Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Εγω παντως μια χαρα σε ειδα Σισι!! Δεν επιμενω γιατι εκεινη την ωρα ειχα τον νου μου να μαζεψω να φυγω αλλα ειδα οτι εισαι πολυ ομορφη και με ωραιο σωμα! Τωρα αν εσυ θα αιστανθεις καλυτερα αν αδυνατισεις ειναι αλλο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αδερφή μουείναι 169 και 49 κιλα με τα ρούχα!!! :shock::shock::shock:

Εγώ!!

Να 'σαι καλά ρε Σίσσυ με ανακουφίζεις

Η αδερφή η δικιά μου είναι 45 αλλά κοντύτερη

πόσο ακριβώς δε θυμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δε παιζεστε..η δυο λενε πως θα χασουν κ μια πως θα βαλει :lol::lol::lol::lol:

κ γω πηγα χρυσα στα h&m..ειχε καλοκαιρινα αλλα η βλαμενη δε τα προσεξα.. :oops: θα ξανα παω ομως..

αχ αυτοτ ο μωρο θα με βγαλει το δεξι πλευρο..πω πωωω

θα βγει το ποδι του νομιζω

βικυ περαστικα ρε συ,...πω πω..

εβαψα μαλλι..καστανο..κ κουρευτηκα αρκετα φιλαριστο

θεσσαλονικιες τη αλλη βδομαδα θελετε να μαζευτουμε σπιτ μου?δε ξερω που θα χωρεσουμε αλλα τεσπα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! τι παθατε καλε κ μιλατε ολο για κιλα?????

Σισιω εγω παντως μια χαρα σε ειδα..γιατι θελεις να χασεις τοσα πολλα? αντε 1-2 κιλα αν νιωθεις οτι σου εχουν κατσει ασχημα, αλλα δεν εχεις προβλημα καλε!

Λοβι μου πως γινεται να εισαι ετσι αδυνατουλα μετα τη γεννα??? σε θαυμαζω! εγω ειχα φτασει αισιως τα 85κ κ βγηκα απο το νοσοκομειο 80....Παντως κιλα ξεκινησα να χανω 5 μηνες μετα τη γεννα.. κ αυτο κυριως οταν αρχισα να τρεχω τα 5χμ μου, διαδρομο κ εξω...αλλιως δεν φευγανε...κ μου πηρε ενα χρονο να χασω περιπου τα 20κ κ τωρα 20 μηνες μετα εφτασα τα 55...παντως κ εγω ακομα φοβαμαι τα κιλα...επαθα μετατραυματικο σοκ απο αυτα τα 30+ της εγκυμοσυνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρις δεν είναι οτι είμαι χοντρη, αλλά το γεγονός είναι οτι έχω παχύνει και με πρήζουν ΟΛΟΙ (εκτός από τον Παν.), αλλα δε θέλω να αδυνατήσω γιατί η μαμα μου πχ με λέει χοντρή. Θέλω να αδυνατίσω για να μου αρέσω.

Βέβαια έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με την Έρη! Όσο και να αδύνατη και να είμαι οι βύζοι μου είναι 4 κιλά έκαστος!

Καλά ο βύζος καθιερώθηκε στο βυζονύχτι!! :lol::lol::lol::lol:

Αχ πάλι πεινάω....

Μαράκι και αυτή το ίδιο με σένα αισθάνεται... :roll::roll:

Φραν 67 κιλά ήμουν στον 9ο μηνα της εγκυμοσύνης μου,όταν γέννησα η ζυγαριά έδειξε 61. όλα αυτά το 2008 και τώρα 64;; Ε όχι! Δεν το δέχομαι. Θέλω να γίνω όπως ήμουν πριν φύγω για τα Γιάννενα. Στα Γιάννενα με την καλή ζωή με πήρε η κάτω βόλτα!

Να δω τί άλλο θα γράψετε μεχρι να πατήσω υποβολή!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια γραψατε τοσα πολλα....

δεν εχω το κουραγιο ομως να τα διαβασω...

ειμαι σκατα, μου ηρθε περιοδος, στεναχωρεθηκα, εχω μυξες, ποναει το κεφαλι μου, η κοιλια μου, η μεση μου, τα ματια μου, τα ποδια μου, το στομαχι μου, εχω τρομερες αναγουλες και βηχωωωωωωωωωωω!!

