Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

το καλο με την επαρχεια georgi ειναι οτι δεν χρειαζεται να κλεινουμε ραντεβου παμε το κανουμε φευγουμε :lol:

οσο για τα νευρα σε νοιωθω!!!γελασα πολυ με την περιγραφη σου γιατι εγω τσαντιζομε πολυ οταν πηγαινει για υπνο χωρις να με φιληση :lol::lol::lol: ξυπναω μες τα νευρα κ λεω οτι δεν θα τον παρω ολη μερα τηλεφωνο κ ουτε θα το σηκωσω οταν με παρει αυτος :lol::lol::lol: τελικα δεν καταφερνω να κρατησω μουτρα αφου τον αγαπαω πολυ μωρε :lol::lol::lol: τους εχουμε τρελανει τους καημενους κ αυτους...η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν θα μας καταλαβουν κ ποτε δεν θα τους καταλαβουμε κ εμεις :lol: αντρια η τελεια δουλεια για σενα θα ηταν συνεργειο καθαρισμου!!!! :lol: φτανει βρε τρελοκομειο προχθες το εκανες γενικη αχ αντε να γεννηθη η μπεμπουλα να ησυχασουν οι σφουγγαριστρες κ οι σκουπες αν ειχαν στομα τι θα σου εσερναν οι καημενες :lol: !!!

αφροδιτακι μου νοιωθω την αγωνια σου κ εγω ματι δεν ειχα κλεισει...ολα καλα θα πανε στην υγεια του μην ξεχασεις θελουμε πληρη αναφορα υψος... βαρος....τσουτσουνακι η πουτακι??αντε μπεμπακι εχουμε κ ψωνια να κανουμε εχουμε κ δωματιο να φτιαξουμε φανερωσουυυυυυυ

ελενακι συμπεθερουλα που χανεσαι με την ειρηνη???σημειωνω εδω τις απουσιες :lol::lol::lol:

σημερα το μενου εχει λαχανικα στην κατσαρολα τουρλου!πηρα μελιτζανες κολοκυθακι πιπεριες πατατουλα κρεμμυδακι κ σκορδο εχω χρονια να φαω ελπιζω να γινει καλο εσεις τι μαγειρευετε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καποιοι παππουδες κ γιαγιαδες ποση αγαπη κρυβουν για τα εγγονακια τους ε????αχ γιωργο μου...

κ εμας η γιαγιακα μου μας εχει βοηθηση παρα πολυ ολα τα χρωσταω σε εκεινη....με εστειλε να μαθω μια τεχνη με βοηθησε με τα εξοδα του μωρου με το σπιτι...εχουμε ερωτα μεταξυ μας την αγαπω οσο κανεναν αλλον στον κοσμο περισσοτερο κ απο την ιδια μου την μανα...οχι γιατι με εχει στηριξη τοσο πολυ οικονομικα αλλα γιατι απο τοτε που γεννηθηκα ηταν εκει για μενα....να με μεγαλωση να με φροντηση να ειναι πανω απο το κεφαλι μου οταν αρρωστησω..να με μαθει να ειμαι νοικοκυρα να αγαπω την εκκλησια...ποσο την αγαπω αφου με τον αντρα μου κανα με την ιδια σκεψη να διναμε το δικο της ονομα στο μωρακι μας αλλα δεν γινετε γιατι το εχω εγω το ονομα της!!!αν την χασω θα υποφερω ειμαι σιγουρη...!!!!!

μαριτινα μου κοντευεις εισαι μια ανασα απο τηνν μεγαλη μερα σε ζηλευωωωωωω με την καλη εννοια παντα!!!!

η αληθεια ειναι πως ζοριζομε με τον υπνο...ανασκελα δεν μπορω να παρω ανασα κ οταν ειναι να γυρισω πλευρο αστο λες κ γινεται σεισμος ο αντρας μου με κοροιδευει :lol::lol:

γιωργο μου αυτο που ηθελα να πω κ ξεχασα πιο πανω ειναι οτι οταν κανουμε κατι μονοι μας με στερησεις το εκτιμαμε περισσοτερο!!!αγαπη να υπαρχει κ καλη καρδια κ να μην μας παιρνει απο κατω το οικονομικο κομματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΧΘΕΣ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ....ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΑΜΕ ΚΑΡΑΟΚΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ,ΠΑΙΞΑΜΕ SUPER DEAL ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΠΤ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑ!!!!

