Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Συμπεθέρα μήπως μωρή εσύ δεν τα εξηγείς καλά και δεν καταλαβαίνουν τα καημενούλικα;;;;; :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για τα λεφτά που λες...Έχω διαβάσει στο πάρεντς ότι ο συγκεκριμένος παίρνει 850 ευρώ για καισαρική....Μια χαρά είναι...Η φίλη της μαμάς μου όμως που με σύστησε σε αυτόν μου είπε ότι πάνω από 1000 δεν πρόκειται να παίρνει.... :?:?:? Για να δούμε... :roll::roll:

Μιτσάκι μου κι εμένα αυτό ήταν το προβλημά μου, αλλά θα μείνω....Μου εμπνέει εμπιστοσύνη..Και μπορεί να μη χρειαστεί αντικαταστάσης..Ίδωμεν... :D:D:D

Περαστικούλια σας ρε..Πάλι χάλια ε;;;;;Τι να πω;;;;Να μου φιλήσεις τη μικρή... :x:x:x

Εγώ ρε συ πάντα έκανα υπέρηχο...

Έρη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αγάπη μου τι κάνεις;;;;;

Αρζτι μου ξέχασα να πω περαστικά για το Λουκάκο...Πως είναι;;;Έπεσε ο πυρετός;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα μοιάζουν πολύ οι γέννες μας.

Μονο που εγώ στην επισκληρίδιο, όταν με κοβανε τους είπα ότι γαργαλιόμουν και μειναν κοκαλο..

Μετά μέθη, αλλά γενικά είχα τρομερά καλή ψυχολογία και αγωνία να δω το μπουμπούκι μου και δεν έδωσα καμία σημασία σε όλα αυτα.. Την αλλη μέρα βέβαια ήταν μια φρικη αλλά απο δικό μου λάθος πάλι...

Μην τα σκεφτεσαι αφού σε στεναχωρούν βρε, θα δεις όλα θα πάνε καλά!! :x:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα για καποιο συγκεκριμενο λογο σου ειπε οχι στο σεξ??

γιατι ξερω πως αν υπαρχει κατι το απαγορευουν οι γιατροι!!

Όχι ρε Λενάκι...Επειδή μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις λέει και να έχουμε πρόωρο τοκετό... :?:?:? Και ο προηγούμενος στην Ιωάννα μου είχε πει το ίδιο,αλλά εμείς κάναμε.... :oops::oops::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην μεθυ κοιμασαι? Εμενα στο ραψιμο με ναρκωσαν. Δηλαδη μια που μου καναν ενεση μια που ξυπνησα με χαστουκακια! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω σφήνα και να πω πως και ο δικός μου γιατρός και στις δύο εγκυμοσύνες (χωρίς προβλήματα)

μου επέτρεψε το σεξ μέχρι τον 7ο. Από τον 9ο μετά

Και το λένε και άλλοι γιατροί.

Από το φόβο πρόωρου τοκετού

ΛΥΣΣΑΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου ,αυτος που πηγενες ηταν ιδιωτικος γιατρος και του εσκαγες τα ωραια σου λεφτουδακια καθε μηνα (ποσα εδινες 60-70 ?) για να εχει αιτιολογια να τα τσεπωνει κατι επρεπει να κανει εκτος το να δει τις εξετασεις και να σου πει αν πρεπει να συνεχισεις το σιδερο πχ .σου εκανε και ενα υπερηχο ετσι να δεις και εσυ το νινι να φανει οτι κανει και κατι .στο εξωτερικο μονο τουσ βασικους κανουν και απλα ακουνε καρδια .

εδω εχει γινει ολοκληρη επιχειρηση η εγκυμοσυνη και για να τα παιρνουν το παιζουν οτι κατι κανουν καθε μηνα με τον υπερηχο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι σου εβαλα τις φωτο στο φεις

μονο εσυ μπορεις να τις δεις δες τις γιατι θα τις διαγραψω!!