ειμαι μια κινητη γριπη ουααααααα!!!

αχ ειμαι κομματια!!!!

καπου διαβασα κατι για κιλα η ειναι η ιδεα μου? αχ να μη σας πω ποσα θελω να χασω... θα πεσω απο το μπαλκονι κ δε θελω να με στερησω απο τους φανς μου!!

αχ ποναω τρομερα σας το ειπα????

σας φιλωωω καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια......

συγνωμη που δεν σας διαβασα....θα προσπαθησω αυριο....

ειμαι καλυτερα....πρεπει να το αφησω πισω...δυστυχως συμβαινουν και αυτα....

εξαλλου αφου επιβιβαστηκα θα ξαναγκαστρωθω που θα παει;;; :lol::lol::lol:

λενιω θα μεινουμε εγκυες μαζι :D:x

φιλια...θα τα πουμε αυριο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαααααααααχαχαχαχαχα γελάω μόνη μου!!!

Είστε τρελές!!!

Άννα σου στέλναν λουλούδια;;; Χαααααααααααχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Έρη 3 κιλά ο βύζος;;;;

Εμένα με το ζόρι φτάνουν τα 100 γρ και οι δύο μαζί!!!! :D:D:D:D

Λένα περαστικά κοπελάρα μου. Την άρπαξες;;;; Βάλε τον Τόλη να σε τρίψει και να σου κόψει βεντούζες!!! Σαν τις γριές...

Ξουτ ξουτ παλιοαρρώστιες...

Σισσιώ για 3 κιλά κάνεις έτσι;;;

Το σιροπιαστό το πρωί δεν έπρεπε να το φας....

Πάρε να μασουλάς καρότα και ρυζογκοφρέτες!!! Εγγύηση!!!

Φίλη Αναστασία σ'ευχαριστώ πολύ για τη σημασία που μου έδωσες!!! :lol::lol::lol:

Καλέεεεεε πήραμε 500 φρ σε μια εβδομάδα λέω!!! :lol::lol::lol::lol:

Ακουτεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θου αν κανονίσεις καφέ σπίτι σου θα έρθω!! :D:D

Γιώτα πολλά φιλάκια!!! Σκέψου μόνο τα ζουζούνια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

χρυσα μαρθουλα :x:x:x:x:x:x:x με πεθυμησατε?????? :):)

δεν εχω κουραγιο να γραψω πολλα..μολις γυριαμε απο τα γενεθλια του ανηψιου μου..2 εγινε το πουλακι μου!!!!! χαλασα και την διαιτα..αχχχχχχχχχχ μην μιλατε για κιλα!!!!!

ρε νατασσα 500γρ σε μια εβδομαδα????? :ymparty::ymparty::ymparty:

μαρθα να κανονισουμε εγω μεσα.. :D

αυριο θα παω να με πει η γιατρος να τον κανουμε εξετασεις εξτρα για κοιλιοκακη και θυροειδη.. :?:?

θα παω και μια βολτα h&m.. :D:D:D αφου επιμενετε :lol::lol:

αχ ο ανηψιος β' αυτος που θα ερθει σε 2 εβδομαδες :D:D:D:D

κουνουσε σημερααααααααααααα με σκουντουσε με το ποδαρακι του απο την κοιλια με τρελανε!!! θελω να βγει να το ζουληξω!!!!!!!

να ρωτησω κατι? εια πετυχει παλαιοτερα μια κουβερτα που τυλιγεις το μωρο..cocoon λεγοτανε καπως ετσι..δεν μπορω να τη νξαναβρω..σας θυμιζει κατΙ?????

αντε καλο βραδυ κουτουλαωωωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

γυρισαμε απο παιδιατρο,τελικα εχουμε λαρυγγιτιδα..το αγαπακι μου ουτε να μιλησει καλα καλα δεν μπορει..σταγονιτσες για 3 ημερες κ θα στρωσει..ελπιζω..

οποτε..ουτε αυριο σχολειο..θα με κραξουν στο τελος,αλλα..

