Μετάβαση σε περιεχόμενο

ponakia xamila aristera..ti einai????


maimouditsa

Recommended Posts

hallo!!!!mporeite na mou peite ti ginetai????eixa periodo stis 10 tou minos kai stis 13 teliwse.14,15 tou minos kai simera diladi 3 sinexomenes meres erxomaste se epafi me ton antrouli mou xwris profilakseis alla kai xwris na oloklirwnei mesa mou.prin ligo meta tin epafi eniwsa kati elafra ponakia katw aristera kai nomizw oti prepei kai x8es na ta eniwsa alla de 8imamai an itan pali aristera i deksia :?::!::?::!: ti mporei na einai afta ta ponakia re koritsia???sorry gia to megalo post :P:P perimenw apantisoules :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιστευω ειναι απο την πεινα, δεν τρως καλα τελευταια.Γραψε μας αν θες το μενου σου να σου πουμε αν ειναι ελλειπή!! :shock::-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια μπορει οντως η κοπελα ναι ειναι κρυομενουλα και να εχει κλανιδουλα!!! [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι σου λενε βρε κοριτσι μου??????????????? :twisted: .δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτος ο πονος,παντως συμφωνω με τηνmwroudenia!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι σου λενε βρε κοριτσι μου??????????????? :twisted: .δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτος ο πονος,παντως συμφωνω με τηνmwroudenia!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

sas euxaristw para poli ilianna mou kai mwroudenia...gia egkimosini de nomizw efoson prwton den oloklirwse mesa mou kai defteron apo toso nwris simptwmata :shock: apokleiete. alla to euxomai mesa apo ti kardia mou!!!!to 8elw poli!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw para poli ilianna mou kai mwroudenia...gia egkimosini de nomizw efoson prwton den oloklirwse mesa mou kai defteron apo toso nwris simptwmata :shock: apokleiete. alla to euxomai mesa apo ti kardia mou!!!!to 8elw poli!!!!!!!!!!!

ποτε δεν μπορεις να ξερεις σιγουρα τι γινεται κοριτσι μου.(π.χ. και σε εμενα δεν ειχε τελειωσει μεσα μου και τωρα ολοες αυτες τις μερες ειμαι ετσι!!!!και αναρωτιεμαι μα πως γινεται)μακαρι να εισαι σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de kserw...einai spanio na piaseis apo ta igra ap'oso kserw..les na mas ekatse???ti na pw MAKARI!!!!!!!!!! :x:x:x

μπα μη το λες καθολου σπανιο!!!!!!!λες????τι να πω θα δειξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati to les me tosi sigouria to ''ka8olou spanio''???sou exei tixi? :shock:

εαν ειμαι τωρα εγκυος...οντως μου ετυχε!!! :?::?::?: αλλιως οχι δεν μου εχει τυχει ποτε!!ομως το εχω ακουσει απο πολλες και το εχω διαβασει κιολας. :roll::roll::roll::roll: τωρα πως γινεται αυτο?τι να σου πω (με την καμια που λενε) :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.

βασικα μπηκα να εκφρασω μια απορια μου...επειδη ειχα διαβασει και παλιοτερα ποστ της maimoyditsas...αφου βρε κοπελα μου θελεις τοσο πολυ να μεινεις εγκυος πως και δεν προσπαθειτε κανονικα με το συντροφο σου παρα ελπιζεις στα προεκσπερματικα(που παρολα αυτα αν ειναι να κατσει καθεται...μιλαω εκ πειρας)...δεν το καταλαβαινω...προφανως ο συντροφος σου δε θελει παιδακι..και αφου δεν θελει απο οσο καταλαβαινω...μηπως να προσεχατε περισσοτερο;;;;