καλα αυτο με τις συνταγες..ουτε εγω ακολουθω κατα γραμμα..

παντα μα παντα κατι αλλαζω..

παιδια ολη αυτη η ιστορια με την ΝΔ μου θυμηζει το ανεκδοτο με την καθαριστρια στη βουλη...που ειπε πως οταν οι δουλιες δεν παν εκαλα αλλαζαμε πουτανες οχι μοκετες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω σφήνα και να πω πως και ο δικός μου γιατρός και στις δύο εγκυμοσύνες (χωρίς προβλήματα)

μου επέτρεψε το σεξ μέχρι τον 7ο. Από τον 9ο μετά

Και το λένε και άλλοι γιατροί.

Από το φόβο πρόωρου τοκετού

ΛΥΣΣΑΡΕΣ!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου ,αυτος που πηγενες ηταν ιδιωτικος γιατρος και του εσκαγες τα ωραια σου λεφτουδακια καθε μηνα (ποσα εδινες 60-70 ?) για να εχει αιτιολογια να τα τσεπωνει κατι επρεπει να κανει εκτος το να δει τις εξετασεις και να σου πει αν πρεπει να συνεχισεις το σιδερο πχ .σου εκανε και ενα υπερηχο ετσι να δεις και εσυ το νινι να φανει οτι κανει και κατι .στο εξωτερικο μονο τουσ βασικους κανουν και απλα ακουνε καρδια .

εδω εχει γινει ολοκληρη επιχειρηση η εγκυμοσυνη και για να τα παιρνουν το παιζουν οτι κατι κανουν καθε μηνα με τον υπερηχο .

Αφρο έπαιρνε 50 χωρίς απόδειξη και 60 με απόδειξη... :twisted::twisted::twisted::twisted: Ναι, αυτό έκανε...Κοίταζε το μωρό στον υπέρηχο, τι βάρος έχει, πλακούντα κλπ, σημείωνε στο pc του, μου έλεγε τι εξετάσεις να κάνω και τι χάπια να πάρω και αντίο..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κι έτσι νόμιζα ότι είναι το σωστό...Χθες που απλώς ακούσαμε καρδιά με το μηχανηματάκι, έμεινα έτσι.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Α και από κάποια εβδομάδα και μετά (28η μάλλον) σε έβαζε για κανα μισάωρο στον καρδιοτοκογράφο.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όντως είχες άσχημη εμπειρία βρα αγάπη μου... :(:(:( Νομίζω ότι ακόμα και με περιτύλιξη όλοι οι γιατροί επιχειρούν φυσιολογικό και αν δεν, τότε βάζουν για καισαρική.... :?:?:?:?:?

Τα υπόλοιπα νομίζω ότι τα έπαθες από τον πανικό σου....Αν ήσουν ήρεμη, αμέσως θα έπαιρνες τον Τζεφ αγκαλιά....

Όσο για την ωτίτιδα τι να πω;;;; :shock::shock: Πρώτη φορά το ακούω.... :shock::shock:

Αννούλα μου το είχες πει στον καφέ για το Ιασώ και το είχα ξεχάσει.... :oops::oops::oops:

Μαρία είμαστε λυσσάρες και γουστάρουμε... :lol::lol::lol: Εμένα μη μου το απαγορεύσεις μόνο.... :evil::evil: Έτσι και μου πεις "μη", θα θέλω συνέχεια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω και αυτος υπολογιζε να γεννησω φυσιολογικα..

δεν ξερω κι'ολας..γιατρος δεν ειμαι..εκ των ιστερων δεμ πορω να κρινω...

Με ωτιτιδα γεννηθηκε..απλα ο παιδιατρος ηταν τοσ μα τοσο αχριστος εκει...μη μου τον θυμηζεις..

ο αντρα ςμου αυτο λεει..πως ολα αυτα τα ψυχολογικα τα επαθα απο την ωτιτιδα και απο τα αλλα "καλα"

τεσπα..