ΒΡΕ HAPPY ΜΟΥ 6 ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ....ΣΚΕΨΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 15!!!!ΑΧ ΑΤΙΜΕ ΘΥΡΟΕΙΔΗ....ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ 10???ΦΟΒΑΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΑΚΟΥΩ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΗ ΜΟΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΧΥΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΟΓΓΗΞΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ!!!!ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ....ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ!!ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι το οικονομικο ειναι αγκαθακι.....αλλα ευτυχως το τριανταφυλλο ειναι τοσο ομορφο που το ξεπερναμε το αγκαθακι!!!!κι εμεις πιεστηκαμε, πιο πολυ ψυχολογικα- ειδικα στην αρχη- για το αν θα μαζεψουμε τα λεφτα για τη γεννα και τα πραγματα του μωρου.....ευτυχως ομως, υπαρχουν κι οι παππουδες κι οι γονεις!!!! τα πεθερικα μου θα μας κανουν δωρο τα επιπλακια, και οι θειες θα συμβαλλουν στα ρουχαλακια, επισης και καλαθουνα και καθισμα αυτοκινητου θα μας τα δωσει η κουνιαδα μου που δεν τα χρειαζεται!!!λιγο ειναι αυτο;;;; οποτε κι εμεις, περναμε τωρα με το δικο μου μισθο, ετσι ωστε, οταν πληρωνεται ο αντρας μου - δυστυχως δεν εχει παντα δουλεια- να τα βαζουμε στην ακρη για τη γεννα!!!ειναι ετσι οπως τα λεει ο γιωργος.....δυσκολα, αλλα οταν σκεφτομαστε το μωρακι μας, δε μας νοιαζει τιποτα!!!!!

μαριτινα μου, υπομονη... οσο μπορεις ξεκουρασου μες στη μερα, μηπως και αντισταθμισεις την ελλειψη υπνου!!!μαλλον, θα κοιμαμαι περισσοτερο τωρα, δεν ειχα σκεφτει οτι η κοιλια μου θα με εμποδιζει στο κρεβατι!!!!

σουλα, πολυ ωραιο ακουγεται το τουρλου, εγω κανω συχνα το ιδιο στο φουρνο ( μπριαμ) . σημερα θα φαμε κανελλονια απο χτες με μια γενναια ποσοτητα μαρουλοσαλατας ( εχω ηδη βαλει το μαρουλι στο ξυδι ) , ηταν πολυ ωραια τα κανελλονια μου χτες- να μην το παινευτω!!!

georgi μου, κι αυτοι οι αντρες, ειναι ωρες ωρες αναισθητοι!!!τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule, σιγουρα δεν εισαι η μονη με τα κιλακια σου!!! να μην το σκεφτεσαι καθολου!!!ισα ισα, δεν εφταιγες εσυ, και θα τα χασεις ευκολα μολις επανελθει ο θυροειδης σου σε κανονικη λειτουργια!! ξερω κοπελες που πηραν περισσοτερα κιλα, χωρις θυροειδη, και το μωρο ηταν μια χαρα, κι αυτες τα χασανε μολις αρχισαν διατροφη!!!

μηπως να μας πεις τη συνταγη της τουρτας μερεντας;;;;;ειπα μεχρι να κανω τη καμπυλη ζαχαρου να ευχαριστηθω τις μικρες απολαυσεις της ζωης, και η μερεντα ειναι το νουμερο 1!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα!

Κι εμένα ξύπνησε ο άντρας μου με νεύρα κι έφυγε για δουλειά αφήνοντας ένα σπίτι βομβαρδισμένο! Εγώ πάλι έχω ένα φοβερό πονοκέφαλο και μια ατονία άλλο πράγμα!

