Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

εμενα σημερα το βραδυ εχει τρελαθει ο μπεμπης, συνεχεια κλωτσαει και σαν να μην χωραει μεσα!

Ευτυχως το κανει τοσο ωραια και δεν με ποναει, αλλα το απολαμβανω. Παντως εχω παρατηρησει κατι οτανθελω να τον ακουσω χαιδευω την κοιλια μου και μετα απο 5 λεπτα αρχιζει και γυρναει.Ενω ο Αλεξανδρος εαν εσπρωχνα την κοιλια μου με το δαχτυλο μου αρχιζε να κλωτσαει. Μαλλον αυτος θα μου βγει χαδιαρης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Polla provlimata gia na fantasteis prin 2-3 evdomades tis eipe o andras mou pws eimoun egkios meta apo pollous kavgades k piesi apo tous goneis mou pou elegan pws den einai swsto k mpla mpla..

8a sas pw mono liga pragmata pou ekane:

Tin 1i fora pou eimai egkios itan e3wmitrio k eprepe na ri3w to mwraki k etsi k egine enimerw8ike meta apo 1evdomada pou mpike sto kopo na parei til k tis eipe pws to ri3ame, xa8ike i kiria k mas 8imi8ike meta apo 2 evdomades k rwtouse an exw emetous k tis eipe o giwrgos afou to mwro to xasame pws 8a exei emetous? k ton evgaze trelo pws tis to eipe k ton evaze na orkistei..

Otan ntinotan o giwrgos gia to gamo mas (stin Kipro to leme allagmata-ntima) den patise to podi tis na ton dei (o andras mou leei pws autos ftaiei giati den tis to proteine) telospantwn..

Sto gamo den xamogelase oute mia stigmi k sxoliastike apo olous pws me to zori tin ferame..

Auta einai ta apla pou ekane na min pame sta asxima logia pou mas elege se kavgades gia ta perousiaka..Pantws me rwtise an pantreutika seixi k an exei polles ginaikes k tote 8elei k allo spiti giati epese sta autia tou andra mou pws ta 3 spitia pou exei o pe8eros mou i pe8era mou 8a ta gra4ei stin kori tis mono k oxi k sta 3 paidia pou exei k tote pige o giwrgos na kanei to parapono tou k wspou na figei o giwrgos na er8ei sto spiti mas me pire til k me ekane $k@t@ ..Mas ekane pollaaaaaaaaaa!!!

Aa ena diastima ekane k 5-6 mines na parei til ton gio tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Ανδρια. Ο Γιωργος απότι καταλαβα ειναι με το μερος σου , δεν δινει σημασια στην μανα του, που μονο μανα δεν ειναι αυτη. Σε εχει παρει τηλ. να σου ευχηθει για την Βικτωρια;

Εγω εχω τσακωθει με τον μπαμπα μου απο τον Ιουλιο, εξαιτιας της γυναικας του που ειναι μια συμφεντορολογα και ψευτρα. Για να του πω πως ειμαι εγκυος και πως παντρευομαι επρεπε να τον παρακαλεσει η αδελφη μου. Στο γαμο μου δεν ηρθε, ο θειος μου με πηγε στην εκκλησια. Εγω το ειπα στον ανδρα μου μη τολμησει να ερθει την ημερα που θα γεννησω και τον δω! Ειχα δικαιο στο καβγα που εγινε, αλλα βλεπεις δεν ειμαι σημαντικη γι'αυτον. Απο τοτε δεν εχει παρει ενα τηλ. να δει τι κανει ο μοναδικος εγγονος που εχει!!!

Εσυ μη στεναχωριεσαι θα περασει και θα ειναι καλα σημερα ο Γιωργος θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!! Μια καλη ομορφη Κυριακη για ολες! Ειστε καλα? Προβληματα οικογενειακα ευχομαι να ξεπεραστουν, δυναμη Αντρια και Georgi. Οι υπολοιπες κουκλιτσες τι κανετε?

