Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

ζαχαρωτό μου, φαγητο οι εγκυούλες πρέπει να τρωνε σε μικρές ποσότητες πολλά γευματα, για να προλαβαίνει ο οργανισμός να το αφομοιώνει...επιβραδύνεται λίγο η πέψη....όχι η κόκα κόλα :D

αρα δοκίμασε μικρά γευματακια μπας κ σε βοηθήσει...

Σοφίτσα μου είμαι ξάπλα, δεν κάνει νε με δει ο γιατρος γιατι δεν πρέπει να σηκωθω, όταν σταματήσει το αίμα θα κάτσω άλλες 4-5 μέρες κ μετα θα με δει.......ασε θρύλερ.......έχω δρόμο....ξαπλωμένη σας γράφω....

Βρε που είναι τα άλλα κοριτσάκια, που είναι οι εξωσωματικούλες μου?

Φιλάκια αγάπες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ,

επαθα μολυνση στο μπιρμπιλωτο μου ματαααααααακιιιιιιιιιιι!!!! μι τσουζζζζζζζζ πολυυυυυυυυυ!!!! :shock:

τι κανετε?????πως πανε οι ενεσεις????????? αδιαθετησε καμμια?κανει υπερηχο καμμια?

Το ΜΑΡΙΚΑΚΙΙΙΙ ακομα κρεβατακι ε??? Μαρικακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????

τα αλλα τα τσουπια που χαθηκαν μωρε? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα!!!Τι μου κανετε?

Ζαχα τι επαθες dear??Περαστικααα!!Σταγονιτσες και κομπρεσουλες με χαμομηλι!!

Οι υπολοιπες πως μου ειστε?Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEERA ZAXARWTO SOFAKI KATERINAAAAA NIKOLAKI VASSWWWWWWW GIORGO TI MOU KANETE VRE???????? EGW PERIMENW THN AKATANOMASTH NA TELEIWNOUME!!!!!!! PREPEI NA PAW NA PIASW TO FASOLAKI MOU KAI ANYPOMONW!!!!!!!! PRWTH FORA PERIMENW ME TOSH XARA THN AKATANOMASTH :lol::lol: TO AKOUSAME KAI AFTO :lol::lol::lol: THA THN APOLAFSW KIOLAS AFOU THA NAI H TELEFTEA FORA POU THA THN DW XEXEXEXEXEXX :lol::lol::lol::lol::lol: GLUKIA MOU ZAXARENIA VALE TO XAMOMILAKI SOU KAI THA PERASEI KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!! SOFAKI TI KANOUN TA BEBE ??????????????????? :P:P:P:P KALA NA SAI GLUKIA MOU!!!!!! ANASTASIAAAAAAA KANAME THN SPERMATENXUSH???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαστε εχω πεθανει στο ΓΕΛΙΟ!!!!

Οδηγίες σε περίπτωση σεισμού

Βασικοί κανόνες επιβίωσης

1. Μην αρχίσετε να τρέχετε πανικόβλητοι από το ένα γραφείο στο άλλο φωνάζοντας «Σεισμός!». Όλοι το ξέρουμε ότι γίνεται σεισμός.

2. Σταθείτε κάτω από τραπέζια ή γραφεία. Βάλτε μία σφυρίχτρα στο στόμα και αλοιφτείτε με τζατζίκι έτσι ώστε να σας βρουν τα σκυλιά της ΕΜΑΚ.

3. Σε περίπτωση που σας έχει έρθει το Monitor καπέλο μείνετε εκεί που είστε διότι μπορεί να προκαλέσετε πανικό στους γύρω σας νομίζοντας ότι είστε εξωγήινος.

4. Αν σας έρθει η Κυρά Κατίνα από το πουθενά, μην πανικοβληθείτε! Μάλλον συγύριζε στην ταράτσα!

5. Μην παίρνετε τηλέφωνο στο κινητό τσάμπα! Έτσι κι αλλοιώς και το σταθερό, την ώρα του σεισμού είναι κινητό!

