Μετάβαση σε περιεχόμενο

telika nai..to thaumataki mou einai edw koritsia mou!!!


Recommended Posts

Geia sas koritsia!!!gia oses me thimountai...kai thimounte..tis apovoles...tis vioximikes...tis apogoiteuseis kai ola ta sxetika pou eixa perasei...

telika nai..to thaumataki mou egine..ton allon mina...mpainw sto mina mou kai epitelous tha exw sta xerakia mou to aggeloudi mou...ena mikro agoraki! :D

kalh xronia!eutyxismeno to 2011!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ,ΤΣΑΚΩΜΟΙ Κ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΣ!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ,ΤΣΑΚΩΜΟΙ Κ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΣ!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Συγνώμη,που επεμβαίνω!Δεν ξέρω καμμία από τις δύο σας και δεν ξέρω τι έχει συμβεί στο παρελθόν με τη Μαρινιώ.Δεν είναι όμως λίγο κακία να μιλάμε έτσι τέτοιες μέρες τη στιγμή που ανακοινώνει κάτι τόσο σημαντικό; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΦΟΥ ΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΚΙΑ,ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΝΙΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ.

ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ!!

ΑΥΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!!!gia oses me thimountai...kai thimounte..tis apovoles...tis vioximikes...tis apogoiteuseis kai ola ta sxetika pou eixa perasei...

telika nai..to thaumataki mou egine..ton allon mina...mpainw sto mina mou kai epitelous tha exw sta xerakia mou to aggeloudi mou...ena mikro agoraki! :D

kalh xronia!eutyxismeno to 2011!!! :D :D :D

τι λες ρε μαρινιω σοβαρα;;;;;;;μα για ποσο μαλ... μας περνας;;;;εσυ τον ιουνιου ειχες αρνητικη χοριακη και τωρα μας λες οτι τον αλλο μηνα γεννας;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το αλλο με τον τοτο το ξερεις;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε μαρινιω σοβαρα;;;;;;;μα για ποσο μαλ... μας περνας;;;;εσυ τον ιουνιου ειχες αρνητικη χοριακη και τωρα μας λες οτι τον αλλο μηνα γεννας;;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: το αλλο με τον τοτο το ξερεις;;;;; :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Υπαρχει προηγουμενο εδω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε μαρινιω σοβαρα;;;;;;;μα για ποσο μαλ... μας περνας;;;;εσυ τον ιουνιου ειχες αρνητικη χοριακη και τωρα μας λες οτι τον αλλο μηνα γεννας;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το αλλο με τον τοτο το ξερεις;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

bourique1983 xronia polla k kalh xronia καλε εχω χασει πολλαααααααααααα εδω μεσα βρε θυριακι το 3ο????? με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοο ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη κοπελα μου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω προσπαθω να βρω ποτε μας ειχε γραψει την τελευταια αρνητικη χοριακη για να μην "κατηγορησω' αδικα αλλα δεν υπαρχει καν προφιλ!!!!!!

εγω παντως αν και δεν με λενε τοτο απο το καλοκαιρι προλαβα κι εκανα 4 παιδακια και τωρα ειμαι εγκυος στο 5!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ετοιμαστειτε τον αλλο μηνα για 2ο γυρο "Λαμψης"(που τη θυμηθηκα!) με κανενα λουροδεμα της τελευταιας στιγμης,πολυ κλαμα και οδυρμο :((:((:((

Και κανενα ξωγαμο ισως..τη Σεληνη!!!!! :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οχι οτι με νοιαζει πλεον να το ψαξω!μου αρκει που μου το λες εσυ!απλα επειδη οπως ειπα και πριν δεν ηθελα να την κατηγορησω αδικα ειπα να βρω το προφιλ της κι απο'κει να ψαξω την τελευταια της δημοσιευση με την αρνητικη της χοριακη αλλα δεν υπαρχει καν προφιλ!!!!!!

με το καλο bourique1983 το τριτο σου μωρακι!!!!!!!!

βρε μπουγατσουλα μου πως περασε ετσι ο καιρος????τωρα συνηδειτοποίησα τι γραφει το ticker σου!!!!!!!με το καλο κοριτσαρα μου!!!!!!

τονια θεικο!!!!!!!χα χα χΑ!!!!!!!!!!σεληνη θελει αλεξη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ktk nai nai περασε ο καιρος κ τωρα μετραω αντιστροφα χαχαχχαχα

σε ευχαριστω κοπελα μου να εισαι καλα :D:D:D:D:D

χαχαχαχαχ τονια που το θυμηθηκες καλεεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωλινακι βλεπω ακριβως στις ιδιες μερες ειμαστε στην εγκυμοσυνη!!! :D

Καλε κι εμεις τον αλλο μηνα γενναμε...με τη μαρινιω!!!!! :lol: Να μας πει σε ποιο μαιευτηριο να κλεισουμε το ιδιο δωματιο!!!! :lol::lol::lol:

Εγω βεβαια ειμαι κρητη αλλα αμα ειναι να το κανω το ταξιδακι!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε βρε κορίτσια? Καλα που ανοιξε αυτο το θεμα και ξαναβρεθηκαμε!!!

Πωλινακι μου πως περναει ο καιρος ετσι ε?

ΚΤΚ καλα εισαι? Σε εχασα ειναι η αληθεια, αλλα και εγω συνηθως οταν εχω χρονο σε 1-2 θεματα μπαινω!!

καλα ειστε οι υπολοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παράθεση μαρινιωΑπ:αγγελακι μουυυυυυυυυυυυυ ηρθεςςςςς!!!!!!!!!!????!!

από μαρινιω » Πέμ Ιουν 10, 2010 1:35 am

KORITSIAAAAAAAAAAA NIWTHW TOOOSOO DOWN!!!!!!

2 THETIKAAAAAAAA TEST KAI ARNHTIKH XORIAKHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!EINAI DYNATON?????????????????????????GAMWTO EINAI KAI SELF CLEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MA GIATI NA EIMAI TTTTTTTOOOOOOOOOOOSOOOOOOOOOOOOO GKANTEMOOOOOOOOOOO????????????????GIATI TOOOOOOOSO ANAKSIOPISTA TA TEST????????????????GIATIIIII??????????????????

KALA ELEGA NA KANW KATEYTHEIAN XORIAKH

Piga sto 8ema pou anoi3e ton Iounio stis anakoinwseis egkimosineis giati kati den mou pigene kala k stin proteleutaia selida(http://www.mammyland.com/forum/28/14104?start=60) edwsa panw..Ta simperasmata dika sas :shock::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...