συγνωμη κιολας που ανακατευομαι...αλλα βλεπω ποσο θελεις εσυ αλλα δεν αρκει να θελεις μονο εσυ...φιλικα στο λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxalaki mou geia sou!!!de me peirazei tin apopsi sou les glikia mou :) .den einai oti o antroulis mou de 8elei paidaki,fisika kai 8elei apla 8elei prwta na pantreftoume kai meta na ksekinisoume.eimaste arravwniasmenoi twra!alla egw to 8elw paaaaara poli kai efoson den teleiwnei mesa kai de pairnoume profilakseis elpizw mono s'afto!sta prospermatika.an er8ei to mpempaki mas pou to efxomai sintoma :P fisika kai 8a xarei!!!!!!!!apla 8elei prwta na taktopoii8oume kai meta na valoume mpros!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ κοπελα μου και συγνωμη και παλι απλα διαβαζω ποσο πολυ θες μωρακι και λεω για να ψιλοπροσεχουνε δε θα θελει ο αντρας της...ενα παιδι ειναι μεγαλη αλαγη-πολυ χαρμοσυνη παντα-στη ζωη ενος ζευγαριου γι αυτο πρεπει να νοιωθετε ετοιμοι για αυτο!Σας ευχομαιολοψυχα να ερθει το σπορακι σας γρηγορα!απλα μην το σκεφτεσαι τοσο πολυ γιατι αγχωνεσαι υποσυνειδητα και δεν κανει.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.

βασικα μπηκα να εκφρασω μια απορια μου...επειδη ειχα διαβασει και παλιοτερα ποστ της maimoyditsas...αφου βρε κοπελα μου θελεις τοσο πολυ να μεινεις εγκυος πως και δεν προσπαθειτε κανονικα με το συντροφο σου παρα ελπιζεις στα προεκσπερματικα(που παρολα αυτα αν ειναι να κατσει καθεται...μιλαω εκ πειρας)...δεν το καταλαβαινω...προφανως ο συντροφος σου δε θελει παιδακι..και αφου δεν θελει απο οσο καταλαβαινω...μηπως να προσεχατε περισσοτερο;;;;

συγνωμη κιολας που ανακατευομαι...αλλα βλεπω ποσο θελεις εσυ αλλα δεν αρκει να θελεις μονο εσυ...φιλικα στο λεω.

καλησπέρα Πασχαλακι!!, να σου κάνω μια ερώτηση: επειδή λες ότι μιλάς εκ πείρας, πόσο πιθανή είναι μια σύλληψη από τα προσπερματικά υγρά? Έχει τύχει σε σένα? Γιατί με τον αρραβωνιαστικό μου οι επαφές μας είναι πάντα ελεύθερες, βέβαια την κρίσιμη στιγμή τραβιέται αλλά τώρα έχω καθυστέρηση????? Γιαυτό ρωτάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.

βασικα μπηκα να εκφρασω μια απορια μου...επειδη ειχα διαβασει και παλιοτερα ποστ της maimoyditsas...αφου βρε κοπελα μου θελεις τοσο πολυ να μεινεις εγκυος πως και δεν προσπαθειτε κανονικα με το συντροφο σου παρα ελπιζεις στα προεκσπερματικα(που παρολα αυτα αν ειναι να κατσει καθεται...μιλαω εκ πειρας)...δεν το καταλαβαινω...προφανως ο συντροφος σου δε θελει παιδακι..και αφου δεν θελει απο οσο καταλαβαινω...μηπως να προσεχατε περισσοτερο;;;;

συγνωμη κιολας που ανακατευομαι...αλλα βλεπω ποσο θελεις εσυ αλλα δεν αρκει να θελεις μονο εσυ...φιλικα στο λεω.

καλησπέρα Πασχαλακι!!, να σου κάνω μια ερώτηση: επειδή λες ότι μιλάς εκ πείρας, πόσο πιθανή είναι μια σύλληψη από τα προσπερματικά υγρά? Έχει τύχει σε σένα? Γιατί με τον αρραβωνιαστικό μου οι επαφές μας είναι πάντα ελεύθερες, βέβαια την κρίσιμη στιγμή τραβιέται αλλά τώρα έχω καθυστέρηση????? Γιαυτό ρωτάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'efxarsitw poli pasxalaki mou na eisai kala kai seis na xaireste to mpempouli sas :D

maimouditsa καλησπέρα μια ερώτηση και σε σένα, τι πονάκια εννοείς γιατί και εγώ πονάω δεξιά και κυρίως αριστερά πολύ χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou bettyboop!ta ponakia afta ta exw edw kai liges meres kai me pianoun pou kai pou alla einai poli xalara.einai opws otan perimenoume na adia8etisoume alla oxi toso entona.ki egw aristera xamila ta niw8w kai simera ta eniwsa kai ligo deksia.elpizw na se voi8isa... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...