil::evil: εμ και αυτος τι θελει απο την γραμματεα του? ?? εδω εχουμε σοβαροτερα ζητηματα!!!!!! :lol::lol:

λοιπον αφρο απορια....αυγοφετα οταν λες...? για ενημερωσε την μανουλα...παντως δεν ειναι αυγο με φετα :lol::lol: να υποθεσω...κατι σαν ομελετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ!!! Φετα ψωμι βουτυγμενη σε αυγο χτυπημενο με λιιιγο γαλατακι...φτου σου ρε να μη ξερεις την αυγοφετα..που γινετε τηγανιτη η ψητη στο φουρνο...

την οποια ο αντρας μου παρακαλαει να φτιαξω αλλα δε σφαξαμε!!!

Ολα μας τα τρενα καλε εχουν γυμναστηριο...με σπα και υδρομασαζ..και μασερ- τον Ιβαν απο το ξενοδοχειο- βεβειαααα τι νομιζατε...

καρολ πειναω..τι σερβιρει σημερα το μενου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα??? :shock: Πόσα δηλαδή??? :roll: Με σκιάζεις :o:o:o

:lol::lol::lol: δεν εχεις και αδικο...!!!!!!!!

ηθελα να το διευκρινησω...αλλα οταν το δα ..ειχα πατησει υποβολη...οσα σπορακια θελει η καθε μια...αλλα ειπα για πολλα γιατι ξερω πολλες που θελουν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγοφέτα=βουτάς την φέτα στο αυγό και μετά στο τηγάνι! το έκανα μια φορά και η μικρή δεν έφαγε, ούτε εμένα μου άρεσε!!! :?

Το αγαπημένο πρωινό του μπαμπά μου.. τις φτιάχνει μόνος του.. αλλά βουτάει την φέτα πρώτα σε γάλα και μετά σε αυγό...

Ελα να κατσουμε μαζι στο τραπέζι στο καφέ συμπεθέρα!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτη φορα εγραψα για ολες σχολιασα τα παντα και οταν πατησα υποβολη ηταν κλειδωμενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα δεν ξαναγραφω!!! Αντε καλοταξιδο κι αυτο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγοφετα = μια φετα ψωμι (εγω βαζω ψωμι του τοστ) την βουταμε μεσα σε χτυπημενο αυγο και μετα στο αντικολλητικο τηγανι (χωρις λαδυ)

ετσι μου την εκανε η μαμα μου .υπαρχουν και αλλες παραλλαγες .απο πανω οταν την βγαζω βαζω την ζαχαριτσα που εγραψα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Ε Ε Ε ΕΦΤΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!γυρισα σπιτι,ειχα 3ωρο σημερα!τα καταφερα!

σας χαιρετω να δω το ζουζουνι μου κ επανερχομαι εργοτερα!!

φιλακια κ καλοριζικο το τρενακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκ ο αντρας μου πήγε στο Saint Catherin’s στους καταράκτες του Νιαγάρα (είναι μια ώρα απο το Τορόντο) σε κάτι φίλους μας που έχουν εκεί μαγαζί για brunch. Με πήρε κατενθουσιασμένος ότι είναι τόσο φανταστικά εκεί, και ότι έχει waterland με ξενοδοχείο για παιδιά μέσα στους καταράκτες του Νιαγάρα! Φανταστικό και τρομακτικό επίσης…. Φανταστικό γιατι θα είναι πράγματι καταπληκτικά και τρομακτικό γιατι θα πρέπει να εμγφανιστώ με μαγιο…

Α και στο δάσος που είναι γυρω γυρω έχουν μεγάλες φιγούρες της Χιονάτης και των 7 νάνων και άλλων τελοςπάντων, φωταγωγημένα και είναι σαν παραμύθι… λέει… :-@:-@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας girls...

επιπιβαζομαι και εγω.....καμοια καθαριστρια εχει το τρενακι...εγω αυτο θελω...