Σημερα νοιωθω καλυτερα, βεβαια το συναχι δεν εχει φυγει ακομη. Αλλα που θα παει? Afrodite αυριο ειναι η μεγαλη μερα, με το καλο! Τελος η ανυπομονησια! Πολλα φιλια να ειστε καλα ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για οσα κοριτσια δεν διαβασαν σε αλλη ενοτητα εδω στο φορουμ δειτε αυτο το αρθρο που ειναι πολυυυυυυυυυ ενδιαφερον, ειδικα η ιστορια που γραφει η κυρια με το αρρωστο παιδακι.

http://exandas.ert.gr/el/geografika/eyr ... o-kyttaro#

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou eutixws einai me to meros mou alla den 3ereis pote 8a epireastei..Meine k 8a ma8w an ton exei parei til k ton anastatwse..Nai me pire til 1-2 evdomades meta pou to ema8e..Ok milisame kala alla den tis dinw k poli sxoini gia na parei 8arros k na arxisei ta palia pali,tipika mono!! Makria k agapimenoi :?:shock: einai oti kalitero!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

«Είναι κρίμα να φυλάτε για τον εαυτό σας κάτι το οποίο είναι μάλλον απίθανο να χρησιμοποιήσετε, την ώρα που χιλιάδες άνθρωποι κινδυνεύουν να πεθάνουν τις επόμενες βδομάδες καθώς δεν βρίσκουν μόσχευμα» λέει ο εκπρόσωπός της Δρ. Mitchel Cairo.

. «Είναι σα να φυλάς το αίμα σου στο ψυγείο για να το έχεις εύκαιρο αν πάθεις κάποιο ατύχημα», λέει η διευθύντρια της Υπηρεσίας Βιοϊατρικής της χώρας, Emmanuelle Prada-Bordenave. «Αν όμως σου συμβεί κάτι, δεν θα σε σώσουν οι 3-4 φιάλες που θα έχεις στο ψυγείο, αλλά οι 20 που θα πάρεις απ’ την Αιμοδοσία, από τους εθελοντές αιμοδότες. Είναι η ίδια ιδέα. Γεννιόμαστε μέσα σε μια κοινωνία. Αυτή η κοινωνία, είναι που δεσμεύεται να μας βοηθήσει να μεγαλώσουμε, να ζήσουμε και να θεραπευτούμε αν αρρωστήσουμε. Δεν είναι ότι το κάθε μωρό φτάνει με το μικρό κιτ επιδιόρθωσής του και ότι θα τα βγάλει πέρα μόνο του, δεν είναι έτσι. Δεν είμαστε μια κοινωνία μεμονωμένων ατόμων που ζουν χωριστά ο ένας δίπλα στον άλλο, είναι λάθος να σκεφτόμαστε έτσι. Οι ιδιωτικές εταιρείες πουλούν όνειρα και υποσχέσεις και τα πουλούν ακριβά».

μπραβο georgi πολυ πολυ ενδιαφερων το αρθρο που βρηκες θα σταθω σε αυτες τις λιγες προτασεις που προσωπικα πιστευω οτι τα λενε ολα!!!!

κοριτσια κ αγορι της παρεας διαβαστετο πολυ προσεκτικα πριν παρετε την οριστικη σας αποφαση...

αντρια μου σε καταλαβαινω κουκλιτσα μου...μια φαση ομως ηταν παει περασε κ μην φοβασαι αφου τοσο καιρο δεν κατεφερε να σας κανει κακο η μανα του δεν θα μπορεσει ουτε τωρα!!!!

ηλιοδωρα μου περαστκα!!!!!!!λιγη υπομονη ακομη κ θα φυγει το κακο συναχι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου δεν ειναι μονο αυτες οι προτασεις αλλα και η ιστορια της μανας που γραφει μεσα.

Ελενα να το διαβασεις και ολοι σας, οπως ειπε και η Σουλα πριν παρετε την αποφαση με τα βλαστοκυτταρα.

Ηλιοδωρα περαστικα σου. Τελικα ημουνα τυχερη που δεν κολησα απο τον γιο μου.

Ανδρια μου δεν πιστευω πως θα επιρεαστει τωρα που μεγαλωσε, απλα μπορει να αναστατωθηκε με κατι που του ειπε. Πιστευω οτι ειναι με το μερος σου και τιποτα δεν θα σας χαλασει την ηρεμια μες στο σπιτι.