αλλα ρε σεις ενταξη...δεχομαστε οτι υπηρχε λογος να γινει αυτη η καισαρικη..αμα δεν υπαρχει στο δευτερο γιατι να γινει;;;

Δε θα παθω ανακοπη καρδιας..το υποσχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουην ερη...ημουν!!! το 2005 ειναι οι φωτο!!!

τα ψαρια ειναι αυτα που ψησαμε..φτιαξαμε και σαλατα, ειχαμε κανει και γαριδες σαγανακη ειχαμε και μανηταρια ψητα...και στο τελος φαγαμε και ενα τελειο τσιζ κεικ

ειχαμε περασει τελεια εκεινη την μερα...

και να φανταστεις πως τοτε νομιζα πως ημουν χοντρη!!!!

Επισης εχω να παιξω μπιλιαρδο και μποουλινγκ απο τοτε....

για φαντασου...εχω ξεχασει πως παιζονται...

για την ιστορια εχασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω κ ο δικος μου ετσι εκανε ,αν και δουλευε στο αττικο ειχε παρανομα κ δκο του κ με υποχρεωνε να παω να του τα σκαω καθε μηνα .....ασε μετα ξυπνησα :evil:

ρωτα τον αν μπορειτε με προφυλακτικο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω κ ο δικος μου ετσι εκανε ,αν και δουλευε στο αττικο ειχε παρανομα κ δκο του κ με υποχρεωνε να παω να του τα σκαω καθε μηνα .....ασε μετα ξυπνησα :evil:

ρωτα τον αν μπορειτε με προφυλακτικο .

Μάλιστα...Κατάλαβα!!!!!Τι άχρηστοι...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ρε του είπαμε ότι ούτως ή άλλως δεν έχουμε ολοκληρωμένες επαφές στην εγκυμοσύνη γιατί ξέρουμε ότι το σπέρμα προκαλεί συσπάσεις, αλλά μας είπε "δεν έχει σημασία"....... :?:?:?:oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα να κρατησεις αυτον τον γιατρο!εξαιρετικος μου ακουγεται!υπερηχουν κανουν βρε στο Ελενα,η φιλη μου που γεννησε εκει εκανε,αλλα πηγαινε σε μερα εφημεριας..δεν ξερω αν εχει σχεση..

Χρυσα μου οντως,οπως λεει κ η Αναστασια,κ καισαρικη να χρειαστει,που το απευχομαι,δεν ειναι απαραιτητο αν ειναι εξισου ασχημη η εμπειρια!θετικη ψυχολογια!!φιλουρες!

Καρολινακι ολα καλα με το τουτου!πηρα κ συναδελφο στο γυρισμο,τρομαρα μου!,κ πηγα κ την αλληλογραφια στη δευτεροβαθμια!οταν εφτασα σπιτι κ βγηκα απο το αμαξι..κοντεψα να λιποθυμισω απο την υπερενταση..νομιζω πως με το ζορι ανεπνεα κατα τη διαρκεια της διαδρομης!

αυγο ο γ.το τρωει μελατο..κ αυγοφετες του αρεσουν,αλλα αφου το τρωει ετσι βαριεμαι να φτιαχνω συχνα..θα δοκιμασω κ βραστο σφιχτο γιατι πολλα ακουω για σαλμονελα που λετε..

επισης το ταχινι του αρεσει πολυ,αν κ εγω το βρισκω μπλιαξ κ προτιμω για μενα τη μια κ μοναδικη μερεντα!φτιαχνω κ εγω,να λεω οτι τρωω σπιτικη κ καλα!