Νατασα μπραβο για το μισοκιλακι σας!!τελεια!αντε,να το υπερδιπλασιασετε τους επομενους μηνες!!!μα ποσο χαιρομαι που σε διαβαζω κ ακουγεσαι ,κ εισαι φυσικα,χαρουμενη κ ανετη!εγω θυμαμαι ημουνμεσα στη μελαγχολια..μπραβο κοριτσακι μου!

βρε χρυσα τί καινουρια συνταγη;;εγω ολα τα κεικ μου με ελαιολαδο τα κανω..!ειδικα αυτο που εγραψες,ειναι το κλασικο μου κεικ!οντως,νοστιμο ειναι!καμια φορα βαζω κ ξυσμα απο λεμονι!

Βικυ περαστικα σας κ καλο κουραγιο σε εσενα..

σας αφηνω γιατι προβλεπεται δυσκολο πρωι κ το πρωι θα σηκωθω χαραματα να παρω τηλ,να ειδοποιησω το σχολειο οτι θα λειψω κ αυριο..

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι!!!

Είπαμε, εμφανίζομαι, εξαφανίζομαι και πάει λέγοντας!!! :lol:

Τι μου κάνετε; Δεν μπορώ να σας διαβάσω, ζητώ συγγνώμη. Διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα....

Ιουλία περαστικά στο μικρούλι σου κι εύχομαι να έχετε ήσυχη βραδιά.

Νατασούλι μου όμορφο, χαίρομαι που σε βρίσκω και πάλι παρούσα και ακμαιότατη, να μου φιλήσεις τις κουκλάρες σου! Κι έχω να κάνω ένα σχόλιο που θα έκανε -αν ήταν εδώ- η Lala... Πάλι για τα βυζιά σου μιλάς;;;;; :lol::lol::lol: Πλακίτσα φυσικά, σε θυμάμαι και παρηγορούμαι... Δεν είμαι η μόνη που το 'χει παράπονο ότι μετά τον θηλασμό του 1ου, αντί να μεγαλώσουν μια στάλα, μίκρυναν κι άλλο!!!! :evil::lol: Για να δούμε τι θα δούμε, τώρα, στη 2η προσπάθεια!!! :lol:

Ήπιατε καφεδάκι τελικά χθες; Δεν μπόρεσα να έρθω γιατί κάναμε ταξιδάκι αστραπή στο χωριό. Αλλάξαμε λίγο παραστάσεις, αλλά... :( Χθες βράδυ, η μικρή πάλι 2-3 διάρροιες, συν έναν έμετό. ΑΚΟΜΑ να μας φύγει η παλιό-γαστρεντερίτιδα ή ξεκινά νέος γύρος;;; :?:?:? Θα φανεί... Σήμερα ήταν, δόξα τω Θεώ, καλά. Άντε να δούμε...

Ελπίζω να είστε όλες καλά, εγκυούλες, λεχωνίτσες και μή! Σας φιλώ μία-μία και υπόσχομαι, τώρα που τελείωσαν τα γιορτο-τρεξίματα (οι ιώσεις δε τελειώνουν ποτέ!) :shock: να επανέλθω δριμύτερη!!!

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

αντε μιας και ειπατε για κιλα ειπα κι εγω να κανω διαιτα πιο δυναμικα

το μονο που θα ηθελα ηταν να ειχα χρονο για γυμναστηριο

και να φανταστιτε δεν ημουν παντα φακλανα...μεχρι 3η λυκειου ημουν ακτινογραφια και σαν μωρο το ιδιο μετα πηρα την κατω βολτα και αντε να τα μαζεψω παλι αφου ειμαι για βρισιμο,αληθεια,γιατι πριν λιγο καιρο ειχα χασει 12 κιλα και τα ξαναπηρα ο μακακας και φτου και απο την αρχη παλι :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αναστασία-μπεμπ. τώρα που σε πέτυχα για πες μου τι έκανε ο παιδίατρος και τρώει ο Σπύρος ξανά? :?::roll::roll: :roll

ο νεος μας παιδιατρος αφου του εξηγησα τι γινεται εδω και 3 μηνες με την διατροφη του σπυρου και οτι μυριζει το στομα του υποψιαστικε αμεσως το στομαχι

μας εδωσε να ξαναπινουμε το σιροπι που πιναμε μικροι για την γοπ και απο τοτε ο μικρος αρχισε σιγα σιγα να ξανατρωει

αυριο εχουμε να κανουμε γαστροσκοπιση και απο τα αποτελεσματα της θα δουμε τι αγωγη θα παρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

τι κάνετε?