Οι αλλες κοπελες που ειναι;

Αφρο εχουμε και αλλες απεργιες τελικα ή απο αυριο πας για δουλεια;

Τουριστρια ειμαι σιγουρη πως θα παρεις αδεια, και λιγο τσαμπουκα δεν βλαπτει. Σκεφτηκα κατι: Πες στο γιατρο που δεν θα θελησει να σου γραψει αδεια να σου υπογραψει ενα χαρτι πως αυτο που εχεις δεν ειναι επικυνδινο να χασεις το μωρακι σου, και οτι αυτος θα ειναι υπευθυνος για οτιδηποτε κακο σου συμβει. Να δουμε μετα τι θα κανει. Ξερω θελει κοτσια αυτο για να το κανεις, αλλα που ξερεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou makari na einai opws ta lete..Einai i 1i fora k euxomai k i teleutaia pou mou milise etsi k me pire to parapono alla twra ola kala eutixws..Ekana ena neskafaki k kanw ena dialeimmataki apo tis douleies mou, pali douleies 8a peite? :lol: mia fora tin evdomada kanw geniki tou spitiou vre koritsakia mou k den exw k oute sta8eri mera pou tin kanw..Na sas pw tin ali8eia 8a tis ekana oles avrio alla epeidi sikwstika me ponolaimo, voulwmeni miti,pono ligo sta autia k katarroi stin miti eipa na kanw tis mises simera k tis alles mises avrio mipws k avrio xeirotere4w, vrika k eukairia pou o giwrgos einai e3w k kanei ta ka8ismata tou autokinitou mou sampouan k eipa na ekmetalleutw tin katastasi :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν κουραζεσαι; Εγω δενκανω γενικη αλλα και παλι δεν το παρακανω, λιγες καθε μερα. Προσεχε λιγακι σημερα που εισαι χαλια, μη χειροτερεψει αυριο, επειδη δεν ξεκουραστηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας. Georgi μου όταν έψαχνα τελικά τι θα κάνω με τα βλαστοκύτταρα είχα μπερδευτεί πάρα πολύ γιατί όντως αν προσέξετε όλα τα περιοδικά εκεί σε παραπέμπουν, να τα φυλάξεις σε ιδιωτική τράπεζα... εκείνο που με παρακίνησε να το ψάξω καλύτερα είναι η ιστορία μιας άλλης μητέρας εδώ στο Βόλο που τα είχε φυλάξει σε ιδιωτική τράπεζα και το παιδάκι της λίγους μήνες μετά τη γέννηση του παρουσίασε λευκαιμία και ενώ οι γονείς ήταν σίγουροι ότι αφού έχουν φυλάξει τα βλαστοκύτταρα του, έχεδι ελπίδες, τα δικά του βλαστοκύτταρα δεν ήταν συμβατά για τους λόγους που εξηγεί και η μητέρα σε αυτήν την ιστορία.. και μετά έτρεχε στη δημόσια τράπεζα να βρεί συμβατό δότη για το παιδάκι της(δεν ξέρω τι έγινε με αυτό το μωράκι).. Μετά έψαξα και σε κάποιες σελίδες που είχατε γράψει και εσείς εδώ και αποφάσισα να τα δωρίσω σε δημόσια τράπεζα και δεν έχω καμία αμφιβολία για την κίνηση μου αυτή.. Πρέπει όλοι να γνωρίζουμε τι συμβαίνει γύρω μας γι αυτό κορίτσια σκεφτείτε το καλά πριν πάρε τε την τελική απόφαση.. Andria σκέψου πως ήταν μια κακιά στιγμή, όλοι μας έχουμε μερικές φορές, αφου όλα είναι εντάξει άστο να περάσει.. Ηλιοδώρα, αχχ και εγώ τα ίδια, βρέθηκα να φυσάω τη μυτούλα..θα περάσει μωρέ, που θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria θα συμφωνήσω με τη Georgi, μην το παρακάνεις με τις δουλειές.. θα πέσεις τελείως απο τα πόδια σου, ήδη είσαι αρρωστούλα.. μην εξαντλείς τον εαυτό σου τόσο πολύ! Θυμήσου ότι είσαι εγκυούλα και ότι δεν μπορείς να πάρεις φάρμακα πολλά και καλό είναι να μην πάρεις καθόλου, σκέψου τη Βικτώρια.. άλλωστε οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou min fovaste kanw liges k ka8e ligo..Twra pou ekana dialeimmataki evala k to keima panw na ginete giati 8a fame makaronia me keima k saltsoula!! Osa prolavw den me trexei kaneis, aplws Triti exw na paw sto kratiko nosokomeio gia tin miniaia mou episke4i 8elw k mia mera mesa se auti tin evdomada na pame na kleisoume k ta epiplakia alla osa kanw, me metro prosexw :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα e-φιλεναδες!!!