6 Μην πάτε να κατέβετε με το ασανσέρ, είναι άσκοπο. Θα κατέβετε μαζί με τον όροφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE PAIDIA XEREI KAPOIOS TO MERIONAL TO FOSTIMON KAI TO CHORIOMON??????????? AFTA THA TA KANW OLA KAI DEN EXW IDEA TI EINAI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: SAN ARNI PAW :lol::lol::lol: KALA EINAI??????? THA KANW FASOLAKI ME AFTA H' XREIAZOMAI KI ALLA MPAXARIKA ?????? :lol::lol::lol: PAEI ME XASATE :lol::lol::lol::lol: ZAXARWTOOOOOOO TELEIOOOOO :lol::lol::lol::lol::lol: SYMFWNW :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα μην ανησυχεις ειναι πααααααραααα πολυ γνωστ.....δεν τα ξερει ουτε η εταιρεια που τα βγαλε...περιμενουν να τους πεις τα αποτελεσματα...θα εισαι σαν τα ποντικακια στα πειραματα!!!! :lol:

αστειευυυυυυομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλαμπουρτζουυυυυυυυυυυ!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.κι εγω οτι μου λεγαν εκανα. Δεν ειναι να φερνεις αντιρρησεις γιατι μπορει να μου βαζαν κανα σπερματοζωαριο απο Αφρικανο για σπασιμο και να τρεχαμε να το δικαιολογησουμε μετα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaXAXXAXXAAXXAXAX TA VRHKAME ZAXARWTOOOOOOO !!!!!!!!!! GIA NA KANW AVGOULAKIA EINAI!!!!!!!!!! PANAGIA MOU POSA THELOUN NA KANW???????????????? RE PAIDIA EIPAME ALLA ENA FASOLAKI ZHTHSA OXI DEKA!!!!!! :lol::lol: ANTE KAI 2 DEN PEIRAZEI :lol::lol: ENA THEOULH MOU KAI TA YPOLOIPA TO ENA STHN BARCELONITA KAI TO ALLO STHN SKORPINA KAI TO ALLO STO ANASTASAKI KAI ENA STO KORITSAKI MAS AAAAAAAAAA KAI TO MARIKAKI !!!!!!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] AFTAAAAAA TA LIGA :lol::lol::lol::lol::lol::lol: GIA TA MWRAKIA LEW EEEEEEEEEEEE????????????? GIA TA AVGOULAKIA DEN ME PEIRAZEI AS EINAI POLLA KAI TA DINOUME SE KORITSAKIA POU DYSKOLEVONTE OPWS H EYEORE MAS!!!!!!!!!! ANTE KORITSAKI MOU KAI SENA SE THELOUME ME POLLA POOOOLLA AVGOULAKIA TEWRA ME TA FEMARA!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΑΧΑΑΑ ΜΑΡΗ ΣΥ ΤΖΟΥΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ?ΤΙ ΕΙΔΕ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ? :lol::lol: ΚΑΝΕ ΚΟΜΠΡΕΣΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!!

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΓΚΟΝΑΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΥΓΟΥΛΟΠΑΡΑΓΩΓΗ!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 6 ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΩΟΛΗΨΙΑ!!ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ....ΕΧΩ ΝΕΑ ΤΗΣ.ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΡΕ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ!!!

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ,Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΣΤΗ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ!!ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΕΣΣ

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΑΚΟΜΗ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΡΧΙΚΑ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΝΑΛ ΚΙ ΑΥΤΗ)ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΡΤΕΛΟΝΑ δεν εχω ιδεα!!!! απαντηστε βρε του κοριτσιου!!! γαιδαρες!!!! :lol:

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μπειμπι

και στο συννεφακι μαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαρμπαρόσα μου :D μου είναι πιο εύκολο.................εκανα ενέσεις Gonal, και την 5η ή 6η μέρα άρχισα καταστολή μέχρι τέλους. Δηλ. άλλες 7 μέρες Gonal + cetrotide. Σύνολο 12-13 μέρες πάυση 36 ώρες μετα τη Pregnyl και ωολληψία..............