Δύσκολα τα οικονομικά παιδιά, ζοριζόμαστε κι εμείς. Υπάρχει βοήθεια από τους γονείς μου, μεγάλη, κι ευτυχώς έχουμε πάρει και πολλά πραγματάκια από φίλους με μεγαλύτερα παιδάκια. Το κακό με μας είναι πως κανένας από τους δύο δεν έχει σταθερά έσοδα, ελεύθεροι επαγγελματίες και οι δύο και δε μπορούμε ποτέ να υπολογίσουμε τι θα έχουμε κάθε μήνα. Οι δουλειές πεσμένες και για τους δύο, χάλια!

Πετάγομαι τράπεζα και κάποιες άλλες δουλίτσες και τα ξαναλέμε.

Αφροδίτη καλή επιτυχία σήμερα και θα περιμένουμε τα νέα και το φύλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριτινα εγω δεν ειχα προβλημα με τον υπνο.Μολις γεννησα και για καποιους μηνες το ξεχασα. Ειμαι απο τις τυχερες που η κοιλια μου ειναι χαμηλα και δεν υποφερω. Μονο η συχνοουρια ηταν το προβλημα. Παρεπιμπτοντως αυτες τις μερες σταματησε την νυχτα. Που εκανες το ντοπλερ;

Jule εχεις δικαιο να αγχωνεσε με τα κιλα, ειναι προβλημα, αλλα θα το ξεχασεις μολις γεννησεις.Σιγουρα υπαρχουν και αλλες κοπελες με τοσα κιλα.

Σουλα εχει και η επαρχια τα καλα της τελικα. Ξερεις τι κανει ο ανδρουλης μου.Γυρναει απο την δουλεια αργα το βραδυ, καθετε στον υπολογ. αρκετη ωρα σε ενα κολοπαιχνιδι και μετα ξαπλωνει στο καναπε και τον περνει ο υπνος. Το πρωι εγω εχω τα νευρα μου που εχω κοιμηθει χωρις μια αγκαλια. Βεβαια εχω ενα κρεβατι διπλο για την παρτυ μου!!!!!!!!!

Σε ζηλευω για το φαγητο που θα φας. Εγω εχω φτιαξει κουνελι με λευκη σαλτσα και μακαρονια.

Παντως ο ανδρας μου μου θυμιζει τον δικο μου. Δεν σεβεται που εμεις καθαριζουμε και στην κατασταση μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou extes ta ekana ola k afisa to sfoggarisma gia simera..Den eimai spastiki me tin ka8ariotita opws ta parousiazete eseis :), ta kanw 1 fora tin evdomada..Skeftou sta para8ira exei na aggi3w sxedon 9 mines :?:shock: ta kaname ligo prin to 8riskeutiko mas gamo pou itan ton Maio k auto itan ,oute stis giortes den ta ekana (gia na min lete pws lampei to spitaki mou) :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια σε παρακαλω κανε μου μια χαρη. Γραψε τι τρως την ημερα (π.χ. εχθες) απο περιεργεια. Θελω να συγρινω με τον εαυτο μου. Το ξερω οτι φταιει ο θυροειδης, αλλα εαν θελεις..

Τα οικονομικα ειναι προβλημα για ολους μας. Αλλα ολα ξεπερνιουνται, μεγαλωσα με ενα μισθο μονη μου ενα παιδι. Ολοι κρυβουμε πολυ δυναμη μεσα μας.

Ξεχασα να σας πω. Πηρα τηλ. Θεσ/νικη στην δημοσια τραπεζα και μου ειπαν πως πληρωνουμε εμεις τα εξοδα του κουριερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι η ειρηνη εβαλε μονο 5-6 κιλα εγω σαν κ εσενα τον προηγουμενο μηνα ημουν +13 κιλα τωρα δεν ξερω θα ζυγιστω στο φαρμακειο..

αφροδιτη μου εδωσες ωραια ιδεα απο την κατσαρολα τα εβαλα στο ταψι κ απο εκει φουρνο!!!