ΠΟλυ ομορφο το αρθρο για τα βλαστοκυταρα.. εμεις ειχαμε ηδη παρει αποφαση μετα απο συζητηση με μια φιλη μας που εκανε ηδη δωρεα..δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοια δυνατοτητα.Ετσι κι εμεις αποφασισαμε να τα κανουμε δωρεά. Επειδη ποτε δε μπορουθσα να δωσωαιμα , τουλαχιστον ετσι θα νοιωθω πιο υσηχη!

Αποχθες λιγουρευομαι την μερεντοτουρτα περιτο να το πω ετσι? :lol::lol:

Georgi μου .. το ειπα αυτο γιατην ευθυνη κ ξερειςτι μοθ ειπε? οτι κανεις δεν αναλαμβάει & οτι ολα ειναι ρισκο!!! Αυτοι ειναι δυστηχως οι ανρθωποι ποθ πληρωνονται απο τις κρατησεις μας...εχωαγχωθει παρα πολυ με την αδεια δε θελω να γυρησω στη δουλεια!

Οσο για τις δουλιες μη το παρακανεις..εγω το ειχα παρακανει κ πονουσα μετα..τωρα λιγες λιγες!!!

Ηλιοδωρα περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέραααα!!! Georgi ευχαριστούμε πολύ για το άρθρο!Τις τελευταίες μέρες το σκεφτόμουν πολύ αυτό το θέμα κ "έκλεινα" προς τη δωρεά με κάποια επιφύλαξη..μέτα απο το κείμενο όμως είμαι 100% σίγουρη οτι το ομφαλοπλακουντιακό αίμα του παιδιού μου θα το δωρίσω.Τρανταχτό παράδειγμα αυτή η ιστορία. Η Παναγιά να είναι κοντά μας κ να μη χρειαστεί κανένα παιδάκι να μπεί στη διαδικασία της μεταμόσχευσης..

Σούλα μου αύριο θα πάς τελικά για την καμπύλη;;Η νυφούλα μου τί κάνει σήμερα;;

Ανδριάκι μου μη στεναχωριέσαι καμάρι μου..όπως εγκυμονούμε εμείς κ τρελαίνονται οι ορμόνες μας κατά κάποιο περίεργο τρόπο τρελαίνονται κ οι ορμόνες των αντρών μας!Παροδικό ήταν κ πέρασε ε;

Ηλιοδώρα περαστικά!Ελπίζω αύριο να είσαι περδίκι!!

Ειρηνάκι μη μασάς με τους κ..ογιατρούς..όλα αυτά στα κάνουν για να τους δώσεις "μίζα". Καλό όμως θα ήταν να μη πήγαινες εσύ γιατί υποτίθεται οτι είσαι κλινήρης.Στείλε κάποιον κ άν πάλι δεν στη γράφει άς κάνετε αυτό που λέει η georgi!

jule μου που είσαι τώρα;;Ο μικρός σου ζωήρεψε ξανά τελικά; Δε μου είπες πόσο κ απο πού σου αγόρασαν το καρότσι οι θείοι σου;Δεν το βρίσκω στα Λητώ. Εδώ Πειραιά υπάρχει πουθενά;

Αύριο ποιά έχει β-επιπέδου;;Άφρο,Αfrodite,Samarcande,Joanaki;;και οι υπόλοιπες τουλουμπίτσες που είστε;;;