εχω πηξει απο το πρωι στο σιδερο και στις δουλειες και ακομα εχω δρομο...

και εχω να κανω αποτριχωση..να βγαλω φρυδια...μουστακι...να φτιαξω μαλλια...μη παω και χαλια αυριο πρωτη μερα στην δουλεια μετα απο 1 μιση χρονο......

αυγοφετα....τελεια...εγω βαζω και ζαχαρη και ειναι ολα τα λεφτα.....

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγοφετα με παγωτο

αυγοφετα με μελι

αυγοφετα με μαρμελαδα φραουλα- ενιωτε ΚΑι παγωτο μαζι...

μνιαμμμ

γευση απο τα παιδικα μου χρονια!!!

ρε παιδια..στις φωτο που εβελα χτες..ετρωγα το καταπετασμα..και ημουν στιλακι..τωρα φοβαμαι και να φαω ρε γμτ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταστικό γιατι θα είναι πράγματι καταπληκτικά και τρομακτικό γιατι θα πρέπει να εμφανιστώ με μαγιο…

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μέχρι να πας θα είσαι μια χαρά, μην ανησυχείς!!!! ;)

Ελα να κατσουμε μαζι στο τραπέζι στο καφέ συμπεθέρα!!! @};-

ήρθα!!! :D:D[smilie=coffee2.gif] ένα καπουτσίνο παρακαλώ...με σαντιγύ!!! [smilie=coffee2.gif]:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε το τρενακι εχει και personal trainer!!!!!!!!! και τζακουζι και απόλα...απλα το θεωρουσα δεδομενο.... :lol::lol:

η πισινα που ναι διπλα στην καφετερια ειναι σε σχημα καρδιας!!! :D:D και για μενα παρακαλω εναν καπουτσινο λατεεεεεεε !!!!!! με μαυρα κυβακια ζαχαρης!!!! 8-)8-) εχει και baby sitters μεσα στον τελειο παιδοτοπο!!!!!!!!! οποτε πινουμε τον καφε με την ησυχία μας κοριτσια!!!!!!

απολαυστε την τελεια θεα μιας και ειμαστε μεσα σε μια εκταση δασωδους περιοχης με φοινικες... και απιστευτα ηλιοβασιλεμματα...

ελευθερια μου περα απο την πλακα...τελεια θα ναι εκει..και μην μασας..ακου εκει...τι ντρεπεσαι?να περασετε πολυ πολυ ομορφαααααααααααααααα!!!!!

Γιωτακι μου τι εγινε κοριτσακι μου με την χωριακη?????

ευχαριστω όλες σας :x:x:x για την συνταγη της αυγοφετας...θα την φτιαξω...

Αννα μου τι κανεις?

Ιουλια πως πηγε με το τουτου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω

εναν καφε παρακαλωωωωωω ~o)~o)

καλε τι παθατε με την μερεντα???

εμεν τα θρεπτικα πχ λαχανικα βραστα,ταχινι,τυρι οουτε να τα φτυσει

το ταχινι το σιχαινεται

και αν δωσω μερεντα τι θα παθει?

αν ομως δεν φαει το αυγουλακι του η το φαγητο του μερεντα δεν εχει!!!! αυτο ειναι ξεκαθαρισμενο

τι να κανουμε ο δικος μου δεν ειναι της υγιεινης διατροφης

και πατατες τηγανιτες τρωει και κεφτεδακια κ.α

χθες εφαγε σπανακορυζο για πρωτη φορα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

παντως προσπαθω να του κανω κυριως ψητα για να μην τρωει συχνα τηγανιτα γιατι μαγειρευτα και βραστα δεν τα πολυθελει :?:?

ελευθερια τελεια ειναι!!!!!!!!!!!!!! ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!!