για τον αντρα μου εβγαλα μια μπριζολα απο την καταψυξη γιατι δεν τρωει τετοια φαγητα...

georgi μου μηπως να του πεις τι σε ενοχλει???εγω αυτο αρχισα να κανω μολις κανει κατι που με ενοχλει του το λεω να δω αν αυτο το συστημα πιανει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου μη μου πεις οτι τον λενε και Γιωργο τον ανδρα σου ή οτι ειναι αιγωκερος. Ουτε ο ανδρας μου δεν τρωει τετοια φαγητα. Μονο ψητα και τηγανητα και λευκη σαλτσα τρωει, λαχανικα ουτε συζητησει. Οσο και να του μιλαω δεν ακουει. Το μονο που λεει ειναι οτι ειναι κουρασμενος απο την δουλεια, δεν εχει αδικο. Αλλα δεν καταλαβαινει την αναγκη μου, και ετσι πολλες φορες αδιαφορω και εγω. Μακαρι να πιασει σε σενα.Καλη τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι η ειρηνη εβαλε μονο 5-6 κιλα εγω σαν κ εσενα τον προηγουμενο μηνα ημουν +13 κιλα τωρα δεν ξερω θα ζυγιστω στο φαρμακειο..

αφροδιτη μου εδωσες ωραια ιδεα απο την κατσαρολα τα εβαλα στο ταψι κ απο εκει φουρνο!!!

για τον αντρα μου εβγαλα μια μπριζολα απο την καταψυξη γιατι δεν τρωει τετοια φαγητα...

georgi μου μηπως να του πεις τι σε ενοχλει???εγω αυτο αρχισα να κανω μολις κανει κατι που με ενοχλει του το λεω να δω αν αυτο το συστημα πιανει :lol:

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ?ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ?ΕΓΩ ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΣΟΥΡΕΙ....ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ....ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΙΛΙΟΒΡΙΣΩ....ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΥΜΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.....ΣΟΥΛΑΚΙ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΕΧΩ ΕΝΝΟΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΙΛΩΝ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.....ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ???ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΘΟΥΝΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ??ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΩΡΑ ΠΙΑ.....ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΗΜΟΥΝ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ,ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.......ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα νεύρα μου! :twisted::twisted: Μπήκα το πρωί έγραψα 3 φορές ένα κατεβατό κ πάλι δεν το βρίσκω πουθενά!Τί γίνεται με αυτό το φόρουμ σήμερα; :x Δεν είμαι στα καλά μου,απ'ότι διάβασα δεν έχω μόνο εγώ νεύρα με τον άντρα μου! Ευτυχώς του ξέσπασα στο τήλ κ λίγο ηρέμησα. georgi μου υπομονή κ σε εσένα..

Σουλίτσα μου ταλαιπωρία μωρέ με τις κ..λοδημόσιες υπηρεσείες!Ελπίζω αύριο να ξεμπερδέψεις αμέσως με την καμπύλη!Καλά αποτελέσματα να έχεις!! Τα δικά μου τα πήρε η μαμά μου σήμερα κ η διαβητολόγος της είπε οτι είναι πολύ καλές οι τιμές των σακχάρων αλλα χαμηλές(απο 42 ξενικάει),πέφτει απότομα η γλυκοζυλιωμένη αιμοσφαιρίνη μου γιάυτο είπε να τρώω κάθε 2,5 ώρες ή φαϊ ή φρούτα κ κάθε μέρα λίγο γλυκό.

Αfrodite μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!Όλα να πάνε καλά κ επιτέλους να μάθουμε φύλλο!!!Θα περιμένουμε νέα σου!

jule μου να έχεις την υγεία σου κ τα κιλά θα τα χάσεις σίγουρα.Ειδικά μετά που θα έιναι καλοκαιράκι τα κιλάκια φεύγουν πιο εύκολα σύν οτι με τα μικρά μας δε θα προλαβαίνουμε να φάμε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα νεύρα μου! :twisted::twisted: Μπήκα το πρωί έγραψα 3 φορές ένα κατεβατό κ πάλι δεν το βρίσκω πουθενά!Τί γίνεται με αυτό το φόρουμ σήμερα; Δεν είμαι στα καλά μου,απ'ότι διάβασα δεν έχω μόνο εγώ νεύρα με τον άντρα μου! Ευτυχώς του ξέσπασα στο τήλ κ λίγο ηρέμησα. georgi μου υπομονή κ σε εσένα..