Να σας πώ για τη χθεσινή μέρα.Τελικά μαγείρεψα κατσικάκι με πατάτες στο φούρνο,παντζαροσαλάτα,τη πορτοκαλόπιτα, έκανα σκάλες,βεράντες,γενική μέσα όλο το σπίτι κ εν ολίγοις ΨΟΦΙΣΑ! Μετά ακολούθησε το τραπέζι με τα πεθερικά(καθυστέρησαν 2 ώρες μέχρι να βρούν το σπίτι) όπου ευτυχώς πρώτη φορά ήταν ήρεμα κ καλά.Μάνα κ πεθερά έφεραν κ άλλα φαγητά,(πεθερά)5 τσάντες με ψώνια για το σπίτι,3 σετ ρουχαλάκια για το μωράκι μας αλλα για 6 μηνών :? κ στο τέλος μας έδωσαν ένα φακελάκι με 850€ για καρότσι! :D:D Οπότε όπως καταλαβαίνετε αύριο θα βουτήξω τον αντρούλη μου κ θα ξεχυθούμε στα μαγαζιά!!Γιούπι!!!! Σήμερα το πρόγραμμα έχει μπόλικο φαγητό απο χθές κ μετά καμια βόλτα παραλιακά για καφεδάκι!Πόσο θα ήθελα να είχα τώρα κ τον μπεμπάκο μου μαζί!! :ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακος ολα μια χαρα... :D Μονο που ψοφησες :?:?:?:?

Αντε να τρεξετε στα μαγαζια να το χαρειτε, παντως ηταν σημαντικο που ολα κυλησαν ηρεμα...

Εγω ειμαι ακομη αρρωστη εγω και πολυ βηχα και λιγο πυρετουλη και κολλησα και τον αντρα μου...

εμενα και πεθερικα και γονεις κονταροχτυπιουνται ποιος θα πληρωσει τα πραγματα του μωρου αλλα εγω δε θελω κανενας απ τους δυο το εκοψα ειπα μονοι μας, αμα θελουν κατι να κανουν δωρο οκ ας κανουν το καροτσι η την προικα οχι τα επιπλα. . . ειμαι λιγο εγωιστρια? απλα εφου μπορουμε μεχρι στιγμης δε βρισκω το λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro mou pigame k emeis se arketa katastimata k katali3ame..Ipologisa girw sta 1,500 pairnoume krevvataki me tin proikoula tou k to strwma, karotsi peg perego,relax, mpaniera,alla3iera aposteirwti,sistima endoepikoinwnias k mas eipe o mpampas mou na mas dwsei ta misa xrimata..Twra den doulevw egw k me ena mis8o den ta vgazoume pera..Skeftou akomi den ipologisame tin tsanta pou pernoume sto toketo..Axxxxx agxw8ika..3erete panw-katw posa stoixizei na tin etoimasoume?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέραααα!!! Georgi ευχαριστούμε πολύ για το άρθρο!Τις τελευταίες μέρες το σκεφτόμουν πολύ αυτό το θέμα κ "έκλεινα" προς τη δωρεά με κάποια επιφύλαξη..μέτα απο το κείμενο όμως είμαι 100% σίγουρη οτι το ομφαλοπλακουντιακό αίμα του παιδιού μου θα το δωρίσω.Τρανταχτό παράδειγμα αυτή η ιστορία. Η Παναγιά να είναι κοντά μας κ να μη χρειαστεί κανένα παιδάκι να μπεί στη διαδικασία της μεταμόσχευσης..

Σούλα μου αύριο θα πάς τελικά για την καμπύλη;;Η νυφούλα μου τί κάνει σήμερα;;

Ανδριάκι μου μη στεναχωριέσαι καμάρι μου..όπως εγκυμονούμε εμείς κ τρελαίνονται οι ορμόνες μας κατά κάποιο περίεργο τρόπο τρελαίνονται κ οι ορμόνες των αντρών μας!Παροδικό ήταν κ πέρασε ε;

Ηλιοδώρα περαστικά!Ελπίζω αύριο να είσαι περδίκι!!

Ειρηνάκι μη μασάς με τους κ..ογιατρούς..όλα αυτά στα κάνουν για να τους δώσεις "μίζα". Καλό όμως θα ήταν να μη πήγαινες εσύ γιατί υποτίθεται οτι είσαι κλινήρης.Στείλε κάποιον κ άν πάλι δεν στη γράφει άς κάνετε αυτό που λέει η georgi!

jule μου που είσαι τώρα;;Ο μικρός σου ζωήρεψε ξανά τελικά; Δε μου είπες πόσο κ απο πού σου αγόρασαν το καρότσι οι θείοι σου;Δεν το βρίσκω στα Λητώ. Εδώ Πειραιά υπάρχει πουθενά;