ενω τα λαχανικα και την φετα τα βαζω μεσα στα μπιφτεκια του και τα τσακιζει

για αυγοφετες τρελαινομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ο σπυρος παλι οχι το προτιμαει μελατο με ψωμακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσαααααααα!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Καλά μωρή!! Πότε πρόλαβες και κλείδωσες το προηγούμενο;;; :evil::evil::evil::evil: Ένα κατεβατό είχα γράψει και το έχασα!!!!! :twisted::twisted: Και πρώτη φορά δεν είχα πατήσει αντιγραφή ρε π@@@στη μου!!!

Επίσης σόρι κιόλας!!! Ανοιξε το Καρολινάκι τρενάκι, χωρίς να έχω ανοίξει πρώτα έγω;;;;!!!!;!! X(X(X(X(X(X(X(X(

Ααααααα... δε μου μπήκε καλά η εργασιακή εβδομάδα!!! :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Έχω κάτι νεύρα!!!! Θα σας τα πώ μετά! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ψιλοδιάβασα. Μόλις έβαλα και άπλωσα 42 πλυντήρια και τώρα ξαποσταίνω. Βαριέμαι να μαγειρέψω τα ψάρια. :roll:

Χρύσα μου δεν το είδες το φύλο ε? Δεν πιστεύω να μην θες και συ σαν τη Θου. Όσο για τη βαλβίδα εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό. :P

Γνώρισα και τη Θου χτες. Την κόβω για αγόρι πάλι!!!! Μόνο κοιλιά έχει. Μπουτι μηδέν..και τρώει και τον άπακο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χοριακη ηταν 5 μοναδες...τιποτα δηλαδη......μου εφυγε ενα αγχος.......

κοιμησα τα μικρα..και χαλαρωνω και εγω λιγο....

μετα παλι δουλειες :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσαααααααα!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Καλά μωρή!! Πότε πρόλαβες και κλείδωσες το προηγούμενο;;; :evil::evil::evil::evil: Ένα κατεβατό είχα γράψει και το έχασα!!!!! :twisted::twisted: Και πρώτη φορά δεν είχα πατήσει αντιγραφή ρε π@@@στη μου!!!

Επίσης σόρι κιόλας!!! Ανοιξε το Καρολινάκι τρενάκι, χωρίς να έχω ανοίξει πρώτα έγω;;;;!!!!;!! X(X(X(X(X(X(X(X(

Ααααααα... δε μου μπήκε καλά η εργασιακή εβδομάδα!!! :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Έχω κάτι νεύρα!!!! Θα σας τα πώ μετά! :twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΩΣΕ ΧΩΣΕ ΧΩΣΕ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επιτέλους σας διάβασα...Πόσα λέτε.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Καλημέρα λοιπόν....Ήρθε η ώρα να σας πω τα νέα μου, τα οποία ειναι ντεμί.... :?:?:?:?

Πήγαμε με το Γιώργο στο γιατρό, είχαμε ραντεβού 6.30 και μπήκαμε μέσα στις 9.... :shock::shock::shock: Μου είχαν σπάσει τα νεύρα...Πολύς κόσμος...

Μου πήρε ιστορικό, είδε αυχενική, β επιπέδου, εξετάσεις, με ζύγισε, μου πήρε πίεση και άκουσαμε ΜΟΝΟ την καρδιά του μωρού...Και θέλω να ρωτήσω εγώ αυτές που ξέρουν από Έλενα.....

ΑΦΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ-ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ δεν κάνουν υπερήχους στο Έλενα;;;;;;; :shock::shock::shock: Θα πηγαίνω και μόνο καρδιά θα ακούω;;;;;; :shock::shock::shock:

Θα σας πω τώρα τα θετικά και τα αρνητικά...Αν και έχω καταλήξει να τον κρατήσω...'Εμεινα σούπερ ευχαριστημένη!!!!!