καλή επιτυχία ματακια, πολυ, πολυ καλη επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARCELONITAKI MOU DEN AXWNOMAI EIMAI ENTHOUSIASMENH H GAIDOURA :lol::lol::lol: ANYPOMONW NA PIASW TO DWRAKI MOU :lol::lol: MHN LES EXW POOOOOLES HMERES LIGES EXW LIGES XEXEXXEEX NA TELEIWNOUME PERIMENEI TO FASOLAAAAAKI :lol::lol::lol::lol: AAAAAAAAA DEN XERW GLUKIA MOU EGW TO ALLO PROTOKOLO KANW!!! EGW TWRA KANW SUPERFACT KAI META APO THN KURIAKH ARXIZW DIEGERSH KAI AMESWS WOLIPSIA EIPE DHLADH SE 14 HMEROULEEEES!!! ESEIS POU KANETE TO VRAXY THA KANETE PRWTA DIEGERSH KAI META KATASTOLH!!!!! ANAPODH EGW OPWS PANTA :lol::lol::lol::lol: TELEIAAAAAAAA EIMASTE OOOLES MIA WRAIA ATMOSFAIRA :lol::lol::lol::lol::lol: ZAXARWTOOOOOOOOOO MONO EGW EIMAI GAIDOURA!!!!!! RE SEIS MONO EGW EXW KEFIA KAI TO ZAXARWTO!!!!!! TI GINETE????? TO ZAXARWTO EXEI KAI DIKAIO EGW GIATI EIMAI MESA STHN TRELLH XARA????? :lol::lol::lol::lol: FASOLAAAAKI SOU RXOMAI :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαναρι αν δεν ειχαμε και το ρημαδι το χιουμορ θα πηγαιναμε για χορτα τωρα...χεθτα!!!!

Καρδουλα στις ενεσεις βαζεις κατι απο ''χορτο''?χχαχαχαχαχαχα

νικολ θα περασει και αυτο το θεματακι σου και θα ανεβεις κι εσυ ρε αγαπη. εγω χθες εκλαιγα-πλανταξα το βραδυ και μετα ενιωσα ασχημα για τα μικρα και γελαγα μονο με το στομα ορθανοιχτο και κατι εκανε και αυτο αμεσως ηρεμησε λιγο το μυαλο μου. το χασα ε?

Ρε πιαστηκε ο πωπος μου στην καρεκλα στο γραφ.να παω απεναντι να ξαπλωσω στον καναπε???

μπουαχαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σκέφτεσαι τα μπεμπε ζαχαρωτούλι μου και πόσο κουράστηκες να τα αποκτήσεις και όλα τα άλλα θα μοιάζουν ασήμαντα..........μη ξανακλαψεις...........αν θες μπορείς μονο να ξανακλά.εις... :lol: είδες με ανέβασες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: KAI META ME RWTATE EMENA GIA XORTO ZAXARWTO EEEEE????? :lol::lol: NIKOLAKI SE XALASE TO GLUKOULI KAI LES TRELLITSES EEEE?????? RE SEIS SAS AKOUNE TA SPORAKIA TI MANES EISASTE SEIS????????????????? :lol::lol::lol::lol: KLAITE KLAN.. TE KAI MILATE KAI GIA XORTO :lol::lol::lol: AAAAAAAAXXXXX :lol::lol::lol::lol: TWRA POU TO SKEFTOMAI RE SEIS LETE NA MAS DINOUN KATI KAI EIMASE ETSI???????? :lol::lol::lol::lol: VARAME ENESEIS KAI GELAME SAN GAIDOURES AXAXAXAXAXAXXAXA DEN PAME KALA :lol::lol::lol::lol::lol: SE KALO NA MAS VGEI RE KORITSIA :lol::lol::lol::lol: OXI PWS AFHSA KAI PERITHWRIA SE KANENAN EGW GIA NA MU PEI TO ANTITHETO :lol: O GIATROS EIPE NA MOU LENE MONO NAIIIIIIIIIIII :lol::lol: FOVATAI :lol::lol: PWS THA KOIMITHW ETSI TWRA??????????????? LES NA KANW MIA TELEFTEA PROSPATHEIA??????? ;);) PAW NA MAGEIREPSW FASOLAKIIIIIII!!!! SE KAMIA DEKARIA MERES THA MAS TO KOPSOUN KI AFTO GI AFTOOOOOOOOO :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ANTE TRELLO VRADY NA XOUME!!!!!! :lol::lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδουλα και Ζαχαρωτο ειστε απαιχτες πραγματικα!!!!Νικολ μου κι εσυ δεν πας πισω... :lol::lol::lol:

Αλλα εγω θα ασχοληθω με την περιπτωση της Μπαρτσελονιτας μας!! κοινως....σας γραφω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπαρτσελονιτακι εγω μετα την καταστολη,ξεκινησα διεγερση με gonal (225ml την ημερα και δεν αλλαξα δοσολογια)και επειδη κι εγω ειχα ποοοολλα ωαρια εκανα ενεσουλες μονο 6 ή 7 μερες.Ομως συνεχισα κανονικα και το σπρει της καταστολης (απλα 2 φορες την ημερα αντι για 3)για 6 μερες.Αν θυμαμαι καλα μονο 1 μερα εκανα gonal χωρις σπρει.Ελπιζω να σε βοηθησα γλυκια μου!!Πολυ καλη επιτυχια!

