Μετάβαση σε περιεχόμενο

telika nai..to thaumataki mou einai edw koritsia mou!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχομαι καλή χρονιά σε όλες σας....

Αν και είμαι παλιό μέλος,λίγες με ξέρετε,αλλα τις περισσότερες σας θυμάμαι...

Για την ανακοίνωση δε θα σχολιάσω...

Μπήκα να ευχηθώ σε όλες σας να σας πάνε όλα καλα και με το καλό να κρατήσετε τα αγγελούδια σας αγκαλιά!!!

Κάποτε διάβαζα νέα σας,τώρα σας έχασα...

Βλέπετε τότε είχα ένα αγοράκι αλλα τώρα έχω τρία!!!

Πως τα κατάφερα?Πάντως δεν έβλεπα '' λάμψη '' εκείνο το διάστημα!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια!

Εύχομαι να είμαστε όλες καλά, όσες έχουν μωράκια να τα καμαρώνουν, όσες πρόκειται να αποκτήσουν... με έναν πόνο και όσες προσπαθούν να έχουν σύντομα τα ευχάριστα!!!

Γενικώς, θεωρω κάπως "εκτός θέματος" να εξαπολύεται επίθεση για οποιοδήποτε μέλος, ασχέτως αν υπάρχει η οποιαδήποτε υποψία... Νομίζω δεν βγαίνει κανένα αποτέλεσμα, πέραν του ότι χαλάει η εικόνα του site κ καταντά κουραστικό!

Μένω στην αρχική ανακοίνωση κ εύχομαι κάθε καλύτερο στο μωράκι που έρχεται και στην υποψήφια μαμά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Opoiadipote ipo4ia den iparxei..Iparxoun logia dika tis pou lene pws den itan egkios..Telospantwn oses diavasa to palio tis post exoun katalavei..
θα συμφωνησω απολυτα......δεν ειναι υποψια...καθαρη λογικη ειναι....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου, δεν διαφωνώ... όμως, σε διαδίκτυο είμαστε κ δεν γίνεται όλα να εξακριβώνονται. εξάλλου όλα γίνονται. μπορεί η κοπέλα και η κάθε κοπέλα να έμεινε έγκυος λίγο αργότερα ή να γεννάει νωρίτερα.

θεωρώ γενικώς άσκοπο κ άκυρο να δίνουμε απαντήσεις με κακία ή ειρωνεία... βιώνουμε μία πολύ ωραία φάση, όντας εγκυοι, την οποία πραγματικά εύχομαι σύντομα σε όλα τα κοριτσάκια που το επιθυμούν! ας μείνουμε μόνο στα καλά κ τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωρις να θελω να το παιξω εξυπνη θα πω το εξης....για τα πιο καινουργια μελη......η συγκεκριμενη κοπελα(αν ειναι κιολας :roll: )εχει δημιουργησει πολλα προβληματα στο παρελθον...με αυτα που εκανε αποχωρησαν εξαιτιας της πολλα μελη και φιλες μας...απλα δεν θελω να ξαναγινει κατι τετοιο...να χωριστει το μαμυ με τους υπερ και τους κατα για την μαρινιω....η οπως την λενε....ειναι κριμα να αναστατωνει εγκυες με τις ψευτικες αποβολες της..ειναι αδικο...τεσπα...

προσωπικα θα ελεγα να κλειδωθει το θεμα.........εξαλλου αφαντη η μαρινιω...αλλα αυτο που ηθελε να κανει το εκανε...και δεν μιλαω για το προφανες...δεν ειναι τοσο χαζη για να κανει ενα τετοιο λαθος...απλα θελει να περασει με διαφορετικο νικ νειμ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique mou min xalas tin kali sou dia8esi..Aplws egw ekana copy paste to palio tis post me tin arnitiki xoriaki na katalavoun k ta nea koritsia ti 8eatro paizei..Ap'ekei k pera astes na katalavoun apo mones tous ti kopela (?) einai giati sto telos 8a vroume k to "mpela" mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique mou min xalas tin kali sou dia8esi..Aplws egw ekana copy paste to palio tis post me tin arnitiki xoriaki na katalavoun k ta nea koritsia ti 8eatro paizei..Ap'ekei k pera astes na katalavoun apo mones tous ti kopela (?) einai giati sto telos 8a vroume k to "mpela" mas!!
αντρια και εγω το εγραψα απο την αρχη αυτο για το θεμα της αρνητικης χοριακης...προσωπικα δεν με νοιαζει καθολου...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε βρε κορίτσια? Καλα που ανοιξε αυτο το θεμα και ξαναβρεθηκαμε!!!

Πωλινακι μου πως περναει ο καιρος ετσι ε?

ΚΤΚ καλα εισαι? Σε εχασα ειναι η αληθεια, αλλα και εγω συνηθως οταν εχω χρονο σε 1-2 θεματα μπαινω!!

καλα ειστε οι υπολοιπες?