Αύριο ποιά έχει β-επιπέδου;;Άφρο,Αfrodite,Samarcande,Joanaki;;και οι υπόλοιπες τουλουμπίτσες που είστε;;;

Να σας πώ για τη χθεσινή μέρα.Τελικά μαγείρεψα κατσικάκι με πατάτες στο φούρνο,παντζαροσαλάτα,τη πορτοκαλόπιτα, έκανα σκάλες,βεράντες,γενική μέσα όλο το σπίτι κ εν ολίγοις ΨΟΦΙΣΑ! Μετά ακολούθησε το τραπέζι με τα πεθερικά(καθυστέρησαν 2 ώρες μέχρι να βρούν το σπίτι) όπου ευτυχώς πρώτη φορά ήταν ήρεμα κ καλά.Μάνα κ πεθερά έφεραν κ άλλα φαγητά,(πεθερά)5 τσάντες με ψώνια για το σπίτι,3 σετ ρουχαλάκια για το μωράκι μας αλλα για 6 μηνών :? κ στο τέλος μας έδωσαν ένα φακελάκι με 850€ για καρότσι! :D:D Οπότε όπως καταλαβαίνετε αύριο θα βουτήξω τον αντρούλη μου κ θα ξεχυθούμε στα μαγαζιά!!Γιούπι!!!! Σήμερα το πρόγραμμα έχει μπόλικο φαγητό απο χθές κ μετά καμια βόλτα παραλιακά για καφεδάκι!Πόσο θα ήθελα να είχα τώρα κ τον μπεμπάκο μου μαζί!! :ymdaydream::ymdaydream:

ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ PEG PEREGO PLIKO SWITCH MODULAR ΤΟ ΠΗΡΑ 610 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΣΙΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΑ....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΕΣ...ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 800 ΚΑΤΙ ΕΥΡΩ...ΝΤΡΟΠΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν ξερω..

εχεις δικιο βρε αντρια, ομως μας βοηθησαν και με το σπιτι και με το γαμο, και δε θελω να επιβαρυνουμε αλλο για αυτο. Ετσι προτεινα να κανουν το καροτσι που ειναι ακριβο αλλα ηθελα πολυ το συγκεκριμενο της stokke γιατι το εχω δει σε χρηση και μ αρεσει και οτι ειναι ευκολο και οτι το μωρο ειναι στο υψος σου. Κοριτσια μπορει να το εχουμε ξαναπει, ομως η τσαντα του μαιευτηριου τι εχει μεσα...

Νυχτικα, σουτιεν θηλασμου, εσωρουχα, σερβιεττα κατι αλλο? Λογικα το εχουμε ξαναπει αλλα δε θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Srtin Kipro me ekptwsi to pliko switch modular einai 640 evro k to pliko p3 modular pou 8a parw egw 575 pali me ekptwsi alla oi times autes ektos tin vasi gia to autokinito pou ka8ete to car seat..I ftini vasi 40 evro k i akrivi i isofix pou efarmozei mono se kainourgia autokinita giati prepei na exei kapoies prodiagrafes na mpei 95 evro den 3erw se poia vasi 8a katali3w..i isofix einai pio asfalis alla eixe fasaria na tin metafereis se allo autokinito..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα e-φιλεναδες!!!

ΠΟλυ ομορφο το αρθρο για τα βλαστοκυταρα.. εμεις ειχαμε ηδη παρει αποφαση μετα απο συζητηση με μια φιλη μας που εκανε ηδη δωρεα..δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοια δυνατοτητα.Ετσι κι εμεις αποφασισαμε να τα κανουμε δωρεά. Επειδη ποτε δε μπορουθσα να δωσωαιμα , τουλαχιστον ετσι θα νοιωθω πιο υσηχη!

Αποχθες λιγουρευομαι την μερεντοτουρτα περιτο να το πω ετσι? :lol::lol:

Georgi μου .. το ειπα αυτο γιατην ευθυνη κ ξερειςτι μοθ ειπε? οτι κανεις δεν αναλαμβάει & οτι ολα ειναι ρισκο!!! Αυτοι ειναι δυστηχως οι ανρθωποι ποθ πληρωνονται απο τις κρατησεις μας...εχωαγχωθει παρα πολυ με την αδεια δε θελω να γυρησω στη δουλεια!