Μιτσάκη περαστικά, πολύ ταλαιπωρείστε και εσείς!!!! :YMHUG::x

Συμπεθέρα σου προτείνω να τρως και 10τιανό ένα φρούτο και απογευματινό μια μπάρα δημητριακών!!!!...το πρωινό σου δεν είναι πολύ μόνο ένα κουλούρι Θεσ.? πιες και ένα χυμό πορτοκάλι ή με το κουλούρι λίγο τυράκι!!! :)

Μαρία είσαι 1,74 και 50 κιλά? :o:o:shock::shock::shock::shock: ...είναι λίγα όντως!!!! :?

Νατάσα ωραία φωτό προφίλ! :)

Ιουλία περαστικά και στο αντράκι σου :YMHUG::x

Αναστ-μπεμπ. νόμιζα σου είπε κάποιο κόλπο ο γιατρός, ρωτώ για τον Λ.!!! τι να τον κάνω να βάλει λίγο λίπος πάνω του!!!! [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σας είπα? Σήμερα έχουμε επέτειο γάμου: 8 χρόνια και σε ένα μήνα επέτειο γνωριμίας: 11 χρόνια!!!! :o:o:o:o:) .....το μόνο που θα πάρω είναι 8 κόκκινα τριαντάφυλλα + 1 ...το 1 είναι για τον Λ.!!!! :lol::lol: μια φορά είχα πάρει ένα τριαντ. και ήθελε και αυτός!!!!! :o:o βέβαια ήταν μικρότερος τότε αλλά για να είμαι σίγουρη.......!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

πάμε σχολείο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μανούλες, τι κάνετε?

Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές σας

Η Έλενα δεν έκανε άλλο πυρετό από την Κυριακή το βράδυ, έχει όμως λίγο βήχα. Το απόγευμα θα πάμε παιδίατρο να κάνει ο Μιχάλης το τελευταίο του εμβόλιο (μετά στα 18 ξανά) οπότε θα δεί και την Έλενα

Νατάσα 80γρ την ημέρα? Τέλεια!!!!!!!!!!!!!! φουλ λιπαρά το γαλατάκι, βλέπω την μπουμπού σε λίγους μήνες να φτάνει στα κιλά την Ειρήνη

Θου κι εγώ μέσα για τον καφέ

Για ΣΚ τι λέτε να κανονίσουμε καμιά συνάντηση για να βρεθούμε με την Γιώτα? Αν μπορεί βέβαια και η Γιώτα

Ιουλία περαστικά σας

Αναστασία εγώ πήγα μόνη μου με την Έλενα για αιμοληψία στο Ασκληπιό που πήγε και η Ιουλία και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Καθόμουν και κρατούσα αγκαλιά την Έλενα και ο γιατρός μαζί με μια νοσοκόμα της πήραν αίμα. Βέβαια η Έλενα δεν έφερε καμία αντίσταση σαν να μην το κατάλαβε

Έρη τα 3 γεύματα είναι λίγα για δίαιτα. Πρέπει να κάνεις τουλάχιστον 5 μικρά για να κάνεις καλύτερες καύσεις. Στο ενδιάμεσο να τρως κανένα φρούτο, γιαουρτάκι ή κάποιο λαχανικό

Και φυσικά τουλάχιστον 1,5λίτρο νερό την ημέρα

Χθες ξεκίνησα κι εγώ δίαιτα. Τις γιορτές έβαλα 2,5κιλά ελπίζω σε 2 βδομάδες να τα χάσω

Αννα τι καλά που δεν έκλαψε ο Τόνυ στον βρεφικό

Γωγώ και Μάρθα με γειά τα ρούχα καλοφόρετα

Γωγώ τι έγινε με τον γιατρό, πως το πήρε?