Σουλίτσα μου ταλαιπωρία μωρέ με τις κ..λοδημόσιες υπηρεσείες!Ελπίζω αύριο να ξεμπερδέψεις αμέσως με την καμπύλη!Καλά αποτελέσματα να έχεις!! Τα δικά μου τα πήρε η μαμά μου σήμερα κ η διαβητολόγος της είπε οτι είναι πολύ καλές οι τιμές των σακχάρων αλλα χαμηλές(απο 42 ξενικάει),πέφτει απότομα η γλυκοζυλιωμένη αιμοσφαιρίνη μου γιάυτο είπε να τρώω κάθε 2,5 ώρες ή φαϊ ή φρούτα κ κάθε μέρα λίγο γλυκό.

Αfrodite μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!Όλα να πάνε καλά κ επιτέλους να μάθουμε φύλλο!!!Θα περιμένουμε νέα σου!

jule μου να έχεις την υγεία σου κ τα κιλά θα τα χάσεις σίγουρα.Ειδικά μετά που θα έιναι καλοκαιράκι τα κιλάκια φεύγουν πιο εύκολα σύν οτι με τα μικρά μας δε θα προλαβαίνουμε να φάμε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια,

κατι ειδα και εγραψες georgi για τον ανδρα σου, εχεις απολυτο δικιο βασικα, ομως οπως ειπε και η σουλα δε θα βοηθουσε να του το συζηταγες ακομα κι ενας μικροκαυγας? για να ξεσπασεις κιολας..

Κι εμενα ο αντρας μου αιγοκερως ειναι.. Εγω σημερα βαρεθηκα να μαγειρεψω πηραμε απ εξω, εγω το σπιτι το μαζευω οταν μπορω και αμα του πω κανε αυτο και αυτο θα το κανει ... σε αυτο ειμαστε κουλ και μαζεμενο να μην ειναι στην εντελεια οκ.

Αμα ρωτησεις τον παιδιατρο για τη σταση υπνου να μου πεις τι σου ειπε

afrodite καλη επιτυχια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδομανουλες!! Πολλα εχετε γραψει καλε, δεν σας προλαβαινω! Το κρυωματακι μου εφυγε σχεδον με τις ευχουλες σας! Αφροδιτη καλη επιτυχια σημερα, απολαυσε την εξεταση και τα αποκαλυπτηρια!! :-* Τα κιλα ειναι ενα θεμα! Τουλαχιστον Jule μου να σκεφτεσαι πως δεν υπηρχαν απο πριν πολλα σε σενα. Ειχες θελω να πω ενα μεγαλο περιθωριο. Παντως μετα τη γεννα λενε πως τα κιλα χανονται ευκολα, μη στενοχωριεσαι θα γινεις παλι οπως ησουν! :-* Εγω ειχα αρκετα πανω απο το υψος μου κιλα προ εγκυμοσυνης αλλα μεχρι τωρα εχω παρει γυρω στα 6. Ευχομαι να χασω και τα παλια μετα τη γεννα! Σουλα μου θα τα χασουμε,θα δεις! :-* Καλη επιτυχια στην καμπυλη αυριο! Samarcande μου η λυση με φιλους που ειχαν παιδακια και τωρα δεν χρειαζονται καποια πραγματακια, βοηθαει πολυ! Αχ το κουνελι σου Georgi πολυ θα μου αρεσε να το φαω, το ζηλεψα. Ειρηνακι μου καλα? Ελενα εσυ? Αμα δεν σου το δημοσιευει, σου τη δινει γκρρρρ! Αfro24 μου αυριο θα ρωτησω, καλε νωρις ειναι ακομη ομως, θα μαθουμε! Πολλα φιλια σε ολες σας, να εχετε ενα ομορφο απογευμα! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi to doppler mou to kanei o giatros mou sto iatrio tou. To prwto toulaxiston. Twra den xerw an me steilei na kanw kai sto iasw kapoia stigmi, opou kai ekana kai tin auxeniki kai ti B' epipedou. Apopse tha ton rwtisw kai tha sou pw, an kai mou eipe oti tha to kanoume kathe fora apo dw kai sto pera kai oti einai h pio shmantiki exetasi giati exei na kanei me to kata poso kala trefetai to mwro apo ton omfalio loro. Neotera to vradaki kores.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιοδωρα μου καλησπερα! περιμενω να με ειδοποιησουν απο την ευτοκια για ομαδα που θα ξεκινησει δευτερα η τεταρτη απογευμα...