Νικολ μου πως εισαι?Ελπιζω καλυτερα οσο περνανε οι μερες.Σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Σοφάκι μου καλο εχω λιγότερο αίμα ελπίζω να σταματήσει εντελώς αυριο μεθαυριο.......αισιοδοξία και το σταυρούλι μου για όλες μας................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEERA KORITSARES ME TA BEBE KAI AFTES POU THA KANOUME SYNTOMA BEBE :D SOFAAAAAAAKI EINAI POU EKANES LIGES ENESOULES GI AFTO DEN KATANTHSES SAN EMENA :lol: THN GLYTWSES GLUKIA MOU :lol: EGW OLO GELAW H ARKOUDA :lol::lol: FOUSKWSA GEMISA TRIXOULES KAI GELAW AAAAAARAAAAAAAAA GELAW H ARKOUDA :lol::lol::lol::lol: PREPEI NA ME DEITE!! EIMAI 1.67 PANTA HMOUNA 50 KILA KAI TWRA EKANA MIA KOILITSA SAN NA MAI EGGYOS KAI OLOI AFTO ME RWTANE KAI GW LEW APO THN KALOPERASH EINAI :lol::lol: H SYNTAGH EINAI NA STAMATHSEIS TO GYMNASTHRIO KAI NA TRWS KAI NA KANEIS SEX MONO :lol::lol::lol::lol: NIKOLAAAAAAAAKI MOU NA SAI XAPLWMENH KAI OLA THA PANE KALA THAA DEIS!!!!!!!! ZAXARWTOOOOOOO TO TI EGINE XARAMATA KAI GELOUSA MONH MOU DEN THA TO PISTEPSEIS!!!!!!! ENW KOIMOMOUN PRWTH FORA EKL.....!!!! PAIDIA MOLIS IRTHE O ANTHRWPOS GIA YPNO KAI GYRNAW ME ENA YFOS ATHWOU PAIDIOU KAI TOU LEW H ZAXARENIA EIPE VHXEIS KL.NEIS POTE DEN THA PETHANEIS :lol::lol::lol: O ANTHRWPOS TRELLATHIKE GELOUSE AKOMA KAI STON YPNO TOU!!! TWRA TO PRWI MOU LEEI POIA EINAI H KOPELA???? TOU LEW MIA APO AFTES POU KLA...ME !! OLES MAZI MOU LEEI???? :lol::lol: TOU LEW DEN XERW PANTWS MAS ARESEI :lol::lol: TWRA TO SKEFTETE AN THA SYNEXISEI AFTO TO KALOUPI :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολακιιι μοουουου , τι επαθες μωρε κοριτσακι? Μην αγχωνεσαι σε παρακαλω μονο. Ολα καλά θα πανε και θα το δεις. 'Η καμια μικροαποκοληση ειναι ή ακομα και αιμοραγια που προερχεται απο σπασιμο αγγειων της μητρας και δεν ειναι τιποτα!!!!

Barcelonita καλη αυγουλοπαραγωγη!!!

Skorpina μου Καλη καλή Επιτυχία!!! Ολα να πανε τελεια!

Girl84 καλά εκανες και αλλαξες γιατρο. Δεν ξερω σε ποιον πηγες αλλα εγω ειμαι παντα υπερ ολων των γιατρων που δεν κανουν τιποτα στην τυχη και πριν ξεκινησει μια γυναικα τις προσπαθειες ην εξεταζουν για καθε ενδεχομενο! Μπορει σε μια γυναικα που πρωτοξεκιναει να φανουν υπερβολικα όλες αυτες οι εξετασεις και σιγουρα πολλα τα λεφτα, αλλα δεν ειναι περισσοτερα τα λεφτα των αποτυχημενων προσπαθειων!!! Και εγώ ειχα διαφραγμα το οποιο μου το βρηκε και μου το εκοψε ο καινουριος γιατρος που πηγα μετα τις πρωτες 2 αποτυχημενες προσπαθειες. Να το δεις όλα καλά θα πανε αυη τη φορα!!!

Zaxarenia τι επαθες βρε σκατουλα? Μολυνση στο ματι??? Και σου ειπα μην κανεις επικινδυνα πραγματα με τον αντρα σου εσυ εκει!! :lol::lol::lol:

Συννεφακι η σκεψη μας ειναι κοντα σου!