Καρολινάκι περαστικά

Μπεμπούλης καλά αποτελέσματα με την γαστροσκόπηση, με μέθη την κάνουν?

Χρύσα πως πάνε οι αναγούλες?

Βένι τι κουβέρτα είναι αυτή, δεν κατάλαβα

Αργυρω να ζήσετε να είστε πάντα αγαπημένοι, ευτυχισμένοι και να καμαρώνετε τα παιδάκια σας

Η Έλενα έχει σγουρά μαλλιά και λίγα και όταν κοιμάται γίνονται κόμποι, δεν ξεμπερδεύονται με τίποτα.

Πήρα ένα μαλακτικό σπρέι τώρα και της βάζω αλλά λέω μήπως δεν κάνει

Μιτσάκι ακόμα τυραννιέστε με την παλιογαστρεντερίτιδα? Περαστικά κοριτσάκι

Σισσιώ καλό ξεκίνημα με την δίαιτα

Παναγιώτα ελπίζω να είσαι καλύτερα

Μαρία να παίρνεις φαγητό και στην δουλειά να τρώς, αν έρθεις πάντως στο δικό μας γραφείο να δουλέψεις σε 1 μήνα 2 κιλάκια τα βάζεις άνετα

Γιώτα και Λένα ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!

σημερα σπιτι...εχω αδεια...

Νατασακι μπραβο ρε για το μισο κιλο ρε..τελεια ειναι...!!!

μπραβο και για τα κιλα....κορμαρα αο τωρα...ειδες τι κανει ο φυσιολογικος ξεπρυστηκες αμεσως!!!!!

Σημερα δε θα μιλησουμε γαι κιλα..ΟΚ..μονο για διαιτες...

εγω αν και γκαστρομενη πρεπει να προσεχω...

γιατι ηδη ξεκινησα πολλα..δε λεει να παρω και αλλα...

και εχω μια ταση χαζη να τροω τυρια και ξηρους καρπους- ευτυχως αψητους.

Σημερα εφαγα τα κορν φλεικσ του Χριστοφορου..εμ αφου δεν συγκηνηθηκε να τα φαει αυτος!!!!

μεταξυ μας..μπλιαχ ειναι...

Θουθου εγω δεν ξερω αν ειμαστε καλα θα ερθουμε...

Βενη λες για το πατροπαραδωτο φασκιωμα;;;;;

εγω τον Χριστοφορο περιπου μεχρι 5 μηνων τον φασκιωνα ελαφρα.

ειχα κατι τεραστιες πανες απο λεπτο βαμβακι και τον φασκιωνε η πεθερα μετα το μπανιο αφου στεγνωνε για τον υπνο..κοιμοταν πολυ καλυτερα μπορω να πω...αλλα οχι σφυχτο φασκιωμα...αφου να φανταστεις τη νυχτα ξεφασκιονοταν και τον ξαναφασκιωνα...δεν κανει πολυ σφυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

εμεισ καλα ,πανανε τα γονατα μου παρα πολυ αλλα κατα τα αλλα καλα .

μπορει να χαθω για λιγεσ μερεσ ,μην ανησυχειτε καλα θα ειμαι απλα κολλιμενη σε ενα παιχνιδι :D

αναστασια χαιρομαι παρα πολυ που τρωει ο Σπυρακοσ ,αντε και κοκορετσι !!!

αργι να ζησετε και παντα ευτυχησμενοι !!

εμεισ εχουμε επετειο πολιτικου γαμου 8 φεβρουαριο ...τελικα ποσεσ επετειουσ γιορταζουμε !!!σχεσησ και θρησκευτικου μαιο-ιουνιου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ειμαι στεναχωρημενη... :( Ξυπνησε το σπουργιτακι μου 2 η ωρα την νυχτα και πηγε ο μπαμπας του να τον παρει. Αυτος νευριασε που δεν πηγα εγω κι απ τα νευρα του εδωσε κατα λαθος κουτουλια στα καγκελα της κουνιας.... Τα ουλα του καταματωσαν και πρηστηκαν και εκανε κι ενα ωραιο καρουμπαλο στο δοξα πατρι!! :cry: Σημερα στον βρεφικο τους ειπα να μην τον πιεσουν να φαει μηπως ποναει! Σαν να τον κακοποιησα ειναι το μαναρι μου...