καλα ειμαι γιουλακι μου!!!!!!!!!!εσυ περιμενεις το μπουμπουκακι σου?με το καλο κοριτσακι μου να το υποδεχτεις!!!!!!!!!!οντως χαθηκαμε ρε συ αλλα κι εγω μπαινω πιο λιγο απο παλια και οπως λες κι εσυ σε συγκεκριμενα θεματα!!!!!!!!!!!!να ναι καλα η "μαρινιω" βρε που μας εδωσε την ευκαιρια να τα ξαναπουμε!χα χα χα!!!!!!!!φιλακια!!!!!!μετο καλο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κούκλες!!!

Είδα και εγώ το ΄θέμα και μπήκα να δω με αγωνία ποια κοπέλα τα κατάφερε... :o

Αλλά είναι ευκαιρία να ευχηθώ σε όλες τις υπόλοιπες που σας ξέρω,άλλες απο δω άλλες απο κοντά,bourique με θυμάσαι???Με το καλό τα μωράκια σας!!!!Να είναι γερά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κούκλες!!!

Είδα και εγώ το ΄θέμα και μπήκα να δω με αγωνία ποια κοπέλα τα κατάφερε... :o

Αλλά είναι ευκαιρία να ευχηθώ σε όλες τις υπόλοιπες που σας ξέρω,άλλες απο δω άλλες απο κοντά,bourique με θυμάσαι???Με το καλό τα μωράκια σας!!!!Να είναι γερά!!!!!

που εισαι βρε ψυχη!που χαθηκες;;;;;;;;;;;;;;καλη χρονια να εχουμε... :D:D:D:D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai τονια μου 1 ημερα διαφορα εχουμε βλεπω ε??????????????

κ συ κορακλα?????????με το καλοοοοοοοοοοοοοο

γιουλακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κανεις κοριτσαρα μου????????????

πω πω μου ελειψαν οι πρωινοι μας καφεδες χαχαχχαχαχχα

η κοιλιτσα φουσκωνει ε????????τελειαααααααααααααααααααααα

ευακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κανει αγαπουλα???????????διδυμακια βρε?????????

τελειαααααααααααααα να σου ζησουν κοπελα μου ολα σου τα ανδρακια

πω πω πως ημασταν 1 χρονο σχεδον πριν κ πως γιναμε......κριμα!!!!

ημασταν ωραια παρεουλα :roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique καλα ειμαι!!!!!Κυνηγάω το αντράκι μου!!!Μπράβο για το 3ο!!!!!Δεν πολυμαπίνω η αλήθεια είναι γιατί δεν προλαβαίνω!!!!απο τη δουλεια στον βρεφικο για να παρουμε τον κυριο και μετα σπιτι!!!!!Αλλά δόξα το θεό μια χαρά είμαστε!!!Σας ΄χαίρομαι πάρα πολύ που κάνετε μωράκι παρόλο τις δύσκολες καταστάσεις που διανύουμε!!!Εμείς το σκεφτόμαστε για δεύτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω ζενια μου να σαι καλα και να χαιρεσαι το αντρακι σου....δεν πηγαιναμε παντως για τριτο...αυτο μας ηρθε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχαχα ναι αφροδιτακι μου ακομα αλλα κοντευω :D:lol::lol::lol::lol:

σε ευχαριστω πολυ κ συ οτι επιθυμεις το 2011 να στο φερει απλοχερα

κ με το καλο να κρατησεις το σπορακι σας αγκαλιτσα

ζενια μου τι κανεις εισαι καλα?????

καλη χρονια με υγεια ευχομαι

παω για υπνο κοριτσια χαρηκα πολυ που τα ξανα ειπαμε μακαρι να μπορω να μπινω πιο συχνα

φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να έρθει!!!Όλατα μωράκια είναι δώρο θεού!!Δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο!!!

Κοριτσάκια σας καληνυχτίζω γιατί θα σηκωθεί ο αντάρτης πρωί πρωί και θα τρέχει και εγώ θα κουτουλάω!!!!!!όνειρα γλυκά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε ειδατε;;;; εικονισμα πρεπει να τη κανουμε τη μαρινιω που μας εδωσε αφορμη να τα ξαναπουμε!!!!! :lol::lol:

Οντως Πωλινακι μου ημασταν πολυ ωραια παρεα και γιναμε σκορποχωρι... :(

Ευακι διδυμα βρε θηριο;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Μπραβοοοο!!!! :ymapplause::ymapplause: Και πως ειναι με τα τρια αντρακια σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια...τελικα εκανα ξανα χοριακη μετα απο 1 εβδομαδα και ηταν θετικη...τοτε τον Ιουνιο..απλα δεν μπηκα τοτε γιατι νομιζατε πως λεω ψεματα...το προφιλ μου διαγραφηκε γιατι εγω το ειχα ζητησει απο την Λενα.. :D

και ναι τον αλλον μηνα...γενναω :D

ευχαριστω ολες σας για τις ευχεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω εισαι οντως εσυ?εμενα γιατι δεν εψαξες να με βρεις που μιλουσαμε τοσο πολυ και σε πιστευα?αν οσα μας λες ειναι αληθεια ευχομαι τα καλυτερα για σενα με ενα γερο μωρακι.αν μπηκες για να "παιξεις"οποια και να εισαι τοτε κριμα για σενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...