Υπάρχει θέμα με την ΠΗΤ μου...Έχω 20/4...Και 24/4 είναι Πάσχα...Μου λέει λοιπόν ο γιατρός...Εγώ κανονικά 15/4 έχω κανονίσει να φύγω...Όμως μπορώ να μείνω μεχρι τις 20/4 που έχεις ΠΗΤ...Αν όμως δεν έχεις γεννήσει μέχρι τότε, έχω κανονίσει αντικαταστάτες, δύο εξαιρετικούς γιατρούς, διευθυντές και αυτοί....ΠΑΓΩΣΑ ΕΓΩ...

Του λέω: Δεν μπορούμε να μπούμε με πρόκληση πριν φύγετε;;;; :?:?:?

Από την απάντηση του τον λάτρεψα...Μου εξηγεί λοιπόν ότι για να μπεις με πρόκληση πρέπει να συντρέχουν ορισμένες προϋποθέσεις, όπως να έχει κατέβει χαμηλά το παιδί, να έχει μαλακώσει ο τράχηλος κλπ...(Στην Ιωάννα που με είχε βάλει με πρόκληση ο άλλος τίποτα από αυτά δεν είχα :evil::evil::evil::evil: )....

Του είπα ότι όπως και να έχει στις 20/4 πρέπει να έχω γεννήσει, γιαί συμπληρώνω 40 εβδομάδες..Και μου απάντησε ότι θα γεννήσω όταν έρθει η ώρα μου.... :D:D:D Μπορεί το παιδί να μην είναι έτοιμο να βγει στις 20, αλλά λίγο αργότερα, στις 23 ή στις 24 για παράδειγμα... :?:?:? Οπότε δε θα κάνουμε πρόκληση αν δεν υπάρχει λόγος και ότι θα περιμένουμε.... :D:D:D:D

Εμένα αυτές οι απαντήσεις με έκαναν να τον εκτιμήσω πολύ....

Ήταν ομιλητικότατος, έμπειρος, 60+ και καθόλου φραγκοφονιάς...

Δεν πληρώσαμε ούτε ένα ευρώ και όταν τον ρωτήσαμε πόσα χρήματα θέλει για τη γέννα, είπε μην ανησυχείτε, θα τα βρούμε κλπ....

ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΞΗΣ:

Αν γεννήσω μετά τις 20 θα με ξεγεννήσει κάποιος άσχετος;;;;; :?:?:?:?:?:? Πώς μπορώ να τον εμπιστευτώ;;;Τον έναν δεν τον θυμάμαι καθόλου...Τον άλλον τον είπε ΡΩΣΟΛΥΜΟ...Αφρο τον ξέρεις;;;;;;

Από τη μια σκέφτομαι ότι μπορεί να είμαι και τυχερή και να γεννήσω πριν τις 20 και από την άλλη σκέφτομαι ότι μια γέννα είναι, πρόβλημα δόξα το Θεό δεν έχω, οπότε να γεννήσω με τον αντικαταστάτη του..Εξάλλου, όλα οι μαίες τα κάνουν.... :?:?:?:?

Επίσης, αν και 9,30 το βράδυ που τελειώσαμε μας έστειλε στο άλλο κτίριο να δούμε τα δωμάτια....Ανεβήκαμε μόνο στον 5ο που είναι τα λουξ...Πάθαμε πλάκα από την καθαριότητα και την πολυτέλεια.... :shock::shock::shock: Πολύ καλύτερα από του Ιασω που είχαμε πληρώσει μια περιουσία και ήμουν μαζί με άλλες 3... :evil::evil::evil::evil: Οι μαίες ευγενέστατες, γλυκύτατες, μου μίλησαν για το θηλασμό και όταν τους είπα ότι το 1ο μου δεν το θήλασα μόνο τα κλάματα που δεν έβαλαν.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη από το γιατρό (και ο Γιώργος που είναι και περίεργος) και έχω σχεδόν αποφασίσει να πάρω το ρίσκο και αν μπορέσει να με ξεγεννήσει αυτός καλώς...Αλλιώς ο αντικαστάτης...

Εσείς τι λέτε;;;;Τι θα κάνατε στη θέση μου;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...