Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

γεννησαμε 1/1/2011!αμεσως μετα την αλλαγη της χρονιας!!ειμαι πολυ ευτυχισμενη!ολα καλα!ειναι και τα δυο τα παληκαρια μου καλα!2260 και 2200!!τελεια, ουτε θερμοκοιυιδα ουτε τιποτα..δεν μπορω να το πιστεψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζηλευω ζηλευω ζηλευω !!! να σου ζησουν κοπελα μου κ να τα δεις οπως επιθειμεις!!! εγω περιμενω 10 του μηνος μπαινω κ εχω αγχωθει γραψε μας την ιστορια τοκετου σου!!!περιμενω ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν τα παλικαράκια σου!!!!! Με τον καλύτερο τρόπο υποδέχτηκες το 2011!!!!! Καλή λοχεία να έχεις.

Κι' γω 1/10/ 2010 γέννησα τις διδυμούλες μου... [smilie=love9.gif][smilie=love7.gif][smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν τα αντρακια σου!!!! :D Ουτε θερμοκοιτιδα κι ας γεννηθηκαν κατω απο 2500κιλα ε; ΤΕΛΕΙΑ!!!!! :-bd Να ειναι παντα γερα και δυνατα!!!

Εμενα που γεννηθηκε 2500 ακριβως στον 9ο γιατι τον εβαλαν 2 μερες θερμοκοιτιδα μου λετε;;;;;;μαλλον για να παρουν τα 300 ευρωπουλα!!!!!!! :twisted: Καλα τωρα στη μπεμπα αν μου κανουν κανενα τετοιο σκηνικο θα γινει της πορνης!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε παραγγελια να το ειχες δεν θα το πετυχενες τοσο καλα!!!!!!!!!!!να σου ζησουν!!!!να ειναι παντα ευτυχισμενα!και σιγουρα με αυτο το ξεκινημα που κανατε θα ειναι καλοτυχα στη ζωη τους!!!!!!!!!!!!!!!καλη λοχεια και σε σενα και το 2011 ειμαι σιγουρη πως θα ειναι η χρονια σας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν τα αντρακια σου!!!καλη λοχεια!!!πω πω...τι γρηγορα που περναει ο καιρος τελικα ε???σαν εχθες μου φαινεται που διαβασα για την εγκυμοσυνη σου!!!

μπραβο κοπελαρα μου παντα τετοιες χαρες να εχεις στην ζωη σου!!!!

περιμενουμε λεπτομεριες της γεννας κ συναισθηματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν τα λεβεντόπαιδά σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι πάντα γερά, δυνατά και τυχερά στη ζωή τους [smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif]

Καλή λοχεία και σε σένα, υπομονή και το 2011 να σου φέρει μόνο καλά γεγονότα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλύτερο δωρο μπορεί να ζητησει κανείς με τη νεα χρονια;

Να σου ζησουν τα διδυμακια σου, να ειναι καλόθρεφα και καλότυχα στη ζωή τους.

Καλή λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπαρχει καλυτερο δωρο!!!!!!!!!

2 υγιεστατοι πριγκιπες!!!!!!!!

Να σας ζησουν!!!!!!!!! Να ειναι καλοτυχοι,ευτυχισμενοι,να εχουν υγεια και να τους καμαρωνετε!!!!!!!

Καλη λοχεια minie!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Ειρηνη το καλυτερο δωρο σου εφερε ο αη βασιλης ... :D κ μαλιστα διπλο!! να σας ζησουν γερα κ τυχερα τ αντρακια σου κοπελα μου... :D ευχομαι καλη δυναμη γιατι νομιζω πως τη χρειαζεσαι.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...