Οσο για τις δουλιες μη το παρακανεις..εγω το ειχα παρακανει κ πονουσα μετα..τωρα λιγες λιγες!!!

Ηλιοδωρα περαστικά!

TOURIST' ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ??ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 14 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ....ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro mou o mpampas mou analave to miso daneiou tou spitiou mas k dinei 710 evro dosi minaios k alla tosa emeis to mina :o k sto gamo den tous afisa na dwsoun TIPOTA giati idi dinoun polla...Ola ta kaname monoi mas..Oute ta pe8erika dwsane oxi pws den to perimena..Twra me ta pragmata tou mwrou otan mou proteine ta misa xrimata den dextika giati exoun k ekeinoi na paroune proika,strwma,alla3iera k.o.k (to krevvataki tous to edwsa egw ekeino pou mou edwse i koumera mou pou den mou pollo arese k 8a parw egw kainourgio tou style mou) k 8a exoun k ekeinoi polla e3oda k mou eipe auta einai alla egw 8elw na sou dwsw ta misa apo to oliko poso..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια ειχα γραψει πριν απο λιγε μερες τι θα βαλουμε μεσα.Δεν ξερω ποσο κοστιζει επειδη ειναι πραγματα που εχεις ή θα παρεις για το παιδι.

Χαιρομαι που πηγαν ολα καλα Ελενα. Καλη βολτα. Μακαρι να πηγαινα και εγω καπου αλλα ολοι δουλευουν και πιο μετα θα ερθει και ο Αλεξανδρακος.

Χοανιτα αυτο που δεν εχω καταλλαβει ακομη ειναι εαν εμεις πληρωνουμε για να τα στειλουμε ή για να τα συλλεξουν εκεινη την στιγμη. Γνωριζεις κατι μηπως; Εσυ τι κανεις πως ειναι ο καιρος στο Βολο;

Εμεις δεν περιμενουμε βοηθεια απο κανεναν.Τα πεθερικα μου ζουν με μια συνταξη, η μαμα μου ειναι Αμερικη και θα μου στειλει ρουχαλακια,ειχα πληρωσει ολο το γαμο μου τον Οκτωμβρη.Και ετσι ειμαστε στις δικες μας οικονομικες δυνατοτητες, που ευτυχως εχει καλο μισθο ο ανδρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλοι που ειναι... καταλαβα μια απο τα ιδια.

Σημερα η μπουμπου κλωτσαει τοσο δυνατα που τρανταζεται ολη η κοιλια μου και με ποναει!

Γιατι λες να ειναι τοσο αναστατωμενη , λετε να συμβαινει κατι?

georgi εχεις δικιο τα ειχες ξαναγραψει τωρα τα βρηκα απλα δεν τα θυμομουν συγνωμη :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julaki μου γλυκό σ'ευχαριστώ για τη πληροφορία! Κάτι ακόμα,το φετινό μοντέλο του PEG PEREGO PLIKO SWITCH MODULAR ποιό είναι για να δώ απο περιέργεια τις διαφόρές του σε τιμή κ κατασκευή;; Μήπως είναι το PLIKO P3 ΜΟDULAR της Άντριας; Σε τί χρώματα διαλέξατε κορίτσια μου;; Σκέφτομαι ή στο σκούρο μπλέ ή σε δίχρωμο που δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

Καλή δύναμη για το βράδυ!Μα κ εσύ βρε αγάπη 14 άτομα;;Παρτάκι θα κάνεις;Μόνο που τ'ακούω κουράζομαι! :lol::lol:

Αφρο μου περαστικά σας μωρέ!!Αμάν αυτη η γρίπη έχει ρίξει πολύ κόσμο! Πάντως εφόσον ακόμα έχεις τη δυνατότητα να πάρεις κάποια πράγματα μόνη σου καλά κάνεις,το πρόβλημα θα ήταν να μην είχες ούτε για τα απαραίτητα κ να μην υπήρχε βοήθεια καμία. Το καρότσι είναι ίσως το μεγαλύτερο έξοδο του παιδιού μετά την κούνια-αλλαξιέρα κτλ. Οπότε άν έρθει σαν "δωράκι" είναι σούπερ!

Υ.Γ: Είδα το stokke xplory κ είναι πράγματι πολύ εντυπωσιακό!Πόσο κοστίζει;3 σε 1;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...