Ευακι μην στεναχωριεσαι για την περιοδο σου! Συμβαινουν αυτα. Εγω μετα την τελευταια αποτυχια ξανααδιαθετησα την 13η μερα του κυκλου!!! Μην αγχωνεσαι!

Kardoula μου πλησιαζει ο καιρος για το φασολακι σου, και να εισαι σιγουρος πως ο γιος σου θα ειναι τρελαμενος με το αδερφακι του και θα καταλαβει οτι δεν τον παραμελειτε!!! Και ο αντρας σου δεν υπαρχει περιπτωση να εχει διαφορετικη συμπεριφορα!!! Θα το δεις. Γιατι πανω απο όλα αγαπαει εσενα και ετσι θα αγαπαει το παιδι σου σαν δικο του!!!

Οι εγκυουλες οι υπολοιπες ειδα μια χαρα πηγαινουν εεε??? Φιλακια κοριτσακια!

Φιλακια σε όλες και στον Γιωργο μας

Εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεσουλα καταστολης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAAXAXAX AX VRE KARDOULA ME EKANES KAI GELASA PRWI PRWI, FANTAZOMAI TO SKHNIKO, XAXAXAAX POIO PALIA STHN PRWTH EKSWSWMATIKH MOU EIXE TYXEI KAI EMENA AYTO ALLA FYSIKA EKANA TON PSOFIO KORIO ALLA THN ALLH MERA PRWI PRWI ME PHRE THLEFWNO STHN DOULEIA NA MOU TO PEI O KYRIOS LES KAI EMEIS DEN EIMASTE ANTHRWPOI, XAXAXXA. SHMERA EINAI H TELEYTAIA MERA STH DOULEIA, AYRIO FEVGW GIA ATHINA GIA NA KANW TON PRWTO YPERHXO KAI FYSIKA THA MEINW MEXRI THN EMVRYOMETAFORA MENW POLY MAKRIA OPOTE THA MEINW EKEI EYTYXWS EXW SYGGENEIS EKEI. OSO GIA TA KILA EGW PRIN 1,5 XRONO POU EKANA THN SPERMATENXYSH KAI META AKOLOUTHISAN OI EKSWSWMATIKES EVALA SXEDON 10 KILA, SE KATHE EKSWSWMATIKH ALLAZEI POLY TO SWMA MOU, KALA GIA THN KOILIA DEN TO SYZHTW PANTA SAN 4 MHNWN EGGYOS AKOMH KAI OTAN EIMOUN 57 KILA H KOILIA EKEI MONIMOS KATOIKOS ALLA DEN PEIRAZEI META THN GENA THA KANOUME DIAITA NA TA XASOUME

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

S EFXARISTW VASSO MOU!!!!!!!!!!!! ESY KANEIS TO VRAXY PROTOKOLO E????? EISAI POLU KONTA STHN WOLIPSIA!!! ANTE NA XEKINHSOUME ME GOURI KAI NA SAI H PRWTH EGGYOULA MAS GIA NA SYNEXISOUME KAI OI YPOLIPES TWRA :D SKORPINAKIIIIIIII PWS PANE TA PRAGMATA??? OLA KALA??? TA KILA DEN ME NOIAZOUN GIA NA PW THN ALITHEIA ANEVHKA ENA NOUMERO ALLA MOU ARESEI!!!! EINAI PIO WRAIO TO PISW MEROS TOU KORMIOU TWRA PISTEVW :lol::lol::lol::lol: ME TO MPROSTA EXW ENA THEMA THN KOILITSA ALLA TOUS LEW TO POLU POLU NA MAI GIA PANW APO 9 MHNES EGGYOS! :lol::lol::lol: TO APOLAMVANW KIOLAS H GAIDOURA :lol::lol::lol: EGW DEN MPOROUSA MOLIS MOU EFYGE PSES KAI KATALAVA OTI MOLIS IRTHE GIA YPNO GELASA TOOOOSO POLY KAI AFTOS TO IDIO GIATI XYPNHSA APO TON THORYVO KAI SKETOMOUN AN HTAN ONEIRO H TO EKANA ST ALITHEIA :lol::lol::lol: ASTAAAA PREPEI NA TO PROSEXW AFTO GIATI THA ALLAXEI DWMATIO O ANTHRWPOS :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...