Εγινε κι ενας καυγας αναμεσα σε διευθυντρια και μαμα αλλο πραγμα πρωι πρωι!! :shock:

Της ελεγε η διευθυντρια δεν θα αφησεις το παιδι θα με πανε μεσα, οχι ελεγε η μαμα θα το παρεις τελικα σφαχτηκαν... Εμαθα οτι η μαμα ειναι ναρκομανης και πηγαινε μαστουρωμενη να παρει το παιδι και φωναζε και εκανε διαφορα και την διαγραψαν απο τους βρεφικους.. Τελικα η μαμα παρατησε το παιδι κι εφυγε τρεχοντας. Φωναζε επιασα δουλεια και θα τον κρατησετε.. Στεναχωρεθηκα για το αγορακι. Ουτε 3 χρονων και ειναι παρεισακτο απο ολους. Ακομα κι απ την μαμα του.. και ειναι τοσο καλο. Χαμογελαγε το καυμενο. Δεν καταλαβαινε τι γινοταν.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν μιλάμε για κιλά επειδή είδαμε εσένα!!! :D

Αναστασία μου κουράγιο με την γαστροσκόπηση, και καλά αποτελέσματα! Μην αγχωνεσαι όλα καλά θα πάνε. ;)

Ετσι είναι τα πράγματα άλλες δεν τρώνε τίποτα με το καθημερινό αγχος και την ρουτίνα και άλλες (βλέπε Ερη) του δίνουν και καταλαβαίνει… :@)

Εχασα 1 κιλό! :D Φανταστείτε τι σαβούρωμα εριξα στις γιορτές για να φυγει ετσι απλά.. Δεν πεινάω γενικά δεν ξέρω πως γυρισε το κεφάλι μου έτσι… Βασικά παίρνω και συμπληρώματα μαγιά μπύρας (όχι για να κατεβάσω γάλα :lol: ) μετά από κάθε γεύμα, για τις βιταμίνες του συμπλέγματος β ώστε να εχω ενέργεια και να μην πέφτω και ψυχολογικά.. :roll:

ΝΑΤΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Τι τέλεια φωτο!!!! :x:-*

Συμπεθέρα μου να ζήσετε, [smilie=love6.gif] πάντα μαζί και ευτυχισμένοι!! [smilie=love3.gif] Όλοι μαζί μια αγκαλιά! :YMHUG:

Δεν μας είπες ρε συ πως γνωριστήκατε?? ;;)

Εγώ τον αντρα μου τον γνώρισα στην δευτερη δουλειά της ζωής μου… με πήρε την συνέντευξη και μετά απο ενα χρόνο με πήρε κανονικά χαχαχαχα!!! :D

Βένι, Μιτσάκι, Χρυσα, Ταο Ταο μου, Λενάκι, Αναστασι, Σισάκι, Αννούλα, Αθηνά, Γωγώ, Νατασούλα, Καρολ τα φιλιά μου και σε όποια ξεχνάω φυσικά! :x

Η Αφρο που είναι???? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα :shock::(:(:(:(:(:evil::evil: για το παιδάκι ρε συ!!! Αχ δεν ειμαι καλά, θυμώνω πολύ! Μακάρι να μην υπηρχαν αυτά τα πράγματα!

Περαστικά στον Τονυ, μην τρελαινεσαι, δυστηχώς αν δεν χτυπήσουν δεν μεγαλώνουν που λένε.. εμεις τρώμε τα μούτρα μας συνέχεια...

ΑΦΡΟ.. Αααα ετσι πουλάκι μου ε?!! Κολήσαμε με sims? Ηθελα να σου πω ότι σημερα ειναι να πάμε στους μπομπίρες με την Βικυ και τα παιδιά... Αν ψηνεστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti wra ?

nai kale psinomai :lol::lol::lol: makari na ksekolisw apo to paixnidi na kanw mpanio :lol::lol::lol::lol:

ok kollima gia liges meres tha einai den tha xathw gia panta .

makari na me afisei kai o manwlhs na paiksw :?

ax polu mou exei lipsei ligo kolimame to sims .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...