μεχρι στιγμης εισαι ευχαριστημενη? μαθαινετε και αναπνοες κτλ?

κι εγω ειχα αρκετα κιλακια απο πριν και εχω ηδη παρει 10... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αfro μου ολα ειναι μια χαρα στην Ευτοκια! Μαθαινουμε πολυ χρησιμα πραγματα. Ετσι θα ξερουμε και τι να ζηταμε απο τη μαια μας η το γιατρο κατα τον τοκετο. Αυριο θα κανουμε αναπνοες και θα μιλησουμε για το περινεο. Μαλλον δεν θα τυχει να βρεθουμε, αλλα σιγουρα δεν θα μετανοιωσεις που θα τα παρακολουθησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω αδιαφορω οσο μπορω για την αδιαφορια του επειδη ξερω οτι αργα ή γρηγορα θα το καταλαβει και θα με ρωτησει. Και τοτε..... Αλλα μετα παλι θα τα ξεχασει. Ειναι πολυ δυσκολη η δουλεια του και κουραστικη, γενικος διευθυντης (=γενικο κοροιδο κανονικοτατα, και τα λεφτα.....).

Ποτε ομως δεν με μαλωσε οτι δεν μπορουσα να του μαγειρεψω ή να μου πει να παω για δουλεια τωρα. Αντιθετα απο την πρωτη στιγμη ηταν οπως ο Γιωργος με την γυναικα του να μην δουλεψω.

Μολις τωρα εμαθα οτι απεργουν οι ιατροι του Ικα μεχρι την Παρασκευη και εγω ειχα αυριο ραντεβου να μου ανανεωσω την αδεια. Να δουμε τι θα γινει τωρα.

Τουριστρια τι εγινε με την αδεια σου;

Αφρο μου δεν θα δω τωρα προσφατα τον παιδιατρο, αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα τον ρωτησω και θα σου πω.

Ελενα μολις περεις το χαρτι θα μας γραψεις τις τιμες;

Μαριτινα εμενα ενα ντοπλερ μου ειπε οτι θα κανω. Και θα το κανω αναγκαστικα στο Μητερα 110ε, αυτος δεν εχει ιατρειο.

Αφροδιτη ο δικος σου που ειναι στο Ελενα εχει ιατρειο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δε ξαναμπήκα τελικά όλο το μεσημέρι. Έκανα τις δουλίτσες μου και ξαφνικά με πήρε ο άντρας μου τηλέφωνο, είχε τελειώσει τη δουλειά του κι είχαν πάει όλα καλά κι από εκεί που ήταν μες στα νεύρα το πρωί, το μεσημέρι όλο γλύκες. Με πήρε και πήγαμε βολτούλα στο κέντρο, φάγαμε κάτι καταπληκτικά καυτερά σουβλάκια (!!) που λατρεύουμε κι οι δύο, πήγαμε στα Notos Galleries και στα Prenatal για χάζι, ήπιαμε καφεδάκι, φάγαμε και λουκουμάδες!! Πολύ ωραία βόλτα!! Κάτι τέτοια μου κάνει και μου περνάει ο θυμός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια προσπαθουμε να διαλεξουμε ονομα με τον αντρα μου για την κορουλα μας τελικα λεμε να διαλεξουμε εμεις...

Το Αγαπη πως σας φαινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...