επισης γωγω ο δικος μου γιατρος επαιρνε 60 χωρις αποδειξη κ ουτε πηρα αποδειξη για τα 1500 του φυσιολογικου που ζητησε!εκμεταλλευση,αλλα δεν τον αλλαζω γιατι πηγε με τα νερα μου,αν κ ηθελε να με βαλει μεπροκληση γιατι θα εφευγε σε συνεδριο,δε το εκανε γιατι επεμεινα πως δε θελω,ειχα ανοιξει κ θεματακι τοτε στο μαμμυ κ με βοηθησαν πολυ τα κοριτσια!,κ τελικα η διαστολη ξεκινησε μονη της ακριβως στην πητ μου!!!!επισης ειναι νεος κ αισθανομαι πολυ ανετα μαζι του..αυτα,μη σας πρηζω αλλο με τα δικα μου!

ελευθερια τελεια ακουγεται η περιγραφη σου!παραμυθενιο τοπιο!τυχερηηη!τί σκας καλε για το μαγιο;;αντε βρε!ολοκληρη ηπειρο αλλαζεις,αστα αυτα πισω σου!

σας αφηνω γιατι χτυπαει το κινητο μου!τα λεμε αργοτερα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μπραβο..δενειχα καμια αμφιβολια για τις ικανοτητες σου!!!

Αστερη!!!

Ερη οχι τωρα τα εχω λιιιγο πιο κατω απο τους ομους, στο φυσικο τους χρωμα- καστανο- και ενιωτε τα ισιονω με την μπελισιμα..

σγουρα με ξανθιες ανταυγιες ειχα στον γαμο μου..και μακρια..

Πριν γεννησω τον Χριστοφορο τα εβαψα στο φυσικο..εκτοτε κοψε κοψε...δεν εχω αλλο βαμμενο..

επισης εχω 4 ασπρες τριχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μου βλέπω του πήρες για τα καλά τον αέρα.... :lol::lol::lol::lol::lol: ήθελες να πάρεις και άλλον στο λαιμό σου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια η Ιωάννα το τρώει σφιχτό το αβγό και της αρέσει τρελά.... :D:D:D Όπως όλα άλλωστε!!! :lol::lol::lol::lol: Αλλά κατά καιρούς πέρασε φάση που ούτε να το μυρίσει.... :?:?:?:?:?:?:?

Αυγοφέτα δεν έχω φάει ποτέ...Ούτε ήξερα τι είναι... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έτσι νομίζω Αργυρώ αλλα πόσο πυρετό κάνει?

έκανε 38,7 έδωσα σιροπάκι, έφαγε και λίγο.....άλλοι μου την δίνουν, να μην αναφερθώ......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!

ειχα πολυ δουλιτσα γάυτο και δεν εγραψα καθολου...

Γωγακι μου μου φαινεται πολυ καλος ο γιατρος...

Ελευθερια μου για σενα αλλαζω την πισινα σε οτι σχημα θες!!!!!!!!!!! :lol::lol: παντως θα το πω και παλι...παραδεισενια ειναι εκει που θα πας...κανε μια βουτια και για μας!!!!!! :D:D

Γιωτακιιιιιιιιιιι τελικα τι εγινε με την χωριακη??????????????

Χρυσα μου πρεπει να χουμε περιπου τις ιδιες ασπρες τριχες... :lol::lol: και ολο λεω θα τις κοψω αλλα ξερω οτι δεν κανει... :(

μακια σε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως μου επετρεπε τις επαφες σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης η γιατρος μου....

και μου πηρε στο τελος 1000 ευρω μαζι με δικια μου μαια.....

ιουλια μπραβο για το αμαξι...δεν ειναι τιποτα ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπρες τριχες τι ειναι αυτο;;;;; :lol::lol::lol: εγω δεν εχω καμοια.....ακομα βεβαια γιατι αν παρω απο το μπαμπα απο τα 30 και μετα θα γινω κατασπρη :?

καρολινακι εγραψα βρε πιο πριν :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τις ασπρες δεν τις απεκτησα μετα τα 30 αλλα απο τα 15!

και εμενα μου επετρεπε το σεχ κανονικα...αλλα απο οταν μπηκα στο μηνα μου ΔΕΝ μου καθοταν ο Π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...